Reklama

čtvrtek 2. dubna 2015

Dotazník PRO Jiřího Fialu - Česká justice

kolektif 
2.4.2015 E-republika
 

Jiří Fiala nyní neví, co bude dál, a rozhodl se přejít do ilegality... Případ české justice.

Jiří Fiala mne kontaktoval v momentu, kdy zjistil, že Policie ČR na jeho osobu vyhlásila pátrání. Problém byl v tom, že ve vyhlášeném pátrání nebyla žádná zmínka o důvodu, což je ale poněkud neobvyklé. J. Fiala tak nevěděl, co je příčinou a obával se proto nějaké formy justiční zvůle, kterou již několik let podle svých slov systematicky trpí. Souhlasil jsem s natočením Dotazníku pro Jiřího Fialu, aby mohl poskytnout své autentické svědectví a názor na Českou justici. Dále jsem se pokusil zjistit co se děje. Bylo mi nakonec telefonicky doporučeno, abych J. Fialu vyzval k vzdání se Policii ČR. To jsem učinil, ale mám z takového vývoje situace velmi smíšené pocity.


Jiří Fiala nyní neví, co bude dál, a rozhodl se přejít do ilegality...

Další videa najdete na Debatním klubu

Související články:
Debatní klub o stavu justice v ČR - Jiří Fiala / Zuzana Candigliota
Demokracie v České republice je jen iluze: Postavme se aroganci moci
Nové spojení odborů a občanských iniciativ
Slušní voliči v rozpacích
Koho vlastně zastupují zastupitelé?
Jak nás nikdo nemá rád. Povzdech redakce

6 komentářů :

 1. Dik pane Fiala,za absoutne presne,jasne a pravdive posouzeni nasi justice.Mam podobne skusenosti ktere cloveka psichicky vycerpavaji a brani mu verit ze zije v pravnim state.Jsem presvecen ze i justice tak jako armada ,zemedelstvi, skolstvi,zdravotnictvi atd ,jede podle hned po sametu instalovanem programu.Vysledek bude moralni a materialni kolaps a odevzdani se do otroctvi tem kteri tento projekt vytvorili. Lide jako Vy nam ostatnim davaji nadeji,Tak ze at Vas cest,moralka a sila provazi sec

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. https://www.email.cz/web-office/uayLqe76u4o_6OrfDIIeTPWbxMuFJ_leGzV-YfJJ5bdiORiGS5JlvSoZbCM2pXivczGEf78/KONEC_KLAUSE1.pps

   Vymazat
 2. Mám jen jednu detailní drobnou zkušenost, z doby totalitní. Minulé totalitní, aby bylo jasno. Po poslechu videa shledávám, že kvalita zachována, kvantita vzrostla. Děkuji panu Fialovi i Debatnímu klubu za aktualizaci. Soudce by si snad občané také měli volit, a také jen na omezenou dobu, a také s možností odvolání. Zřejmě to tam degeneruje neméně jako u zavedených politických stran. Děda.

  OdpovědětVymazat
 3. P. Fiala je řízek. Když se najde víc takových, možná přejdou do ilegality soudci. Držím mu palce a abych pravdu řekla, vůbec mě to nepřekvapilo.

  OdpovědětVymazat
 4. Není se čemu divit, když se náš "Katány v sukních" schází s americkým velvyslancem a nikdo z médií se nezabývá tím proč. Prostě se to zakopalo pod koberec. Tak to je naše právo jak vystřižené, seznamte se prosím.

  OdpovědětVymazat
 5. Panu Fialovi držím palce, ať ho v té ilegalitě ti, kteří nám pomáhají a chrání nás, nevyhmátnou. Mám kamarádku, jejíhož syna odsoudili do vězení na 6 měsíců naprosto bez důkazů, výrok zněl: soud se domnívá, soud je toho názoru, že..... Jsem ráda, že dosud jsem se soudy nic neměla, a doufám, že to tak i zůstane. Hodně sil, pane Fialo!!!!

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.