Reklama

čtvrtek 26. března 2015

Putin je proti bojovým akcím v Jemenu

26. 3. 2015   Sputník
Ruský prezident Vladimír Putin a jeho íránský protějšek Hassan Rúhání si v telefonickém rozhovoru vyměnili názory na prudce se zhoršující situaci v Jemenu.Informaci oznámila tisková služba Kremlu.
„Z ruské strany je podtržena důležitost neprodleného ukončení bojů a aktivizace úsilí, včetně úsilí ze strany OSN, která budou mít za cíl vypracování variant mírového urovnání konfliktu", poznamenala tisková služba.

9 komentářů :

 1. Jestlipak jim (USA) do toho Rusko vstoupí podobně jako v případě Sýrie? Čína už vstoupila.
  Já jsem s nikým z Brazílie nehovořil, a mám stejný názor jako Vladimír Vladimírovič. Brazílie vlastní ropu a je členem BRICS, takže je jasné, kdo to rozdmýchal.

  Komunistický rusofil

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc nerozumím, proč zmiňujete Brazílii, ale velmi hezky a vtipně jste se podepsal. Tím jste případným štváčům vyrazil triumfy z rukou. Ti už Vás teď můžou leda tak chválit...

   Smazat
 2. Charlotte Iserbyt - Skull & Bones - historie a vliv na vzdělávací systém

  https://www.youtube.com/watch?v=IZQH09XYPqo

  OdpovědětSmazat
 3. V Jemenu byla před časem svržena proamerická vláda. Nyní nejde opět o nic jiného, než o americké zájmy v tomto regionu. Navíc, Saúdové, s povolením Amíků, jednají bez mandátu OSN a proti mezinárodnímu právu.
  Po Sýrii a Ukrajině přišel na řadu Jemen - samozřejmě proti ruským zájmům. Kdo bude další, Irán?

  OdpovědětSmazat
 4. Bolsevicky hňup by měl držet hubu, pakovat se z Krymu a ukrajiny a lehnout si vedle lenina.
  Palmer

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bolševici jsou v Rusku v opozici a bojují proti Putinovi stejně úderně jako ty, blbečku :-D

   Smazat
 5. NÁHODOU TEN LENIN UDĚLAL MENŠI BORDEL NEŽ OBAMA

  proto by se měl dát vycpat a lehnout si k LENINOVI.Palmer prý bude jako první požadovat pro PUTINA Nobelovu cenu míru.No viděli jste někdy v dějinách,že by IMPERÁTOR něco obsadil beze ztráty jediného borce a to PUTIN udělalhravě na KRYMU.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Palmer je zhrzený blb,za Komančů chtěl do strany ,ale ani Komanči nechtěli mít s takovém idiotem nic společnýho,tak si doteď vybíjí zlost.

   Smazat
 6. USA a SA porušili mezinárodní právo, žádám uvalení sankcí na USA, SA a další spojence tohoto brutálního útoku na svrchovanou zemi !!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.