Reklama

čtvrtek 26. března 2015

Tank s českou SPZ v debalcevském kotli

26. 3. 2015, Petr Ďoubalík, zdroj: zde a YouTube, video
Máte pravdu, tanky nemají civilní státní poznávací značky. Existuje ale výjimka - jeden takový stojí zničený poblíž Debalceva na východě Ukrajiny. Jak se na tanku česká "eSPéZetka" objevila, je záhadou.
Dnes se objevil 1. díl dokumentárního filmu o bojích v debalcevském kotli. Kdo není závislý jen na závislé ČT, ten v dokumentu nenajde nic nového či překvapivého. Jen samé zničené domy, zničené tanky, zničené všechno. Jediné překvápko čeká diváka na samém konci, ve 25. minutě. Objeví se zničený ukrajinský tank a na něm leží - česká SPZ 4AI 3118!
A tak, jestli jste tuto SPZ ztratili nebo jste nešťastný majitel ukradeného auta s touto značkou, zde máte stopu. A pro nás ostatní to může být zdvižený prst, ve smyslu tom, že se nás ukrajinský konflikt týká víc, než si někteří připouštějí.
Původní text k videu (viz zdroj):
Debalcevský výsledek
Dokumentární film studia vojenské dokumentaristiky "Naše cesta" o bitvě za Debalcevo, ústupu ukrajinských vojáků a strategickém významu vítězství opolčení.

9 komentářů :

 1. Čecháček jel na dovolenou na Krym a svezl Ukrajince - stopaře. Stropnický to říkal.

  OdpovědětSmazat
 2. Ne, to přibrali nějakej bordel na letišti, když ty tanky nakládali...

  OdpovědětSmazat
 3. Uran Plutonovič26. března 2015 18:50

  No pochybuju, že na naše tanky dávají civilní značky... Českej nebo PL tank se pozná podle tachometru, když je v km/h. Ruské, UA a bulharské mají км/ч.

  OdpovědětSmazat
 4. Poďte dovolenkovať na Ukrajinu. Vaše auto je už tu!

  OdpovědětSmazat
 5. Tak vypadá značková technika.

  OdpovědětSmazat
 6. To upadlo Zaorálkovi,když jel pomáhat fašounům na frontu.

  OdpovědětSmazat
 7. Tento typ tanků u nás nebyl.

  OdpovědětSmazat
 8. Člověk se ocitl v tísni

  OdpovědětSmazat
 9. On ten Paraša v Minsku Putinovi a Merkel tvrdil,že žádný kotel není...a ten bohužel existoval ještě před podepsáním příměří...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.