Reklama

středa 22. dubna 2015

Fašistická propaganda v přímém přenosu


Václav Umlauf
22.4.2015  E-republika

Dne 2. května to bude přesně rok od spáchání masakru v Oděse. V Domě odborů a v okolních ulicích bylo za živa upáleno a nakonec i postříleno celkem 100 lidí, pod dohledem blahovolné policie. A fašismus na Ukrajině přestal oficiálním západním médiím vadit.


Dne 2. května to bude přesně rok od spáchání masakru v Oděse. V Domě odborů a v okolních ulicích bylo za živa upáleno a nakonec i postříleno celkem 100 lidí, pod dohledem blahovolné policie. K tomu viz náš redakční článek napsaný den po masakru (Po masakru v Oděse již není cesty zpět). A fašismus na Ukrajině přestal oficiálním západním médiím vadit. Přidali jsme video tohoto masakru bez mrtvol, protože ty vypadají skutečně otřesně. Zato video ukazuje záběry na organizátory masakru, kteří dodnes nejsou potrestáni.


K identifikovaným a nikdy nepotrestaným pachatelům masakru jsme následně publikovali několik článků (Brutální vrah Oděského masakru identifikován). Shrňme situaci ohledně nevyšetřeného masakru v Oděse a na jiných místech.

USA a EU aktivně pomáhala a pomáhá neofašistickým skupinám a představitelům, kteří naprosto oficiálně působí ve skupině Porošenkových oligarchů vládnoucích v Kyjevě. Pro ni by se ovšem mnohem lépe hodilo slovo "junta". Události na Majdanu zůstaly stejně nevyšetřené jako masakr v Oděse (Na Majdanu stříleli zločinci a zabíjeli demonstranty zezadu). Dokonce i oficiální závěr komise EU ze 31.3. 2015 konstatoval, že neproběhlo řádné vyšetření této události a že práce ukrajinské prokuratury je "naprosto neadekvátní". Report je zde, a hlavně si klikněte na celkové závěry na straně 92-94. Protože tímto ozbrojeným převratem se v zemi dostala k moci Porošenkova skupina oligarchů, pak její politická legitimace závisí na tom, zda zincenovala vraždění policie a demonstrantů na Majdanu, nebo ne. A to raději nemluvíme o dosud neuzavřeném vyšetřování sestřeleného letu MH17.
 
Jak se kryje fašismus

Od nevyšetřených masakrů zamaskovaných korporátními médii se vraťme k přímé a k nepřímé propagaci fašismu na Ukrajině, o níž jsme také psali několik článků (Oděsa a SS Galizia). Následující video ukazuje, jak USA nechaly potichu zmizet v letošním roce v klausuli k vojenskému rozpočtu NDAA zmínku o fašistickém charakteru současné ukrajinské vlády v Kyjevě.
(Video)

Protože je třeba v Ukrajině bojovat "proti Putinovi" pravděpodobně do posledního Ukrajince, tak zmizely i díky práci židovské lobby v Kongresu (!) všechny zmínky o fašismu na Ukrajině. To známe ze známého scénáře západních vlád kolem 1930. EU dělá totéž, protože v tomto bodě poslušně sleduje politiku USA. Výjimkou je francouzská rozvědka, která podobně jako ukrajinští velitelé prohlásila, že Rusové nekonají žádné zaznamenatelné vojenské přípravy k invazi Ukrajiny. Prohlášení generála Christopha Gomarta, šéfa francouzské vojenské rozvědky najdete zde. Stanovisko oficiálního ukrajinského velitele a šéfa týmu OBSE najdete zde (Ukrajinský důstojník a šéf OBSE: na Ukrajině nejsou ruská vojska).

Mezitím na Ukrajině za poslední 2 měsíce bylo zavražděno celkem 9 bývalých politiků a novinářů známých kritickým postojem k současné vlně fašismu na Ukrajině. Viz článek Vraždy a "sebevraždy" kritiků kyjevské junty. Tyto vraždy korporátní média vůbec nedávají do souvislosti s vlnou fašizace v zemi. Opět jsme ve známém scénáři ze 30. let, kdy západní země mlčely z vlastních politických a sobeckých důvodů k pogromům Židů páchaných nacisty po tzv. Krystallnacht v listopadu roku 1933.
 
Česko zametá fašismus pod koberec

Česká vláda v OSN se zdržela a nepodpořila rezoluci proti propagaci fašismu (Česko v OSN aneb Proč nám nevadí fašismus). USA, Ukrajina a Kanada hlasovaly proti, protože rezoluce přišla z Ruska. Tím i naše vláda skutkem nekonání ve věci dokázala, že pro ni neplatí základní společné hodnoty platné pro jinou část civilizovaného světa.

Česká televize za mé koncesionářské poplatky už začala s rehabilitací neofašistického praporu Azov, který prý "hrdinně" brání Mariupol před vpádem "Rusů". Dobře, bavme se o tom, že Rusko zabralo Krym. Udělejme tedy nové referendum o Kosovu a o Krymu, kde právně došlo ke stejnému porušení mezinárodního práva, a smažme tuto věc ze stolu. Ale glorifikovat neofašistickou jednotku, která se dodnes z určité části odmítá podřídit legální ukrajinské armádě a kterou platí dnes i na Ukrajině soudně stíhaný oligarcha Kolomojskij, to je fakt silné kafe.

V Mariupolu působí západní vojenští poradci, včetně USA, které dnes neofašisty oficiálně cvičí přímo na Ukrajině jako součást jednotek regulérní armády. Naše hlásná trouba zářných zítřků sleduje proto tuto profašistickou linii se stejnou pílí, jako předtím sovětský vzor. Mohla by i jinak, viz článek Revoluční návrh soudruhu Dvořákovi a jeho klice z ČT. Protože ví, jak je to vošajstlich, krýt čisté fašisty, dělá tak ve dvou krocích.

Nejprve ČT podá zprávu, jak to s "dobrovolnickým praporem" Azovem skutečně je, aby byli krytí před případnou kritikou (zde). Nějak se jim nepovedl nadpis, když "dobrovolnické prapory" platí oligarchové. Tak jsou to privátní žoldnéři, nebo ne? Ale budiž. Pak už nic nebrání v pozitivní heroizaci těchto praporů (zde). Dobře, naše TV je v klice zemí, které asi nikdy nebudou psát o skutečné povaze zdejší občanské války. Ale v zájmu nepopření výsledků Druhé světové války by měla česká telka připomenout, že na rozdíl od mladých Banderovců na straně Kyjeva druhá strana chodí na památníky hrdinů bojů na Ukrajině jako na poutní místa. Jsou to jejich dědové a otcové, kteří padli v Rudé armádě při vítězných ofenzívách na Ukrajině. V těchto bitvách tzv. "ukrajinských frontů" se definitivně zlomila moc fašistického Německa.

Všimněte si zničeného památníku a nových hrobů, protože za svobodu se bojovalo na stejných místech, viz toto video. Až budou stát velitelé neofašistických bojůvek jako Azov, Dněpr 1,2 a Pravý sektor před mezinárodním tribunálem za již nyní bohatě dokumentové zločiny proti lidskosti, tak to už my všichni, i naše lhoucí telka, už dávno budeme mít jiné starosti. A na tom je nyní založena celá propagandistická mašinérie vlád a korporátek. Vylhaná druhá válka v Iráku je nyní "fait accompli", a to přece v dané době šlo. A kdo se dnes stará o to, zda Saddám nějaké jaderné zbraně měl, nebo ne? My přece bojujeme proti strašlivým teroristům z ISIL (Absurdní politika Západu ohledně teroristů ISIL). A kdo se dnes stará o to, jak ISIL vlastně vznikl? Nemám rád, když ze mne někdo dělá úplného pitomce.

Související články:

17 komentářů :

 1. Kdo z našich politiků jezdil do Kyjeva podporovat fašismus? Spící dědek, žid Kocáb a Zaorálek, podle mého názoru by měli být tito potrestáni, já bych jim dal provaz, a nebo, že by najednou začala vlna sebevražd těchto zlosynů i u nás? Že by zapracovalo svědomí? Tito žádné nemají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mate pravdu, svedomi nemaji. Ale na (samo)vrazdy neni treba svedomi. Fasisticke USA je budou likvidovat sami pekne postupne jako to delavaji porad pri likvidaci svych komplicu jakmile jiz nejsou potreba a mohli by neco vyzvanit - system takhle perfektne funguje uz cela desetileti tak proc neco menit - ze?

   Smazat
 2. Fasisticka propaganda v primem prenosu.
  Lepe svoje idiotske kydy i cinnost techto stranek jezuita Umlauf vystihnout nemohl

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ja Vam nechci kecat do remesla, ale takhle primitivnim spusobem dosahnete ve skutecnosti jenom opak toho co zamyslite. Neco takoveho je ucinne tak maximalne na nejakeho prumerneho Americana.
   Skuste to aspon trosku inteligentneji - pokusit se vyvratit nektere konkretni body v clanku, nebo alespon NECO co by Vasi "argumentaci" podporilo.
   Ale jak jsem jiz psal - je to Vase vec a Vas spusob ma samozrejme take velika pozitiva - okamzite se sami demaskujete. Takove jako jste Vy jsou zapotrebi, aby predvadeli naprosty nedostatek jakychkoli argumentu "v primem prenosu".

   Smazat
  2. Tak si treba zadejte do vyhledavace slovo fasista. Nacionalistickej diktator Putin jako vysitej.

   Smazat
  3. Užitečný idiote, jen klikej a čti, brouku, děláš nám radost a tak je to správné. Pravda a láska zvítězí.

   Smazat
  4. Co by se mělo v článku vyvracet? Stačí, že autor bez jakéhokoliv důkazu prohlásí, že ten a ten je fašista. Pak už se jednoduše argumentuje proti fašismu.. To je stejné, jako já bych napsal, že pan urlauf je fašista, a stát ho kreje, protože mu povoluje bez výhrad vydávat vlastní média a tím propagovat svůj postoj etc. etc.
   Ale, naštěstí, myslím, že chytrý člověk je schopen si tyto informace probrat, jelikož je to velice průhledné.

   Smazat
 3. ...bohužiaľ novodobý fašizmus sa začína rozmáhať aj po celej EÚ a mnohí politici to ešte s tichým súhlasom tolerujú ...to je tá toľko sľubovaná "dementokracia"
  ..žiaľ ani ČR a SR nie sú voči tomu imúnne ..pozrite si foto na tejto FB stránke....

  https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/s720x720/11033763_947751375257879_3994813968458194132_n.jpg?oh=7f4e99f5caf90f345e8fd1534bd9eac2&oe=55974DD4&__gda__=1436920582_1b9a51bd940177477e37b18e8fcb7630

  všimnite si, že ani výber miesta nebol náhodný, rovno nad obchodom "The Art of the Slavonic Matryoshka" - Celetná 23, Praha... tomu hovorím provokácia, drzosť a neskutočný cynizmus "par excellence" ...nemyslím si, že toto je nejaký náhodný čin unudených výrastkov v pubertálnom veku...preboha, čo je toto za doba!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je doba konce atlantické civilizace => USA+Kanada+EU a přesun vlivu na azijskou a jihoamerickou část lidstva. Pád Říma zažíváme právě teď!

   Smazat
  2. Vlajka, pověšená a použitá při natáčení filmu.. To je, panečku, mocný argument. Další blbec, co bude vytrhávat věci z kontextu?

   Smazat
 4. Osoby odpovědné za masakt v Oděse nemají klidný spánek.
  I já věřím, že na ně spravedlnost brzy dosáhne!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. hrabě Kocharowski22. dubna 2015 20:54

   Taky si myslím, že spánek klidný nemají a voda na tyto svině se vaří.
   Nechápu, co se to s lidmi děje, jak toto může někdo schvalovat? Zločin proti lidskosti je přece zločinem proti každému z nás, ať se stane kdekoliv. Bolelo mě srdce, když jsem ty záběry viděl. A to se fakt najdou lidé, kteří to označují jako "ruskou propagandu". A tím si to u sebe omluví.

   Smazat
 5. Je uzasne, kolik lidi se dostavilo k temto zneuctenym troskam. Tito lide v budoucnu predaji dedictvi svych padlych hrdinu svym synum a dceram, a ti zase dalsi generaci. Jednou na tom samem miste bude stat novy pomnik daleko velkolepejsi nez ten puvodni. Na takovehle barbarske ciny ukrajinske fasisticke armady se nezapomina. NIKDY!jaris

  OdpovědětSmazat
 6. Vedoucí administrativě USA i většině politiků států NATO včetně ČR nevadí ukrajinský fašismus ani jiní zločinci i kdyby třeba jedli malé děti. Nevadí jim už vůbec nic - fašistická ideologie,vlajky,symboly,vraždění těch , kteří se odváží protestovat. Rozhodující pro ně je , kdo se dá využít proti Rusku. Je to zrada občanů těchto států, pošpinění památky těch milionů lidí, kteří padli v boji proti fašismu nebo byli povražděni ve 2 světové válce .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. hrabě Kocharowski22. dubna 2015 20:58

   Souhlasím s každým slovem.

   Smazat
 7. http://cz.sputniknews.com/svet/20150421/287842.html
  Ono je to všude stejné, jak vidět, tak v Evropě to vymývání mozku funguje jenom částečně, to je nadějná informace. Jenom u nás, podle čt, je všechno v naprostém pořádku a 99% věří informacím o Ukrajině, Právě slyším v čt24, jak už třetí den informují o tom, že Gazpromu hrozí pokuta 20% z celkových tržeb, kvůli monopolu. To je radosti, každou půlhodinu to slyším už třetí den, to je fakt zásadní informace. Ale je to pravda, to se neodiskutuje, akorát tam je, že HROZÍ a taky to není nic tak zásadního, co musí říkat každou půlhodinu.

  OdpovědětSmazat
 8. Filmy o ukrajinských událostech:
  Obyčejný fašismus
  http://www.mustwatchtv.cz/1-spolecnost/304-obycejny-fasismus/

  Vítejte v Nulandistánu: Propaganda a krize na Ukrajině
  http://www.mustwatchtv.cz/1-spolecnost/255-vitejte-v-nulandistanu-propaganda-a-krize-na-ukrajine/

  Krym: Cesta domů
  http://www.mustwatchtv.cz/13-politika/285-krym-cesta-domu/

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.