Reklama

středa 1. dubna 2015

Demonstrace proti průjezdu konvoje americké armády – Praha – 28.3.2015 (VIDEO)

1.4.2015 Ousidermedia

Vystoupili: Eva Novotná, Milan Neubert, Ladislav Štítkovec, Vojtěch Filip, Milan Krajča, Milan Kohout, Dominik Forman, Dana Feminová, Táňa Bednářová, Karel Růžička, Jan Korál, Lenka Procházková.


27 komentářů :

 1. Sbírka idiotů a idiotských žvástů. Ale i to patří k demokracii, buďme proto schovívaví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vždyť jsme, ale protože jsme inteligenti, jsme shovívaví a dáváme ti místo jako prvnímu, abychom už pak měli od blbů pokoj.

   Smazat
  2. Já k hulvátům jako jste vy 20:24, tolerantní nejsem, hlavně ne k násilníkům ,kteří podporují války USA. Mazejte do Kyjeva, vemte sebou svoje souputníky a přihlaste se k vraždění lidí k nějakému oligarchovi, třeba zrovna přímo k Porošenkovi, Achmetovi, Tarutovi,Pinčujovi,Firtašovi a já nevím,ke komu ještě. Určitě vás zařadí do nějaké vlastní gardy, např. Azov. Platí v dolarech, takže přeji dobý vítr ,ostrý meč a hr na rusky mluvící ukrajince a střílet a střílet, třeba se dostřílíte až k Putinovi. František

   Smazat
  3. Proč bych měl jezdit na Ukrajinu a co má s válkou na Ukrajině společného USA? Dej si na čelíčko studený obklad, rudý blbečku.

   Smazat
  4. To vidíš rudě ty, hochu. Až budeš přemýšlet, tak dojdeš k tomu, co má společného USA s občanskou válkou na Ukrajině, kde nejde vůbec o lidi ani na jedné ,ani na druhé straně. Ovšem, asi ti to dá zabrat. myslím, že na to stejně nepřijdeš, máš pouze tubulární vidění,pokud víš co to je. Jelikož mně rodiče slušně vychovali,to poslední slovo ti nenapíšu,přečti si ho viz. nahoře,sám..František

   Smazat
  5. 22:34

   Jo promiň, já jsem zapomněl na těch 2200 vojáků NATO o kterých mluvil soudruh Ransdorf :-D

   Putin tu válku vyvolal, Putin tam na záčátku posílal velitele jako Strelkov aby ten konflikt rozdmýchali, Putin tam minulé léto, kdy byli opolčenci krůček před porážkou poslal vojáky a techniku a nastal zázračná obrat o 180 stupňů ve vývoji. Ale melte si klidně dál ty vaše choré pohádky o USA.

   Smazat
  6. Jako idiot se chováš jen ty, hloupý nacisto. Hned ti to odůvodním: Ransdorf (a nejen on samozřejmě) mluvil o vojácích ze zemí NATO, což je idiote rozdíl. Voják/žoldák ze země NATO není voják NATO.
   Putin žádnou válku nevyvolal. Válku vyvolal maidan placený USA a následná genocida ukrajinců ruské národnosti na východě. Ještěže tam byl strelkov, jinak by zmasakrovali 3 miliony rusů.
   Opolčenci nikdy před porážkou nebyli, naopak před porážkou byly ukronacisti s žoldáky, kteří byli obklíčeni už 3 měsíce u Debalceve. Dohoda Minsk 2 zbytku ukrofašistům zachránila život.
   Ještě stojí za zmínku Krym a velké poděkování Putinovi, že nedopustil zničení Krymu ukrofašisty a genocidu lidí na Krymu. Díky Putinovi je krym v míru a nerozbombardovanej.
   Kraviny meleš ty a moc dobře to víš, idiote.

   Smazat
  7. 8:47

   Přečti si, ty rudý blbečku, přečti co o vyvolání války říká sám Strelkov. A taky jak stáli před porážkou. S putinovským blbečkem ale nepochne ani Putinovo písemné doznání ke všemu.

   http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/strelkov-valku-na-ukrajine-jsem-rozpoutal-ja/1149566

   Smazat
  8. Nesmíš věřit ty hnědý blbečku všemu co se píše, zvláště od ČTK. Agent FSB se udá sám a řekne jak začal válku ! :-D
   Je velmi legrační jak tady jen každého urážíš blbečku, zvláště do rudých, a ani tupče nevíš, že komunisti jsou v Rusku v opozici a proti Putinovi bojují stejně asi jako ty blbečku :-D Putin a jeho strana je středo-pravicová a komunisty a fašisty jako jsi ty má na salámu.

   Smazat
  9. https://www.youtube.com/watch?v=gY39aZTHlbw

   Smazat
 2. Cimpak je tvuj fotr ty gumo,beztak ukecany prazak s iq tykve a nasosanym uctem dolaru....takovych uz historie zazila...jde videt ze si rozumem nevydelas ani floka...vydelas si ritolezectvim...to neni rozum gumo

  OdpovědětSmazat
 3. Bud v klidu,v tomto případě je pražak diagnóza!!!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Dobrý den.
  K příspěvku 20:24.
  Vyjádření anonyma vskutku demokratické.
  Zdraví Josef Voltr.

  OdpovědětSmazat
 5. Divim se že tam nevystoupil také guru tohoto serveru MUDr Ivan David, nebo jeho souvěrec Dvořák, ale to by se ne slušelo že pánové. Já vim že máte plné ruce s PP přípravami na Pesach....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč jsi nevystopil sám ty de..le. Pražský lid přišel o zábavu.

   Smazat
 6. http://video.aktualne.cz/dvtv/emoce-kvuli-konvoji-to-jsou-ty-hvezdy-a-pruhy-rika-marhoul/r~5dd0549ad87e11e49e4e002590604f2e/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 100 % souhlas.

   Smazat
  2. Nesouhlas, přesně tak vypadá charakter ambiciozního českéko,připrdlého čecháčka. Kam vítr,tam plášť. Poslechl jsem si i V. Soukupa a nevěřím, že novinář může tak lhát! Václav

   Smazat
 7. Díky za video! Byl jsem na Václaváku a hodně mně překvapila paní Procházková,jak mluvila. Myslín, že už dále nemohla lhát čtenářům a divákům.Nevím přesně zda u p. Tvarůžkové v pořadu o Ukrajině to byl asi u ní zlom. Věděla přesně,že diváci poznají, že neříká pravdu. Pak rozhovor v Právu...... Tímto jí poděkuji,že našla sama sebe. Ohledně sundání Havla jsem psal na Ministerstvo kultury a poslal jsem SMS a bylo nás více , řediteli Národního muzea do Hydeparkcu.Tak jsem zvědav.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro An.21:47
   Asi máte v těch Procházkových hokej, co? Než se pustíte do těch keců, trochu si to nastudujte!! A co říkal ředitel v Hydeparku?
   Qiedo

   Smazat
  2. USA sláva! Za deset let v Iraku, Afganistanu, Syrii, bývalé Juhoslavii se snahou USA zneškodnilo 1,5 mil. nebezpečných teroristů! 3 mil.dalších teroristů je na útěku před demokracii USA prosazovanou humanitárním bombardováním. Dle přání Havla!
   Nyní je potřeba zlikvidovat cca 20 mil. ruských teroristů na Ukrajině a pak bude dobře! Ještě jednou sláva vítězné armádě USA a pojďme jim zamávat rudými kartičkami po vzoru demokratických rudých brigád v Číně! Sláva, sláva , sláva!

   Smazat
  3. 10:06

   Už to nehul, blbe.

   Smazat
  4. USA vůbec od 2.sv.války eliminovalo 30 milionů teroristů kvůli rozšiřování demokracie a svobody. Nejvíce jich odpráskli ve Vietnamu, 1,1 milionů včetně žen a dětí. Kdo vlastně pořád začíná nějaké ty války? Že by jen USA?

   Smazat
  5. 21:47 Oni jsou ty Procházkové dvě, jedna prolhaná, to je Petra a druhá - Lenka - říká vždy, co si myslí. Příbuzné ty dvě nejsou. Pak je ještě Ivana, to je sestra Lenky, ale ta se do veřejného dění nemíchá, alespoň pokud vím. Je to taky spisovatelka. Komentář pod Vaším příspěvkem Vás mohl upozornit i méně agresivně. Pak se divme, že se na důležitých věcech neshodneme, když se do sebe navážíme i kvůli prkotinám. Ach to ego.

   Smazat
 8. Byla jsem tam, i když nejsem z Prahy a byla tam krásná atmosféra. Děkuji organizátorům. Těch pár provokatérů zhruba v půlce odtáhlo, asi malá motivace. A jediné, nač se zmohli, že volali v Česku na Čechy "Vraťte Krym". Nějak jim ušlo, že my jsme žádný Krym nikomu nevzali. Ale to je pro tyto vymyté mozky asi nepodstatný, zanedbatelný detail.

  OdpovědětSmazat
 9. Petr,Jihlava.
  Na demonstraci jsem nebyl a jsem rád,že p.Dvořák zde vložil video.
  Po shlédnutí jsem video přeposlal svým známým.
  Projevy všech řečníků na demonstraci mě nezklamali.
  Nejsem organizován v žádné politické straně.Se všemi projevy,které na demonstraci zazněly souhlasím.Jsem přesvědčen o tom,že pořádaná demonstrace proti průjezdu amerického vojenského konvoje svůj smysl a cíl splnila.Počet lidí,který svojí účastí podpořilli demonstraci považuji za dobrý.Organizátorům demonstrace a všem zúčastněným patří poděkovat.

  OdpovědětSmazat
 10. Ani jsem nevěděl že Duka žehnal US army,nedivím se tomuto satanskemu slouhovi, je to podobné s papežem který světil nacistům rakety...

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.