Reklama

sobota 18. dubna 2015

Když se Vás začne systém a jeho poskoci bát…

Ladislav Kašuka
18. 4. 2015   blog Kašuka
Nedříve Vás ignorují, potom zesměšňují, pak s Vámi bojují a následně vyhrajete. Gándhí.
Musím říct, že ve slovech tohoto velkého bojovníka proti britskému imperiálnímu kolonialismu je velká moudrost a pravda.

Když jsem před necelými dvěma lety začal psát sem tam nějaké ty komentáře a články, většina systému sloužících trollů mě úplně ignorovala a mé články byly čteny pouze lidmi s otevřenou myslí, kterým bylo jasné, že svět směřuje slušně řečeno do zádele pod osvíceným vedením po uši zadlužených neustále s někým válčících USA.

Postupem času však začalo mé články číst čím dál více lidí a některé z nich dokonce byly převzaty a přeloženy zahraničními zpravodajskými weby do ruštiny pro Rusko, Bělorusko a Ukrajinu a do španělštiny pro Kubu a Mexiko. Tím, jak se okruh mých čtenářů rozšířil a navíc jsem byl již dvakrát hostem v rádiu Svobodný vysílač, zákonitě přibylo i prorežimních trollů věrně poklonkujících globalizaci a novému světovému řádu, ve kterém jsou nejvyšší modlou peníze, arogance a sobectví a v kterém světu vládnou bankéři a korporace, kteří mi věnují svou pozornost.

Jedna taková partička trollů – Tupounů vedená samotným lordem Ignorem Kroupou se rozhodla, že bude mé články shazovat tím, že založí na webu Idnes.cz tzv. katedru Kašukologie, tedy vlastně takový trollí klub věnující se výhradně mé osobě a článkům které píšu. Dříve by se mě to možná dotklo, ale dnes mi to připadá spíše k smíchu a vlastně jsem tím potěšen, protože ta partička bojovníků jdoucí proti evoluci si neuvědomuje to, že mi tím vlastně dělá zadarmo reklamu a shazuje tím sama sebe (oni toho vůbec moc nechápou, takže není divu, že jim nedošlo ani tohle).

Inu jak jsem napsal v záhlaví článku a jak řekl moudrý Gándhí, skončila doba, kdy si mě mohl svět trollů dovolit ignorovat a nastala doba zesměšňování (tedy založení výše zmiňovaného trollího klubu) a boje proti šíření mých článků (jako je mé stále častější blokování na facebooku). Za nějakou dobu tedy logicky přijde vítězství! Tím vítězstvím samozřejmě nemyslím nějaké osobní vítězství mé osoby, ale spíše toho o čem ve svých článcích píšu.

Za nepříliš dlouhý čas totiž logicky musí dojít k poltickému a ekonomickému vítězství Ruska a Číny proti po uši zadluženému USA a nejednotné rozhádané Evropské Unii. Brzy nastane doba, kdy skončí finanční nadvláda MMF a amerických bankéřů a bude triumfovat BRICS a nová čínská investiční banka AIIB, která má i přes negativní postoj USA již 57 zakládajících členů z oblasti Asie, Evropy a Blízkého východu.

Společně s ekonomickým triumfem přijde i triumf morální a lidský, který bude charakterizován návratem k tradičním rodinným a morálním hodnotám a zastaví morální úpadek a dekadenci, která se šíří celým světem z USA. Američané buď přehodnotí svůj postoj a světový názor a zvolí si do čela země politiky, kteří budou respektovat zájmy ostatních zemí, nebo se stanou izolovanou zemí, do které se časem stáhnou trollové celého světa a budou se tam vzájemně plácat po zádech a namlouvat si, že pořád ještě něco znamenají …J

Takže milí trollí docenti a děkanové katedry Kašukologie směle do toho, dobře se bavte, dokud to ještě jde a někoho to zajímá. Váš čas se krátí, události příštích pár desetiletí Vás nemilosrdně převálcují!

40 komentářů :

 1. By mě zajímalo co si od toho údajného vítězství Číny a Ruska nad USA a Evropou tito různí Kašukové slibují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nedivím se vám, vždyť děláte průzkum a za peníze, podle manuálu.

   Smazat
  2. 22:50
   Samozřejmě, že za peníze. Nebo vy ty svoje kraviny píšete zadarmo? Tak to vás lituju.

   Smazat
  3. Myslím, že si slibují především, že zabrání tomu aby poprvé ve světové historii ovládla naši planetu jedna země. Nelze ani domyslet následky, které by tato situace mohla mít. Budoucnost naší planety spočívá v demokracii, která bude uplatňována i mezi jednotlivými státy. Dnes to vypadá tak, že zárukou zdravého antiimperiálního vývoje společenství všech národů je Ruská federace a především Čína.

   Smazat
 2. No, možná, že časem se Čína a Rusko začnou chovat stejně pánovitě jako dnes usa, ale s hlediska spravedlnosti je nutné, aby si usa prožily svůj pád, (když v úpadku už jsou). Není přece možné, aby tak prolhaná a kořistnická země byla dlouhodobě vůdcem světa. To by snad byl přímý důkaz, že bůh neexistuje.
  PB

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý češtin.

   Smazat
  2. Bůh existuje a všechna jména jsou Jeho jmény. Planeta je zdevastovaná lidstvem, které prožívá svou evoluční pubertu.

   Smazat
  3. Bůh neexistuje, zato existuje fůra hlupáků, kteří v něj věří. To o té evoluční pubertě by se dalo ještě vzít.

   Smazat
  4. Jirzinko, to je kus chlapa, co ?
   http://halonoviny.com/wp-content/uploads/komunista-se-samopalem.jpg

   Smazat
  5. Palmere, to je taková recese, pro pobavení. Ale sluší mu to! Já jsem měla podobnou svojí fotku se srpem a kladivem. Ale už jsem všechny soukromé fotky spálila, aby se nějací blbečkové tomu po mojí smrti neposmívali.

   Smazat
  6. A co takova fotecka z recese kde jste s hakovym krizem a obrazkem Hitlera by nebyla ?
   Jen se na tu zrudu podivejte, jak se bojovne tvari. Jen zakvicet.
   Na PL si stezoval, ze mu tu fotku pote co ji hrde vyvesil na internetu "ukradli".

   Smazat
  7. Palmere, nebyla. Takové fotky bych nikdy nedělala. U těch už veškerá recese končí a začíná úchylka. Ale to ty nepochopíš.

   Smazat
 3. Podle komentářů se zdá,že Gándhí má pravdu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Povolnej, hoď sem taky foto se sapíkem před rudou hvězdou nebo podobně blbou dekorací. Jistě máš takových plný archiv.

   Smazat
  2. Je mi líto,nemám ale sapík by se hodil-začínám se vaší demokracie bát!

   Smazat
  3. Povolnej, bojíš se jenom sám sebe a vlastních bubáků které jsi si sám vytvořil. S tím ti žádný sapík nepomůže.

   Smazat
  4. Podle sebe soudím tebe?Navštivte poradnu,pan David je prý dobrý.

   Smazat
  5. Povolnej, já nemám potřebu pořizovat si sapík, ani nemám strach z demokracie nebo svobody, víš? Problém máš TY, tak se laskavě nesnaž svoje problémy iracionálně házet na mě, ju?

   Smazat
  6. A víte že nemám také strach z demokracie a svobody?Už aby tu byla! Váš smysl pro humor a nadsázku mne vždy dojme,fakt!

   Smazat
  7. Povolný a v čem konkrétně jsi tak hrozně nesvobodný? Jaká ta svoboda by měla přijít aby tě uspokojila? Vždyť řikám, ty svobodný nebudeš nikdy. Jedeš si podle svojeho vzorečku který jsis naprogramoval do hlavy a tak to bude až do smrti. Tvůj problém za který si můžeš ale jen ty sám.

   Smazat
  8. An.1:16 Konečně jedna kloudná,neprovokativní otázka.Nejsem psavec,jen glosátor a přes pokročilou pozdní dobu pokusím se poctivě odpovědět. Celý život žiji svobodně protože neupřednostňuji kariéru.Také jsem manuálně zručný a jako "Prduch"žádaný.V čem tedy vidím problém naší doby?Nastudujte si sám/a/ proč vítězil po válce komunismus.Do množiny zahrňte i "drobnosti"-exekuce,bezdomovce,nesmyslně rozevřené nůžky ve prospěch gaunerů všeho druhu.K tomu neplodná politická reprezentace problémy řešit.Media-kapitola sama o sobě. Vše je svázané kamarádsko-politicky-komunisticky.Kdo není s námi, je proti nám. Také ztráta zaměstnání-kdekoliv-je nejlepší cenzor. Poučení?Ano,mám svůj vzorec až do mé smrti.Vy ho budete mít také.Přeji Vám aby hodnoty v něm převažující nebyly egoistické.Ode mne je to přání záludné,neboť egoisté jsou šťastni sami se sebou.Proto otázka na závěr-jste šťasný?

   Smazat
  9. No můj vzoreček počítal s tím, že už bude mír. Zatím to ale vypadá, že USA si rozpad tzv. východního bloku a později i SSSR vysvětlily jako svobodu vést válku i bez souhlasu OSN všude tam, kde se jim zamane. Je pravda, že svoboda provázená v rychlém rytmu válkami v přímé blízkosti našich hranic moc naděje do budoucna nedává. Dalo by se dokonce říct, že bez míru do budoucna žádný atribut takové svobody nedává smysl.

   Smazat
 4. Asi stojí za to si prostudovat blog pana Kašuky, když se tu okamžitě objevilo tolik placených škůdců - sedm z devíti komentářů.
  Pavel p

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hádám že to je jeden, ale hodně chudý.

   Smazat
 5. A než jsem to napsal už je tu další - čas 23.16h
  Pavel p

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsi psal 1/4 hodiny nebo ti tak dlouho trvalo ty škůdce spočítat? V každém případě dobrej výkon :-D

   Smazat
 6. http://www.paratdnes.cz/2015/03/Ministre-Stropnicky-generale-Sedivy-Kalousku-necht-rozhodne-soud-Urazek-uz-bylo-dost.html

  OdpovědětSmazat
 7. Ze Vam porad stoji za to,tem vygumovanym mozkum porad odpovidat,vzdyt podle nich je 1+1=3,vyzkum provedla agentura m.....c...

  OdpovědětSmazat
 8. Citát od Alberta Einsteina: "Obávám se dne, kdy techologie předstihne naši lidskou interakci. Svět bude mít generaci idiotů."
  A to dnes platí těm idiotům, kteří slepě ve své idiocii vzhlíží k "demokracii západu". A tak tihle idioti už zaplavují tuto zem, aniž by chápali svoji ubohost.

  OdpovědětSmazat
 9. Pane Miroslave Povolný, vy jste snad nepoučitelný. Tolikrát jste si narazil nos a zkoušíte to znova a znova. Je nemožné diskutovat s mentálně zaostalými lidmi. Jenom již z důvodu své nevyspělosti nejsou schopni si spojit zdánlivě nesouvisející skutečnosti.
  Zeptejte se svých "oponentů" , pokud chcete ztrácet čas, ať definují co to pro ně znamená svoboda, demokracie, pravda, láska. Na jejich odpovědích (pokud jsou toho ovšem vůbec schopni) krásně uvidíte jejich mentální vyspělost. Co mám zkušenost, většinou si poté budete pokládat otázku: "A tohle stvoření si skutečně říká člověk? Vždyť to je monkey, které se řekne co si má myslet a ona to opakuje."
  Historie (nepleťte s historií vyučovanou hlupáky) stále dokola ukazuje, že příčinou válek, tyranie byli a jsou mentálně zaostalý lidé. Oni nemají nízké IQ, ale mentálně jsou na úrovni zvířat.
  Píšu sem zřídka a upozorňuji na to samé z různých stran.

  Neplýtvejte časem na diskusi s těmito "lidmi"
  Six

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jestli vy uvedené pojmy definujete jako to co bylo u nás za socíku, nebo to co je dnes v Číně, Rusku, na Kubě či Venezuele a stavíte je nad svobody kterých si užíváme my tady, tak jste mentálně zaostalý zřejmě vy.

   Smazat
  2. To jste si naběhl, hnedka vám jeden exemplář odpoví a jsme zase tam, kde jsme byli. Nereagovat, nereagovat, nereagovat.

   Smazat
  3. 10:48
   Že jste byli v pr...li a že tam stále jste nemusíte psát, to všichni víme. A také, že tam jedinci jako vy navěky zůstanou.

   Smazat
  4. anonymni 10:32
   kolik je vam let? tot prvni otazka. Druha. Studujete nebo pracujete? Treti. Zijete u maminky nebo mate hypoteku ci platite pronajem a zijete od rodicu nezavisle na nich? Byl jste nekdy dlouhodobe v zahranici nebo tam pracoval? Jezdite na dovolenou 2 x rocne do zahranici? Kolik znate plyne cizich jazyku? Mate vlastni automobil? Odpovezte, pravdive a pak poznate jestli jste svobodny nebo ne. Penize delaji cloveka svobodnym, bohuzel. Snad vam to dojde.

   Smazat
  5. Pěkná blbost. Jestli dělá hypotéka lidi svobodné, o tom bych moc pochyboval.

   Smazat
 10. KAŠUKU,DŘIVE NEŽ VŠECHNY CO PÍŠOU ZAVŘOU DO KONCENTRÁKŮ POD KRYCÍM NÁZVEM FEMA,ZKUSTE SE PŘIDAT

  K OSV,tedy OBČANSKÉ SPOLEČNOSTI VOLIČŮ,která vytváři prima DESATERO VOLIČE,kdy přikázání dáme polit.stranám,aby si je daly do svých tzv.Progamů,jinak je volit nebudeme a nic se nikdy změnit nemůže.Co tak začit návrhem Nového způsobu voleb,který už visí na Parlamentních listech ale i na některých Občanských webech jako je www.oi-ceskyraj.cz

  OdpovědětSmazat
 11. To je ale blbá diskuze - dohadování se dvou nebo tří pitomců, viz debaty štamgastů v hospodě poslední kategorie. Čím byli ožrajelší,tím byli bojovnější, na závěr si rozbili hubu a hospodský je vyhodil. A druhej den tam byli zas a hádali se zas a tak pořád dokola - než zdechli. Stejný je to na diskuzích - hospodské žvásty a hádání se- než hlavní protagonisté této smysluplné činnosti zdechnou.

  OdpovědětSmazat
 12. Díky za Vaše články pane Kašuko které velmi rád čtu , protože jsou velmi blízké mým názorům. Jsou vždy k věci a pravdivé.
  Naopak již nečtu příspěvky "trollů" . Nemá to cenu číst ani se s těmi ubožáky bavit. Oni jsou za své demagogické příspěvky placeni , takže ani nehrozí že by třeba něco z jiných názorů byli schopni a ochotni pochopit.

  OdpovědětSmazat
 13. A kampak se nam to ztratil obrazek toho stalinistickeho sulina i se samopalem ? http://halonoviny.com/wp-content/uploads/komunista-se-samopalem.jpg

  OdpovědětSmazat
 14. žádam ctené štamgasty,aby u piva zahájili debaty jak vybulit polit.strany a přejít k ApČ tedy Alternativě pro Česko.Apači už se totiž už radíí jak Garnituru politiků,kteři nám voličum pořád kradou naši moc a sílu ,falečnými slibyvyměnit jako chcíplou žárovku

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.