Reklama

.

.

úterý 7. dubna 2015

Jsem jenom normální český občan

Ouřecký Miloš
7.4. 2015
Nejsme ruští, syrští ani severokorejští agenti, jak na mne, moji rodinu a přítelkyni, pořvávali hloučky lidí s americkými vlajkami na hraničním přechodě v Harrachově, kde jsme s transparenty vyjadřovali nesouhlas s přítomností cizí armády v naší zemi, když se k našemu území blížila plně vyzbrojená kolona americké armády. Ani moje přítelkyně, která nikomu nenadávala a nikoho neurážela, není děvka, jak prohlásil důstojně vypadající pán, zřejmě už v důchodu, z hloučku proamerických. Nikdo nepochopil, že jsme tam nepřijeli pod štítkem nějaké organizace, politické strany, či občanského sdružení. Nechápali to zprvu policisté, kteří se vyptávali, kdo nám transparenty zaplatil a vyrobil, nepochopili to ale vůbec ani proameričtí aktivisté na hraničním přechodu. Takže vážení.

Mám rád život v míru, a v zemích vzdálených jen stovky kilometrů od České Republiky se za posledních 25 let děly a dějí válečná zvěrstva, která jen ničí lidské životy a způsobují neskutečnou bolest všem zúčastněným - nikoliv politikům a velitelům sedícím v křeslech kdesi v zázemí, v jiných státech, či až za oceánem, ale hlavně civilistům, kteří byli, nebo jsou v centru onoho nešťastného dění. Řinčení zbraní vždy vedlo a vede k válce. Takže prosím pěkně: Netěším se na něčí vojenskou přítomnost v naší zemi a nechci ji. A byl bych rád, aby naše armáda sloužila skutečně obraně, a co se vnitrozemských záležitostí týče, nadále maximálně pomáhala při živelných katastrofách, kde je její pomoc často nepostradatelná. Nechci válku. Ani provokace jiných mocností jakou bezesporu byla dragounská jízda americké armády. Miluji svoji zemi, svoji vlast. Miluji svoji rodinu, svoji přítelkyni a doufám, že nikdy nebudeme jednou ze 130-ti zemí, kde mají USA svoji vojenskou základnu. Vstup do NATO byla chyba. Václav Havel svého času prohlásil: "...již nikdy do žádného paktu nepůjdeme…“ A co se stalo?
Jsem jenom normální český občan, který chce vychovat své děti v míru.

58 komentářů :

 1. Zkuste to vysvětlit těm válečným bubnům na Svobobodném fóru.Nepochodíte.
  S pozdravem
  Aleš S.

  OdpovědětVymazat
 2. Už to začalo! Odpůrci USA jsou monitorováni BIS stejně jako to bylo za komunistů ze strany STB!!!!

  Převzato ze zdroje zde: http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1597-gambit-prezidenta-zemana-americky-velvyslanec-ma-dvere-na-hrad-zavrene-disidenti-v-podhradi-seznamy-soudruzky-nemcove-normalizace-nebo-sametova-obcanska-valka-jidasove-a-vzkriseni.htm

  ... „Dobrý den pane Hájku,

  rád bych se s Vámi podělil s mým zážitkem z nedělního odpoledne, kdy naší republikou projížděla americká armáda. Jelikož s americkou zahraniční politikou nesouhlasím, postavil jsem se za svodidla k hlavní silnici vedoucí okolo Hradce Králové s cedulí s nápisem „USA = AGRESOR“ jako vyjádření mého nesouhlasu s americkou zahraniční politikou, kde tento stát rozpoutává pod marketingovým sloganem „šíření demokracie“ války po celém světě (viz Kosovo, Irák, Afghánistán, Libye, Sýrie atd.) a nyní totálně vyhrocuje celou situaci mezi Evropou a Ruskem skrze situaci na Ukrajině, na které mají nemalý podíl.

  Asi po jedné hodině, kdy jsem stál u silnice s touto cedulí, u mě zastavila dvě auta. Jedna civilní Fabie a za ní policejní vůz. Pán z civilní Fabie mě požádal o můj občanský průkaz. Na otázku, zda jsem se dopustil nějakého přestupku, mi odpověděl že ne, ukázal mi svou legitimaci, načež nadále požadoval moji, takže jsem byl nucen mu dát svůj občanský průkaz, který si následně ofotil. Na další mou otázku, jestli takto prověřují každého občana, který nějak veřejně vyjadřuje svůj názor rozdílný od oficiální politiky, mi bylo řečeno, že ano. Na závěr mě ještě policisté přiměli, abych se nechal vyfotit s mojí protestní cedulí a občanským průkazem. Před jejich odjezdem na můj dotaz, zda tam mohu dále zůstat, mi řekli, že ano.

  Samotní američtí vojáci, kteří poté kolem projížděli mi povětšinou zamávali a usmáli se, jeden dokonce ukázal i palec nahoru. Nevím, zda si jsou tak jistí, nebo si to myslí, anebo jim bylo sympatické, že někdo také dokáže bez emocí projevit svůj názor. Vůči těm vojákům žádnou nenávist nechovám. Dělají svou práci a asi se moc nezajímají o skutečný stav. I když do americké armády asi žádní pacifisté nechodí. Jediný boj, který uznávám, je boj na vlastním území, při napadení vlasti cizím nepřítelem. Tvrdit ale například jako jeden český voják v besedě u paní Jílkové, že v Afghánistánu hájil české zájmy a že je na to hrdý – dost mě překvapilo, že se ho nikdo nezeptal, jaké české zájmy hájil v zemi vzdálené tisíce kilometrů od domova, ze které nám žádné reálné nebezpečí nehrozilo a nehrozí –, je absurdní.

  Připadal jsem si jako zločinec, který je focen do policejní databáze při příjmu do vězení a připomnělo mi to doby hluboké totality, kterou jsem zažil a kdy byli rovněž mapováni a následně pronásledováni lidé, kteří dali veřejně najevo svůj názor.

  Tímto aktem naší policie, ať už pod taktovkou naší či z USA, jsem se definitivně ujistil, že v naší zemi již žádná demokracie není – pouze slovně, pokud je tvořena databáze lidí s názory odlišnými od oficiální propagandy. Byla nastolena nová totalita pod taktovkou USA a její poslušnou odnoží – EU. Naši poslušní vládní činitelé dělají vše pro to (navíc tento přejezd byl zřejmě nezákonným, protože se jednalo o přejezd pouze americké armády, nikoli NATO a tudíž měl být schválený parlamentem), aby přispěli k rozdmýchávání válečného konfliktu mezi Evropu a Ruskem.

  Ale zřejmě jim a ani těm policajtům, kteří zaznamenávají lidi s odlišným názorem nedochází, že pokud se jim uvedený konflikt skutečně podaří rozdmýchat, může tento být jaderný a tudíž včetně nás smete i je všechny a jejich děti. Co je kapitola sama pro sebe, je většina novinářů z mainstreamu, jejichž vina je dle mého názoru v dané situaci největší, protože svým neobjektivním, propagandistickým a lživým zpravodajstvím ovlivňují mínění většiny národa, která bohužel z jiných informačních zdrojů nečerpá.“

  Ing. Petr Seidel ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tohle policisté dělají u všech protiakcí, ne jen u této. Pokud panu Seidelovi má něco vadit, je to především státní zvůle, která z té demokracie vzešla. I v demokracii antického Řecka existovala tzv. ostrakizace, kdy se lidé s nepohodlnými názory vyháněli pryč.

   Vymazat
  2. A právě tuhle policii a nejen policii, ale i armádu a celý státní aparát si platíme z našich daní. A za to oni ,chrání své občany" a zadlužují tento stát na úkor budoucích generací..

   Vymazat
  3. Pane Seidl. Se zájmem jsem si přečetl váš zážítek. Více či méně souhlasím se vším až na jedno. Nikdo neví přesně kdy začal proces globalizace ale dejme tomu před 30. lety. Vzdálenosti se neskutečně zmenšily a dále zmenšují. Týká se to i válek. I ty, které probíhají tisíce km daleko se přímo týkají také České republiky. Zkuste se více zajímat do hloubky a šířky o tuto věc a nebudete překvapen, že není pro obyvatele naší vlasti jedno co se děje v Avganistánu, Iráku a dalších vzdálených zemích na jih a východ od nás. Miloš Lacman

   Vymazat
  4. Zdravím, důležité info pro všechny, které je k nalezení zde:

   http://www.policie.cz/clanek/opravneni-policistu.aspx?q=Y2hudW09Mw==

   Po pozorném přečtení zjistíte, že Policie ČR neměla právo po Vás požadovat prokázání totožnosti, natož Vás fotit. Maximálně by se mohla odvolávat na písmeno l) odstavce 2) § 63 Zákona o Policii ČR, ale musela by Vám sdělit jak konkrétně naplňujete skutkovou podstatu uvedenou v tomto bodě. Domnívám se, že bylo Vaším plným právem prokazování totožnosti odmítnout - JSME PŘECE V PRÁVNÍM STÁTĚ, který má v Ústavě svobodu slova a shromažďování. Hezký večer.

   Vymazat
  5. ,,,,skvelá skúsenosť. Dočkáte sa ešte väčších a ,,milších ,, keď sa tento marazmus neskončí

   Vymazat
 3. Naprostý souhlas!

  OdpovědětVymazat
 4. Jak si policie může dovolit se vyptávat, kdo je poslal nebo kdo jim dělat transparent - vyptávali se policisti těch s americkými vlajkami? Máme v Česku svobodu? Jak je vidět, tak jen někteří. Hanba!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U těch s americkými vlajkami se nemuseli vyptávat, odkud je mají, protože to každý ví.

   Vymazat
 5. Pane Miloši Ouřecký! Sdílím vaše postoje i přání.
  A děkuji vám za občanskou statečnost, se kterou jste hájil zájem všech ostatních lidí smýšlejících obdobně. Jako např. i další dva stateční muži,
  Ing. Seidel či MUDr. Obrtel.

  OdpovědětVymazat
 6. Určitě si vás dali do databáze odpůrců NATO a až bude nějaká mela, vždycky po vás půjdou. Dokonce si myslím, že si zapisují i všechny co sem píší s opačnými názory než má USA a NATO, taky bedeme všichni vyhledatelní a Bůh ví co s námi zamýšlejí. Člověk už se tady nediví ničemu.

  OdpovědětVymazat
 7. Demokracie vzkvétá: Už zas kádrují. Válečníci za mír a trvalou svobodu (na věčné časy a nikdy jinak!) perlustrují mírové "štváče".

  OdpovědětVymazat
 8. Jedna vlaštovička sice jaro nedělá, ale je alespoň předzvěstí, že jaro se pomalu blíží...
  Včera jste byl jedinec... a zítra??? Kdo ví...
  Rozhodně díky za Váš příkladný, rovný postoj. Za Vaši statečnost.

  OdpovědětVymazat
 9. Miloši, nejsi normalni občan. Normalnost a nebo normalita = většinovost. A. Většině lidi dle všech výzkumu průjezd US kolony nevadil. Oni jsou normální, ty ne.
  Palmer
  Palmer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Američní vojáci pod vedením upřímných Izraelitů jsou nositeli míru na této planetě. Naprosto s vámi souhlasím.

   Vymazat
  2. Jak to víš trubko? Ty jsi dělal průzkum MEZI VĚTŠINOU lidí? Jak byla položená otázka a kolik z té většiny si oslovil? Jaký byl výsledek? Nebxyl to ten "Churchillův" průzkum?

   Vymazat
  3. Palmere,Palmere! Shapiro v rozhovoru pro Čtv prozradil jejich průzkum k naším náladám.Proto ta šaráda s konvojem a vaše Pyrhovo vítězství.Příznivců nepřibylo,odpůrců ano! I vaší aktivitou-díky.

   Vymazat
  4. Palmere normálních lidí je skutečně většina,ale ty mezi nás nepatříš.

   Vymazat
  5. Palmere, doporučuji ti tuto četbu:

   http://www.novarepublika.cz/2015/04/exkluzivne-ct-zmanipulovala-pruzkum.html

   Nemáme pochopitelně důkazy pro tvrzení obsažená v článku, takže si to můžeš přebrat jak chceš. V kontextu jiných podobných průzkumů mi však článek připadá důvěryhodný. S pozdravem. M.J.

   Vymazat
  6. Palmere, měl by jsi psát své názory na všechny weby a houšť a častěji a ručím ti, že do roka v ČSR nebude jediný příznivec USA. Díky za tvou úžasnou agitku. Nebyl jsi za totáče politrukem ?

   Pepan

   Vymazat
  7. Je problém, když se sociologický průzkum interpretuje tak, že se přehodí čísla a z podpory 38 procent se udělá 83 procent. Je to velmi podivná cesta k vydávání něčeho, za většinový názor. I Palmerovo lhaní pak vypadá v jiném světle

   Vymazat
 10. Policie ČR = pomáhat a chránit ?! Koho ???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...myslíte, že to mají policisté jednoduché????Když se vzpříčí rozkazu a nařízení.....jsou minimálně v pěkném maléru....nekritizujte je nekriticky

   Vymazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 12. Zeman se jedině tak opet zesměšnil. Uz mu zbyl je Putler a Kim. Vsichni ostatní si tukaji na čelo.
  Palmer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Že se na každé diskuzi objeví neobjektivní hovado a provokatér. A hlavně je tu vylepen permanentně, jak plakát.
   S camprdlíkem v ruce čeká na reakce.................

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Že si tím Putlerem nedáte pokoj,jste tím už směšný! Nebo nic jiného neumíte?

   Vymazat
  5. Tak bud rád, že tobě zůstala teplá hebká americká nejen náruč ale hlavně prdýlka a že se máš kam schovat.

   Vymazat
  6. Palmere, díky, že s takovým úsilím se držíš mé rady. Jen víc a víc, oni ti za to teď platí. Ale pamatuj,že každý mouřenín, až udělá zadanou a zaplacenou špínu, tak potom je už nepotřebný a svými chlebodárci bývá zlikvidován, aby někdy nekecal. Takoví jako jsi ty,se totiž eklují i svým chlebodárcům. U nich budeš vždy jenom prodejná špína a podle toho se budou k tobě vždy chovat, pokud tě nechají na živu. A CIA jsou v tomhle nepřekonatelní. Ber to ode mne jako dobrou radu, protože je mi tě líto.

   Pepan

   Vymazat
  7. Palmer, klusej na Novinky a sem nelez. Toto je jedna z mála slušných diskuzních fór a tebe nemíníme pořád urážet !

   Vymazat
 13. Souhlasím s komentářem pana inženýra. Demokracie se již vytratila. Já jsem si koupil vajíčka, ale soused mě od házení vajec na americká vozidla odradil. Udajně bych se dopustil přestupku a poškozování cizí věci, za což by mi hrozilo až šest let vězení. Nehledě na to, že by si vozidlo museli dát umýt a znovu přestříkat, což by stálo další statisíce. Takže jsem od toho ustoupil, dostal jsem strach, protože BIS pracuje jako dřívější STB. Pokud jste četli článek, proč byl Okamura politicky znemožnen, že zveřejnil tajný seznam romských aktivit, na které vláda vynakládá milióny, přikloníte se opravdu k názoru, že demokracie u nás je ji jenom na papíře...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten seznam není tajný (resp. takhle - seznam existuje, ale jsou na něm všechny neziskovky; někdo to pak musí přefiltrovat, aby tam byly jen ty romské) a zveřejněn byl dávno před Okamurou... resp. takové seznamy vídám skoro každý měsíc. M.J.

   Vymazat
 14. Z toho plyne, že polici někdo řekl, že se transparenty musí někde vyrobit a zaplatit. :-))

  Bohužel asi do dnešního dne nepřišli na to, kde se to dělá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To máte tak, čevených papírů má každý doma zásoby zatímco USA kritické transparenty je nutné vyrobit zadavateli propagandistické zakázky... Kocourkov jako vyšitý...

   Vymazat
 15. Pokud chválíte Okamuru, tak se napřed seznamte s dnešním hlasováním v PS. Spolu s Andrejem Babišem, T0P 09, ODS, KDÚ-ČSL byl pro návrh Kalouska zakázat MZ cestu do Moskvy.

  OdpovědětVymazat
 16. hlasování v PS
  http://www.parlamentnilisty.cz/politika/poslanecka-snemovna/Kalouskuv-neuspesny-navrh-k-Zemanove-ceste-do-Moskvy-Takto-se-hlasovalo-369693

  OdpovědětVymazat
 17. Už jsem si zvykl že se tu některé diskuzní příspěvky opakují jako kafemlejnek, ale mrzí mně že během jednoho dne se tu opakijí i 3x shodné články jako téma-škoda .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je v rámci nácviku tolerance,svátky jara,děti-vnoučata,únava.Nikdo není dokonalý-mimo Palmera!

   Vymazat
 18. Doktor ad 19.10 Okamura je populista a musí ho mrzet, že na rozdíl od něj to Babišovi vyšlo.

  OdpovědětVymazat
 19. Jsem pyšný na našeho pana prezidenta Miloše Zemana !!!
  Poslal toho americkýho seladona a celou jejich nadřazenost někam a
  je to výzva a signál pro ostatní státníky, že čeho je moc, toho je přílíš,,,,
  na demonstraci proti americké koloně jsem viděl s americkými vlajkami hlavně lidi co se týká vyjadřování, s hodně nízkou inteligencí, nevím, kolik tříd ZDŠ měli za sebou, ale agresivita u nich nechyběla.

  OdpovědětVymazat
 20. Ano - i já myslím, že anonym 17.13 není daleko od pravdy. Tato zem byla vždy prolezlá agenty ( dříve Stb) kteří byli placeni za sbírání a evidování nálad mezi občany, a byli instalováni v každém podniku, po hospodách a tam, kde se scházejí lidi. To se nezměnilo. Dnes jsou instalováni do on-line medií ke kterým se diskutuje, a je úplně jedno, že anonymně. Počítače se zaměřují snadno. Placení agenti musí evidovat "nepřátele" režimu, tedy všechny lidi smýšlející protiamericky. Agenti vždycky nadávali na režim a na Moskvu atd. a tím právě načapali nejvíc lidí, kteří jim přizvukovali - dnes se to dělá stejně. Mám tytéž obavy jako uvedený anonym. Vyplatilo by se dnes nikomu nevěřit -ale vůbec nikomu. Nepsat, nediskutovat - abychom nesplakali "nad výdělkem" Jako důkaz stačí, že vulgární příspěvky nemizí tak rychle, jako fundované příspěvky lidí, kteří naznačují právě toto - že placení agenti se schovávají za on-line publicistiku. Myslíte, že diskuze jsou umožňovány jen tak? Pro vzájemné posouzení názorů a tím posilování lidí stejného názoru a smýšlení? Houby s octem. V této zemi? Určitě ne. Jen se dělají průzkumy, statistiky a evidence - pak se z toho vyvodí důsledky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. An.21:19 Vážený,buď demokracie je nebo není.Máte-li pravdu,pak není.Je-li,potom jste zbytečně předpo......ý,nebo placený k zastrašování.Styl a bezchybnost článku umožňuje obojí výklad! Novodobí agenti mi nemusí zakládat složku,někde najdou tu starou.

   Vymazat
 21. Článek je výborný, a Standa Huml to správně chválí; akorát škoda, že ty věty zněja jak napsaný v ruštině a potom ještě jako blbě přeložený, včetně slovosledu, takže by toho mohl někdo lacině zneužít jako že to je opsané z AE News a ne příspěvek od Miloše Ouřeckého.

  OdpovědětVymazat
 22. Tak se pomalu připravuju na smrt, na smrt zbytečně vyvolávanou válkou, válkou vyprovokovanou i našimi skvělými politiky a mrzí mě, že asi zemřou i moje děti. Nikdy bych si nemyslel, že naši politici budou takoví tupci. Něco už jsem prožil a dnes vím, že ze strany USA nikdy nešlo o naši demokracii, ale pouze o to, aby se náš východní blok rozmělnil a oni nakonec mohli vše mít pod kontrolou a mohli vše akorát zničit ve jménu takzvané demokracie a lidských práv. Nikdy jsem nesouhlasil s tím co bylo, podřízení SSSR, dnes jsem přesvědčen ,že to bylo to jediné, co USA bránilo v jejich rozpínavosti. Je to špatné, ale mocnosti musí mít stejnou sílu, aby si na sebe nedovolovaly. Je tragédie, že my Slované sílu Ruska pomáháme oslabovat a myslíme si, že je to v náš prospěch ,máme kreteny politiky a jestli chceme přežít, tak bychom měly my normální občané zaujmout jasný postoj,je za minutu 12 a možná ještě víc.Václav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No přesně, dokonce je za vteřinu dvanáct, ještě že MÁME TAKOVÝ POSLANCE JAKO JE PAN HUML který se nebojej říct pravdu a prostě ukazujou, že USA EU a NATO - TO JE ŠPATNÝ A PRAVDA LIDI VYJDE NAJEVO a vůbec.

   Vymazat
  2. Pane Václav, vidím toprávě tak, jak píšete. Děda.

   Vymazat
 23. Opravuji,samozřejmě že míň,ale kdo chce tak rozumí. Tak mě to vše chno štve, jak za nás rozhodují nenažraní a přihlouplí psychopati,kteří si snad myslí že na ně nedojde,nebo že se schovají za křídla toho silnějšího co je zrovna in.Václav

  OdpovědětVymazat
 24. Chtel bych pozadat pana Povolneho i ostatni-prestante reagovat na blaboly tech nesvepravnych,kteri to maji v popisu "prace"aby vas urazeli,vubec vam jejich "iq" 0 za to nestoji,oni to,o cem je diskuze stejne pochopit nedokazou a blaboli stale dokola to,co jim bylo nalito do dute hlavy.mozek tudiz nepotrebuji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O.K.-10:54,Jak ale nereagovat např.na 21:19 ?Zjevně inteligentní troll se zastrašovací taktikou! Na "startovací"nenabíhám,někdy oglosuji Palmera,nahraje-li na smeč.Reakce zde na výše 1:16 ,je-doufám přiměřená a zasluhuje reakci.O.K.polepším se,neb vyškolili nové trolly jak je vidno krátce nade mnou.

   Vymazat
  2. Tak nevím, zda budu považován také za nesveprávného, ale dovolím si zde uvést dvě poznámky:

   1) Jako dlouholetý bývalý člen KSČ, se divím tomu, že se dnešní ÚV KSČM rozhodl k těmto protestním akcím. Možná je můj názor opřený o to, že jsem 14 let sloužil jako aktivní příslušník ozbrojených složek MV, ale osobně jsem vůbec neviděl smysl těchto protestních akcí. O co šlo? Průjezd nějakého USA konvoje. No a co? Tak se projeli, ukázali nám techniku starou 35 let (90% z jejich vozidel byly modely z roku 1980) a tím to skončilo. 90% vítajících byli lidé, kteří se tam šli podívat ze zvědavosti, a šli by tam i kdyby místo USA vojáků tam seděli vojáci z Nigérie, Jemenu, Brazílie, nebo Indiáni z amazonského pralesa. Nějaká demonstrace síly? To je blbost. Kdyby chtěli demonstrovat sílu, tak místo starých BVP by tam byly tahače s rachejtlemi. Naprosto zbytečná akce KSČM a dalších Iniciatív, kterou teď dovedně využívá protistrana, jako naprostý debakl.

   2) K panu Ing. Seidlovi - co mu bránilo vyndat vlastní mobil a nafotit si ty policajty? Dnes má takřka každý mobil s foťákem a videem. Já bych vytáhl vlastní mobil a zadokumetoval celou akci policie na video, včetně zvuku. Pochybuji, že by mi v tom mohli zabránit. To je jen rada pro každého při jakékoliv policejní buzeraci (včetně silniční dopravy). Nevěřili byste, jak to na ně zapůsobí, když vidí, že jejich akce je dokumentována protistranou.

   Vymazat
  3. Naprosto s vámi souhlasím. Zbytečný humbuk a kdo ho udělal. Odpověď je jednoduchá - mediální prostředky, chtěly dokázat, že většina národa bude vítat amíky, ale stal se pravý opak. Většina tam šla jen ze zvědavosti a zbytečně rozdělují národ.

   Vymazat
  4. Nobody,jako bývalý aktivní příslušník MV víte tedy že:1/ Reakce příslušníků bývá nepřiměřená,znám ty vaše osobně,"nových"příslušníků z veřejných zdrojů.2/Těch 14 let jsou ty co znám? 3/ Na Praze 10-KSČM diskutujete nebo trollíte?

   Vymazat
  5. Vašemu textu dosto dobře nerozumím. Aktivním příslušníkem MV jsem nebyl u StB, ale na západní hranici a poté u kriminálky. Dalším dvěma bodům (1 + 2) nerozumím, a pokud jde o blog OV KSČM Prahy 10, (www.desitka.org), ano, máte pravdu tam trolím. Ten blog jsem postavil a dělám tam od jeho počátku (2009) administrátora.

   Vymazat
  6. O.K. Děkuji za odpověď,vážím si ji.

   Vymazat