Reklama

sobota 25. dubna 2015

Generální tajemník OSN se chystá na vojenskou přehlídku do Moskvy


25. 4. 2015     zdroj
Generální tajemník OSN Pan Ki-mun se chystá k účasti na oslavách věnovaných 70. výročí vítězství ve Velké vlastenecké válce, které se budou konat v Moskvě. Chystá se také zúčastnit se vojenské přehlídky na Rudém náměstí. Oficiálně tyto informace v sídle OSN nebyly potvrzeny, ale nebyly ani vyvráceny.

Zdroj agentury TASS v OSN oznámil, že Pan Ki-mun má let do Moskvy naplánován na 8. května a vracet se generální tajemník OSN má až 11. května. Tisková služba OSN nepopírá skutečnost možné návštěvy Pan Ki-muna 9. května v Moskvě a uvedla, že v současné době o této záležitosti není možné nic sdělit. Zástupce oficiálního mluvčího generálního tajemníka OSN Farhan Haq připomněl, že o návštěvách generálního tajemníka OSN jsou poskytovány informace obvykle blíže k datu odjezdu.

Zatím má Pan Ki-munv v plánu navštívit Řím, Vatikán a Paříž, po návratu z evropského turné blíže k příštímu víkendu, řekl Haq. V samotném sídle OSN je u příležitosti Dne vítězství plánována celá řada různých vzpomínkových akcí včetně výstavy fotografií na téma Velké vlastenecké války, která se uskuteční 4. května. Následující den, 5. května, se uskuteční zasedání Valného shromáždění OSN věnované 70. výročí Velkého vítězství, 6. května se bude konat koncert jazzové hudby a 9. května proběhne neformální setkání pracovníků diplomatických misí zemí SNS.

Pro Novou republiku přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

14 komentářů :

 1. Ten koncert jazzove hudby bude nejspis na pocest ruskych jazzmanu ktere nechal Stalin povrazdit nebo poslat na Sibir.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek a nebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám kdo to povídal. Rozuměls?"

   Smazat
  2. Tak kromě Zemana má rozum ještě i někdo jiný?

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 3. OSN je takový politický patvar, který to hraje na všechny strany a zároveň na žádnou, to její logo nejvíce ze všeho připomíná Sauronovo OKO, které všechny sleduje. Nemám sebemenší důvěru v jakoukoliv aktivitu spojenou s OSN. Hrají výhradně ve svůj vlastní prospěch a jsou řízení zpozadí nejhoršími světovými zločinci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsou řízení administrativou USA a ta je řízena zákulisními hráči, co nakradli velké majetky a nechtějí se dělit. To jsou ti největší zločinci. Jen to napište otevřeně!

   Smazat
  2. V těch nejvyšších patrech nemusí být až tak úplně jasno a zřejmé kdo drží nejvyšší kartu. Tam už nejde o nějakou národnost, tam jde výhradně o sílu kapitálu. USA jsou loutky, to je jasné, ale koho a jakou roli hrají ... to už tak jasné být nemusí.

   Smazat
 4. Z mého pohledu Pan Ki-mun,nejslabší generální tajemník OSN.
  Podle zásady OSN,by se měl každopádně účastnit na této oslavě.

  OdpovědětSmazat
 5. No vida - a ten může a nikdo mu do toho nekušní. A jestli je slabší článek nebo silnější - co už je toto za blbé žvásty? Má prostě nějakou funkci, kterou mu svěřila světová mafie, a jeho nechá mafie účastnit se přehlídky, zatímco pan Zeman nesmí, ale tady bych světovou mafii omluvil. Ono je jim srdečně jedno, čeho se český prezident zúčastní nebo ne, tohle má na svědomí připosraná smečka českých politických přizdisráčů, kteří ze všeho dělají potřebu a na spoustě nicotností si dokazují svou moc a vliv, protože toho cítí potřebu. Každý - dnes vlivný čecháček - je totiž bývalý připosraný srab a snob, toužící se nějak vyšvihnout a docílit možnost ovládat ostatní lidi - po tom stůňou víc než po majetku. Jako lidi z aparátčických komunistických hnízd měli majetku vždycky dost, stejně jako možností cestovat, uplatnit se v kultuře -a kde se jim zachtělo Byli to prorežimní slouhové a jsou zas,jen slouží jinému panstvu a jejich touha po moci je duševní nemoc. Ti dělají z cesty a konání prezidenta potřebu, a tahají do toho media - zkrátka už z toho udělali rozvařenou břečku a národ ji musí ztrávit i když je nestravitelná. Český aparátčík od roku 1948 bude vždycky papežštější než papež.

  OdpovědětSmazat
 6. doktor ani by mě nepřekvapilo, kdy by se nakonec na přehlídce objevil některý ze zásadních odpůrců ze "západu" , no a ČR bude opět vypadat jak stádo blbců (omlouvám se,nebude vypadat,protože jsme stádo přizdisráčů).Jinak vzpomínáte na generálního tajemníka OSN Kurta Walheima ? A na to,jak vyšlo najevo, že byl důstojníkem SS jednotky, která vyvraždila řeckou vesnici kdesi v jeskyni v horách...Jak USA , tak SSSR to věděli a vyhovoval jim, protože ho mohli "držet pod krkem". No a vo tom to je.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.