Reklama

pátek 27. března 2015

Porošenko: "Nepřátelé vytvořili z Národní gardy Ukrajiny strašáka, což je pro ni nejvyšší možné ohodnocení"


27. 3. 2015     zdroj
Prezident také vyzval Národní gardu, aby "nezvolňovala" a byla připravena "kdykoli se postavit na odpor nepříteli". Národní garda Ukrajiny slaví teprve první výročí svého založení, ale "spoluobčané si jí váží a nepřátelé bojí," řekl 26. března prezident Ukrajiny Petr Porošenko na slavnostním předávání diplomů absolventům Charkovské národní akademie Národní gardy Ukrajiny. Informoval o tom dopisovatel IA Regnum.


Podle hodnocení Porošenka si ukrajinští občané Národní gardy váží za "odvahu a profesionalitu jejích vojáků" a nepřátelé se jí bojí. "Nepřátelé udělali z Národní gardy strašáka, kterým všechny zastrašují; to je nejvyšší možné ohodnocení jejich profesionality a odvahy," poznamenal. Prezident vyzval Národní gardu, aby "nezvolňovala" a byla připravena "kdykoli se postavit na odpor nepříteli". "Stát nikdy nevydával tolik finančních prostředků a nevěnoval tolik pozornosti vojákům Národní gardy. Účastní se mezinárodních programů včetně rozsáhlých cvičení s americkými vojáky, což je důležitý krok v integraci ukrajinské armády do světového společenství armád", řekl prezident Ukrajiny.

Pro Novou republiku přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

10 komentářů :

 1. Správně má být ´do světového společenství vrahů a agresorů pod velením SSA´.

  OdpovědětSmazat
 2. Porošenko je mafián, oligarcha a nacista, kterému se nedá nikdy věřit ani dobrý den. Seděl ve všechz vládách, včetně té Janukovyčovi. Je to odporný chameleon. Takové svoloči by slušný politik neměl ani ruku podat.

  OdpovědětSmazat
 3. To je frajer, ten Porošenko, že si dokáže takové krásné myšlenky vymyslet sám. Nebo, že by mu to psali na Ministerstvu Pravdy?
  PB

  OdpovědětSmazat
 4. Skôr to vyzerá tak, že má zozbierané prejavy všetkých významných ľudí sveta a upravené gogle prekladačom. Preto sa zdá, že tára piate cez deviate. Inak je to celkom fajn človek, po litrovke vodky. Veď aj beznohému zo smiechom na tvári daroval fudbalovú loptu. Dobrák a mierotvorca. To len nejaký podľudia stále provokujú a nedajú mu vo veľkom kradnúť. Treba ich demokraticky vybombardovať poamericku. A nastoliť tú pravú demokraciu.

  OdpovědětSmazat
 5. Na Ukrajinu dorazila první dodávka obrněných Hammerů....Porošenko v akci..........https://www.youtube.com/watch?v=Er9tYrJ9NaY

  OdpovědětSmazat
 6. Jak Ústava Ukrajiny hledí na

  Narodní gardu, Azov a další vojenské tlupy?

  OdpovědětSmazat
 7. A koho se bojí pan Porošenko?

  OdpovědětSmazat
 8. Porošenko se bojí sám sebe za zločiny proti svému národu bude souzen.

  OdpovědětSmazat
 9. Porošenko se bojí sám sebe za zločiny proti svému národu .

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.