Reklama

pátek 27. března 2015

Rusko pod útokem

Paul Craig Roberts
27.3.2015   Zvědavec
Zatímco Washington horlivě pracuje na podkopání dohody z Minska, které německá kancléřka Merkel a francouzský prezident Hollande dosáhli, aby zastavili vojenský konflikt na Ukrajině, poslal Washington Victorii Nuland do Arménie, aby tam zorganizovala „barevnou revoluci“, či puč, poslal Richarda Miles coby velvyslance do Kyrgyzstánu, aby tam učinil totéž, a poslal Pamelu Spratlen coby velvyslankyni do Uzbekistánu, aby si tam koupila loajalitu vlády a odtrhla ji od Ruska. Výsledkem by byl rozpad CSTO a před Rusko a Čínu by to postavilo destabilizaci tam, kde si to mohou dovolit nejméně.

Tudíž Rusko čelí obnovení konfliktu na Ukrajině, zároveň se třemi dalšími Ukrajině podobnými situacemi na svých asijských hranicích.

A to je jen začátek tlaku, který Washington vyvíjí proti Rusku.

18. března generální tajemník NATO odsoudil mírové urovnání mezi Ruskem a Gruzií, které ukončilo gruzínský vojenský útok na Jižní Osetii. Generální tajemník NATO řekl, že NATO odmítá toto urovnání proto, že „brání současnému úsilí mezinárodního společenství posílit bezpečnost a stabilitu v regionu“.

Podívejte se na toto prohlášení blíže. Definuje „mezinárodní společenství“ jako loutkové státy NATO Washingtonu a definuje posilování bezpečnosti a stability jako odstraňování změkčujících polštářů mezi Ruskem a Gruzií, aby mohl Washington umístit do Gruzie vojenské základny, přímo na ruské hranice.

V Polsku a pobaltských státech jsou lži Washingtonu a NATO o hrozící ruské invazi používány k ospravedlnění provokačních válečných her na ruských hranicích a k posilování amerických jednotek na vojenských základnách NATO u ruských hranic.

Máme zešílené americké generály v celostátní televizi, kde vyzývají k „zabíjení Rusů“.

Vedení EU souhlasilo se zahájením propagandistické války proti Rusku, s vysíláním lží Washingtonu v Rusku ve snaze podkopat podporu Rusů své vládě.

To vše je děláno proto, aby se Rusko donutilo k předání Krymu a své černomořské námořní základny Washingtonu a akceptovalo poddanství k Washingtonu.

Když se hrozbám Washingtonu nepodvolili Saddam Hussein, Kaddáfí, Assad a Taliban, proč si šašci ve Washingtonu myslí, že Putin, který má v rukou největší jaderný arzenál na světě, se podvolí?

Evropské vlády, evidentně, nejsou schopny jakékoliv myšlenky. Washington vystavil Londýn a hlavní města všech evropských zemí, jakož i každé americké město, zničení ruskými jadernými zbraněmi. Stupidní Evropané spěchají do vlastního zničení, ve službách svému washingtonskému páníčkovi.

Lidská rozvědka zmizela, když po 14 letech americké vojenské agrese proti osmi zemím světa nechápe, že Washington propadl aroganci a pýše a představuje si, že je pánem vesmíru, který nebude tolerovat žádný odpor proti své vůli.

Víme, že americká, britská a evropská média jsou prodejná, dobře placená za lhaní pro svého pána. Víme, že velitel NATO a generální tajemník, když ne členské země, baží po válce. Víme, že americký dr. Divnoláska v Pentagonu a zbrojní průmysl se nemohou dočkat, aby otestovali své rakety a nové zbraňové systémy, do kterých vždy vkládají přílišnou důvěru.

Víme, že britský premiér je naprostá nula. Ale jsou německá kancléřka a francouzský prezident připraveni na zničení svých zemí a Evropy? Pokud má EU takovou cenu, proč je ohrožována samotná existence její populace, aby se podrobila a akceptovala vedení ze zešíleného Washingtonu, jehož megalomanie zničí život na Zemi?

26 komentářů :

 1. Jak dlouho chtějí američané napínat Putinovi nervy?To se má Evropa smířit s tím,že bude vyhlazena z povrchu zemského? Jak si mohou představitelé evropských států tak zahrávat s životy milionů lidí. K čemu jim potom budou majetky a mamon.Kdo se konečně postaví tomu Mordoru.

  OdpovědětSmazat
 2. Pravda, pravda pane Roberts, tak jako i Vaše předešlé analýzy situace.

  OdpovědětSmazat
 3. Rusové by se měli pochlapit a zavézt Kubu jadernými zbraněmi k ochraně USA před teroristy, tak jak to dělají američtí fašisti u ruských hranic.

  OdpovědětSmazat
 4. Je až prazvláštní jak američané vědí a znají mnoho nepoctivostí zpoza americké vládní opony a zároveň nemají sebemenší možnost na průběh těchto událostí působit. Byla-li by americká demokracie ukázkovým příkladem demokracie, potom by se o Demokracii snadno dal učinit závěr, že v Demokracii se od určitého okamžiku stává moc nedotknutelná a inertní vůči snahám občanských iniciativ.

  OdpovědětSmazat
 5. Z reflexí amerických intelektuálů mi vyplývá, že základem udržení amerického typu demokracie je udržení počtu obyvatel, kteří mají místo mozku dlažební kostku, nad 51ti procenty.

  OdpovědětSmazat
 6. Mám takový dojem, že se hraje ještě vyšší hra, než tu vůbec můžeme posoudit. K celkovému konfliktu to asi prozatím nespěje. Půjde spíše o "opotřebovávací válku" na několika místech. Důležité bude, jak se k tomu postaví Čína - má na to jak vojenský, tak ekonomický potenciál. A pokud se nějak dohodnou na té Ukrajině s tím, že budou půjčovat na bydlení, tak z toho bude ještě hodně zajímavá hra. Ve hře budou jistě i "klimatologické zbraně", které vlastní již více mocností. Prozatím se sází spíše na konvenční zbraně, aby měly zbrojařské koncerny co vyrábět - ale také "to" vyzkoušet v praxi. Nečekám v dohledné době globální konflikt, což ovšem neznamená, že to tu neodneseme jinak. Například početnou emigrací z Ukrajiny nebo drahými surovinami. Ten dopad bude v každém případě negativní - na nás všechny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyšší hra se hraje neustále a prakticky výhradně. A my můžeme leda tak čekat, kdy kde vybouchne nějaká ta atomovka, a co nám potom řeknou v televizi, že musíme udělat.

   Smazat
  2. Situace je na ostri noze - mluvi se o tom ve vyssich kruzich ze nuklearni valka byla jiz nekolikrat zablokovana v poslednim okamziku - 2krat v Perskem zalivu proti Iranu asi tak 2-3 roky zpet. Pak v USA kdy NACISTI chteli udelat dalsi 9/11 .....

   Rusove byli co vime tak 2 krat narychlo v bunkrech a byli mimo komunikaci se svetem diky tomu ze odkodovali nejake britiske a americke plany .....

   Americane provokuji den za dnem - mluvi se o tom ze Putin a Cina jsou extremne trpelivy .... jinak by davno odpvedeli na ty vse provokace a utoky od USAKU.....

   Smazat
  3. Anomym 19:08

   Cina je 100% s Ruskem ...... nejenom ekonomicky, taky vojensky ... pokud Rusko do toho pujde tak Cina jim bude asistovat - USACI nemaji sanci. Vsichni nahore to vi, ti co maji soudny rozum....

   20 min a je povsem, bez jakekoliv vyzvy. 200 mil USAKU vyparenych - zbytek se bude hrat na preziti apokalypsu podle Holywoodniho scenare.....

   Smazat
 7. Na světě existují dvě paralelní "lidské" společnosti. Ovládající a ovládaní. Mezi sebou prakticky nekomunikují, míněno přímo. Ovládající ovládají komunikační nástroje, které jsou jejich hlásnou troubou. Ovládaní jim říkají obecně média. Co ovládající udělají, na to ovládaní nemají žádný vliv, alespoň ne v pozitivním smyslu. Když začnou někde příliš zlobit, mohou se začít připravovat na zvýšenou pozornost ovládajících, disponujících vojenskými prostředky, kterými rozruší životní prostředí ovládaných natolik, že se vrátí zpět do režimu poslušnosti. To je v kostce princip fungování světa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chapu co rikas - jsou ale taky urcite skupiny nahore co maji zajem o to aby lidstvo fungovalo jako lidstvo ..... vsichni nahore si rikaji elity-obe skupiny - pro ne jsme jenom otroci ktere musi krmit a starat se o ne. Pokud par milionu otroku zmizi - nikoho to neboli, spise naopak. Jsou to anonymni skupiny ci spise rodinne klany jejichz historie saha az do Rima 4 stoleti .... (nevim detaily...., a i kdybych vedel tak mi to nebude nic platne.... a nebo bych jiz nezil....) Nektere klany maji lidske chovani .....

   Vsivavy Vatikan je jednim z nich, pilir zla - to co husite zacali musi byt jednou dokonceno.....to je fakt.

   ;;;;;;
   Kdyz jsem se dostal k temto informacim - zacal jsem chapat to co komosi udelali - oni vedeli o tomto jak je svet rizen. Kdo sponsoroval Hitlera, prvni i druhou svetovou valku. Ne ze bych s tim souhlasil co komousi delali, ale zacal jsem videt svet jinak. Predstav si ze se dostanes k vlade v 1948 roku a zjistis ze elity hraji tuto roli (je nutno uvezt ze v cechach zadne skutecne elity nebyli ale mohli by potencialne navazane na skutecne elity. Skoncit s nima a zacit od zacatku neni spatne. Nevadilo by mi kdyby svet byl vycisten od techto klanu .... Schwarzenberg neni elita - ikdyz byl v Trilateralni komisi - ale ma 100% navaznost na elity nacistickeho charakteru.....a chtel prodat Cesko do jejich moci. Co s tim delat? Musime bojovat svuj boj, bohuzel. Alespon byt pany na nasem pisku.

   Smazat
  2. USA sami o sobe je pod rukou originalnich Rytiru Templarskych (ne Templaru co jsou Vatikan..) a Koruny anglicke .... do jakych detailu? V kazdem pripade USA - je oficialne zaregistrovana jako 'korporace.'

   Podle meho nazoru Cesko je pod rukou Vatikanu od doby Premysla Otakara I, cili of Zlate Buly Sicilske 1212 ..... , USA nejsou pod rukou Vatikanu. Rusko neni pod rukou Vatikanu ani Rytiru Templarskych ..... Cina si asi drzi svuj status....

   Smazat
 8. No to je logické, že opakem moci je bezmoc. Platí to odjakživa už od dob otrokářského světového řádu,přes monarchii a všelijakou vrchnost. Každé slovo bylo kvalifikováno jako vzpoura proti vrchnosti, za každou děrevňou byla šibenice, negramotní občané museli jen dřít od slunka do slunka, a doslova držet hubu a krok. A když nějakou zemí projížděli žoldnéři jakéhokoliv panovnického gaunera, kudy jeli, plenili, rabovali, pálili a zabíjeli - jen ubohé civilisty -proč? A zase jsme u toho. Obyčejný chlapský sadizmus a perverze -nic víc. Nic se mi nestane - mohu mučit a trýznit kohokoliv - to využívá kdo? Člověk, který je slušný a myšlénkově i tělesně normální byť by byla i válka? Ne! Jen mužští zakomplexovaní psychopati, perverzní parchanti s mocí nadržení sadističtí, případně ožralí či zfetovaní zmetci. Každý panovník, jeho vrchnost, politici, a všechna mužská verbež s pravomocemi, by měla být kastrovaná.. I mužský samec jako živočich je perverzní,sadistický,deviantní, nadržený, nevidí napravo ani nalevo, protože v jejich mozcích jim to šibe. Za každým světovým neštěstím a pohromou stojí jen a jen chlapi. Ženy války a násilí nevyvolávají nikdy - a vždycky jsou jen oběťmi i s dětmi a starými lidmi.Proč to tak je? Žaneta.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že by výjimky? Ženy nevyvolávají násilí? Jen namátkově:
   Madeleine Albrightová, Angela Merkel, Victoria Nuland, Margaret Thatcher.
   Já bych řekl: Jak čichneš k velké moci, tak ti jebne. Chlap nebo ženská. To je jedno.

   Smazat
  2. čeho je i normální člověk po krátkém zacvičení schopen.
   http://psychologie.cz/milgramuv-brutalni-experiment/
   http://psychologie.cz/jak-muze-chutnat-moc/

   Smazat
  3. hrabě Kocharowski28. března 2015 16:58

   Pořádný průprc a je po problémech, doporučuji!

   Smazat
 9. Žaneto, proč tak moc nenávidíte muže? Rozhodla jste se je pranýřovat na internetu? Váš příspěvěk totiž ani trochu nesouvisí s článkem......

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Samo sebou bohuzel z casti ma pravdu - mame ale taky Madelein Albright (co rada prohlasila ze zabiti 500 000 irackych deti je v pohode a to nemluvim o tom ze veste vetsi jatka nastaly par let pozdeji...) neuvadim fakt ze urciti idioti ji chteli udelat presidentkou Ceske Republiky, ze ano. A co tak Nulandovou a jeji terorismus na Ukraine, ci Clintonovou a jeji krvelacna politika .... nemluve o Thatcher a jeji valka v Argentine.....

   ;;;;;
   One to neni jednoduche .....

   Smazat
 10. Jediné zřejmě možné řešení je eliminace Evropských proamerických politiků... Tito (lidé) si myslí,že veškerá populace Evropy jsou hloupí nýmandi,kteří budou jen přihlížet ničení svých vlastí... Myslím,že se čas zúčtování blíží rychlým tempem,asi tak rychlým,jak rychle lezou naši vládní činitelé americkým vrahounům do řiti.Těším se velice na tuto dobu,kdy sám a osobně přispěji k odstranění této vlastizrádné verbeže...

  OdpovědětSmazat
 11. Jediné zřejmě možné řešení je eliminace Evropských proamerických politiků... Tito (lidé) si myslí,že veškerá populace Evropy jsou hloupí nýmandi,kteří budou jen přihlížet ničení svých vlastí... Myslím,že se čas zúčtování blíží rychlým tempem,asi tak rychlým,jak rychle lezou naši vládní činitelé americkým vrahounům do řiti.Těším se velice na tuto dobu,kdy sám a osobně přispěji k odstranění této vlastizrádné verbeže...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Jane

   Mate pravdu ..... politici jsou koupeni nebo vyhrozovani a tak zatlaceni a potlaceni v pripade ze by se chteli postavit na strany spravedlnosti - (napr Peter Necas - rad bych aby mohl rici veci jak byly. Pro mne jeho pripad je jasny - USA a Israel mu vyhrozovali smrti ci smrti jeho deti ..... tak si vyberte......) Necas muze byt rad ze zije.....asi tak nejak. Mohl skoncit jako Dubcek v aute ci Karel Kryl na infarktu...ze jo.

   Musi se jit alespon o jeden stupen hloubeji .... snad se to podari. V Americe je podzemni hnuti kteri pracuji na tom aby osvobodili USA od techto tasemnic......rikaji si White Hats ..... prilepim sem jejich memorandum.....

   Smazat
  2. Pane Jane, tady to je v anglictine - muzete si to prelozit na google napr....v pripade potreby...
   http://tdarkcabal.blogspot.com/2012/02/february-20-2012-white-hats-report-36.html

   I do not speak for the White Hats in an official capacity, but I do believe the answer to your question is found on the above post from the official White Hat blog. If they have anything further to add, I am sure they will contact me to add it to this answer.

   We selected with care a controlled-access, self-contained safe house in Fulham, Greater London, not overlooked but with a viable backdoor escape route to an unseen inter connecting alleyway in case of emergencies, and with a full visual overview of the wide scanning approach road to monitor any parked observers or perceived threat risks. Our emergency escape vehicle was permanently parked up on the connecting alleyway for a fast exit. The house’s sun blinds allowed us full vision of external areas, but blocked out vision of the interior from prying eyes. To even the most trained observer, it was a quiet, low-profile, unassuming neighborhood. It was the perfect location for a safe house.

   The call went out and from the head count, the purpose and need for an immediate “sit down” was well received. The gathering included old soldiers, both civilian and military, always in the background, always keeping the balance and from all over the world. The subject matter was of concern to every person in the room. The meeting could not be further avoided as the image of the future was becoming clear. Enough was enough.

   Most of us had been trained under former Administrations and Regimes and were becoming disillusioned and disgusted with what we were witnessing. Every member of the group came with an impressive background, a broad base of knowledge, vast years of experience and most importantly, intelligence networks.

   We all take oaths. Our first oath started with the secret words to gain access to the neighborhood tree fort and graduated to a Code of Honor … a Code of Honor that, to this day, we gladly live and die for. One of the Codes we have internalized is called Democracy, the same code our Forefathers lost much for, but gave a new world hope from Tyranny, which created the greatest, most gracious country in the world. That Country has slowly been under attack from the inside and it cannot be allowed to happen, not on our watch, not if we have anything to say about it. Something had been growing for years, like a cancer you can inherently feel but you cannot see. Those of us who served the elite did not notice the deterioration as quickly as the others, but on this day we were all on the same page. We all knew a death was about to occur. It was not a sanctioned contract kill… this was far, far different. This was more sinister. It was a move by an extremely small group of former and current elected leaders, special groups and the “elite” attempting to subvert the checks and balances established and enumerated clearly by our Constitution.

   How could that be? It would make the former “good guys”, the utmost of satanic villains, the real turncoats against democracy and life, liberty & the pursuit of happiness. What methods would we employ to expose the darkness that we unknowingly helped create through our faithful and dedicated service to our respective countries?

   On that day we would sign an Oath.

   It was an oath that put us in line with our destiny.

   It was an oath that would hopefully save the Constitution of the United States of America and the Declaration of Independence.

   It was an oath that would protect the very core of every country in the world, especially those that were the last bastions of freedom on earth.

   Out of the backdrop of darkness, we took this Oath to expose the cancer of our former bosses and the elite. We all prayed to our respective God. And on that day, the White Hats were born.

   May we live to see this through to the end.

   Smazat
 12. http://leva-net.webnode.cz/products/v-v-pjakin-otazky-a-odpovedi-ze-dne-23-3-2015/; http://leva-net.webnode.cz/products/rusko-na-prahu-nove-epochy-v-m-zaznobin/

  OdpovědětSmazat
 13. Americkí dementi a vojnoví štváči si zrejme neuvedomujú, že ak rozpútajú vojnu tak aj oni v USA sa stanú terčom pre Ruské a čínske rakety a možno ani nestihnú otestovať tie svoje.

  OdpovědětSmazat
 14. Palmere a americký důchodče, Američan o vás napsal, že jste idioti. Co vy na to?

  OdpovědětSmazat
 15. Americkou taktikou je, aby Rusové, co nejvíce jaderných raket vyplýtvali v Evropě a aby pak mohli lépe zvládnout odvetu Rusů směrem na USA.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.