Reklama

středa 25. března 2015

Rinat Achmetov spouští svou výrobu na území DLR

25. 3. 2015       zdroj
Skupina "Metinvest" (ve vlastnictví oligarchů Rinata Achmetova a Vadima Novinského) zahájila výrobu železa a oceli v Jenakijevských ocelárnách (EMZ). IA REGNUM to bylo sděleno v tiskové službě "Metinvestu" 24. března.


"V současné době běží a je navedena na provozní parametry pec č. 5, dokončuje se rozdmýchávání pece č. 3, jsou produkovány první dávky litých polotovarů. Během nucené odstávky, která trvala více než měsíc, se metalurgům podařilo provést celou řadu činností pro zlepšení výkonnosti zařízení...

Podle tiskové služby budou spuštěny válcovací tratě profilového materiálu EMZ a jejich makejevské filiálky v dubnu. "V Makejevce je dokončována generální oprava válcovací tratě 390 a probíhá seřizování napájecího okruhu válcovací tratě 150. Jak je uvedeno v materiálu, tato zařízení utrpěla v důsledku ostřelování 9. února".

Generální ředitel EMZ Alexandr Podkorytov zároveň uvedl, že po měsíci prostoje začaly na závod přicházet suroviny. "Sedmitisícový kolektiv zaměstnanců továrny s nadějí sleduje, jak jsou uskutečňovány dodávky surovin. Po tak dlouhé době nečinnosti je těžké znovu spustit vysoké pece, vyskytují se značné obtíže. Zachraňuje pouze profesionalita týmu, který se nám podařilo udržet. Bohužel, záruky toho, že se mír rychle obnoví, nikdo nedává. Nicméně každý člen pracovního kolektivu věří a doufá v co nejrychlejší vyřešení konfliktu a normalizaci situace na Donbasu", řekl Podkorytov.

Připomeňme si, že města Makejevka a Jenakijevo se nacházejí v DLR.

Pro Novou republiku přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

4 komentáře :

 1. Meli by tam zalozit Brigadu socialisticke prace. No, hlavne aby platili dane do Kyjeva. Jinak nebudou duchody.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni jim židofašisté kyjevské Chunty řízené SSa nějaké důchody platili?Vždyt všechno zlato a zlatý poklad Skythu Amerikáni při krvavém převratu okamžitě ukradli a odvezli.Prý se muselo zaplatit výdaje na provedení ozbrojeného převratu,který provedli žoldáci SSa a Izraele společně s fašistickými bojůvkami.Takže na důchody jim nic nezbylo .

   Smazat
  2. Hahaha, náš obecný blázen Janek Vyskoč, anonym0:01, aký šikuľka! Donedávna keď mal na www.novarepublika svoju trollujúcu nočnú smenu, na Grékovi s kvíčením se dožadoval, nech mu zaplatí, čo si od neho požičal, čo je mu dĺžen a teraz zrazu rozdáva rozumy, že Novorosijčan sa drzo dožaduje toho, čo do Kyjevskej Chazarskej kasy povinne odvádzal zo svojho zárobku do penzijného fondu! Tu nech sa vraj "Putler" stará! Pozrimeže sa naňho Chazarského vychcálka. To ani u nás po rozbití republiky také nejestvuje, ak si si v Čessku odpracoval, z toho Ti patrí odtiaľ do dôchodku. Napríklad práve takýto baní. Ale budiž poručeno pánu Porešenkovi a jeho anonymnému trollujúcemu patolízalovi. Práve nám verejne vyhlásil s odvolaním sa na "Putlerovu" starosť, že uznáva nezávislosť Novorosije a výsledky referenda na Krymu, PROPagandisticky nazývaných ako anexia:-)). Hahaha! Skvelé je čítať perly ducha tohto trolla. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
 2. Stachanovci, Ilja - Murovci, maladci, naši... jentak dál.Aco ostatní průmysl, a přežijí nastávající útok těžkých zbraní a vojáků z USA?

  SvDO

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.