Reklama

středa 1. dubna 2015

Film o Krymu už má titulky!

1. 4. 2015, zdroj: Irena (Outsidermedia), leva-net, NWOO, film "Krym. Cesta do vlasti."


O filmu jsme psali na Novérepublice 16. 3. 2015 zde, hned po jeho premiéře, a slíbili jsme, že dáme vědět, až budou titulky.


Tento stěžejní dokumentární film naší doby se podařilo českými titulky opatřit v rekordně krátké době. Posíláme obrovský dík všem, kdo se o to zasloužili.

Před námi jsou sváteční dny, snad si tedy alespoň někteří najdete čas a na film se podíváte. Jestli to vaše technické zázemí zvládne, pak doporučujeme kvalitnější verzi v HD rozlišení.

Zde film s titulky v nižším rozlišení: leva net

Zde film s titulky v HD kvalitě: openload hd

Zde film s titulky (.avi, 856x480, 128 kbps, 1,84GB) ke stažení: krym ulozto

31 komentářů :

 1. Lhář se sám přiznává ke svému lhaní a dělá ze svých urputných obhájců hlupáky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak jsi tak tak rychle skouknul? Pašák, to já mám jenom půlku a jsem teda překvapen. Odhlédnuv od toho, že se Putin trošku moc stylizuje do macha, tak je tam velké množství zajímavých informací a záběrů. Akorát mi jako nerusákovi vadí, že Saša Mitrofa, který jinak, jako rusák, pro nás komentuje každou kravinu, která se objeví z Ruska, tak toto dílko nějak vynechal. Asi nemá slov.

   Vymazat
  2. Krásný a dojemný film.Kéž by se naši představitelé politiky brali za své lidi tak jako opravdový vlastenec Putin. Myslím, že až to zbytku populace spálených zemí sanitárního území od Polska dolů až po Rumunsko dojde, bude už pozdě a na vině nebude Putin, ale USA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!USA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!USA

   Vymazat
  3. CO TAK NAPSAT PETICI NAŠEMU NÁMI ZVOLENÉMU ZÁSTUPCI BABIŠOVI

   aby nařidil svému ministrovi války IHNED zajistění bleskového návratu povinné vojenské služby pro naš dorost,nebot tak mazaný IMPERÁTOR PUTIN,který vyrábi filmy jak to udělaL S KRYMEM,aby ho konečně navrhli na Nobelovu cenu míru,skutečně vyžaduje výšlap z mami hotelů a připravili se povinnou vojenskou službou na NEJHORŠI.

   Vymazat
  4. Nejdřív si ten film prohlédni a potom piš !

   Vymazat
  5. Anonyme , běž už do riti , Máš z toho potěšení , chápu , ale tvůj informační deficit je trapný .

   Vymazat
 2. .Asi zijeme ve svete poloblaznu a schizofreniku, kdyz na jedne strane tvrdi Zapad, ze Rusko s tim zlocincem Putinem obsadilo protipravne Krym.
  Jestlize takovy stat jako SSSR bylo pokladano za zem, kde neplati prava,pak privteleni timto statem Krym k Ukrajine nelze uznat, tim spise, ze se ten Chruscov nikoho neptal, zda Rusove s tim souhlasi.
  Tedy vsechna rozhdnuti byv.SSSR jsou pravne neplatna a a hle najednou je pokladaji za platna.
  Ten propagandasticky utok na Rusko je proto, ze je Putin predbehl drive nez ti darebaci v Kyjeve povolili Americanum tak zridit svoji zakladnu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Špatný pokus, smlouvu lze vypovědět. Co tam máš dál?

   Vymazat
  3. To už bylo právě na stole, že to chtějí vypovědět, pod záminkou, že chtějí za nájem nějaké obludné peníze, to se probíralo horem dolem.

   Vymazat
  4. No, já to skoukla v ruštině a zajímavé bylo například to, jak kasárna s "ukrajinci" mluvícími anglicky a majícími certifikát NATO vzali Rusové jako jediná "šturmom". A že ostatní ukrajinští vojáci nehnuli ani brvou, natož aby se prali a většina jich na Krymu zůstala ve službách ruské armády. A ani se jim nedivím, když vidím ten binec na Ukrajině. Putin je pašák, jak profícky těm amerických štváčům vypálil rybník, ty asi čuměli. A obyvatelé Krymu ho za to právem blahořečí...

   Vymazat
 3. Obrtel zas sepisoval
  http://aeronet.cz/news/marek-obrtel-az-stejnou-cestou-pojedete-priste-nikdo-vam-mavat-nebude-ale-to-uz-bude-pozde/

  OdpovědětVymazat
 4. Díky za odkazy. Už to tahám :). Rovněž děkuji za překlad filmu.
  J.S.

  OdpovědětVymazat
 5. Film nemá chybu. Doporučuji všem,aby si pak udělali celkový obrázek.

  OdpovědětVymazat
 6. Neobolševici se na ten film stejně dívat nebudou.Jinak palec nahoru.Putin je řízek :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Kdo nechápe, chápat ani nebude.

  OdpovědětVymazat
 8. Film je i na Uložto:

  http://www.ulozto.cz/xqGHXWZa/krym-cesta-domu-dokument-2014-cz-tit-avi

  OdpovědětVymazat
 9. http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/zpravodajstvi/ . Waltzmana našli oběšeného v Oděsse . Порошенко в вышиванке повесили в Одессе..

  OdpovědětVymazat
 10. Stejně je to sranda, jak to dali s titulka den poté, co odešla naše spojenecká armáda, abychom měli o čem kecat, tentokrát o skutečně zajímavých věcech. Mají to dobře ošéfované, tu PR, klobouk dolů. Na vlastní oči jsme měli tu čest spatřit šrot, který nás má chránit, rozpadající se i na dálnicích a teďka tady vidíme jak se to dělá. Moc na klidu mi průjezd tedy nepřidal.

  OdpovědětVymazat
 11. EEE z trochu jiného soudku- jestliže se v Evropě rozmáhá podpora fašismu- a tu otázku teď myslím vážně- Bylo by možné dostat azyl v Rusku???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. zkuste to , budu stát ve frontě za vámi

   Vymazat
 12. NO ČLOVĚK ŘVE SMÍCHEM.DNES SE USA DURDÍ NAD KRYMEM

  a hájí rozhodnutí USTŘEDNÍHO VÝBORU KOMUNISTŮ SOVĚTSKÉHO SVAZU,který dávno padl,ale stačil ještě připojit Krym k UKRAJINĚ než úplně chcíp.
  SS se musely zbláznit a nestači jim,že jejich armáda v poslední době nic nevyhrála,ale kdeco zdemolovala..

  OdpovědětVymazat
 13. EU a USA nejen že schvalují Majdan , fašistické převraty , honby na lidi jiného názoru , oni to všechno ještě i financují . Jdu zvracet .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to jedna velká verbež, do které jsme zatáhnutí. Jdu také zvracet.

   Vymazat
 14. Z toho "openloadu" mi to nejde stáhnout, jen přehrát online. Při klikání na "Download" se jen otevírá reklama.

  OdpovědětVymazat
 15. Mám 30 min za sebou musím to tu napsat- mráz mi z toho běhá po zádech- za žádnou cenu nebudu podporovat ty, jež to schvalují nebo nad tím zavírají oči.
  Jsem na straně slušných lidí:

  OdpovědětVymazat
 16. I bez titulku se dalo zjistit že Putin je pašák . Zachránil Krim před hrozným bordelem . V OKD pracovali Ukrajinci z Doněcka , teď bojují naši kolegové-opolčenci za své rodiny a svou zem . Bijte nácky !

  OdpovědětVymazat
 17. Zatím je na ulož

  http://uloz.to/hledej?q=krym

  OdpovědětVymazat
 18. VŘELÝ DÍK ZA TITULKY ;-)

  OdpovědětVymazat
 19. Všimnl si někdo, že jste všichni "Anonymní"?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro zajímavost, po zakoupení staré barabizny kdesi nám přišel nikým nepodepsaný, nelichotivý, e-mail... z e-adresy zdejšího obecního úřadu... Jak dojemná je ta naše svoboda projevu a právní stát jako za korunu p..., v té obci se veřejně přístupné schůze obecního zastupitelstva nikdy nekonaly, přestože ze zákona jsou veřejně přístupné. Takže zde nic... A prosím nikdo ať nenamítá, že to sem nepatří.

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.