Reklama

sobota 4. dubna 2015

Americká sněmovna otevřeně vyzývá ke změně režimu v Moskvě Rezoluce amerického parlamentu schvalující smrtící zbraně Ukrajině také vyzývá k dlouhodobé strategii na svržení Putina

Alex Christoforou 
4.4.2015  Zvědavec
 

Mimo obvyklého zálusku Kongresu na válku, aby si zajistil své miliardy na kampaň od vojensko-průmyslového komplexu, nemá klíčová část zákona Sněmovny, vyzývajícího k zaslání smrtící pomoci Ukrajině, vůbec nic společného s Ukrajinou.

Kořeny této rezoluce spočívají v tom, co americká elita chce opravdu… rozebrání Ruské federace a následné vyplundrování jejích zdrojů.
Vzato z rezoluce americké sněmovny:

Protože Spojené státy a jejich spojenci potřebují dlouhodobou strategii, aby odhalily a postavily se korupci Vladimira Putina a represi doma a jeho agresi v zahraničí;
Nechme to chvilku uležet. Kongres Spojených států vyjádřil, písemně, svůj cíl zformulovat „dlouhodobou strategii“ jak se postavit demokraticky zvolenému prezidentovi Ruska, Vladimiru Putinovi.

Co by USA řekly, kdyby ruská Duma nebo čínské Národní shromáždění odhlasovaly rezoluci, která by uváděla potřebu realizovat…
Dlouhodobou strategii na odhalení a postavení se korupci prezidenta Baracka Obamy (biliony lobbovacích dolarů na politické ovlivňování) a represi doma (policejní násilí, šmírování NSA) a jeho agresi v zahraničí (Irák, Afghánistán, Libye, Jemen, Venezuela, Sýrie, Ukrajina).“
Kongres požaduje válku na Ukrajině! Napsáno Danielem McAdamsem

Pouhých několik týdnů poté, co Evropou dojednané příměří silně snížilo násilnosti na Ukrajině, americká sněmovna dnes podnikla velký krok k opětovnému zažehnutí – a rozšíření – krvavé občanské války.

Rezoluce „vyzývající prezidenta, aby poskytl Ukrajině vojenskou pomoc na obranu její suverenity a územní celistvosti“ si skrytě proklestila cestu na dnešní pořad jednání, aniž by byla projednána v odpovídajících sněmovních výborech a dokonce aniž by ji bylo přiděleno číslo zákona, než se objevila v projednávání!

Nyní pod označením H. Res. 162 tento zákon požaduje, aby prezident Obama poslal smrtící vojenské vybavení USA podporované vládě v Kyjevě, a činí jasným, že tyto zbraně mají být použity k provedení vojenských akcí za návrat Krymu a částí východní Ukrajiny pod vládu Kyjeva.

Kongres chce válku na Ukrajině a nespokojí se s příměřím!

Skutečný dopad této rezoluce na svět musí být vyjasněn: americký kongres dává Kyjevu zelenou, aby začal válku s Ruskem, za implicitní záruky americké podpory. To je morální hazard na steroidech a mohlo by to spustit třetí světovou válku.

Rezoluce pohodlně ignoruje, že současná krize na Ukrajině byla zažehnuta USA podporovaným pučem, který svrhl zvolenou vládu Viktora Janukoviče. Odtržení Krymu a východní Ukrajiny byly reakce na ilegální puč, zorganizovaný americkými představiteli, jako Victoria Nuland a Geoff Pyatt. Kongres místo toho jedná jako by se jednoho dne Rusové probudili a rozhodli se obsadit Krym a východ Ukrajiny.

Není tam jediná zmínka o americké podpoře puče – či dokonce o tom, že k puči došlo!

Skutečně, když si rezoluci přečtete, jde o revizionismus par excellence:
Protože Ruská federace za Vladimira Putina se zapojila do houževnaté politické, ekonomické a vojenské agrese, aby rozvrátila nezávislost a porušila územní celistvost Ukrajiny; … protože ruská agrese proti Ukrajině je tím nejviditelnějším a nejaktuálnějším projevem revizionistické strategie Kremlu s cílem překreslit mezinárodní hranice a vnutit svoji vůli sousedům, včetně spojencům NATO;

Tato rezoluce ostudně svaluje vinu za tisíce zabitých při ostřelování civilních center na východě Ukrajiny Kyjevem na Rusko:
Protože součástí této ruské agrese je zřízení a kontrola násilných separatistických loutek v ostatních oblastech Ukrajiny, včetně jejich vyzbrojení smrtícími zbraněmi a dalším materiálem, včetně tanků, dělostřelectva a raket, které separatistům umožnily zahájit a udržet odboj, který vedl k více než 6,000 mrtvých, 15,000 zraněných a více než milionu vyhnaných osob;

Rezoluce zachází dokonce ještě dále, kdy výslovně volá po tom, aby USA podpořily změnu režimu v samotném Rusku:
Protože Spojené státy a jejich spojenci potřebují dlouhodobou strategii na odhalení a postavení se korupci Vladimira Putina a represím doma a jeho agresi v zahraničí;

„Odhalit a zpochybnit“ zvoleného ruského prezidenta doma.

Během debaty při projednávání rezoluce poslanec Eliot Engel (D-NY) dokonce přirovnal ruskou „akci“ na Ukrajině k Hitlerově invazi do Československa a požadoval, aby tentokrát byl „Hitler“ zastaven dříve, než zajde dále!

Ani jediný člen kongresu nevystoupil, aby se proti této nebezpečné rezoluci postavil.

Schválení této rezoluce by mělo dát jasně najevo, že politické vedení USA neakceptuje nic jiného, než válku s Ruskem.

Aktualizace: Rezoluce prošla ve sněmovně v poměru 348-48.
 
- - -

Odkazy:
http://www.ronpaulinstitute.org/archives/featured-articles/2015/march/23/congress-demands-war-in-ukraine/

The US House of Representatives Openly Calls for Regime Change in Moscow

36 komentářů :

 1. Hlavně je třeba, aby nejvyšší představitelé evropských států posalali prolhané bilderbergské válečné štváče do zadnice.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak to ,že nás o tom neinformuje naše skvělá ČT.o konvoji se mohli přetrhnout

   Vymazat
 2. Jo když soudruh Rothschield zavelí, tak to není žádná sranda. Ukrást mu Ukrajinu, když ho zadlužování stálo spoustu peněz, to se nesmí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chlapci, už trochu klidu, ta hegemonie už jim taky dochází a propaganda ta je v pytli. Tady je slovo do rvačky. Myslím, že jak se naparovali a hráli si na velkého svštového policajta, došel jim dech. KONEČNÉ.
   http://www.paratdnes.cz/2015/04/Den-kdy-se-zhroutil-americky-sen-dramaticky-svetovy-prevrat-nastal.html

   Vymazat
 3. To je ta slavná demokracie. Kongres nezastupuje lid, kašle na Dodatky a škodí. A někteří se tu nemohou rozhodnout, zda mít stát rádi, protože je nakrmí z ukradených peněz, nebo zda stát zatratí, protože vyvolává války. No, babo raď. Já tenhle problém nemám. S pozdravem. M.J.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Četl jsem Vaše komentáře k té slátanině o Machovi a také jsem nechápal, co tím mladý student hnidopich chtěl říci a přitom má širokou paletu šmejdů, kteří nás v EU "reprezentují". V první chvíli jsem si myslel, že jsem na Lidovkách. Články od Jirky Paroubka ... neprodali to někomu?

   Vymazat
  2. Neprodali, neprodali ... :-D))

   Vymazat
 4. Měli bychom si hlavně uvědomit,že taková rezoluce se také jednou může týkat i nás a to tehdy když naše volby do parlamentu nedopadnou jak by si přály USA a nebudou zvoleni jejich vyškolení lidé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale oni už tam jsou. Kde byl Bělobrádek když se měla ustavovat vláda a čekalo se na něj? Přece na školení v USA.

   Vymazat
 5. Co by asi následovalo, kdyby ruský parlament otevřeně vyzval ke změně režimu ve Washingtonu? A dlouhodobé strategii na svržení Obamy? Rusko už nikdy nebude, jako kapitalistický a imperialistický stát nějakým podřízeným EU natož USA a nenechá si již nic diktovat. A to je ten kámen úrazu. Ona si už nenechá nic diktovat Čína, Indie, dokonce Jihoafrická republika, Venezuela(no ta to brzo odnese), Brazílie...a bude těchto zemí přibívat.
  Je třeba se smířit s tím, že dominance USA ve světě skončila! M.Radikowski

  OdpovědětVymazat
 6. Jojo...takové humanitární bombardováníčko, to je silný argument k poslušnosti, že ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. TOP 09,ODS,KDU-ČSL o humanitární bombardováníčko požádají,PetrPavel s Vondrou budou bombardéry navigovat,Dominik Duka tomu všemu bude žehnat a presstituti o tom podají pravdivé informace.

   Vymazat
 7. to co si dovolují usáci to už opravdu přesahuje všechny meze a je potřeba jim dát za vyučenou / nevím proč má u nás dolar politickou hodnotu ekonomicky se rovná nule a ke zlatému rublu se nemůže ani postavit singer je asi dobře zaplacen když nás beztrestně okrádá !!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 8. Světovládný hitler opět vystoupil na scénu.
  Ale kdepak, že by seděl někde v Rusku. Jeho sídlo je na Wall Street a posluhují mu ty nejodpornější politické kreatury, které Amerika mohla zplodit. Jejich sen o NWO je připravil o zbytek rozumu ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím a ještě přídávám Vondru Kalouska Schwarcenberka jiné americké ližprdelky

   Vymazat
 9. tak když si to odhlasovali tak nástup do uniforem a mazat na ukrajinu nikdo za ty pitomce nebude umírat někde v cizině ať si to zkusí sami ZMRDI !!!!

  OdpovědětVymazat
 10. Reaguji na 17 : 31
  Smířit se s tím , že dominance USA ve světě skončila nebude pro většinu světa žádný problém . Problém ale bude v tom , že konec této jejich dominance znamená 3 světovou válku !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To asi máte pravdu. Ona je je ta jejich vládnoucí garnitura schopna obětovat pro své zisky i vlastní národ. Jak, řekl Einstein, pak se dají na výrobu kopí, luků, šípů, kyjí(kyjů)!? A kšefty půjdou dál. M.Radikowski

   Vymazat
 11. je vidiet, ze koniec degenerovanych usa je tu...
  nic viac.

  OdpovědětVymazat
 12. Myslím a doufám, že to jsou smrtelné křeče pindostánu. Kdyby se rozpadli na více zemiček, nemělo by to chybu, jelikož by už nezvládali financovat černé operace. Divím se Rusům, že oficiálně neodkryjí pašování drog CIA. Bez peněz nebudou barevné revoluce ani ovlivňování různých politiků atd.

  OdpovědětVymazat
 13. No ono 130 mil.lidi na potravinovych poukazkach neco stoji,kde na to ti chudackove maji brat? A v Rusku je vselijakych zdroju jeste dost,tak at se s nami bratrsky koukaji rozdelit..howk..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No a to ti přijde jako málo, když má každý sedmý člověk nárok na potravinové balíčky? To by člověk čekal někde v Rusku a ne v zemi, která umí vyrábět auta a ledničky, na rozdíl od Ruska.

   Vymazat
  2. Na zbrojení utratí USA mnohem víc než na ty lístky. Děsí mě představa, že tu armádu použijí. Jedna věc je mít zbraně k osobní obraně, druhá věc je mít zbraně k vyhrožování násilí a provozování celosvětového terorismu. Jo, zařídit, aby USA nevzaly s sebou celý svět do totální jaderné výměny, bude fuška. Inu, státy jsou největšími teroristy. Hned po nich pak jimi chráněné korporace. S pozdravem. M.J.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Když to nejde slušně, tak se musí mazat! Sorry.

   Vymazat
 14. USA jsou již dlouho fašistický stát. Počínaje vyvražďováním Indiánů, hanebnou válkou proti Vietnamcům v níž se dopouštěli otřesných zločinů proti lidskosti, podporou všech fašistických pučů co kde ve světě byly provedeny, vyzbrojením Talibanu a Al Kajdy, podporou kontras v Nikaragui, Salvadoru, kde jaká špína ve světě, všude jsou jejich zakrvavené pařáty. USA jsou tragickou hrozbou pro existenci tohoto světa a spolu s nimi všichni, kdo jim přisluhují.

  OdpovědětVymazat
 15. Ti Amíci jsou opravdu vymatlaná svoloč.

  OdpovědětVymazat
 16. Dokument :http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx zcela jasně a pravdivě hodnotí hitorii existence USA a zejména jejich zločinných cílů. Fakta uvedené v tomto dokumentu nenechají nikoho na pochybách o tragickém postavení USA v celé jejich historii. Jak je možné, že mnohé státy světa přes zločinnou minulost USA, kterou ani nelze popřít, prohlubují "přátelské" vztahy s tak skandální minulostí státu jakým jsou USA a to nemluvě o šmírování celé planety. Konečně otevřete oči všem "přátelům" USA.

  OdpovědětVymazat
 17. Proč se pořád amící starají o někoho jiného, doma mají víc problémů, už jsou s tím trapní, protože ať se stane kdekoliv něco, za všechno mohou Rusové a Putin.

  OdpovědětVymazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 20. ...1940...
  Bylo po Rakousku, Československu, Polsku, Dánsku, Norsku, Holandsku, Belgii, Francii, Jugoslávii a Řecku.
  Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko se přidaly k berlínské ose. Švýcary, Turecko, Švédsko, Španělsko a Portugalsko se prohlásily za neutralitní, avšak tajně sloužily buď Anglii, nebo Německu.
  ... Hitlerovo Německo za ten půl roku nepředstavitelně zbohatlo; připadlo mu celé národní jmění a válečné zásoby zbraní, střeliva, technických vymožeností a zejména potravin, dobré poloviny Evropy, Hitler se zmocnil všech polí, lesů, řek a rybníků, všech dolů, továren a závodů, bank a soukromého jmění nejbohatších evropských států. Nacisté se stali pojednou nepřemožitelnými. ... Prušácká bota a gestapácká oprátka byly prohlášeny za jediný argument.
  Vytrubovaný německý blahobyt se však nedostavil. Naopak, šlo to nějak s kopce: armáda a policie spotřebovaly příliš mnoho, také vrchní nacisté.
  ...zavedli potravinové lístky; podle nich stačil jeden vuřt denně jak holčičce ve druhé obecné, tak i kovákovi ve vítkovických železárnách. ...To nově zavedené odvažování krup a prosa na gramy, dělení vajíčka na sedm dní a vyměřování slaniny na čtvereční milimetry... Německý blahobyt tuřínu a kyselého zelí s brambory, ten cukr z dřevěných odpadků, mouka z bramborového prášku, benzin ze dřeva, oděv z buničiny, ..., umělý tuk z uhlí, telefonní sluchátka z cikorkové ssedliny, veškeren náhražkový blahobyt...
  ... ona proklatě prašivá nacistická míra, podle které se lupičům dostával desetinásobek. Ty rozsochaté Brunhildy a mužacké Thusneldy, vláčející z německých obchodů, zásobáren a konsumů vrchovaté koše prvotřídních potravin, všechno prozradily. A pak ty obšírné flámy v zabraných zámcích, žranice na uloupených velkostatcích, ty hory zvěřiny, které přijížděli zhltnout břichatí nacisté v operetních uniformách, značně popletly páně Frickův koncept přesvědčování Čechů, že jsou ve spravedlivých a zejména sociálních rukou....

  Josef Jenčík (1893-1945): Byly ztráty na mrtvých

  OdpovědětVymazat
 21. Američani jsou totálně v pr..li. Ty jejich zbraně, které nám ukazují v Iráku a jinde po světě v boji proti slaboučkému protivníkovi, který se nemá čím bránit. Házet bomby z bezpečné výšky, to by jim šlo. Ale nyní zjistili, že ty jejich hračky se ani náhodou nemohou měřit s těmi Ruskými. Když nedávno zjistili, že jim v Mexickém zálivu měsíc operovala Ruská jaderná ponorka a oni se o ní dozvěděli až když se jim při odjezdu ukázala, tak byli v šoku. Přestali vyvíjet svoje, jimi vyhlašované, superletadlo, když zjistili, že v Rusku už létá podobné o 50% lepší. Vědí, že Rusko má tak perfektní obranu, nové drastické obranné technologie, o kterých USA nemá ani páru, že nějaký raketový útok nemá naději, ale že odpověď Ruska by pro ně byla definitivní konec. Tohle trauma jim úplně zatemnilo mozek a ukájejí se ve svých beznadějných výkřicích vzteku. Jak malé děti na písku co jim někdo sebral oblíbenou hračku.

  OdpovědětVymazat
 22. USA se pod vedením nositele Nobelovy ceny míru vypracovaly ve skutečný fašistický stát. Nespadlo to z nebe. Jejich vývoj ve stále militantnější společnost začal již v roce 1950 válkou na Korejském poloostrově a pokračoval dalšími ,stále většími intervencemi na celém světě.V posledním desetiletí již agresivita USA za značného přispění evropských poskoků dosáhla současného vrcholu. Již se ani svými plány na ovládnutí světa netají. V celém světě šíří zlo, zkázu a nenávist mezi národy.Kdyby bylo peklo,už dávno by se tam tento odporný stát propadl.Přeji jim vše nejhorší.

  OdpovědětVymazat
 23. Vubec bych se nedivil,kdyby se Putin uz opravdu nasral a cele jůesej vymlatil !!!!! Co ti si uz dovoluji,presahuje vsechny meze !!!!!! Serou se po celem svete a lidi jen nevericne cumi. A u nas je nekteri omezenci jeste vitaji......!!! Neuveritelne !!!!!

  OdpovědětVymazat
 24. Vy tady všichni stále píšete o USA, ale to skutečné zlo není USA ale hlavně úzká skupina Mezinárodního židovstva která je za tento chaos na planetě plně odpovědná.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.