Reklama

středa 25. března 2015

Vůdce doněckých milicí: USA již dodávají smrtící zbraně na Ukrajinu

25.3. 2015    Svobodné noviny  
Spojené státy již dodávají zbraně ukrajinským ozbrojených silám, prohlásil vůdce samozvané Doněcké lidové republiky Alexander Zacharčenko. Například v Debalceve jsme viděli americkou munici. Jedná se o smrtící zbraně,“ uvedl na tiskové konferenci. „Letadla NATO přistávají denně na letištích Dněpropetrovsk, Záporoží a Charkov.Zacharčenko uvedl, že Ukrajina převáží těžké zbraně zpět na frontovou linii.Jejich stažení byl podvod,“ řekl.

„Proruské milice očekávají další provokace ze strany ukrajinských dobrovolnických praporů, které již oznámily, že nebudou poslouchat rozkazy k Kyjeva,“ uvedl.

„V případě, že se situace ještě zhorší, uvedl Zacharčenko, ukrajinské síly mohou zahájit útoky ve třech směrech- jižně, severozápadně a v oblasti Debaltseve, aby odřízly Doněcko a Luhansko.“

„Já vidím situaci tak, a jsem o tom přesvědčen, že budou tři útoky,“ řekl Zacharčenko. „Hlavní skupina ukrajinských sil je soustředěna v oblastech Volnovacha, Krasnogolovka, Artyomovsk, Kurachovo a dalších obcích.“

14 komentářů :

 1. Je núž smrtící zbraň ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je. Oni dodávají smrtící zbraně kupodivu.

   Myslím, že to psala mamina před mateřskou.

   Smazat
  2. A proč vůbec dodávají zbraně!?

   Smazat
 2. Palmer není mladík. Palmer je obyčejný sprostý zmetek.

  OdpovědětSmazat
 3. Na nádraží v hornorakouském Linci bylo dnes ráno spatřeno a vyfotografováno asi 50 amerických tanků Bradley. Tanky se nacházely na vagónech Rakouských spolkových drah (ÖBB) a podle všeho směrovaly do Česka.
  http://nassmer.blogspot.cz/2015/03/americke-tanky-bradley-na-ceste-k.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Odstehuj se ty i s transportery a zelenymi mozky do Ameriky a tam si to humanitarne rozbombardujte az do roztrhani tela.

   Smazat
  2. BVP (IFV) Bradley je pásový transportér a proto nesmí v mírových dobách jezdit po silnicích. To by našim dálnicím opravdo neprospělo.

   Smazat
 4. Tato informace jen potvrzuje poslední možnosti USA před svým krachem...Jen válka je může spasit...Proto teď žijí...Dementní havlisté jim svými ubohými hlody ještě přizvukují.Trapná demonstrace síly v podobě maličké kolony US-army,která teď bude projíždět naší zemí,jen dokáže našemu národu,že nás vždycky někdo ponižoval a ovládal.V hluboké minulosti Anglosasové,kterým dnes naši havlisté leští řiť a snaží se naší vlast odevzdat do jejich područí.Pevně věřím,že se tak nestane a lidé si uvědomí svou sounáležitost k naší vlasti.Kdo tohle necítí a koná proti České zemi,ať odtáhne za atlantik a uctívá ,,havlovu´´sochu,nedávno odhalenou...

  OdpovědětSmazat
 5. Ach jo, to musí být střašné - vidět, jak se na ně chystají a zbrojí. Jen čekají na smrt. Bůh je s vámi odvážní občané. Na to se přece nemůže jen tak dívat. Myslíme na Vás, držte se!!!!

  OdpovědětSmazat
 6. A co na to Merke a Hollande? Nic?

  OdpovědětSmazat
 7. No nevím jž poměrně dlouhou dobu sleduji jak mainstream tak "nezávislé" servery a jsem z toho trochu v rozpacích. Že je mainstream zmanipulovaný asi není pochyb, ale "nezávislé" servery jsou místem kde se na jakoukoli problematiku hledí jen zleva. Když čtu názory v diskuzích vždy to končí nadávkami Havlisté vs. komouši. co je z toho skutečná nadávka vážně nevím. Ale skutečné vyvážené zpravodajství na českém internetu neexistuje, jen "levý" a "pravý" názor. Obyčejný člověk musí číst vše a pak hledat pravdu někde uprostřed, protože obvykle to tak bývá. Vím že to není příspěvek k tématu, ale už jsem nevydržel a veřejně jsem si posteskl. Milan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážený pane Milane, máte v mnohém, co tu píšete, pravdu. Prosím ale, abyste se nedíval na diskuse pod články, ale na texty samotné. Na Nové republice se snažíme přinášet i názory pravicově smýšlejících lidí, pokud s jejich obsahem buď souhlasíme, nebo se domníváme, že doplní mozaiku názorů, které se vyskytují v českém mediálním prostoru. Pravda, víc nám konvenují články levicových autorů, protože levicové názory jsou českým mainstreamem silně cenzurovány a přitom často ukazují cestu z dnešního českého politického a hospodářského marasmu, neopakují módní fráze a nános axiom neokonzervativního propagandistického balastu.

   Smazat
  2. Pane Dvořáku, samozřejmě nečtu jen diskuse, ale už texty autorů jsou tak moc zabarvené, že mám kolikrát problém danný příspěvek dočíst. Nikoho nekritizuji já sám bych něčeho takového asi nebyl schopen, tím myslím boj za svoji pravdu. Možná mají autoři víc informací než všichni okolo. To že jsou levicové názory cenzurovány vím a nejsem si jist jestli to není právě přílišnou vyhraněností. Že Vám konvenují články levicových autorů mi nevadí, naopak jsem rád že se alespoň někde objeví názory z opačného spektra než je mainstream. Ale trochu postrádám tu pravou nezávislost kterou ostatně máte i v názvu. Milan

   Smazat
  3. Tak se zkuste podívat na https://vlkovobloguje.wordpress.com/ a jejich archiv. Jsou tam názory obou stran. Názor si následně udělá každý sám. :-)

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.