Reklama

pátek 27. března 2015

Provolání k armádě USA


27. 3. 2015  
Vítáme tě, americký vojáku!
Děkujeme vám, stateční američtí vojáci. Vy, kteří stojíte na stráži míru a demokracie, kteří nezištně bojujete po celé planetě, abyste přinesli spravedlivý řád všem dobrým lidem. Díky vám, že jste přijeli.


Naše Česká republika je maličký stát a vy, naši věrní přátelé, na nás přesto nezapomínáte. Jsme dojati. Vaše velká armáda, která zabíjí zlé lidi všude kde je to nutné, nám opět dokazuje, že drží ochrannou ruku i nad svým malým kamarádem. Vítáme vaši kolonu, jako naši tátové vítali tanky vašich otců, které osvobodily Evropu od nacistů. Nyní jste nám hrdým průjezdem opět dokázali, že se nemusíme strachovat o budoucnost, že náš spánek může být zase klidný a bezstarostný.

Máme jistotu, že naši krásnou zemi ochráníte před Severní Koreou, před útokem z Íránu nebo z Ruska, které už si brousí zuby na celou Evropu. Chce se nám zvolat: zůstaňte naši američtí přátelé! Postavte si u nás základny. Čím více, tím lépe. My kteří hrdě neseme prapor pravdy a lásky, si ochotně vyhrneme rukávy a pomůžeme se stavbou. Tu můžeme podávat cihly, tam postojíme u míchačky, naše děvčata vám uvaří a ještě se na vás mile usmějí. Ano, zasloužíte si naši pozornost a lásku. Vždyť kolik jste toho museli při šíření demokracie na naší planetě vytrpět. Zabili jste statisíce teroristů a teroristek v Iráku, který, díky vám, dnes konečně může svobodně dýchat a užívat si výdobytků demokracie. Chráníte nás před agresí afghánských ozbrojených hord. Bojujete za lepší život v Sýrii, Libyi, nezištně jste osvobodili Kosovo a humanitárně vybombardovali Jugoslávii, která nás asi také nějak ohrožovala.

Nic nedejte na kritiku některých našich lidí. Oni si neuvědomují, co všechno děláte pro dobro světa. My v srdci Evropy navíc nemusíme vědět všechno, stačí, že to víte vy. Ale pamatujte: naše víra ve vás je nezměrná. Vaše země je veliká a vaše kroky vedou moudří a mírumilovní muži, jakými jsou třeba panové McCain nebo Biden. I ten Obama má občas dobré nápady. Také my máme podobné myslitele. Připomeňme si pana Klvaňu, Pavla Šafra nebo paní Miroslavu Němcovou. To oni se nyní v pravý čas probudili, aby vyburcovali ducha národa českého. To oni nás neohroženě vyzývají, abychom se v pevné jednotě přitiskli ke svému velkému bráškovi.

Děkujeme vám naši američtí přátelé. Stydíme se, že nemůžeme po vašem boku bombardovat darebácké země a stejně nezištně šířit svobodu a demokracii všude tam, kde rozhodnete. Jsme na to příliš slabí, nerozumíme světové politice a naše armáda je malá. Věřte však, že vás nikdy nezklameme a vždy v nerozborné jednotě při vás budeme stát. My vám, stateční bojovníci z velké země za mořem, totiž bezvýhradně věříme.

Čest vaší záslužné práci.

Milka Fialová  a kolektiv

21 komentářů :

 1. Česká armáda
  http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Česká_armáda

  OdpovědětSmazat
 2. Uz se tesime jak spolecne s bratry Polaky vybudujeme novou armadu, kde nas panstwo polske oficirske nauci jak se ma bojovat. Odsouhlasili jiz americke zakladny v Polsku, aby presla chut tem Rusakum na novou korist.Americane Polakum duveruji a vybavi je modernimi zbranemi.
  Polaci vitali americke vojaky a tesi se, ze brzy prijdou a zazenou ty Rusaky az na Sibir.Americke supermoderni rakety s atomovymi bombami zlikviduji Rusko za nekolik minut.Na to se tesime ze vybudujeme polskou velmoc -Velkopolsko a zahrneme do toho Ukrajinu, aby nas bylo vic.Jiz dnes se hlasi tisice mladych lidi do Armije
  Krajowe

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Plány jsou jedna věc, ale skutečnost bývá jiná. Po té, co Rusové předvedli nasáčkovaným Amíkům v Pobaltí svoji novou zbraň "polární záři", tak dotyční stáhli ocas mezi nohy a šupajdili zpátky domů. Aby nevypadali jako moc velcí poserové, na zpáteční cestě to berou přes pár evropských států a dělají přitom ramena........:-)

   Smazat
  2. Poláci byli s Hitlerem ječtě před oficiální válkou a zabrali Těšínsko a dočasně byli pány nad části Ukrajiny během dlouhé historie.Jak si může ČT dovolit v tomhle bodě nás porovnávat s poláky a jejich zájmy? Je toho pochopitelně daleko více.

   Smazat
 3. a vtom jsem se probudil

  OdpovědětSmazat
 4. Vy to píšete jako nadsázku, ale amík tomu věří !

  OdpovědětSmazat
 5. janzag@seznam.cz27. března 2015 20:10

  Reakce na 27.3.,19.35
  Typicky velkopolská fašistická vyblitina
  Po 1.9.1939 ,zústalo jen mielišmy Gdynie,mielišmy moře,dzisaj kompiemy nogi v lavoře.A tak dopadnete až Vás začnou kamarádi z Ukrajiny podřezávat jako ve 40-tých letech.Czešč Wielkopolski fanatiku!:

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že se s tím Polákem vůbec bavíte, se Vám divím. Tak dlouho dráždili ruského medvěda, machrovali, i s Německem se proti němu spojit chtěli. Pak se divili, že přišla Katyň.

   Smazat
  2. No, asi to Polák nebude, jen si dělá legraci. Neberte to tak vážně!
   ;-D

   Smazat
  3. Jestli to má být nějaká vtipná parafráze na rusofobního Pšonka, potom klobouk dolů, úplně dokonalá, fakt mě to zmátlo.

   Smazat
 6. V životě nepochopím jak se někdo může stavět ruskému medvědovi...a už vůbec nerozumím těm našim papalášům, kteří věří v nějaké imaginární bezpečí a přitom budou společně s obyčejnými lidmi spláchnuti mezi prvníma až se medvěd probudí....

  OdpovědětSmazat
 7. Přátelé AMÍCI,děkujeme vám,že stále okupujete nebezpečné Německo,které jen na konci války kapitulovalo.Opět vystrkuje rohy a chce útokem špice svých tankových granátníků bránit mir na východě a zničit toho zlého Putina.Každý tak uvidí,že DE JURE stále existuje DEUTSCHES REICH a do něho patřicí SUDETENLAND!!

  OdpovědětSmazat
 8. Já si myslím, že americký voják by tu ironii v článku neprokoukl, protože on musí mít vypraný mozek, aby věřil, že zabíjí ve jménu dobra, jinak by tu "práci" nemohl dělat a skončil by na drogách.
  PB

  OdpovědětSmazat
 9. Uznani autorovi. Je to proste svejkovina. Ale uplne nejlepsi je Jugoslavie. Asi nas taky nejak ohrozovala :-)))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To byla dračí setba krvavého psa Tita,která se chystala napadnout USA a vzápětí zničit celou zeměkouli.Balkánská řeznice českého původu učinila expanzi přítrž.

   Smazat
 10. Velmi vtipně napsáno, respekt panu Davidovi. Kdyby ta vtipná nadsázka neodrážela naší tragickou skutečnost, tak by byla k popukání. Tahlel je spíše k pláči :-(

  OdpovědětSmazat
 11. Fakt mě to rozesmálo..... Snad bych něco takového i podepsala.

  OdpovědětSmazat
 12. Je to jasne, s.David nemůže stále překousnout, ze uz nas neokupuji ruske bolsevicke hordy. Ivane sorry.

  OdpovědětSmazat
 13. Dobrá Švejkovina ale obávám se ,že by to boys z USA nepochopili a vzali by to vážně..
  Na to intelekt nemají. Takhle vybombardovat a vyvraždit nějaké město ,případně zorganizovat vojenský puč, to ano.

  OdpovědětSmazat
 14. hrabě Kocharowski28. března 2015 17:17

  Pane Davide, palec nahoru!
  A naprosto souhlasím s tím, že ušáci by to sežrali i s navijákem. Tupá a degenerovaná howada. Není se co divit, s tím jejich vynálezem, multikulturalismem, má to multiplikační účinky na IQ.

  OdpovědětSmazat
 15. Nevím, jestli tuto nadsázku přátelé USA pochopí a pan David od nich nedostane několik děkovných dopisů. Takovému panu Schwarzenbergovi nevím, nevím, jestli to dojde. M.Radikowski

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.