Reklama

úterý 3. března 2015

Tefftova metoda: Likvidace symbolických postav opozice jako provokace

3. 3. 2015    z komentářů na internetu
Gruzie, velvyslanec USA Tefft - zabit oposičník Gamkurelidze
Ukrajina, velvyslanec USA Tefft - zabit oposičník Gongadze
Rusko, velvyslanec USA Tefft - zabit oposičník Němcov
Putinovi z 85% podpory obyvytelstva nějaký 2,5% Němcov, jinak zloduch na úrovni kalouse, nestojí ani za uplivnutí. CIA odklízí vlastní pěšce. Poslouží tak ještě jednou v mediálním řevu okolo, asi tak, jak vysloužilý kůň je dobrý třeba v koňském salámu. Tohle by měli uvědomit všichni politicky korektni služebníci říše zla.

14 komentářů :

 1. Těžko to už napsat stručněji a výstižněji.

  OdpovědětSmazat
 2. Není důležité co ten člověk byl zač, ale co o něm v USA napíší svým ovčanům. Tohle je válka těch největších pracháčů o zlato, ropu, plyn a moc. Nějaký Němcov je bezvýznamný šváb. Je vidět, že se politici nenechají poučit. Takový Kalousek je sice proamerický válečný štváč, ale v rámci mafie má podobnou hodnotu jako hovno. Třeba na něj taky jednou dojde. Budu ho litovat jako toho Němcova. Přečtu si o tom na internetu a pak si dlouze useru.

  OdpovědětSmazat
 3. To taková ČT by v případě smrti K. vysílala asi jeho politickou cestu a uvedla jeho zásluhy v oblasti spořivosti státu (bezduché a bezohledné škrty), viděli bychom možná záběry z jeho státního pohřbu a komentáře jeho spoluviníků. Vinařské závody by jistě netruchlily. Výpadek ve spotřebě alkoholu uvedeným odběratelem by byl nahrazen spotřebou oslavujících.

  SvDO

  OdpovědětSmazat
 4. To s tím Tefftem, je asi nějaká bezvýznamná náhoda.

  OdpovědětSmazat
 5. Kdy bude Tefft v Praze ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle toho zda by sel navstivit Schartzerberga a Kalouska a Vondru - v tom pripade muze prijet i zitra....

   Smazat
  2. Já myslím, že po zastřelení toho Němcova si mnoho lidí řeklo: "Že by už to začalo ?".

   Smazat
 6. Mozno keby sa stal velvyslancom usa v usa tak by zabil aj clintonovu.....

  OdpovědětSmazat
 7. Uvedená data nejsou pravdivá, jak lze snadno ověřit. V době, kdy byl zavražděn opozičník na Ukrajině působil Tefft v Litvě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zato hned ráno s partou věrných vzorně zorganizovaných velvyslanců zemí EU Tafft i se svými dvěma sty kily na Moskvorečném mostě byl, kladl květiny a řečnil a tom hrozném ruském režimu. To letěl z Litvy raketou nebo teleportem?

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 9. Ano, měli by se USA zamyslet, jakou popularitu v Čechách má třeba Bursík a zda by Bursík pro USA nebyl víc užitečný, kdyby byl mrtvý (oběť "zemano--putinovského teroru"). Kdyby u nás CIA začala odklízet politické mrtvoly typu Bursík, Kalousek, Schwarzenberg, tak snad bych jim i zatleskal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obávám se, že smyslem odklízení těchto lidí je naděje, (věřím, že i u toho Němcova lichá), že poslouží jako Martin Šmíd-Zifčák. Tím chci říct, že Bursíka se jen tak nezbavíme, pro toho by snad plakala jen Biomasa,(a kdoví jestli, tučné dědictví by jí jistě osušilo slzičky).

   Smazat
 10. Zvědavec mě poslal sem, na oplátku já Vás posílám k němu:
  http://www.zvedavec.org/vezkratce/9987/
  a něco přidám:
  http://www.zvedavec.org/vezkratce/9989/
  Qiedo

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.