Reklama

pátek 6. března 2015

Pro současný režim "nepohodlní" ukrajinští soudci obdrželi povolávací rozkazy


6. 3. 2015    zdroj
Soudci, kteří uznali nezákonným přerušení vyplácení sociálních dávek v oblastech mimo kontrolu Kyjeva, dostali předvolání na vojenskou správu. Kyjevský obvodní správní soud je toho názoru, že kyjevské orgány státní moci se snaží na soudce vyvíjet tlak.

Čtyři soudci, kteří již dříve uznali nezákonnost rozhodnutí ukrajinských orgánů o tom, aby se nevyplácely důchody a sociální dávky lidem jen proto, že žijí na území nekontrolovaném Kyjevem, obdrželi předvolání na vojenskou správu.

Na svůj osud čekají také "Themidiny služebníci," kteří již dříve odmítli rozhodnout o zákazu Komunistické strany Ukrajiny, jak to vyžaduje "komunita Majdanu" a ukrajinské orgány státní moci.

Pravda. Ru již sdělovala, že tři soudci Pečerského okresního soudu jsou podezřelí, že vědomě vynesli nespravedlivé rozhodnutí. Jsou to Sergej Vovk, Viktor Kitcjuk a Oksana Carevič. Generální prokurátor Viktor Šokin požádal Nejvyšší radu, aby souhlasila s jejich zatčením. Jsou obviněni z "nezákonného rozhodnutí o odebrání řidičských průkazů účastníkům automajdanu." Soudci očekávají, že budou zatčeni.

Již před tím hlava Národní bezpečnostní rady Alexandr Turčinov oznámil, že nařídil, aby nebylo umožněno vycestování ze země všem těm soudcům, kteří ještě "neprošli lustracemi".

Pro Novou republiku přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

23 komentářů :

 1. Jako mám myslící mozek (doufám) a když říkaj ruská propaganda tak tohle se dá srovnat z idnes a novinkama jako západní propaganda co myslíte? P.S. snažím se nikoho nezastávat http://cz.sputniknews.com/svet/20150306/60618.html#ixzz3Te2JIt00

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to jsou ultralevičáci, ti mají dojem, že bojují za Sovětský svaz. Tedy mají asi stejnou představu jako naši politruci v médiích. Normálních dobrovolníků co chápou souvislosti ze západu tam moc nebude.

   Smazat
  2. Nevím jestli se shodneme, ale teď je to tak jako kdyby se opravdu povedlo mediim poštvat lidi proti sobě všichni jsou buďto ultra fans putin nebo obama stačí přemýšlet a zjistíte, že je to bouda sme češi a tak buďme spolu akorát otevřeme oči a zjistíme, že se akorát hádej ty nahoře na úkor obyčejných lidi třeba těch na ukrajině a to všech kromě fanatickej praporů to jsou totální magoři

   Smazat
  3. Připomíná mi to demokracii našeho zkurveného státu - Sládka zatkli ve sněmovně na záchodě, když bylo jasné, že jeho hlas by způsobil nezvolení magora Havla potřetí prezidentem. Nebo když stávkovala naše Policie ČR, tak ti, o kterých se vědělo, že by stávkovali, se ocitli na inkriminovaný den ve službě. Účelovosti našich totalitních magorů známy jsou. Také šikanování.
   Demokracie je zase jen prosazování zájmů někoho, na úkor svobody někoho.

   Slunce v duši, ogaři.

   Smazat
 2. Jako mám myslící mozek (doufám) a když říkaj ruská propaganda tak tohle se dá srovnat z idnes a novinkama jako západní propaganda co myslíte? P.S. snažím se nikoho nezastávat http://cz.sputniknews.com/svet/20150306/60618.html#ixzz3Te2JIt00

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Baví Vás to, pane či paní "myslící mozku" pod každý článek vkládat stejný příspěvek? Pokud se Vám Sputnik zdá být ruskou propagandou, tak ho prostě nečtěte ! Zbytečně se neunavujte. Škodí to mozkovým závitům. :-)

   Smazat
 3. "Normální" Ukrajinci, ať už jsou to soudci nebo obyčejní lidé, to nebudou mít vůbec lehké. Ona totiž ta americko-evropská "demokracie" není žádný med.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano máte pravdu, ta jejich demokratůra je ve skutečnosti totální totalita.

   Smazat
 4. omlouvám se všem jen mě zajímal názor Váš co čtou tento řekl bych objektivní zprávy ze světa samozřejmě se zaměřují na USSA a UA či EU a již jsem i přispíval na stránky nwoo.org :)

  OdpovědětSmazat
 5. klidně si mě přidejte na FB nejsem žádnej anonym https://www.facebook.com/tommy.prchal

  OdpovědětSmazat
 6. Něco pro zasmání
  https://www.youtube.com/watch?v=WVI-CpB3Dfc

  OdpovědětSmazat
 7. http://www.nwoo.org/2015/03/05/komu-je-valka-matkou-jak-ukrajinsti-politici-vydelavaji-na-valce/

  OdpovědětSmazat
 8. Před měsícem k nám přibylo, k těm starším, 10 mladých ukrajinců kteří
  odmítli mobilizovat a bojovat proti Rusům. Tak, že zprávy z Polska, Ruska...o přílivu těchto mladých kluků jsou pravdivé. A teď se k nim ještě přidají ti věkově starší. Holt budou je muset nahradit naši bojovníci. Štětina, Kocáb, Schwarzenberg...nástup a ukázat jak jít bojovat za Ukrajinu a jít na Rusa!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za socialismu koloval vtip o tom, že by se měla připojit k ČSSR Zakarpatská Ukrajina, přestěhovat tam cikány a pak ji zase vrátit CCCP.

   Dnes je možná obdoba - vytvořit a vyzbrojit brigádu NATO zejména ze zasloužilých členů TOP09 a ODS (taky někteří členové KDU-ČSL by se jistě přidali), poslat tuto brigádu na Ukrajinu a pak vystoupit z NATO. Tím pádem by se tito žoldáci už neměli kam vrátit a bylo by zde všem dobře až do smrti :-)

   Smazat
  2. Vážení, co by dnes dala Podkarpatská Rus za to, byla by li součástí Československa. Mám tam příbuzné, tak vím, o čem mluvím. M.Radikowski.

   Smazat
 9. Usa se necha anektovat ukrajinou a je to.

  OdpovědětSmazat
 10. http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/dva-podezreli-z-vrazdy-nemcova-byli-zadrzeni/

  OdpovědětSmazat
 11. http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5638-ukrajinsti-vojaci-z-bojove-fronty-k-porosenkovi-kam-jsi-ty-hade-dovedl-zemi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, těch hadů je tam mnohem víc a Ukrouši, co tam skákali hop hop hop, si teď budou dělat bum bum bum na čela. Horší je, že jich hodně poleze k nám.

   Smazat
 12. http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/2127-putin-prinasi-zasadni-vyzvu-k-miru-evropane-opravdu-chcete-3-svetovou-valku

  OdpovědětSmazat
 13. http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/2125-svedectvi-z-donbasu-media-lzou-lide-jsou-pripraveni-jist-psy-jen-proto-aby-prezili

  OdpovědětSmazat
 14. http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5636-ruska-armada-predstavila-revolucni-elektronicky-bojovy-system

  OdpovědětSmazat
 15. Povolávací rozkazy, mobilizace - to jsou osvědčené páky na uklidnění vášní. Neuposlechnutí rozkazu má svoje důsledky a to je dobrý strašák.Taky proto se u nás uvažuje o znovuzavedení vojenské služby. Máte vy otroci nějaké problémy? Tak do haptáku a klusat!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.