Reklama

úterý 17. března 2015

Nigel Farage : Armáda Evropské unie... děláte si z nás srandu ?

17. 3. 2015
 


9 komentářů :

 1. PROSÍM ADMINISTRÁTORY O SAMOSTATNÝ ČLÁNEK

  TOTO JE SPRAVEDLNOST ? Rajčata na pana prezidentka NEBYLA TRESTNÝM ČINEM ???

  http://tn.nova.cz/clanek/hazet-na-americany-rajcata-je-spatny-napad-pravidla-kolony.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O tom co je spravne rozhodujeme my, strana a vlada v čele s Rockefellerem, Pedelesem a Karpelesem.

   Vymazat
 2. Z prejavu Nigela Farage je zrejmé, že je to rozumný politik a jeho názory sa zhodujú s mojimi názormi či na Ukrajinu alebo Lýbiu alebo Európu.Mal by vyhrať voľby vo V.Británií a bola by šanca, že sa zmení agresivita V.Británie a EÚ.

  OdpovědětVymazat
 3. Mam rada Nigela Farage. Jeden z mala evropskych politiku, ktery ma rozum a vtip na spravnem miste. Mluvi zcela jasne v jednoduchych proslovech, takze mu kazdy muze rozumet.jaris

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. hrabě Kocharowski18. března 2015 18:42

   Podepisuji.
   Je to inteligentní člověk, který je na straně rozumu a dobra.
   Má můj obdiv a úctu.

   Vymazat
 4. doktor heč a my máme Zaorálka....

  OdpovědětVymazat
 5. Jen by mě zajímalo, kde ten datazovatel přišel na ty nejmodernější ruské zbraně, kterými jsou z Ruska podporováni separatisté. Pokud se nepletu, tak dosud nikdo neprokázal dodávky vůbec žádných zbraní, natož těch nejmodernějších. Že by se všechny americké špionážní družice náhle porouchaly a nikdo je neuměl opravit, nebo snad američtí agenti a místní kolaboranti nedisponují tak sofistikovanou technikou, jako jsou mobilní telefony, kterými by mohli ty nejmodernější zbraně nafotit nebo natočit. Zatím v každém videu ukazovali jen zastaralé sovětské zbraně z ukrajinských skladů. Vypadá to, že tito politikové, podobně jako u nás TOP 09 nebo KDU - ČSL uvěřili vlastním lžím.

  OdpovědětVymazat
 6. Proč takovou rozumnou řeč neprezentuje Česká Televize.Informuje neobjektivně,cenzura je né li horší tedy srovnatelná jako za dob socialismu.Taky se lidem prezentuje jen to co chtějí,abychom slyšeli.Evropská armáda je k smíchu.Jestli je to pravda nevím,ale slyšel jsem,že mají rusové pro případ válečného konfliktu na Uralu asi 10.000 tanků,jako uloženky(kdo byl na vojně ví o čem píšu).Nechtěl bych zažít válku,kde by se Evropa proměnila na velké bojiště.To by byl konec Evropy jak jí známe,stala by se z nás nejubožejší kolonie,kam by vtrhli hordy arabů a nebo asiatů.Protože by pak nejspíš už nezbyl nikdo,kdo by se jim postavil na odpor. Vladimír

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.