Reklama

neděle 29. března 2015

Vladimir Putin: ,,Západ plánuje převrat“

Marco Maier
29. 3. 2015   New World Order Opposition
Na setkání se spolupracovníky tajné služby FSB ruský prezident Vladimir Putin řekl, že Západ zkusí Rusko záměrně destabilizovat a vyvinout obrovský vliv na ruskou politiku. „To nedovolíme“ řekla hlava státu. Jeho odpověď na snahy západních vlád je ,,ukázat sílu.“

Během setkání se zpravodajskými důstojníky zaujal Vladimir Putin jasné stanovisko, ohledně akcí západních států v samotném Rusku. ,,Pokusy západních tajných služeb, které používají nevládní organizace a politická sdružení pro své cíle, neustaly. Jde především o to, zdiskreditovat ruskou vládu a destabilizovat vnitřní politickou situaci. Takové akce jsou už naplánované a mají se uskutečnit v průběhu volební kampaně v roce 2016 a 2018“ řekl Putin.

Prezident měl na mysli zejména ,,barevné revoluce“ ve východní Evropě a střední Asii, které financoval a podporoval hlavně Západ. Neustále se ukazuje, že lidé jako Němcov, Chodorkovskij a další ,,opozice“ je finančně podporována z USA a EU. Obává se podobného převratu také v Rusku. ,,Je zbytečné diskutovat s těmi, kteří jednají na objednávku zvenčí, ne svojí, ale cizí země. Proto i nadále budeme i sledovat financování nevládních organizací ze zahraničních zdrojů, porovnávat jejich cíle a skutečnou činnost, a zamezit porušování pravidel.

Putinovi je jasné, že politická agrese pochází ze Západu. ,,Pro zastrašování Ruska existuje celá řada prostředků. Od pokusů politické izolace, přes ekonomický tlak, až po rozsáhlou informační válku a nástroje tajných služeb. Snaží se každému, kdo myslí jinak, zakroutit rukou. Něco takového se Ruskem nepodaří, ani v minulosti a ani v budoucnosti.“

Rusko musí být nyní ostražité, pokud jde o extremistické tendence mladých lidí, imigrantů a sociálně slabých. Zde se skrývá potenciál pro západní agenty, kteří to mohou využít ve svůj vlastní prospěch na úkor Ruska. V zahraniční politice chce Putin i nadále udávat tón síly, protože každý náznak slabosti by Západ mohl využít. ,,Je naprosto jasné, že nikdo naší zemi nebude nahánět strach nebo jí utlačovat. V případě ohrožení naší bezpečnosti zvenčí nebo zevnitř, máme vždy adekvátní odpověď. Situace se snad opět změní k lepšímu. Ne ale tím, že se podvolíme a ohneme, ale jen tehdy, pokud budeme silnější.“

Autor:

32 komentářů :

 1. ´Kéž by tak uvažovali a činili i naši politici. Mohli by začít těmi neziskovkami, a to velmi důsledně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vypráskat je ze země, to je základ.

   Vymazat
  2. Vypráskat je ze země, to je základ.

   Vymazat
  3. Tí sú už asi dobre sledovaní, Putinovi to myslí a nebojí sa a ani sa nedá uplatiť

   Vymazat
  4. a co si mam myslet o tomto ?

   http://communitarian.ru/publikacii/skrytaya_storona_vlasti/kreml_vernul_v_svoe_lono_satanista_surkov_vnov_stal_pomoschnikom_prezidenta_vopros_v_tom_kem_yavlyaetsya_sam_putin_22092013/

   Fullford pise:

   "...bude treba velmi extremni opatrnosti v budoucich dnech v oblasti stare chazarske rise na uzemi Ukrajiny a Ruska. To co je ale nejvic znepokojive se zda byt nahrazeni prezidenta Vladimira Putina jinym muzem. Ve skutecnosti nam zdroje z ruske FSB sdelili, ze tento posledni Putin byl ve skutecnosti tretim Putinem az do soucasnych chvil..."

   http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/

   Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/preventivni-kroky/

   Vymazat
  5. Západ se domníval, že když na Putina zadupe, tak ten se jako každý jiný v jeho situaci preventivně předposere. Ale on to neudělal, naopak. Myslím, že z toho se museli ty přizdisráči dost dlouho vzpamatovávat, jak je to možné. Vzpomeňte jen na Angelu, jak byla po dlouhém jednání s Putinem mezi čtyřma očima nepříčetná. USA jí dalo za úkol tlumočit výhružky a Putin se jim na to nejen vyprdnul, ale začal určovat kurz a čáru, za kterou už Západ nepustí i za cenu otevřené války. A myslím, že to byl ten moment, kdy Angele došlo, že Putin skutečně neustoupí a nechce-li ona válku v Evropě, bude muset změnit kurz. Navíc Západ nedisponuje ničím, čím by Rusko trumfl a ví to jak on, tak Putin. Navíc, Putina vedou ušlechtilé vlastenecké cíle, na rozdíl od těch štváčů a také inteligence a vědomí, že pravda je na ruské straně. A to mu dává velkou sílu vytrvat. On totiž stejně jinou možnost nemá. Změnit chování může jenom Západ tím, že se do nich přestane srát. Čím dřív mu to dojde, tím lépe pro nás pro všechny.

   Vymazat
 2. My žádné politiky nemáme, aspoň ne ve vládnoucích garniturách. Jsou to jen přisluhovači.

  OdpovědětVymazat
 3. My žádné politiky nemáme, aspoň ne ve vládnoucích garniturách. Jsou to jen přisluhovači.

  OdpovědětVymazat
 4. Takze bude dale vrazdit, zavirat sve oponenty a cenzurovat, protoze on je prece prezidentem na dozivoti.
  Novy Hitler a nackove o komousi mu proto lezou do prdele.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vyser si voko nácku !

   Vymazat
  2. Jenom slusne ZMDE !!!

   Vymazat
  3. Jdi do věčných lovíšt aneb Prdelovíc, antikomouši a padouchu, se svými žbrndokecy a žabokreky. Na této planině není pro tebe místo!
   Komanč

   Vymazat
  4. To už se tu nechává prostor i těm, co k tématu nemají co říci ? Zdá se, že i svobodný tisk padá někam.

   Vymazat
 5. Uran Plutonovič29. března 2015 21:59

  Klídek. To, že oběsí místní pátou kolonu bych tipoval, že je tak 5x pravděpodobnější. Už teď si z nich dělaj srandu a při každé příležitosti mají narážky na životní pojistku, případně něco o tom, že jsou na řadě. Na druhou stranu, opozičníků placených západem tam moc není. Minule si Analnyj stěžoval, že pokud budou posílat zbraně na Ukrajinu tak by se mohlo stát, že mu někdo zakroutí krkem. Njn, holt někteří mají na Ukrajině příbuzné a nějak se jim nelíbí tihle šmejdi. Teď už je to osobní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem si znovu zjišťoval jak to bylo u Ilovajsku. A tam bylo zbraní až až. A velká početní převaha z ukrajinské strany. Jediné co chybělo ukrajinským vojákům - byl "bojový duch", jinak si to neumím vysvětlit. A ten se nedá naučit - to buď někdo má a nebo nemá.

   Vymazat
 6. NĚKOLIK FAKTŮ O PUTINOVI
  aneb co se v mainstreamu nedočtete !

  Více zde: http://leva-net.webnode.cz/news/co-se-o-putinovi-nedozvite-z-mainstreamu/

  OdpovědětVymazat
 7. Putin je velká autorita a díky bohu že ho Rusko má.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Největší nebezpečí je tranatlantická smlouva ! A ta už pomalu běží a my všichni a hlavně ti, co vítají US ARMY ,budeme jen zírat a modlit se! Vidím do budoucna velmi špatné věci a začínám mít strach! Dolar je cár papíru , USA na pokraji ekonomického pádu , BRISC klepe na dveře. Potřebují vrazit klín mezi Rusko a Čínu.No uvidíme.

   Vymazat
 8. Mám dojem, že dokud bude Putin a Obama, tak to ještě nějak "půjde". Ale co bude potom - těžko říci.

  OdpovědětVymazat
 9. K překladu: Putin říkal "zkroutit ruce" a ne "zakroutit rukou".

  ;-D

  A nenadávejte si, je to ošklivé!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych spíše věřil jinému překladu a to je "kroucení rukou (v množném čísle)" - tedy za záda - řekl bych...:)

   Vymazat
  2. No v textu článku je to takhle: "Snaží se každému, kdo myslí jinak, zakroutit rukou." Takže v jednotném.
   Viděla jsem na ruských zprávách video, ve kterém to Putin říkal.

   Vymazat
  3. Viděla jste to, co váš mozek chtěl vidět a ve skutečnosti zkoucením rukou vyhrožoval Obama. Putin ve svém projevu pouze parafrázoval toto vyjádření.

   Vymazat
 10. "Nepritel zakerne strilel na nase letadla, pokojne bombardujici jeho mesta."
  Žejo Palmere.

  OdpovědětVymazat
 11. Měli by to udělat jako Evo Morales v Bolivii. Vyhodil ze země americké neziskovky a byl pokoj.

  OdpovědětVymazat
 12. Ale ke komunismu dospějeme tak i tak, nemyslíte ? Nikdo nebude potřebovat peníze - protože nebudou mít stejně žádnou cenu :-D

  OdpovědětVymazat
 13. Když kdysi Klaus mluvil proti NGO, zdálo se mi, že už senilní.
  Dodatečně se mi omlouvám.

  OdpovědětVymazat
 14. Vladimíre, ty jsi jediný, kdo může tento svět zachránit ještě od amerických zrůd. Vypráskej ze země neziskovky placené americkými židovskými organizacemi. Já ty svině potkávám na Vodičkové, taky jsem jedné, co otravovala kolemjdoucí, trošku ostřeji domluvil, asi si to vzala k srdci, druhý den tam již potom byla jiná kráva,.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak prosím domluv i té jiné krávě a všem dalším !

   Vymazat
 15. Západ nikdy nepovolí. Chválí jen své kolonie a spojence, ostatní, kteří nejsou pod vlivem Západu jsou nepřátelé. Nazval bych to již tradicí, takže nějaké čekání na zázrak je úplně zbytečné. Dokud budeme v EU i NATO, bude u nás probíhat nonstop propaganda a my se budeme rvát mezi sebou, místo aby se řešili podstatné věci. Británie tímto stylem už unikla xkrát od své zkázy a číní tak po mnoho staletí. Pravidelně rozhádali celou Evropu, aby neměl nikdo tolik síly k nim vyslat armádu. Vzpomínám jak takto drželi i Indii, kde podporovali vnitřní rozbroje,aby se lidí nesoustředili na jejich politiku. Indie ale ve finále vyhrála, tak jsem fakt zvědavý jak dlouho jim to bude žrát naše daleko vyspělejší populace.

  OdpovědětVymazat
 16. Putin to má velice těžké protože Rusko v podstatě nemá skutečné vlivné spojence.
  Čína , ta to hraje na obě strany a kouká jak z krize co nejvíce hospodářsky vytěžit.Podle názvu jsou tam sice u moci komunisté ale ve skutečnosti tam vládne tvrdý státní kapitalismus s cílem co největšího zisku jakýmkoliv způsobem. V Rusku je dnes také kapitalismus se vším všudy , je ale nutné samostatnost Ruska udržet aby USA nemohly ovládnout celou planetu. Pokud by se USA podařilo zvítězit, byl by to počátek konce naší civilizace.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Možná z dnešního pohledu nemá Rusko vlivné spojence, ale odborníci se shodují, že sféry vlivu se v budoucnu celkem dramaticky přesunou. Právě ke spojencům Ruska a Číny. S tou Čínou nemáte tak docela pravdu. Ta během ukrajinského konfliktu několikrát vyslala jasný signál světu, že stojí za Ruskem. Samozřejmě se do toho nechce míchat, dokud to není bezprostředně nutné. Ale jelikož není hloupá (to by tak neprosperovala) tak ví, že by byla dalším chodem na jídelníčku USA. Zajímavá je i role Německa, jehož chování je do budoucna nečitelné i pro samotné USA. Prostě otevřeně přiznávají, že tam nejsou tak silní v kramflecích, jak by potřebovaly. Nakonec ono může být tím jazýčkem na vahách, který pohne věcmi jiným směrem a to ve vlastním zájmu. Takže budoucnost, bude-li nějaká, může ještě dost překvapit.

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.