Reklama

čtvrtek 23. dubna 2015

Jasný názor prostřednictvím výstižných otázek (z internetové diskuse)

Vilma Duspiva
23. 4. 2015    zdroj
Armáda USA nedávno na našem území demonstrovala odhodlání a schopnost obsadit Česko za pár hodin. Odpůrci konvoje byli zastrašováni, umlčováni. Poslankyně ODS Němcová vyzývá k vytváření seznamů nežádoucích osob. Ministr Stropnický chce mapovat počty mužů a žen schopných a ochotných podílet se na ochraně země. 

Ráda bych se dozvěděla, co konkrétního chtějí politici, abychom bránili. Zda cizí kapitál, cizí banky, cizí média, cizí šachty, cizí pozemky. Majetky zbohatlíků, korupčníků a tunelářů. Majetky politiků a jejich rodin. Proč bychom měli pokládat životy za zemi, která nám byla ukradena, za firmy, pro něž dřeme za 1/3 německých výplat, za obchodní řetězce, které zlikvidovaly drobné podnikatele a prodávají nám zdravotně závadný odpad, za ukradenou vodu? Proč bychom měli umírat za politiky, kteří celou tuto genocidu od roku 1989 umožnili a kteří nám pravidelně nadávají do čecháčků, komunistů, šíří mezi lidmi nenávist a podporují světového agresora č.1 USA? Děkuji.


30 komentářů :

 1. ...bezpecnost a ,moc tejto proamerickej minority.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mě by zas zajímalo, kde kdo koho zastrašoval a umlčoval. Evidentně bylo vidět, že vás pár zoufalců se neumí ani postavit jinam, než kam přijede štáb Ruské TV ( Náhoda? to sotva).
   Umlčeli jste se sami zjištěním, že si na těchto webech notuje a leze rusům do prdele cca 1% občanů s volebním právem a cca. 70% nesvéprávných.

   Smazat
  2. Anonymní24. dubna 2015 9:25
   „No a teď Pepku, vyskoč a zameč"

   Smazat
  3. Ještě bych rád doplnil, že ko nemá, co by v této zemi bránil, patrně tu nemá ani nic, co by ho tu drželo. Může si potom v klidu sbalit pár švestek a odtáhnout si někam, kde bude mít německé platy, vlastní firmu, na kterou nebudou působit základní zákony trhu, drobné prodavače, kteří vše prodraží a nebudou zaměstnávat lidi. O pojmu genocida a naprostém netrefení jeho významu by se ani nemělo cenu zmiňovat, kdyby to tak krásně neilustrovalo hloupost autora a toho, kdo to publikuje.

   Smazat
  4. Bože, proč jsi dal do takového vola 9:25 život? Každý, kdo má v rozum (kromě tebe) to viděl co dělala histerická burešo/bakalomedia psala o postizích za útoky rajčaty na bukvo-pindos konvoj a to měsíce dopředu. Jen ty jsi nepochopil nic, mávači. Dofám, že jsi si prohladil ten radioaktivní Stryker, určitě ti bylo tepleji.

   Smazat
  5. Umlčeli jste se sami zjištěním, že si na těchto webech notuje a leze rusům do prdele cca 1% občanů s volebním právem a cca. 70% nesvéprávných.
   Jeto cca o 0,06% víc než bylo výjimek z manifestačních voličů lezoucích do prdele komančům a schvalujících tím 21. srpen 1968.

   Smazat
  6. No a teď Pepku, vyskoč a zameč.

   Smazat
  7. Vilma Duspiva. Zdá se podle jména,že je to Češka jak poleno s kořeny od 14.stol....nebo je to následek nějakého zatoulaného semena okupačního Rusáka ??

   Smazat
 2. ---pro anonyma23:09-------tebe musel dělat honicí pes v kopřivách

  OdpovědětSmazat
 3. matka anonyma z 23.09 měla radši umět kouřit

  OdpovědětSmazat
 4. jo zacofani amerikáni v jejich starém kolonialistickém šrotu z minulého století byl pro nás obdivovatele IMPERÁTORA PUTINA jen předmět veselí,jejich šrotu se hned za hranicí rozpadly motory.No a všichni víme,že zabijáci z ruské námořní pěchoty se už už těši na úplné bezproblémové vylodění,protože US Army je rotroušena na základnách po celém světě a doma zůstali afroameričani,které stejně vybije místní policie.Takže žádná křeč

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Súhlasím sú všade a vlastných l'udí zablokovaných v Jemene zachran'ujú Rusi ,pretože vraj tam nemajú žiadne dostupné prostriedky.Proste serú na svojich a niektorí tu si myslia,ako im na nás záleží.

   Smazat
 5. neosráčům z mami hotelů odvede náš ministr jejich slečny,aby je fašisti z KYJEVA hezky znásilnili až je vycviči za granátnice.Ostatně i neosráči si mohou hned a dobrovolně zajezdit v tanku pod palbou Putinových KATUŠI a neotravovat naši prima pátou kolonu,která je vyvede za uši z mami hotelů

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Minister by mal ist' príkladom a poslat' tam tú svoju roztrepanú herku spolu jej mladou ale tiež roztrepanou dcérou na skusy.

   Smazat
 6. co se stane je jasné SS letadla naženou do republiky musulmany a ti udělají pořádek svým právem šarija.Beztak dali už musulmani vzkaz,že když se nám to nebude líbit tak se máme vystěhovat.

  OdpovědětSmazat
 7. p5ihlouplí neosráči neví,že si ani nekviknou a huš ti které zvolí je pošlou zavalit jejich mrtvolami RUSKO

  OdpovědětSmazat
 8. Americkému obdivateli krachujíciho dolaru. Co ty jsi za vypatlanou palici s dubovou bednou a nevyrovnanou myslí . To tě pěkně mainstream vygumova obě dvě mozkové hemisféry že nevidíš vůbec nic co se všude ve světě děje že už mají Ameriky nasráno až domů za dveře a i obyčejní Američané toho mají dost jak jejich vláda lže a vraždí po celém světě a diktují každému co mají dělat. Tak toto období končí a ty tvoji hamburgeroví hrdinové dostanou jednou provždy tak přes držku i s tebou že Tobě i takovým jako jsi ty to bude znít v uších i hlavě až do smrti - Vivat Putin ,Vivat Putin,Vivat Putin, To bude poslední co uslíšíte a pak napalm.

  OdpovědětSmazat
 9. Pravda,za co bojovat? Za své pány spasitele? Aby se měli ještě líp? Dřív byli všichni hrdí,že jsou z Československa,pak byli ještě nějakou dobu hrdí , ale teď? Na co být hrdý,za co bojovat? Jediné za co bych bojoval,je rodina.
  David

  OdpovědětSmazat
 10. Co chtít na národu, který je apatický, zbavený iluzí, a musím použít to komunistické: vykořisťovaný, jemuž je podsouváno, že vlastenectví=nacionalismus, jeho občané jsou nazýváni lůzou, burany, rudými a oranžovými sviněmi, špínou národa a jejich rodiny chlastají...
  No z takovéto společnosti , která by měla bránit autory těch urážek, by byla asi pěkná armáda.

  OdpovědětSmazat
 11. No, však všeho do času. Ono až půjde opravdu o život, my už si s těmi zbraněmi nějak poradíme. Odpověď na otázku autorky: za vlastní život bojovat, zcela logicky. A proti komu? Nu to se uvidí, kdo nás bude skutečně ohrožovat. Lidi vezmou rozum do hrsti, věřím. Nedejme štváčům šanci už teď, ať vědí, že nemají vůbec nic jistého... Jen je nechme, ať se bojí.

  OdpovědětSmazat
 12. USA postupně rozvracejí arabský svět (přednostně ropné státy) právě proto, aby nám přece zajistily prosté přežití Evropy. Evropa stále rychleji stárne a vymírá. To by v tom byl čert, aby se do Evropy už konečně nepřesunulo pár desítek miliónů muslimů, kteří dále zlevní pracovní sílu (ještě pod tu ukrajinskou, tedy pokud budu chtít a umět pracovat). Evropa dostane transfůzi čerstvé krve a bude oživen evropský genofond. Konečně se také najde smysluplné využití i pro prázdné české kostely - po vzoru Francie budou hromadně přebudovány na mešity. Konečně se zvýší porodnost natolik, že Evropa za několik desítek let dokáže dohnat v počtu obyvatel i Čínu. Prostě budoucnost Evropy je muslimská a dosavadní obyvatelstvo je stejně určeno k zániku, tak proč by ho neměla Amerika využít ke svým vojenským cílům dokud to ještě jde. Jenom od toho tu máme ty naše loutkové politiky, aby to domorodcům vysvětlili a aby se domorodci nebránili bojovat v zájmu USA kdekoliv na světě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A bruselští činovníci se právě domlouvají, jak budou potápět lodě pro uprchlíky. Totální pokrytci ! Samozřejmě, že jenom ty prázdné, ty s uprchlíky musejí nechat doplout do EU, doba si to žádá. P.S.: asi je třeba se dobře připravit na budoucnost - koupit si korán

   Smazat
 13. TAK ČEKAT DO VOLEB JE JEN ZTRÁTOU ČASU A ZHORŠOVÁNÍ SITUACE V ČESKU TI LOUTKAŘI UŽ PŘESKOČILI HRANICI ÚNOSNOSTI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Volby jsou ošetřovány dávno dopředu podle amerického vzoru a s americkým softwarem. Mocipáni se nemohou dočkat, až se bude volit jenom elektronicky, to se už nemusí ztrácet čas ani s tiskem volebních lístků, které by nějakého troubu mohlo napadnout, že je chce u uren přepočítávat.

   Smazat
 14. Přátelé, když budou lidé vycvičeni v zacházení se zbraní, bude jenom na nich, proti komu ji obrátí. Takže bych to úplně černě neviděl.
  J. Hruška

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To není tak jednoduché. Až dají lidem do ruky nějakou zbraň, tak už sami budou sedět v chráněném bunkru, ale už ani ve své domovině, ale někde za vodou. Všechno je ošetřeno.

   Smazat
 15. Konvoj uz je tri tydny pryc, ale komunisti porad kvici vztekem.

  OdpovědětSmazat
 16. První na seznamu: Miroslava Němcová

  OdpovědětSmazat
 17. Proč.
  Protože pro takového buřtipana Vondru,nebo slizkého bakalu a
  vyšinutého kalouska a mirku nemcovou a celé to demokratické panoptikum už nastal raj na zemi.Po nás potopa takhle tihle bezpateřní lide uvažuji .Vlastní lidé v zemi a jejich životy je jim šumafuk.
  Za 25let je to cesta dolu a šupem.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.