Reklama

sobota 28. března 2015

Zdá se, že Kolomojský kolo boje za rezort ropy a zemního plynu s Porošenkem prohrál, ale není tomu tak...

28. 3. 2015   zdroj
Pro USA jsou ukrajinští oligarchové něco jako domorodci v Africe. Porošenko s Kolomojským budou bojovat až do vzájemného fyzického zničení se. Zdá se, že Kolomojský kolo boje za rezort ropy a zemního plynu s Porošenkem prohrál, ale není tomu tak (video), Rostislav Iščenko, prezident Centra systémové analýzy a prognózy.
Stáhl se a vyčkává, majetek je zatím v jeho rukou, ale není jasné, zda bude schopen pracovat nový Porošenkův management. Nové kolo bojů není daleko, protože konflikt je vyvolán boji za aktiva a zdroje, kterých je na Ukrajině stále méně. Podle experta bude válka mezi Porošenkem a Kolomojským pokračovat až do vzájemného fyzického zničení se; USA je vcelku jedno, kdo koho zničí, pro ně jsou ukrajinští oligarchové něco jako domorodci v Africe, kteří si mezi sebou dělí bezvýznamnou kořist, poznamenal expert v rozhovoru s novinářem Pravda.ru
Zatím mají tendenci podporovat Porošenka, protože není možné každý rok měnit prezidenta. Ale pokud Kolomojský bude schopen zničit Porošenka, pokud nedospějí ke kompromisu, pak Washington vsadí na Kolomojského. Když tomu bude naopak, Kolomojský odletí do Ženevy, kde bude škodit Porošenkovi a skončí jako Berezovský, řekl Rostislav Iščenko ve vysílání videokanálu Pravda.ru.
Kolomojský je na Ukrajině reálnou silou, domnívá se expert, jeho majetek je rozptýlen po celém světě. Není tak snadné jej všechen zablokovat. Může vyvíjet tlak na USA následujícím způsobem. Říci, že odchází z Dněpropetrovska, Oděsy, Záporoží a tam okamžitě vzniknou nové "lidové republiky". A právě tehdy Rusko získá suchozemskou cestu na Krym, což nechtějí Američané.
Podle experta může Ukrajina existovat buď jako součást Ruska, a pak bude přátelská, nebo samostatně, a v tom případě bude vždy nepřátelským státem. Jedině kdyby se objevila taková postava, jako byl Bohdan Chmelnický, řekl Rostislav Iščenko. 

Pro Novou republiku přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

5 komentářů :

 1. Absolutni pravda!!! Zidi, kteri se dostanou obvykle podvodem k moci, jsou zhouba pro hostitelsky narod. Mrzi mne, ze se o tom dostatecne nepise, protoze normalni lidi maji pravo vedet, kdo jim vlastne porouci a utahuje smycku. Chtelo by to napsat takovy seznam parazitickych zidu v ceske vlade.jaris

  OdpovědětSmazat
 2. Rusko opět bude muset zachránit svět, tentokrát před žido fašismem. Držme mu palce, at´ se mu to podaří. At´už je na této zemi konec válek a milionů zabitých civilistů v zájmu USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obávám se, že Rusové budou při tom zachraňování velmi rozumní. Ne jako posledně, kdy nějakým omylem vstoupili i do Polska. Vděk za to snášejí dodneška.

   Smazat
 3. Na této Zemi ještě nikdy mír v celém rozsahu nebyl, není a nebude. Nebude nikdy konec válek a tím ani konec zabíjení. To by musely řídit všechny státy computery, nikoliv nadlidi, se svojí úchylností,perverzností,sadizmem a zfetovaní mocí - nadlidi se svým obžerstvím, chamtivostí, arogancí, a pocitem neprůstřelnosti. Žaneta.

  OdpovědětSmazat
 4. Sviňárny jsou všude kolem nás vážený. Musíme se naučit s tím žít.Kdyby alespoň venku bylo hezky a teplo,aby se dalo jít dělat něco smysluplného když čtení a psaní zde nemá smysl žádný.Snad jen pro ty nájemné pisatele, kteří píší za honorář. Když budete psát za honorář, uvaříte každý den z vody nějaký dlouhý komentář. Ukrajina, boje, zabíjení a židi jsou téma dnes vděčné.Faktem je, že odstraňování nevulgárních, neurážejících příspěvků je nedemokratické -ale takových projevů je! Žaneta.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.