Reklama

neděle 1. března 2015

Němcovova vražda byla s největší pravděpodobností provedena pod falešnou vlajkou

The Saker
1. 3. 2015   Zvědavec
Boris Němcov byl zastřelen v Moskvě. Byl to jeden z nejcharismatičtějších vůdců „liberální“ nebo „demokratické“ „proti-systémové“ opozice v Rusku (prosím pochopte, že v ruském kontextu „liberální“ a „demokratické“ znamená pro-americké nebo dokonce CIA-vedené, zatímco „proti-systémové“ znamená moc malé, aby dostali byť jen jediného zástupce v Dumě).
Byl zastřelen pouze několik dní před ohlášenou demonstrací té samé „liberální“ nebo „demokratické“ „proti-systémové“ opozice naplánované na 1. března. A nyní, s „perfektním“ načasováním, byl Němcov zavražděn. Všichni víme, jak na to propaganda CIA zareaguje. Bude to úplně stejné jako u MH-17: Vrah Putin!!! Demokracie zastřelena!!! Svoboda zabita!!! atd. atd. atd.
Jak už jsem na tomto blogu mnohokrát vysvětlil, „liberální“ nebo „demokratické“ „proti-systémové“ opozice v Rusku má lidovou podporu někde v oblasti 5% (maximálně). Jinými slovy, je politicky „mrtvá“. V naději toho, že dostane do ulic větší množství lidí, se „liberální“ nebo „demokratická“ „proti-systémová“ opozice spojila s ultra-nacionalisty (většinou prospěšní idioti pro CIA) a homosexuálními aktivisty (také užiteční idioti pro CIA). Očividně to nebylo dost.

A nyní, s „perfektním“ načasováním, byl Němcov zavražděn.
Všichni víme, jak na to propaganda CIA zareaguje. Bude to úplně stejné jako u MH-17: Vrah Putin!!! Demokracie zastřelena!!! Svoboda zabita!!! atd. atd. atd.

Myslím si, že není pochyb, že se jedná buď o neuvěřitelně nepravděpodobnou, nicméně možnou a pro Putina velice nešťastnou náhodu a Němcov byl zastřelen nějakým bláznem něco zlodějem, nebo to byl naprostý prototyp operace Západu pod falešnou vlajkou: vezmete vyhořelého politika, který neměl žádnou důvěryhodnost u lidí s IQ větším než 70, a instantně ho proměníte v „mučedníka pro svobodu, demokracii, lidská práva a civilizaci“.

Mimochodem, jak já předpokládám, jedná se o falešnou vlajku a očekávám, že to bude neuvěřitelný úspěch na Západě a fiasko v Rusku: nyní, Rusové už vidí takovéto aranžmá na míli daleko a po MH-17 všichni očekávali falešnou vlajku. Takže jediné, co to způsobí, bude větší nepřátelství Rusů vůči Západu a jejich shromáždění okolo Putina. Nicméně v Císařství toto bude obrovské, větší než Politkovská a Litviněnko dohromady. Bude vytvořena „Němcovova“ cena, někde bude vztyčena socha Němcova (ve Varšavě?), americký kongres prosadí „Němcovův zákon“ a klasická „demokratická hagiografie“ bude vydána.

Co mi ale dělá nejvíce starostí, je to, že ruské bezpečnostní služby o tomto útoku nevěděly a nezastavily ho. Toto je velké selhání FSB, které teď musí zjistit, kdo to provedl. Předpokládám, že najdou člověka, na kterého svrhnou vinu, který nebude mít žádné dokazatelné kontakty s žádnými západními službami, a kdo, ideálně bude v kontaktu s nějakými ruskými službami (jako Andrei Lugovoi).

Co se „liberální“ nebo „demokratické“ „proti-systémové“ opozice týče – nejspíše přejmenují nadcházející protest na „uctění památky Němcova“ a dostanou do ulic více lidí.
Určití lidé v Langley dnes dostali povýšení.

45 komentářů :

 1. Ja bych uz tomu nevenoval pozornost. Prave aby panstvo pochopilo, ze pro plebs je mrtvy politik jako dira na ponozce. Taky je treba ho uz jen zašít.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U nás by mohli naši loutkovodiči taky dojít na to, že je někdo vyhořelý a už s minimální podporou a malým čírem. To by byla sranda a všeobecné veselí.

   Smazat
  2. Četla jsem, že byl ve vládě B. Jelcyna a ten dal přednost v jmenování prezidentem Putinovi. Víme jak u nás trpce nese prohru Dienstbier o Schwarcenbergovi ani nemluvě, takoví se potom mstí. Proto se navážel do Putina a zmetci z USA to podporovali. Dál už spekulovat nebudu
   Aurelka

   Smazat
 2. To smrdi amerikou jako hawel !!! Ty kurwy nedaji pokoj potrebuji valku jako sul ale u nich doma !!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Človíču,jste fakt tak.....kdyby jste měl zájem,mate možnost si třeba přes překladač Google přečíst ,že dnapes v 18.00mkk času v Čečně v prosazování práva zabit major RF Nikolaj Mordvin,nebo si přečíst seznam vojsk RF bojujících na Donbasu v Ukrajině.Seznam zveřejnila Ruská média!Nebo i o tom,jak Putin otevřeně nechal odstranit Borise Němcová.Stačí si vyhledat monogovbloge.com. Vy sisloužite si číst fakta a ne nesmysle,co tiskne Zvědavec

   Smazat
  2. Človíčku 22.03 - pište prosím srozumitelně. Je to zmatek, co jste napsal.

   Smazat
  3. 2015 22:03 Chudáku, v těch Bohnicích to musí být peklo, všude Putin, kam se podíváš, viď ?

   Smazat
  4. Človíčku 22:03. Malajské letadlo na Ukrajině ještě nedopadlo a Porošenko i Obama už měli prohlášení a dispečeři z řízení letového provozu už měli letenky na nekonečnou dovoleno. Tak si dále překládej GOGO-lejnem a hlavně. Nepřemýšlej!!! To není mimo mísu, to je známý příklad k posouzení.

   Smazat
 3. Je to už všechno tak obludné a odporné, že slova chybí.

  Nemyslím si, že to bude jak píšete. Čekal jsem milionové davy dnes v Moskvě a ono houno, pár tisíc... Směšné v poměru k Rusku a přitom je sváželi autobusy bůhví odkud. Autobusů bylo v bočních ulicích spousta. Spíš si myslím, že se brzy podaří najít vrahy a vše vyšumí. Celá ta opozice složená z komunistů, fašistů a buzerantů myslím, že ví své.
  Jen malý poznatek....v Moskvě musí stát řezané květiny zřejmě pakatel, když každý příchozí nosil na místo popravy velké kytice. U nás je to otázka pár set korun. Zřejmě jeho příznivci jsou z "lepších kruhů". Nikdo nedonesl jeden květ ale mnogo....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasně, že jsou z lepších kruhů. Ti z těch horších dnes byli na konkurenční demonstraci, která se jmenovala Průvod prázdné kapsy.
   A na těch prázdných kapsách ruských pezistů má lví podíl právě tenhle odbojový gerój.

   Smazat
  2. "Lepší kruhy" tak jedině "noví rusové" jinak zbohatlíci, nebo podsvětí. Skutečná elita by se nešpinila něčím jako Němcov s IQ 60 !

   Smazat
  3. ¨Přesně tak, na těch ostatních demonstracích vlajou rudé prapory a tady to vydávají za protibolševické povstání proti Putinovi. Je to až směšné.

   Smazat
  4. jsem rád, že tentokrát technika ČT neselhala a mohl být dlouhý přenos. Komedianti

   Smazat
  5. hlúposť - 16 -17 000 - ta tak

   Smazat
 4. Sponsorské květiny. stačí zjistit, kdo to koupil a financoval.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vypadá to tak, že měli už v noci budiček a rozdávali jim kytice.

   Smazat
 5. Ted´ bude pod pejzatou vlájkou na řadě Štětina a po něm Vondra. Pokud Zeman bude trvanlivý, tak tu snad mezitím vystřílejí všechny obřezance, kteří jsou na výplatní pásce CIA, dokud Zeman nepadne. A Zeman nepadne, ale padnou obřezanci formátu Štětina, Vondra, Kocáb, Pehe, atd,

  OdpovědětSmazat
 6. fylosofie CIA je, chci- li dostat Zemana, musím nejdříve odstřelit Štětinu, a já to takto beru, šaška za krále.

  OdpovědětSmazat
 7. Zajímavá je ta ukrajinská šmoulinka, co s ním šla po mostě, neutrpěla v dešti kulek ani škrábanec a kyjevští chuntisté ji chtějí okamžitě zpátky na Ukrajinu.
  Mám projekt: natáhla si rukavice, vytáhla zbraň a z bezprostřední blízkosti několikrát vystřelila. Chlapíkovi, který seskočil z projíždějícího zametacího vozu,. předala rukavice a pistoli, ten nastoupil do přijíždějícího bílého auta a odjel. Ona zůstala na místě a začala naříkat. Otázka vteřin. Velmi dobře organizované. Kamery tam, jsou ale daleko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. také mě tato varianta napadla. V každém případě je ona podezřelá č. 1 a nebyla tam náhodou. Ten zametací vůz tam nezastavil jen tak .Sbalili už nějakého ukrajinského poslance co se motal i kolem Oděsy,

   Smazat
  2. Oni jsou rafinovaní, jak mohli vědět, že se dostaví ten Ukrajinec na demonstraci, když nemají víza a v tom množství lidí, to muselo být jako jehla v kupce sena. Ale kdo umí, umí, aspoň tam nebude Savčenková v lochu sama a bude si moci ukrajinsky pokecat s krajanem.

   Smazat
  3. Savčenková i ten mamlas ukro-poslanec, co štval proti lidem, co je v Oděse upalovali, mají rodnou řeč ruštinu a ne ukrajinštinu. Ha ha ha

   Smazat
  4. 2015 22:10 Třeba na něj mají pifku už dlouho a sledovali ho.

   Smazat
  5. Naprosto souhlasím s tou verzí,že ta fešná Ukrajinka je klíč k vraždě Němcova.Nejen k vůli nátlaku na Putina a Rusko,ale bude sloužit jako ikona pro odpůrce Putina.Je tam příliš náhod,jak to zapadá do sebe,určitě se něco najde přes nějakou komunikaci.Je také možné,že i ten vůz se tam neobjevil náhodně,stačí vystopovat jeho pohyb.To mě také udivuje,že ta dívka nebyla ani škrábnuta,podle někoho nešli těsně vedle sebe,ale také,nemá s toho žádné trauma,spíš to napovídá,že byla Porošenkovou agentkou.

   Smazat
 8. Kdyby u nas nejaky dobrak odstrelil schwarce(a ze by nas bylo) tak tu mame jasny dukaz ze to udelal Zeman !!!
  Protoze ho ohrozovala jeho laska a prawda....
  U nas by byly pochody Stesti s ceskou vlajkou asi jako v rusku...

  OdpovědětSmazat
 9. Zas o jednoho grazla mene a to je dobre! jaris

  OdpovědětSmazat
 10. Jen aby tu pistoli nenašli demokratičtí novináři akreditovaní v Moskvě před US ambasádou zabalenou v Putinově kimonu. To by byl od CIA majstrštyk.

  OdpovědětSmazat
 11. Myslím si, že naopak, ruské bezpečnostní služby o tom věděly a proto zadržely Navalného. Ten byl v poslední době populárnější a Němcov mohl tedy být také pouze "náhradním řešením na poslední chvíli", kterému už nemohly zabránit.

  OdpovědětSmazat
 12. Anonyme 0:03. Ty si už nepamatuješ na mrtvoly vyvážené demokraticky z rumunských špitálních piteven, které demokraticky dokazovaly zrůdnost Čaučeskovy tajné policie? Speciálně ty po lékařských pitvách. Naštěstí pro demokraty se na to přišlo až když byl Čaučesku po velmi krátkém demokratickém procesu (stále jako president) zastřelen i se svou manželkou, která měla těch zrůdných zločinů určitě na svědomí nejvíce.
  A co imaginární mrtvola na Národní třídě v listopadu 1989? Koho vlastně chránil policista Zifčák? Poznámka Víti Krejčího z 23.21 hod. je trefná a namístě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. omyl - tie mŕtvoly boli z talianske Ravenny -

   Smazat
 13. Anonymní2. března 2015 0:03

  Vypatlaná přiblblino z vekláckého chovu, tobě je očividně v tom sajrajtu dobře. Hlavně, že ti každý den ve zprávách a doma řeknou kdy si máš prdnout, co si máš myslet a co máš jíst, protože to říkal nějaký tvůj oligarcha. Zřejmě tě pánbůh obdaroval namísto mozku jen páchnoucí hmotu, která reaguje jen na ty zaručeně správné a vybrané povely.
  :-)))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. zdá sa že ty premýšľaš Obamovou hlavou - ta tak -

   Smazat
  2. Neperte se s vepři v bahně, vepřům se to líbí!

   Smazat
 14. Hloupost je skutečně nekonečná, o tom není sebemenších pochyb.

  OdpovědětSmazat
 15. Diskuzi ani číst nebudu ... vražda se řeší jako bombón spadlý do písku, totéž válka. Kolik lidí na planetě má skutečně mozek?

  George Carlin: "I gave up on my own species." ... podepisuju 3x.

  OdpovědětSmazat
 16. A zase jako obvykle - plno stejných transparentů nachystaných.

  OdpovědětSmazat
 17. Putin nebo jeho priznivci zavrazdili nevinneho cloveka, ktery jim stal v ceste - nevinného človeka - ttststs - vraj - bezcharakterný pako, sukničkár, zadĺžený po uši, podvodník a špekulant, nič viac a nič menej, ohavná figúra, ktorému vyschýnal zdroj príjmov od donorov- ako "opozičník" už nestál za veľa, tak sa z neho stane ikona, poslúži ako mŕtvola - doteraz ako politická, teraz ako skutočná

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je právě to vaše vraj, vraj, vraj. Zásluhou takových blbů akce splnila svůj účel, pro takové pitomce neptající se komu to slouží a co z toho asi tak ten Putin bude mít jiného, než jen pomluvy,nebo komu ta poltická mrtvola asi tak posloužila?

   Smazat
 18. Akce evidentně namířená proti Putinovi. Tipoval bych to na pokus o vytvoření vhodné atmosféry pro možnost vyprovokování překmitu plánované demonstrace k násilnému majdanu.Bezpečnostní složky předem dobře připraveny, takže nic. Snad příště. Budou to zkoušet znovu a znovu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano souhlas, Hned se k tomu vyjádřil Cameron- jakoby to nebylo samozřejmé, že se začne vyšetřovat , byl víc, než přejetý důchodce?? Hned plno vlajek květů, no smrdí to hlavně o tom budou psát noviny...TOTO je ten typ války, kterou vedou jaderné mocnosti proti sobě, válka skrz média, na prosazení správných lidí do vedoucích funkcí.

   Smazat
 19. Není žádným překvapením, že zrovna pod tímto - mimochodem dost slabým - článkem tolik slintají pavlovovští psi.

  „Překvapilo mě, že všichni vědí, že za to může prezident Putin. Tato verze se s bleskovou rychlostí rozšířila zejména v britských denících. Rychlost je to téměř stejná, jako když bylo sestřeleno letadlo malajsijské společnosti, kdy také 99 procent Holanďanů vědělo, že to udělali Rusové. Divím se, že ti lidé nejsou zdrženliví, když mají zkušenosti, že čekáme půl století na vyšetření vraždy prezidenta Kennedyho, že dodnes nevíme, kdo zavraždil italského ministerského předsedu Alda Mora nebo bývalého švédského premiéra Olofa Palmeho,“ podotýká Zdeněk Zbořil.
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Vsichni-hned-vedi-ze-to-udelal-Putin-smeje-se-Zdenek-Zboril-Rozkryva-mrazive-teorie-kolem-Andreje-Babise-a-posila-pro-prasky-muze-z-TOP-09-ktery-vidi-patou-kolonu-Ruska-364255

  OdpovědětSmazat
 20. Tak mě zaujalo např. kolik tisíc stejných podobizen toho opozičníka bylo neseno v tom průvodu. To je pro jakoukoliv tiskárnu dost velká zakázka, která se neudělá ze dne na den na nějakém počítači. To muselo docela dost stát. No, zřejmě se na to vybralo narychlo uspořádanou sbírkou.
  M.Radikowski

  OdpovědětSmazat
 21. Demonstrativní zabití - nejen nějaké zabití, ale demonstrativní - se dějí za řízení CIA již od 50. let. V rámci tzv. "operací Gladio" působily (už nepůsobí?) na územích zemí NATO tajné ozbrojené skupiny, které měly za úkol provádět odboj v případě obsazení armádami Varšavské smlouvy. Jelikož ale žádná okupace nepřicházela, byly skupiny Gladio využívány k "mobilizaci" veřejného mínění, které nemělo spokojeně usnout na vavřínech, ale mělo se bát a být pohnuto k tomu, aby lidé sami žádali své vlády o "zostření bezpečnosti".
  A tak skupiny Gladio, navázané na CIA a pod velením speciální NATO centrály v belgickém Monsu, spáchaly řadu atentátů v Itálii, z nichž největší byly 1969 Atentát na Piazza Fontana v Miláně (17 mrtvých, 88 raměných), atentát na Piazza della Logghia v Brescii 1974 (5 mrtvých, 100 raněných) a bombový útok na nádraží v Bologni 1980 (85 mrtvých, 200+ raněných). Součinnost italských úřadů při krytí měla za následek, že tyto činy byly nejprve připsány levici, než se později odhalilo, kdo byl skutečným pachatelem a kdo byl v pozadí. V Německu spadá na vrub akcí Gladio atentát na mnichovský Oktoberfest 1980 (13 mrtvých, 211 zraněných). V Belgii v letech 1982 - 1985 probíhalo střílení lidí v supermarketech, restauracích - 28 mrtvých. Atd...
  Takže kdo by se divil, že dali zastřelit dizidenta, který už moc netáhl a byl ve "skupině následníků trůnu" připravených usednout v Kremlu po svržení Putina, už nadpočetný?

  OdpovědětSmazat
 22. Na hilsnerovskú notečku

  Nekupujte u Rusů
  cukr, kafe, mouku,
  zabili nám Němcova,
  š.....l ukr-holku.

  (já vím, modrovokou)

  Doprovodné divadlo maně přivádí na mysl "postaršího gentlemana" z Stephena Leacocka pojednání o detektivních románech: mrtvola ženy ? - hnus ! mrtvola dítěte ? naprostá hrůza ! - ale taková zle zřízená mrtvola postaršího gentlemana...........

  Cynismus do toho vnáší sám mainstream.

  Aspoň že se teda zřejmě postaral o děti od všech možných partnerek. No dobře, důchody to lidem nezvedne, ale u mrtvých je dobré všímat si i těch dobrých stránek. Přítomné dámy možná budou souhlasit, že aspoň v tomhle to byl frajer. Když už teda děvkařil extraligu.

  Senátor Štětina má jasno: Němcov byl zavražděn na dohled Kremlu, poněvadž diktátoři milují taková zrůdná gesta. Senátora Štětinu je třeba brát v tomto punktu vážně. Za diktatury proletariátu byl totiž v Rusku pečený vařený.

  Začínám mít strach o senátora Štětinu a říkám si, jakou zrůdnou symboliku by si tak nejspíše vybral nějaký diktátor, kdyby mu teda ta hnida stála za to (Němcov měl aspoň formát a umřel stylově). Toi toi přenosný záchod jako vražedná zbraň ??

  OdpovědětSmazat
 23. K básničce 17.48. Z praxe bývalého policajta vím, že někdy málo znalý člověk hledá za některými událostmi bůh ví jak složité nebo konspirační teorie a kombinace. Pravda však bývá většinou naprosto nepravděpodobná tím jak je jednoduchá a jednoduchostí až omračující. Vůbec bych se nedivil, kdyby například pan Němcov například rád "obšťastňoval" (šu..l) lehké holky a dlouhodobě jako "opoziční celebrita" za to odmítal platit (prostě cítil se být samolibě úžasným), až se pasák naštval a jednoduše ho odpráskl. Někdy prostě i zjevné "správné načasování", může být zavádějící. Možná si v CIA nakonec rozdají odměny za něco, co jim samo spadlo do klína i bez jejich přičinění. Podle toho, jak se jim v poslední době "daří" začínám pochybovat o tom, že by odvedli až tak svělou práci. Je ale fakt, že když se štěstí unaví, pak ..................

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.