Reklama

středa 4. března 2015

Netanjahu v Kongresu: proč a nač


4.3.2015  E-republika 
 
Oficiální lhář jako Netanjahu mluví svými činy, protože politika se pozná po ovoci. A činy je potřeba číst, nikoliv šířit médii prázdná slova.
Izraelský premiér Benjamin Netanjahu v americkém Kongresu (3.3.2015) ostře zkritizoval USA za to, že ke všem otevřeným a skrytým válkám, které ve světě vedou, si nechtějí přidat na triko válku s Íránem. Prezident Obama jako obvykle sleduje oportunistickou politiku. Od Kongresu si nechal schválit nekonečné vedení války proti ISIL a proti terorismu na celém světě, a na všech frontách. Tím má být zajištěna hegemonie USA, která jde do kytek z různých důvodů: prohrané války; podpora terorismu; nesmyslná a rozporuplná zahraniční politika, kterou řídí znepřátelené zájmové skupiny; rozpadající se ekonomika; konec světové vlády dolaru. Za této situace Obama nechce vést válku, jejíž nutná prohra (jako zatím všechny války, které USA od Vietnamu vedla) by vedla k definitivní ztrátě Blízkého východu. Proto ten otevřený konflikt v Netanjahuem, který má podporu Republikánů, a tím i všech klíčových lobbistických a korporátních skupin, které v USA chtějí jakoukoliv válku, a žijí z války. Proto Netanjahu na odepsaného prezidenta už otevřeně kašle.

Navíc USA jako obvykle masivně lhala komisi pro atomovou energii ve Vídni (IAEA) při vyjednávání v Íránem. CIA dala na stůl falešné dokumenty obviňující tuto zemi z vývoje jaderné zbraně. Lhaní CIA se jmenovalo "Operation Merlin" a vyrobilo sérii lží o vývoji iráckého jaderného programu kolem 2000. Světové korporátky o tom vůbec nepíší, protože to vyvezl důstojník CIA Jeffrey Sterling přes novináře jménem Marcy Wheeler. Obamova administrativa, místo aby obvinila vlastní lháře, tak odsoudila Jeffrey Sterlinga v procesu "United States of America v. Jeffrey Alexander Sterling". Problém je pak v tom, že tyto agentury mohou zaměstnávat jen gaunery a placené lháře. Nebo lidi, kterým už je všechno jedno a za peníze udělají cokoliv, a navíc i pro kohokoliv. Například Čína tímto způsobem dostala za necelý rok materiály k technologiím letounu F-35, jehož vývoj trval 10 let. Rusům ale vývoj radarových systémů na jeho detekci trval jen 5 let, protože to jde mnohem rychleji. A sestřelení tohoto miliardového zázraku je pak záležitostí několika vteřin.
Supertajné, superdrahé a vyzrazené - F-35
A nyní k projevu Netanjahua v americkém Kongresu. Proč tam jel, kdy už 20 let trvale, pracovitě a usilovně lže o Iránu? Nezávislé americké weby si daly tu práci a jeho dvacetileté lži posbíraly do jednoho článku, jen si klikněte (Benjamin Netanyahu Has Been Lying to Americans For 20 Years). Návštěva měla několik cílů a lhaní o Íránu bylo až tím posledním v řadě.
Netanjahu má za 14 dní doma volby, v nichž sice je favoritem, ale opozice hodně zabrala. Dostala na svou stranu i několik přeběhlíků z jeho vlastního tábora (Tzipi Livni), kteří se nemohli dívat na cestu do pekel, kterou pro stát pilně organizuje. Mimo jiné i politicky a vojensky úplně zbytečným zničením Gazy. Zabíjení a zničení země totiž Izraeli kromě dalších teroristů a platonického pobouření EU nic nepřineslo. A opozice proti Izraeli v jiných zemích se konečně spojila do jednoho bloku. Řečnický cirkus v Kongresu má pomoci demagogovi a lháři Netanjahuovi získat body doma.


Zbytečně zničená Ghaza
Netanjahu potřebuje trvale torpédovat jakékoliv dohody s Palestinou. Je potřeba vykrást půdu, vodu a zemní plyn v šelfech, to jsou klíčové úkoly. Americká administrativa to sice Izraeli plně přeje, ale pro svět musí dělat dojem, že s Palestinci je třeba jednat. Netanjahu nechce jednat vůbec, to je ten rozdíl. Zatím se mu podařilo úspěšně zrušit jakákoliv jednání v roce 2013/14. Navíc se sbližuje se sunnitským despotickým blokem vedeným Saúdskou Arábií, které postupně teče do bot, stejně jako Izraeli. Obě země pilně podporují terorismus proti Sýrii, Íránu a Iráku.

Proto je Írán hrozba, kterou musí Netanjahu společně se Saúdy řešit. Ne kvůli jaderné bombě, kterou Írán na rozdíl od Izraele přímo nevyrábí, ale proto, že Írán se stal nekorunovaným vítězem ve výše uvedených lokálních válkách, které Izrael a USA prohrávají. Navíc si pomocí ruských S-300 a S-400 dokončí výstavbu protivzdušné obrany. Pak bude schopen bez velkých problémů uzavřít Hormuzský průliv a zde rozstřílet US-letadlové lodě. Jiná věc je, zda by byl schopen vyhrát následnou válku, v níž by mu asi Moskva nepomáhala.

Oficiální lhář jako Netanjahu mluví svými činy, protože politika se pozná po ovoci. A činy je potřeba číst, nikoliv šířit médii prázdná slova.

Související články:
Fakta o Sýrii XI. aneb Kdo válčí a proč
Fakta o Sýrii (IX.) aneb Bytí a nebytí dolaru
Několik tezí o arabsko-izraelském konfliktu
Absurdní politika Západu ohledně teroristů ISIL
Hizballáh bojuje za křesťany v Sýrii a v Libanonu
Syrská řeholní sestra ukazuje manipulace videí útoku sarinem
Nervový plyn sarin mají teroristé Al-Nusry a použila jej i vládní armáda
Po debaklu spojenců se Karzáí chystá na vládu s Talibanem
Saúdská Arábie otevřela relaxační centrum pro vězně al-Kájdy
Teroristé z Al-Nusry rozsekali lidi zaživa: svědectví z Tel Eranu

32 komentářů :

 1. Sionismus vs Islám - kde tam chcete hledat rozum?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sionismus versus Islám - to jsou jen kulisy. Lidé chtějí slyšet, že se války vedou z náboženských důvodů. Dost dobře nechápu proč, ale je to tak.

   Smazat
  2. Izrael je jiný případ. Je to bašta tradičního judaismu a sionismu, která "má hledat způsoby" kterými vytvářet soužití s Islámem... to je jako chtít, aby se zkamarádily oheň a voda. Izraelsko-Palestinský konflikt je skutečnou náboženskou válkou, která má naopak různá politická krytí. Palestinci dostávají a budou dostávat na prdel, protože jsou dál od Jediného Boha, než Izraelci. Islám je komplet fake, a jediné k čemu je korán dobrý, je na podpal v kamnech. Judaismus je popření Krista v historii, Islám je popření Krista v následné budoucnosti. Obojí je zcestné. Co se týče Íránu, tam je to složitější, protože je to přecijenom opevněná bašta tohohle falešného "náboženství", Islámu. Islám není nic jiného než demagogické a lživé hnutí směřující k potlačení práv a svobod člověka. Falešné učení falešného proroka... ovšem dosti houževnaté, a rovněž početné. Izrael je taková bašta uprostřed oceánu tohohle rádoby náboženského šílenství, a používá všechny prostředky k vlastní obraně, včetně "podpory USA" ve válečných akcích. Jinak řečeno, Izraeli už tak trochu z toho obklíčení kape na maják.

   Co se týče Palestinců, v mnohém se jim může dát zapravdu, ovšem pouze do toho okamžiku, než vám začnou vnucovat svého lži-proroka Mohameda, potom máte, stejně jako Izrael chuť se s nima "nesrat" a řešit spor válkou.

   Smazat
  3. Byt Palestincem neznamena byt muslimem......V Palestine bylo souziti - krestanu, muslimu a par judaistu...a slo jim to docela dobre po staleti nez se tam nastehovali Sioniste....

   Smazat
  4. Omyl, který rádi šíří a využívají ke své obraně.

   Smazat
  5. Palestinci jsou muslimové do morku kosti, dají se nazvat pátou Islámskou kolonou. Tváří se jako neviňátka, ale uvnitř jsou to hladoví vlci, smečka klanící se lžím a nenávisti.

   Smazat
  6. Ač s Vámi povětšinou souhlasím, je vidět, že o islámu, potažmo o náboženství víte velmi málo. Zamyslel jste se někdy nad tím, proč se proti islámu dnes tak štve? V čím zájmu to je? Islám totiž ZAKAZUJE půjčovat peníze na ÚVĚR! Obecně vzato mají muslimové také velmi silné rodinné svazky. Tudíž je nelze tak jednoduše zdecimovat jako všechny postsocialistické země. Dosadit loutky do vlád a nesmírně zadlužit. Jistě není náhoda, že se to stalo všem státům. Tudíž - banksterská strategie. Muslimské země takhle zničit nejde. Je tedy třeba prosazovat multikulti, štvát proti nim veřejnost, aby následně souhlasila s "humanitárním bombardováním". Toho lze dosáhnout mimo jiné tím, že se vytvoří a podpoří radikální pošukové. Ti jsou ve všech národech k mání. Stejně jako vlastizrádci. Za mrzký peníz slouží Němcovové, Navalní a jim podobní pošuci.
   Proč např. v Ruské federaci tyto problémy s muslimy prakticky nejsou? Stejně jako prakticky nebyly v době SSSR. - Nikdo je totiž nerozeštvával, ale spíše existovala užitečná kulturní výměna.

   Smazat
  7. Chodil jsme na vejšku s několika Palestinci a byli to vesměs moderní lidé, nebyli zblblí náboženstvím, bezva vařili, měli talent a rychle se učili jazyky. To co se děje v Palestine, to je odboj proti okupaci. Palestinou začíná a končí celý arabský a muslimský boj. Až se Palestina vrátí Palestincům, většina konfliktů na Blízkém Východě skončí.

   Smazat
  8. Podle mého názoru - když jsem zkoumal vznik státu Izrael, usoudil jsem, že Izraelci si svůj stát zaslouží... pokud se to takto dá říct. Arabové jim z touhy po zisku prodávali půdu. Arabové nebyli jednotní - a nejsou. Britský mandát by tam byl dodnes. kdyby Židé nerozpoutali terorismus proti VB. Pak VB musela splnit, co slíbila. Židé pro svůj stát udělali myslitelné i nemyslitelné. Arabové nehnuli ani prstem. Jordánský král se přiklonil k Izraeli. Ať Izrael klidně existuje a prosperuje - jiná věc je, že se teď chová jako hitlerovci.

   Smazat
  9. S muslimy a jejich přívrženci málokdy diskutuji o náboženství. Musím se k tomu nejprve rozhodnout, protože vím jak bude diskuze probíhat i jak skončí.

   Smazat
  10. Ty doby, kdy byli u izraelské moci rozumnější, avšak nevýkonní Židé, jsou pryč. I ti však rozšiřovali svá území mimo OSN přidělený rajon, a to tak, že vypalovali stovky palestinských vesnic a vraždili civilisty. Území jim zůstala a obsazují stále, v duchu svého náboženského přesvědčení o ovládnutí celého světa. Demografové nám ale jasně řekli, že nakonec zaplaví svět žlutá rasa. Ta na to má 2,5 tisíce let své vlastní učení. Svět nezaplaví například tací jako my Evropané - zdegenerovaní, komplikovaní, nesjednocení, přelidnění, navzájem se šikanující.
   Izrael se i nyní chce velmi a moc rozšiřovat a brání jim v tom vojenská síla Íránu (proto ty Netanjahuovy kydy o tom, že tento stát je nejhorší - a ejhle - Izrael se cítí povinován s tímto zlem popasovat pro blaho zbytku světa) a také Sýrie - spojenec Ruska - proto ji USA tak ničí. Jakmile by tyto dva státy byly poraženy, budou Izraelem obsazeny navždy (vhodný například protektorát), tak jako území Palestýny a dále se bude Izrael, zvoucí Židy celého světa k sobě, rozšiřovat sám na úkor okolních slabších, na které by již sám stačil. Zatím má přes 7 milionů obyvatel, ale toto číslo bude rychle narůstat. Kdyby se každý stát rozhodl rozšiřovat tam, kde dříve - byť dlouho - byl, svět se zhroutí následkem válek. To my jsme jiní kofři. Dáme Polsku přes 300 hektarů, ještě si budou moci vybrat zábor. Aby byl pokoj. Těšínsko je například také územní problém. Proč si území Polsko nárokuje právě nyní? Protože někteří, jako M. Zeman, poněkud souhlasí s Ruskem, s rozvojem spolupráce s ním, a Polsko s Ruskem poněkud "nepeče", spíše na Rusy do Luhanska posílá vojsko. Jsem zvědav, na jaké rodinné domky dá naše vláda vyhnaným poškozeným Čechům peníze jako kompenzaci, včetně výše nemajetkové újmy. Sporných území máme s Polskou lidovou (vidláckou a polofašistickou - Tuck ?) republikou více. Máme s nimi i dlouhodobější neshody. Proto stříleli naše pohraničníky ze zálohy. Přestali s tím jen když museli, když jsme s nimi byli internacionální proletářští bratři ve zbrani proti agresivním imperialistům. Ale tato nenávist není tak strašná jako mezi západními Ukrajinci a Ruskem.

   Slunce v duši,ogaři.

   Smazat
 2. Valku proti Iranu sice neprosadil, ale strategicke spojednectvi s CR ano. Zeman je proste hroznej kabrnak.

  OdpovědětSmazat
 3. V přímém přenosu lhal jako když tiskne.
  Tenhle demagogický mstivý žid mluvil a přesvědčoval o tom jak izrael je obět.
  V přímém přenosu bez hanby a studu v americkém kongresu,před světem.
  A hlavouni mu vestoje tleskali a ten náš ho plácal se slovy že je žid po ramenou.
  Směšné ,tragické hanebné.
  Asi v americkém kongresu nevystoupí nikdo z peršanu kdo by tyhle lži uvedl na pravou míru.
  To by bylo demokratické .Ale to se nikdy nestane.

  OdpovědětSmazat
 4. Tak ze, (je to smutne, ale musi se to rict . ...)
  1 Israel je od pocatku teroristicka organizace zalozena na rasisticke ideologii - sionismu - (Protocols of Zion...k prostudovani...) pouze fakta bez emociiiii ....
  2 Genocidu kterou vedou v Palestine svet nikdy nezazil - pokud necitame vyhubeni severo-americkych indianu...
  3. 95% obyvat Israele nejsou zide - coz znamena nejsou SEMITE....jedinym kdo je ANTI-SEMITA je Israel, protoze vyhlazuji SEMITY z Palestiny (Ideologie Anti-Semitismu...je sionisticky blaffff na ktery vetsina skocila) (doporucuji - Shlomo Sand - The invention of the jewish people - na youtube..) Geneticky je to potvrzeno taky, pod tlakem verejnosti to Israel priznava dnes taky ze nejsou zide....jedna se o KHAZARY - proto taky typicke SEMICKE rysy, ci snad ne?

  Doporucuji shlednout film 4 dilny (je na youtube..) je to britsky film 'The promise' od Kosminskeho - to Vam otevre oci....tady je navadec, nehledejte to pod The promise ..... udelali vse pro to aby to nikdo na youtube nenasel ....je treba to hledat pod (the promise full movie kosminsky)
  https://www.youtube.com/watch?v=pNxVbO_XRm4

  4. Taky je dobre si poslechnout ci precist - (the general's son miko peled) je taky na youtube...

  5. David Duke ma taky dobre info www.davidduke.com nekteri amici rikaji ze je KKK, nikdy jsem to neoveroval - jeho informace jsou fakticke ....

  ;;;;;;;
  Je mi to lito, ale pravda musi uvidet svetlo sveta jak se rika. Je zcela jedno zda clovek je bily ci jiny - zalezi na to jak zije a jak se chova k druhym. Svoji kritikou v zadnem pripade nechci nikoho burcovat k rasismu proti komukoliv. Na druhou stranu - spravedlivost merena vsem stejne -

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milý Vlastimile,
   pokud se Vám to ještě nedoneslo, ta Vaše "fakta bez emocí" vyrobila před více než 100 lety carská ochranka.
   Přeji Vám, abyste chodil po světě s otevřenýma očima.

   Smazat
  2. A prozradíte taky, proč by to dělala? To je nesmysl, šířený sionisty. Carská armáda a policie mohla pořádat hony na Židy, kdykoli se jí zachtělo. Proč by podvrhovala nějaké protokoly? Nedává to smysl. Zkuste někdy použít i vlastní rozum a ne se nechat manipulovat.

   Smazat
  3. Ale je to tak. Je to dílo carských bezpečnostních orgánů.

   Smazat
  4. Hm, tomu říkám "důkaz"! Prostě je to tak. Amen. :-)

   zajímavý web: www.nkusa.org

   Smazat
  5. Pane Kopecky, se vsi uctou....

   Nevim co carska ochranka vyrobila, ale faktem je ze carske rusko - cili spise - jejich financni politika byla utokem Rothschildovcu a ostatnich 'Centralnich bankeru' coz samo sebou bylo duvodem bolshevicke revoluce a Prvni svetove valky ze jo. A samo sebou utvoreni FED v 1913 ....

   Dnes se nejedna o nic jineho - stejny scenar - Kdo vladne penezi, vladne svetu - bohuzel se tomu Rusko postavilo a maji s sebou vetsinu statu na svete kolem BRICS. V pripade ze by vymakovani Amici stale provokovali Rusko pak pravdepodobne Rusko odpovi a Cina podpori Rusko - coz znamena totalni vyhlazeni USA a jejich vsech zakladen kolem sveta. Toto vse je potrvzeno z vysscih mist ......

   BRICS vytvari novy financni system v kterem FED a Rothschild nebude mit sve prsty ...... REVOLUCE kterou svet jeste nevidel.

   Smazat
 5. Netanyahu, Peter Hans Kolvenbach - black pope a Bushovci a taky Rockefeller jsou za Fukushimou - top elit to vi a taky asi agentury MI6, rusove urcite taky ....

  ;;;;;;;
  Chteli Temelin pod svoji kontrolu taky aby mohli vydirat Stredni Evropu (Cechy a Nemce a Rakousko..) MAFIE, jakou svet jeste nezazil. FAKT.

  ;;;;;;
  Nyni - Putin se jim postavil - dnes je vytvorena ALIANCE - BRICS se starsimi Ciny a historickymi rody, (ktere se nezaprodaly zlu a mamonu a jezuitum) kteri sedi taky v Londyne a tato aliance pracuje pro nas vsechny pro vytvoreni noveho financniho systemu .....jmenuje se zlato a dalsi nerostne bohatstvi co bude kryt meny ....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jimstonefreelance - Fukushima Sabotage

   http://jimstonefreelance.com/fukushima1.html

   Smazat
  2. Kompletní studie

   http://www.jimstonefreelance.com/fukureport1b.pdf

   Smazat
  3. Neni nikdo kdo by se jim postavil. Neni zadna opozice. BRICS je jen napad. Schvalne: Jaka je obchodni vymena mezi Ruskem a Brazilii ?

   Smazat
  4. Moment kolik Cina podepsala plynu s Ruskem.... 50 dolaru? 400 miliard dolaru....jenom plyn....samo sebou obchod nebude v dolarech....konec PETRO-DOLLAR ery.....ZACATEK zlatem kryte meny....Proc myslite ze mame poslednich 15 let intensivni financni valku v ktere jednim z meznikem bylo 9-11 NY?

   BRICS - JE (v zadnem pripade nepouzivam budouci tvar bude - JE) novym TEZISTEM sveta.

   Nasi zastupci, ci spise lidri dali dohromady pres vanoce s cinskymi starsimi novou ko-operaci. Yuan byl ustanoven jako nova platformni mena v Londyne...od te doby byly dalsi dva vyznamne jednani se starsimi Ciny druhe z nich skoncilo dnes.... konec toaletniho papiru znameho jako DOLAR a vsech dluhopisu FEDu..... Yuan byl ustanoven na platforme v Zurychu a pak Frakfurtu ....
   Nevim zda BRICS vypusti svoji zlatem krytou menu, ci to bude spusteno zlatem krytym Yanem....

   Proc Rusko vyhazuje bezcene dolary a americke dluhopisy za vymenu za zlato?????? Podivejte se kolik Rusko koupilo zlata poslednich 5 let. Oficialne 20 000 tun - my si myslime ze Rusko ma oficialne 25 000 tun a neoficialne mnohem vic.... Cina to same oficialne 30 000, neoficialne min 100 000 nas odhad...USA - prazdne, vykradle tresory....PROBLEM!!!!!!! USA je zbankrotovane do vecnosti.....

   Smazat
  5. Řešení mohou být mnohdy snadnější, než by se bylo bývalo zdálo. U Gordického uzlu se roky scházeli nejlepší mozky, aby dumaly jak ho rozvázat.

   Smazat
  6. Ano, ale je to jaderná velmoc a tím bude vydírat svět i v případě, že nebude vládnout, ale jen se zachraňovat před pádem na dno. Bude to poslední páka, kvůli které ho ostatní mocnosti nakonec rádi podrží nad vodou, protože věcí, že zoufalí dělávají zoufalé věci.

   Smazat
  7. Brazílie je světovým kurvítkem neuvěřitelně dušená, právě proto že je ve spolku s Ruskem. To nebude vždy. A také s povděkem sledují vývoj a postoje Indie - ta také zakouší USA civilizovanost.
   Indie například s Ruskem spoluvyvíjí letadélko 5. generace, stíhací bitevník, jednu z můr šedivějícího Obamy.

   SvDO

   Smazat
 6. doktor Aby jsme se vrátili k Íránu nebo-li po staru Persii.Íránci (Peršané) jsou mnohem inteligentnější a pracovitější než Arabové-Semité a pokrevní bratři Židů.Nesuďme Íránce podle úrovně chudých zemědělců,ono kdyby jsme soudili rozhled a kulturní úroveň Čechů podle některých sociálních skupin obyvatelstva (třeba pivních štamgastů typ bývalá IV.cen.kat)) ,tak by to také nebyla sláva.Proto se Źidé Íránu bojí - je jednotný na rozdíl od Arabů,který jeden prodá druhého....současně má vlastní vědecký výzkum a výrobu.Arabové jsou kšefťáci a ne myslitelé.Ukažte mě, co se v arabských zemích vyrábí např. z oboru strojírenství a průmyslu (pominu zálibu v chemii a trhavinách).Zkušenosti z VŠ a kolejí jsou nezapomenutelné.

  OdpovědětSmazat
 7. Ach jo -to je zase politických moudrostí tady. Úplná břečka.A jak potřebné pro život občana. Bla bla bla bla - má to úplně stejnou cenu.Nač ta spousta zbytečných slov a vět -co to změní? Co se od občanů chce? Aby nemysleli na nic jiného než že se bude válčit? Dojemné -vskutku. To každému přidá na chuti do života.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moje maličkost se zde dozvěděla už mnoho věcí. Kognitivní funkce. Oko není blbec - vidí. Talentová boule za ušima také dělá svý.

   Slunce v duši, ogaři.

   Smazat
 8. Vynikající článek i následná diskuze, paráda, má to grády, jen tak ďalej!!!!

  OdpovědětSmazat
 9. Navstivil jsem Gazu i Izrael jen nekolik hodin v transitu a ochromil mne ten rozdil. Samozrejme, ze Zide jsou inteligentnejsi jiz proto, ze zili a ucili po cela staleti od Evropanu, predevsim Nemcu a proto si vybrali nemecka jmena i jako prijmeni.Zatico Palestinci museli byt pod knutou Turku a jejich nabozenstvi, ktere jim nedala zadnou svobodnou vuli a seznamit se s technickym pokrokem.Je to tragedie, ze misto toho, aby se mohli vzdelavat tak jsou tak chudi, ze
  se jim po takovych utocich Izraelcu nezbyva nic nez prezit a neumirat hlady.
  Izrael jiz je dnes diky bilionovym podporam z USA na ceste k vytvoreni raje na zemi. K tomu jim take prispeli Nemci, kteri tam posila financni i materialni podpory jiz od roku 1952 dosahujici za tu doby take bilionove hodnoty.
  Netanyahu stale pripomina, ze jejich narod ma tisiceletou historii,
  ale nerika, kolik jich zilo v dnesnim Izraeli pred 70ti lety, kdy jejich
  prichody do zeme zaslibene byv.kolonisatori Anglicane znemoznovali i strilenim, kdyz se pokouseli z lodi vystoupit.
  Nerika take, ze diky nemeckym zbranim, ktere zustaly na nasem uzemim jsme jim dali silu Palestince vytlacit. Nerika tedy, ze bolsevici v byv.SSSR ocekavali, ze se z nich stanou jejich spojenci.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.