25. 3. 2015, zdroj: zde - zde také video k příspěvku
Porošenko oznámil zahájení rozsáhlé bezpečnostní operace na Ukrajině za účasti všech mocenských struktur
Všechny silové orgány na Ukrajině začaly velkou bezpečnostní operaci. Toto prohlášení učinil Petr Porošenko:
"Mým jménem a na můj rozkaz všechny silové struktury Ukrajiny začaly bezpečnostní operaci ve velkém měřítku. Nezůstanou nepotrestáni bandité, kteří se zbraní v ruce zabíjeli Ukrajince" - řekl Porošenko.
Ukrajinský prezident dodal, že je "věcí
cti - najít a
potrestat vraha (pracovníka
SBU = Bezpečnostní služby Ukrajiny - pozn. red.)".
Pozn. NR: video, kde Porošenko oznamuje zahájení operace, je k dispozici na stránce zdroje (viz nahoře)
No to snad ani neni mozne ze vinnici (t.j. Rusko a Putin osobne) nejsou jmenovani. Copak copak? Chyba ve scenari?
OdpovědětSmazatNo vida, Prošenko chce potrestat všechny ty fašouny, kteří vraždili v Donbasu a Luhansku? Ale to je celá jeho armáda!
OdpovědětSmazatHitler taky zorganizoval Noc dlouhých nožů, kde nechal zabít své bývalé soukmenovce, takže Poroševič vlastně posílá PORMACHT proti WAFFEN PS...
SmazatA jsou vůbec ti na Východě (povstalci) také Ukrajinci ? Jak to vůbec myslí ?
SmazatTo mě připadá, jako by "někdo" řekl: "nejdříve si udělejte pořádek" mezi sebou a potom se můžeme bavit o dalších vašich požadavcích.
OdpovědětSmazatDo toho zapadá i změna rozhodnutí A. Merkelové, pojede do Moskvy na oslavu 70.výročí konce 2.světové války.
Asi se lekli těch ruských zbraní, jak pozvali NATO do vojenského dispečinku nebo jak vyřadili jejich letadlovou loĎ
SmazatHurá, zatkne a odsoudí sám sebe, premiéra, ukr.armádu, pravý sektor, ATO, SBU... paráda
OdpovědětSmazatDalší jasný důkaz, že Putin ten Krym vlastně osvobodil. Až se ta ukrlumpenverbež vyhladí vzájemně, budou stačit buldozery a chlorové vápno,státní svátek a velká oslava.
Smazatten kokot opravdu nazrál na psychiatrickou léčbu a takových politiků je i v evropě dost prostě samozvolení debilové !!!!!!!!!!
OdpovědětSmazatOptimální medikace: VISEDRIN a ŠPAGOPROVAZIN !!!!!
SmazatŽidovský oligarcha proti dalších židovským oligarchům, když se rozkrádalo státní, tak byli zajedno, ted´ už není co krást, a se chtějí židé Porošenko okrást s Kolomojským.
OdpovědětSmazat