Reklama

úterý 3. března 2015

NATO uspořádá s účastí Ukrajiny cvičení krizového reagování

3. 3. 2015   ruvr.ru
Cvičení vojsk NATO
NATO a partnerské země uspořádají s účastí Ukrajiny cvičení se scénářem krize mezi dvěma zeměmi, které nejsou členem aliance, oznamuje se v komuniké NATO. V alianci tvrdí, že manévry CMX15 se budou konat ve dnech 4. – 10. března bez rozmísťování nějakých ozbrojených sil v terénu. Cvičení se zúčastní následující partnerské země NATO: Austrálie, Finsko, Japonsko, Švédsko a Ukrajina. Jako pozorovatelé jim budou přihlížet: Jižní Korea, Nový Zéland a Gruzie.


Dříve už generální tajemník NATO Jens Stoltenberg prohlásil v Bruselu, na zahájení zasedání Severoatlantické rady na úrovni ministrů obrany, že aliance zahajuje nejvýznamnější rozšiřování svých možností od okamžiku ukončení studené války.

Po vyhrocení situace na Ukrajině hovořil ruský ministr obrany Sergej Šojgu o bezprecedentním růstu aktivity ozbrojených sil USA a NATO ve východní Evropě u ruských hranic.

20 komentářů :

 1. Jako reakce na ruskou agresi proti Ukrajine a dalsim statum v okoli je to potrebna vec.
  Putler musi pochopit kde jsou hranice jeho zeme i hranice jeho kagebacke drzosti.
  Kdyby se ten clovek radeji venoval peci o svou zanedbanou zemi a boj s alkoholismem, mohl byt v Rusku dnes hotovy raj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo te plati? Terorista Satanyahoo, IPAC nebo ten hrdina z Bileho Domu ktery ma nekolik rodnych cisel aby zamskoval svoji kriminalni imbecilskou povahu a dela vse pro to aby nikdo nevedel nic o jeho minulosti - trasparentnost - to je to co sliboval ci snad ne?

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Dobrý, doufám, že tě už má v merku Rozvědka.

   Smazat
  4. 16:27 Běž se léčit, ignorante. Jen ignorant může přehlížet válečné zločiny USSA a jejich základny na všech kontinentech a označovat každého, kdo nesouhlasí s Americkým režimem, za komunistu

   Smazat
  5. To bude zachraneny potrat dnes pedofilni farar a buzerant . Stop fasisto!!!

   Smazat
  6. Když je řeč o těch základnách ...

   http://empire.is

   Smazat
  7. Typický příklad člověka, kterému oficiální propaganda dokonale vypláchla mozek. Kde je ta ruská agrese, o níž všichni protiruští propagátoři na pokyn USA a EU hovoří? Kdy Rusko, které po rozpadu SSSR vzniklo v roce 1991, porušilo něčí hranice? V roce 2008 zahnali zpět gruzínskou armádu (vyzbrojenou a vycvičenou USA) poté, co tato zahájila bombardování civilních (jak jinak) oblastí Jižní Osetie a následně vtrhla do této země. To má být ta agrese? Nebo pan pisatel má snad na mysli Krymský poloostrov, který byl od 18. století historickým územím Ruska, a který byl v březnu 2014 připojen k Rusku na základě rozhodnutí krymského parlamentu a krymské vlády o odtržení od Ukrajiny a připojení k RF poté, co nacistická pučistická vláda v Kyjevě otevřeně a opakovaně v různých obměnách prohlašovala, že ruské obyvatelstvo na Ukrajině hodlá zlikvidovat nebo vyhnat. Takže vůle 97. procent obyvatel Krymské autonomní republiky, vyjádřivších se v referendu pro připojení k RF a záchrana jejich obyvatel před válkou je také ruskou agresí? Připomínám, že oblast východní Ukrajiny (rovněž s převážně ruským obyvatelstvem) dosud nuceně opustilo přibližně 1 700 000 lidí, nejméně 5000 bylo zabito a další tisíce zraněno. Nebo je snad agresí Občanská válka na jihovýchodě Ukrajiny, kde ruské jednotky nikdo nikdy neviděl, jen o nich všichni redaktoři našich goebbelsovských (hlavních ) médií hovoří. Je to jen pár týdnů, kdy pozorovatelé OBSE po několikaměsíční misi veřejně prohlásili, že na Ukrajině se s žádnými ruskými jednotkami nesetkali a totéž prohlásil i náčelník generálního štábu ukrajinské armády Viktor Muženko. Je zajímavé, jak urputně se snaží mlžit a zatajovat důkazy o ruské agresi ti, kteří se o této agresi nejvíce snaží přesvědčit veřejnost (Ukrajinská vláda a USA). Není zvláštní, že se jim za téměř rok bojů nepodařilo předložit jediný důkaz o agresi cizí armády do suverénní země v době satelitních špionážních družic, dronů a mobilních telefonů s fotoaparáty a kamerami? To, že tam bojují dobrovolníci z Ruska je samozřejmé, když hned za hranicemi mají své otce, matky bratry, sestry, děti atd., kteří jsou plošně po americku bombardováni ukrajinskou armádou s pomocí hrdlořezů z Pravého sektoru, národní gardy a nacistickými jednotkami typu Azov nebo Donbas, hrdě se hlásící k odkazu nacistů a Banderovců. Stačí si jen uvědomit, kdo na čí území přitáhnul s vojsky a začal zabíjet civilní obyvatelstvo. Pokud vím, tak separatisté nikdy nedobývali a nebombardovali civilní čtvrti Kyjeva. Pořád nějak nevidím tu ruskou agresi, o které někteří jednodušší a snadno zmanipulovatelní jedinci hovoří.

   Smazat
  8. Kdo by ho platil. Stačí mít vylízaný mozek.

   Smazat
  9. Ty seš ale mdlého rozumu 16,27 !!!

   Smazat
  10. 16:27 ty jsi blbe typický příklad dnešní propagandy, zřejmě bukvice, proto ta nenávist.

   Smazat
 2. Na tak velke dodavce pemprsek armadam by se dalo celkem slusne i vydelat.

  OdpovědětSmazat
 3. Na NATO je jediný lék - vystoupit z něj !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Serme-NATO....Diky Palacky za to, ze cestina je stale barevny jazyk ..... (ikdyz se ho jezuite snazili ponemcit po dobu 300 let..) tak ho porad mame ...

   Smazat
  2. Palec nahoru!

   Tenhle obrázek to podle mě říká nejlépe ... dál není co řešit

   http://i.imgur.com/HYjZXZa.jpg

   Smazat
  3. A kdopak z vas volil vstup do NATO? Ja o žádném referendu nevím....

   Smazat
 4. Tak kolik amerických "soudruhů" se vleze do BVP sovětské výroby? Odpoví "soudruh" Jaceňuk na společném cvičení fašistických armád.

  OdpovědětSmazat
 5. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ukrajinska-centralni-banka-zvysi-klicovy-urok-na-30-procent-364527

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 7. Účastníci zdejší diskuse, to jsou lidé na návštěvě. Když k vám někdo přijde, aby vás nebo vaše hosty urážel, tak co s ním uděláte? Vyprovodíte ven ... tak je to s tím mazáním.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.