Reklama

pátek 6. března 2015

Vedení Charkova hrozí zastřelením, protože neuznávají Rusko "zemí-agresorem"


6. 3. 2015    zdroj
Nejvyšší rada Ukrajiny musí posoudit návrh zákona o rozpuštění městské a krajské rady v Charkově, protože neuznaly Rusko jako "agresora". V Nejvyšší radě to 5. března prohlásil hlava Radikální strany Oleg Ljaško. Informoval o tom korespondent IA Regnum.

Ljaško nazval "velmi nebezpečným trendem" fakt, že jak regionální, tak městská rada Charkova odmítly uznat Rusko agresorem. Dalším krokem by podle něj mohlo být referendum o připojení k Rusku.

"Dnes se v Charkově odehrály mimořádné události. Charkovská oblastní rada odmítla zařadit na pořad jednání otázku o uznání Ruska zemí-agresorem. Připomínám, že již dříve Charkovská městská rada odmítla uznat Rusko zemí-agresorem. Myslím si, že to jsou velmi nebezpečné události. Charkovská oblast je hraniční oblastí. Když městská i oblastní rada odmítají uznat Rusko agresorem, tak zítra uspořádají referendum o připojení Charkovské oblasti k Rusku," řekl Ljaško.

Politik přislíbil, že zaregistruje v parlamentu návrh zákona o rozpuštění krajské rady a městské rady Charkova a také o uspořádání nových voleb. Ale ani na tomto se poslanec nemá v úmyslu zastavit.

"Je nutno rozpustit Charkovskou krajskou a městskou radu jako organizace, které podporují terorismus, vyvíjejí protistátní činnost. Minimálně rozpuštění, v maximální variantě zastřelit charkovského primátora Kernese a hlavu Charkovské krajské rady," navrhl Ljaško poslancům.


Pro Novou republiku přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

14 komentářů :

 1. Jednou bude i Ljasko viset a to za koule buzna jedna

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to o tom nejsprávnějším názoru - to je ta "objektivní" pravda. Ten má vždy ten, kdo vládne mocí nad těmi s nesprávnými názory, ale uvedená příčina nesmí být uváděna.
   Když se do výběrového řízení na ředitele přihlásí 5 podřízených, kteří dosud neměli nejsprávnější názor - měli ten, který měl dosavadní ředitel, jinak by ani třeba nebyli zařazeni do výběrového řízení, pak nový nejsprávnější názor má vítěz řízení. Zbývající 4 adepti, pokud zůstanou na funkcích, protože přeci nyní každý ví, že dosud měli názor, který není tím nejsprávnějším (zatímco ti každí již dlouho říkali že mají názor stejný jako nyní ten nejsprávnější), mohou zůstat na funkci. Ale jen, pokud nemají původní nejsprávnější názor, o kterém nyní každý ví, že byl chybný. Oni 4 neúspěšní adepti "jistě" již dříve inklinovali k prosazování názoru nyní toho nejsprávnějšího. Také by se mohli "sami" rozhodnout jít za dva měsíce do důchodu, nebo být vyhozeni výš, nebo do nějaké trafiky.
   Všichni jsme demokraté? Říká se, že máme demokracii bez demokratů.

   Slunce v duši, ogaři.

   Smazat
 2. Ljaško je jeden jebnuty buzik!!!!!

  OdpovědětSmazat
 3. Normalne by som mu na rval do tej riti nejaký kanón a odpálil ho !!!

  OdpovědětSmazat
 4. Čtu, že Jacňjuk má kanadské občaství a Kijev opět vyhrožuje Bruselu plynovou krizí... Takže to vidím od počátku tak, že se nácci v Kijevě snaží do svých vražedných hříček zatáhnout celkou Evropu... a daří se jim to obstojně.

  OdpovědětSmazat
 5. Jo, jo, nacisti se s nikým nikdy nepárali. Nejedeš v tom s námi, jsi tedy proti nám, a ke zdi ..
  Vskutku zářný to příklad těch euro-atlantských hodnot, co je tam náš Zaorálek spolu s místními porošenky celebroval.

  OdpovědětSmazat
 6. Jako mám myslící mozek (doufám) a když říkaj ruská propaganda tak tohle se dá srovnat z idnes a novinkama jako západní propaganda co myslíte? P.S. snažím se nikoho nezastávat http://cz.sputniknews.com/svet/20150306/60618.html#ixzz3Te2JIt00

  OdpovědětSmazat
 7. No vidíte a novinková diskuzní stoka s červenými čísly( minusy) denně nadává a spílá, že Novinky.cz jsou údajně bolševická propaganda, nadržují údajně komoušům, a podobně. Faktem je, že to co tam diskutuje je fakt hnůj, diskuze plné hrubých chyb -hlavně že melou. Tak kolem třicítky až padesátky protiruských - ale to je taková zfanatizovanost, až je každýmu soudnýmu člověku na blití. Asi samej pan domácí ( samej šmejd resitutent co vydírají lidi na nájemném) jo - když někdo začne bohatnout beztrestným okrádáním druhých, nemůže se toho nabažit, a ti pak vzvývají Ameriku, fašisty, ufony i ďábla - jen aby jim jejich nečistý kšefty zachovati ráčil. Majetek mrzačí lidi - ČR je typickým příkladem takový zmrzačenosti lidských charakterů s vazbou na majetek.

  OdpovědětSmazat
 8. Prostě tohle je revoluce, sice fašistická, ale revoluce. Tudíž řešení jsou rychlá a účinná, není problém cokoliv prosadit a navíc rychle, tedy pokud se ten druhý pořádně nenaštve. Pak se tomu říká občanská válka.

  OdpovědětSmazat
 9. http://www.nwoo.org/2015/03/05/komu-je-valka-matkou-jak-ukrajinsti-politici-vydelavaji-na-valce/

  OdpovědětSmazat
 10. To už tady jednou bylo. Němečtí fašisté také označovali partyzány za teroristy a když je zajali hned je stříleli nebo věšeli. Takže nic nového pod sluncem. A "naše" demokratická vláda nejen mlčí, ale ještě ukrajinské fašisty podporuje a tím schvaluje fašismus obecně. Ještě se od těch zrádců národa dočkáme zlotřilých věcí. Každá pravda je už dnes odstřelena u zdi vládních a jiných "veřejnoprávních" institucí a pokud zvítězí USS a EUSS nad Ruskem tak to čeká i nositele pravdy.

  OdpovědětSmazat
 11. To je ta demokracie, o kterou nás na západě Ukrajina obohatí. Proto jsme ji chtěli do EU. Těšme se.

  OdpovědětSmazat
 12. hrabě Kocharowski7. března 2015 12:59

  Dobrá metoda proti fašismu, kdysi hojně využívaná, jsou šibenice. Nádherný pohled na houpající se fašisty, za krček visící. Fašisté zavádějí středověké poměry, je třeba využívat středověké metody, jinak se ten mor vykynožit nedá. Na šibenice s nimi!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.