Reklama

úterý 17. března 2015

Obyvatelé Hannoveru obvinili Merkelovou z podpory nacistů na Ukrajině

17. 3. 2015     zdroj
Více než 500 obyvatel Hannoveru vyšlo 14. března do ulic na protest proti "amerikanizaci" Evropy a napjaté atmosféře kolem ukrajinské krize, informuje Press TV. "Chci vidět Merkelovou před soudem, kde bude dokázáno, že podporuje nacisty na Ukrajině," prohlásil na shromáždění německý novinář, bývalý zaměstnanec televizní stanice ARD Christoph Hörstel.


Kromě obvinění na adresu kancléřky SRN Angely Merkelové skandovali účastníci shromáždění následující hesla: "Zastavte teror", "Stop novému světovému řádu", "Chceme žít jako svobodní lidé ve svobodném Německu".

Shromáždění bylo organizováno prostřednictvím sociálních sítí. Účastníci pochodu se opírali o principy "míru, porozumění a solidarity".

Připomeňme si, že na konci ledna podobné manifestace proběhly v Erfurtu, kde hnutí Pegada uskutečnilo shromáždění pod heslem "Evropané-vlastenci proti amerikanizaci Západu" a žádali od USA, aby nerozpoutávaly třetí světovou válku a nedovolily "přerušení vztahů s Ruskem".

Hnutí Pegada nemá nic společného s protiislámským hnutím Pegida, která vystupuje za zpřísnění imigračních zákonů a je pořadatelem nedávných demonstrací v Drážďanech.

Přeložila Dr. V. Grulichová

16 komentářů :

 1. V Hamburgu zije 1.8 milionu lidi. Z toho 500 fasistu protestovalo, ale podle tohoto prolhaneho webu se jedna o "obyvatele Hamburgu".
  Takhle nelhal ani Goebels.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za prvé o Hamburgu tam nie je ani slovo a za druhé fašisti nie sú tí, ktorí protestujú proti podpore banderovských ukronáckov, ty debile trollský.

   Vymazat
 2. Merkelová se zřejmě pomátla na rozumu . Podat ruku Porošenkovi a jednat s ním jako rovný s rovným to už je zřejmě silné kafe i pro samotné Němce . Helmut Khol si vychoval pěkného spratka . Ale všeho do času .Taky na ni přijde a už to snad nebude trvat dlouho . Boží mlýny mají svoje tempo , melou sice pomalu ale jistě !

  OdpovědětVymazat
 3. Oprava: V Hannoveru zije pres pul milionu lidi. Z toho 500 fasistu (0.1%) protestovalo, ale podle tohoto prolhaneho rudohnedeho webu se jednalo o "obyvatele Hannoveru".
  Takhle nelhal ani Goebels.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. An.18:20 Když uvádíte tyto informace,můžete mi prosím zjistit kolik fašistů bylo v Kyjevě?Odečtěte mimokyjevské nebo celkově k Ukrajině.Děkuji.

   Vymazat
  2. Hele, můžeš říct, proč tady na ten prolhaný web lezeš a nejdeš na Idnes, kde se můžeš vyřádit mezi sobě rovnými vymaštěnci?

   Vymazat
  3. Ne ponimaju molodec 18:20

   Vymazat
  4. Nějak nemohu pochopit,že lidé,kteří protestují proti podpoře nacistů p.Merklovou a amerikanizaci Evropy jsou podle anonyma 18.20 fašisté. To potom nejméně dvě třetiny čechů,kteří protestují proti americké armádě u nás jsou též fašisté.V tom případě jsem také fašista.

   Vymazat
  5. 19.28 - nic si z toho nedělejte. Já paní také nemám. :-D))

   Vymazat
  6. 18,20 - během deseti minut jste ve svém komentu změnil - místo - počet - poměr - procento - tzn. jak můžete někomu dalšímu vyčítat lhaní??? Nebo snad máte nějaký forenzní důkaz, že ti protestující nebyli obyvatelé Hannoveru?

   Vymazat
  7. An.19:36,19:39 Nezamlouvejte to,dlužíte mi od odpověď.Nebo tyto údaje v manuálu nemáte?

   Vymazat
  8. Prosím vás. Proč se s tím debílkem bavíte? Ignorujte ho. Odtáhne sám.

   Vymazat
 4. Anonym z 19:36,
  to je mi líto,já ano,pěknů moravsků děvčicu.

  OdpovědětVymazat
 5. RAJČATA NA PANA PREZIDENTA TRESTNÁ NEJSOU ???
  ČTĚTE !!!

  http://tn.nova.cz/clanek/hazet-na-americany-rajcata-je-spatny-napad-pravidla-kolony.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To víte, co kdyby jim to rajče udělalo díru do toho opancéřovaného krámu a vevnitř ještě vybuchlo...

   Vymazat
 6. Ale mávat na ně Ruskými vlajkami trestné není!!!!!!

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.