Reklama

sobota 7. března 2015

"Sláva Ukrajině" aneb "Získal Jaceňuk kanadské občanství?"


7. 3. 2015   zdroj a zdroj
Ukrajinský premiér Jaceňuk si opatřil druhý pas, když získal kanadské občanství. Informuje o tom agentura "PolitNavigator" na základě svých zdrojů v Nejvyšší radě Ukrajiny. Kanada nezakazuje dvojí občanství, zatímco na Ukrajině je to v rozporu se zákonem. Někteří politologové se domnívají, že získání kanadského občanství Arsenijem Jaceňukem je záruka života samotného předsedy vlády a jeho rodiny od západních partnerů, pokud se situace na Ukrajině rozvine radikálním směrem.

Kanada byla jednou z prvních zemí, které uznaly v únoru 2014 Jaceňukovu vládu po státním převratu na Ukrajině.

Dokumentační důkazy o získání dvojího občanství Jaceňukem zatím nejsou. Avšak precedenty v historii současné Ukrajiny už jsou. Podle ukrajinských médií již v roce 2007 hlava frakce Petra Porošenka Jurij Lucenko získal izraelské občanství. Vitalij Kličko je občanem Německa. Samotný Kličko však tyto informace usilovně popírá. Trojité občanství otevřeně ohlásil gubernátor Dněpropetrovské oblasti, oligarcha Igor Kolomojský. Hlava SBU Valentin Nalivajčenko je občanem Ukrajiny a USA.

Pro Novou republiku přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

37 komentářů :

 1. To nám ukazuje 2 skutečnosti:
  -všichni největší ukrajinští "patrioti", kteří sami nepošlou své rodiny bojovat do první linie, naopak je vykupují z povinnosti válčit, mají otevřená zadní vrátka v cizině (a nastartovaný tryskáč v záloze).
  - ukazují nám jasně, kdo jsou největšími podporovateli nacismu sv současné době.

  OdpovědětSmazat
 2. http://cz.sputniknews.com/svet/20150307/64736.html Podle Vyšetřovacího výboru RF, zadržení podezřelí z vraždy politika Borise Němcova se podíleli na organizaci a provedení zločinu.

  OdpovědětSmazat
 3. Jaseňukův šmejd se chystá zdrhnout?

  OdpovědětSmazat
 4. Sláva Ukrajině, herojam sláva!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Šéf nacistickéorganizace Azov se již potkal se slávou hrdinů! Když to napraldo památníků bojovníků s fašismem. Asi ti padlí hrdinové bojují s fašisty ještě po smrti.

   Smazat
  2. hrabě Kocharowski7. března 2015 23:30

   Více takových pomníků, sláva gerojam!

   Smazat
 5. nikdo vas tady prece nedrzi,kdyz se vam tady nelibi,zitra na te vasi ulkrajine uz mozete zarabat,tady nikomu chybet nebudete!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nejdeš prvý - aby sme mali vzor - keď sa tam tak vyznáš

   Smazat
 6. http://cz.sputniknews.com/svet/20150307/62516.html

  Konflikt na východě Ukrajiny vedl k rozkolu ve společnosti, který se stále více prohlubuje. Prohlásil to asistent generálního tajemníka OSN pro lidská práva Ivan Šimonovič.

  „Existují jasné důkazy, že rozkol v ukrajinské společnosti se stále prohlubuje. S každým novým útokem proti civilnímu obyvatelstvu, s každým novým případem svévolného zadržení, nebo mučení lidí, s každým novým případem zamítnutí poskytnout sociální služby lidem v oblastech pod kontrolou ozbrojených skupin a s každou novou vlnou vynuceně přestěhovaných se tento rozkol stále více prohlubuje“, prohlásil Šimonovič na pátečním zasedání Rady bezpečnosti OSN o Ukrajině.

  OdpovědětSmazat
 7. http://www.hlavnespravy.sk/anna-duricka-utiekla/573569

  OdpovědětSmazat
 8. Kde a jak a za jakých podmínek se v Praze žádá o kanadské, kubánské a thajské občanství? Sbírám totiž pasy, už jich pár mám ve sbírce,, pár mi jich ještě chybí. Vanuatu a pas této mořské země by také nebylo "marné" mít. Nebo stačí podat žádost v Prace v centrále BIS?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Musíte v Praze na US ambasádu.

   Smazat
  2. Thajske obcanstvo - pisane a hovorove skusky s thajcini + 13 rokov v thajsku, thajci nepovoluju dvojite obcanstvo

   Smazat
  3. Já mám občanství české, pražské a moravské. Za to druhé se stydím, to první mi daly úřady a s tím prvním jsem se narodil.

   Smazat
 9. http://www.reformy.cz/zpravy/ukrajinsky-ministr-energetiky-eu-by-se-mela-podelit-o-tranzitni-rizika-a-pomoci-zaplatit-skladovani-plynu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=ukrajinsky-ministr-en

  Dobří šmejdi. Nechají si platit tranzit, reverz plynu a ještě po EU chtějí aby jim zafinancovala podmínky pro tranzit, které svojí politikou vůči RF sabotují.

  OdpovědětSmazat
 10. Armada NATO tu neni kvuli Rusku. Ta tu bude kvuli nam. Kvuli Recku hrozi rozpad Eurozony. Uz jsem si pro jistotu z banky vybral vsechny uspory. V bance je nenecha. Dolar bude silne posilovat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozpad eurozóny nehrozí kvůli Řecku ale kvůli nenažranosti finančních spekulantů a lichvářů. Řecko je jenom testovacím prubířským zahřívacím kamínkem. Po Řecku jsou připraveny další země ke stejnímu scénáři.

   Smazat
  2. NATO tu vůbec není kvůli nám. ale kvůli tomu aby zajistilo licvhářům, korporacím, oligarchům a spekulantům beztrstné rozkrádání a loupení v různých zemích.

   Smazat
 11. Sláva židům, kteří zničili Ukrajinu a už si balí kufry k odletu, Jacenjuku, nejlépe mezi své do Izraele.

  OdpovědětSmazat
 12. Když mohou kanadské válečné lodě bloudit po Černém moři a hledat seno pro koně a pitnou vodu, zatímco z Kanady nepřestával tok útoků na provokace ruské armády na ruském území, tak proč by v tomhle poblázněném světě nemohli dát vopičanství jednomu velikonočnímu králíčkovi...?

  OdpovědětSmazat
 13. Králík má histrionický osobnostní deficit...
  je to magor a zblázní se..
  už jsem to jednou psala
  jituš

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sadista, ale jinak moc hodnej člověk...

   Smazat
 14. http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5637-pravda-je-nevyslovitelna-byvaly-americky-sniper-promluvil-o-svych-povinnostech-ve-valce-v-iraku

  „Byl jsem trénovaný tři roky na to, abych někoho zabil, a pak se to stalo. Pamatuji si to úplně přesně. Otočil jsem se zpět a on tam ležel, uprostřed silnice, křičel, vzpínal se. Vypadalo to, jako bych ho střelil šípem a on ho chtěl vyndat. Veškerá satisfakce najednou odezněla a přišla bolest, zlost a frustrace. Mohl jsem zešílet, že hned nezemřel a tak jsem ho střelil ještě třikrát, než se konečně přestal hýbat. To bylo poprvé, kdy jsem někomu vzal život. Nevím, proč tam byl. Hodně lidí bojovalo, protože nechtělo být okupováno, anebo protože jim ve válce umřel někdo blízký a oni ho chtěli pomstít. Je nemožné ospravedlnit to, že jsme je zabíjeli. V prvé řadě jsme tam vůbec neměli být.“

  „Cítíte se být dlužen za každý život, co vezmete. Dlužen světu, že jste mu odebral možnost, že právě tento člověk udělá něco úžasného. Myslím na všechny veterány americké armády, kterým pomáhám najít si práci, doplnit vzdělání atd. a stejně přemýšlím i o těch, které jsem zabil. O tom, co mohli znamenat pro tento svět.“..

  OdpovědětSmazat
 15. http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5640-dalsi-uspech-zapadu-eu-se-pripravuje-az-na-milion-libyjskych-imigrantu

  OdpovědětSmazat
 16. přátelé přijďte se juknout na diskusi pravyprostor.cz , je to děs jsem tam v oslabení...jsoutam samí tvrdí pravičáci zeman je špatnej,ruis okupant,potřebujem usa zbraně vojáky..no děs...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nechoďte tam a nekazte si klidné spaní. :-) Tyhle lidi stejně ničím nepřesvědčíte.......buďto "prohlédnou" sami nebo zůstanou na věky ovčany.

   Smazat
 17. Víte o tom, že Porošenko má také vícero občanství? Americké a izraelské, navíc je to pán s rumunskými kořeny. Používá příjmení své manželky, aby vypadal jako Ukrajinec. Jeho pravé jméno je Waltzman !
  Zdroj:http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/ (tyto informace byly v některém jeho lednovém komentáři)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. o je taký rumun ako jacenjuk rus - chazar po otcovi - ale veď to je známe pár rokov, akozbohatol, za čo sedel jeho otec, ako ho rehabilitoval, ako ho vyznamenal za jeho "utrpenie" - a tak ďalej a toak podobne, jeho vojna v Sierre Leone - zdroje čokolády, ...škoda slov

   Smazat
  2. jeste ma obcanstvi svycarske. Sve prijmeni si vzal po sve manzelce,a ta uz je i s detmi pryc z Ukrajiny !!!!! A je to zid...!

   Smazat
 18. Asi už mají nahrabáno, tak potřebují zmizet.
  http://www.nwoo.org/2015/03/05/komu-je-valka-matkou-jak-ukrajinsti-politici-vydelavaji-na-valce/

  OdpovědětSmazat
 19. Kanada ukázala, že nemá nic proti občanství lidí, kteří jiné lidi považují za "PODLIDI". Kanada ukázala, že je nacistickou zemí. Viď Putlere?

  OdpovědětSmazat
 20. Jak je to možné, když Ukrajina zákonem zakazuje dvojí občanství? Žeby premiér- nacista sám porušoval zákon státu, kterému premiéruje?

  OdpovědětSmazat
 21. Kanada rozdava fasistum z Ukrajiny obcanstvi...?????? No to je teda sila !!!!!! Uz maji nahnano,slava tomu !!!! Svet se zacina restartovat k dobremu. Nejen za pomoci ruskych politiku,ale i politiku z jinych zemi. I tech americkych....!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že se svět začíná restartovat k dobrému? No to jste příliš velký optimista. Já si myslím, že to nejhorší nás teprve čeká a tím nemám na mysli vůbec válku. No nechte se překvapit.

   Smazat
 22. Ve vysoké politice (parlament, senát, prezident) by mělo být zakázáno dvojí občanství. Politici by měli spravovat, hájit svoji zemi a "dýchat" pro ni s "pravou rukou na srdci". Pokud se např. ČR dostane do sporu s USA, se Švýcarskem, čí zájmy budou hájit panové Dienstbier, Schwarzemberk nebo třeba Švejnar. Nemohou získat ani doklad o bezpečnostní způsobilosti důvěrné, tajné, přísně tajné ... Nevolme politiky s dvojím občanstvím!

  OdpovědětSmazat
 23. Je to Kyjevská svoloč jinak se nedají nazvat. A občané pěkné stádo ovcí že to trpí. Asi to tak chtějí zatím stále něco potřebují peníze na zbraně a kdy budou pracovat? aby země byla na tom líp a prosperovala zatím nic neukazují jen natahují ruce a umí mávat vlaječkama .

  OdpovědětSmazat
 24. Už by měli tyhle parchanty odchytit a minimálně je zavřít, až zčernaj. Jinak se jim nikdy potom nedostanou pod kůži. Ztrestat hned!!!!c

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.