Reklama

pátek 24. dubna 2015

Hluboce oddány Goebbelsovi

Lubomír Man
24.4.2015  Vaše věc


Ano, hluboce oddány Goebbelsovi a jeho dvěma stěžejním zásadám propagandy ZAKRÝVAT a ODVÁDĚT POZORNOST jsou naše sdělovací prostředky. Českou tiskovou kanceláří počínaje, Českým rozhlasem a Českou televizí pokračujíce a všemi hlavními časopisy a novinami konče. Je to jedna velká lží zapáchající latrína, skládající se z desítek jednotlivých latrín menších. Co oficiální mainstreamové české médium, to lživá latrína, prohlašuji s plnou odpovědností za to, co říkám, a nechávám na jednotlivých médiích, aby mě žalovala, pokud mají za to, že moje obvinění jsou lichá. Ale protože lichá nejsou, vím, že mě nikdo žalovat nebude, protože – pokud zkáze nepropadla dosud vedle oblasti mediální i oblast soudní – nemůže žádné médium v republice do sporu s mým shora uvedeným tvrzením vstoupit s nadějí, že by je bylo schopno vyvrátit. Protože fakta jsou až příliš přesvědčivá. Pro ilustraci ZAKRÝVÁNÍ, jež považuji za hlavní rakovinovou sněť informativní praxe našich sdělovacích prostředků, uvedu pro dnešek jen vraždy politiků a novinářů z rusko-ukrajinské oblasti.

Jak známo byl 27. února v centru Moskvy dosud neznámým pachatelem zavražděn ruský opoziční politik Boris Němcov. Mediální smršť, jaká se našimi médií následně rozburácela, si všichni dobře pamatujeme, a pamatujeme si i otevřeně či méně otevřené náznaky z ní se ozývající, že za vraždou se viditelně rýsuje stín Ruska nebo přímo obrysy postavy prezidenta Putina – a koho taky prokristapána jiného, že ano? A ještě ve dnech , kdy toto protiruské řinčení inspirovalo k zázrakům pracovní přičinlivosti i obětavosti desítky našich presstitutů, byl na Ukrajině koncem února zavražděn Michal Čečetov, bývalý guvernér záporožského kraje z doby vlády Janukovyče a pro fašistickou vládu v Kyjevě tedy průhledný opozičník.

A hle! Ticho, neproniknutelné ticho se po předchozí vřavě s Němcovem rozklenulo nad českou mediální krajinou. Goebbelsovsky se Čečetovova vražda prostě zakryla a ticho, jež po předchozím jekotu kolem Němcova, nyní řvalo, pak pokračovalo, i když se na Ukrajině vzápětí rozpoutaly nikoliv už jen jednotlivé vraždy, ale hotová vražedná jatka. 15. března byla ve Chmelnické oblasti zabita šéfredaktorka místních novin Netišinsij věstník Olga Morozová, když se proslechlo, že se chystá zveřejnit článek o podivném hospodaření v místních lesích. V březnu zemřel i třiatřicetiletý syn exprezidenta Viktor Janukovyč ml., když se údajně jeho automobil probořil na zamrzlém Bajkalu. Stanislava Melnika, exposlance Strany regionů, našla manželka v koupelně, zastřeleného loveckou puškou. 16. dubna padl střelou neznámého vraha Oleg Kalašnikov, bývalý náměstek Nejvyšší rady Ukrajiny a člen Janukovyčovy Strany regionů. Byl zavražděn i Alexandr Petrušenko, bývalý gubernátor Záporožské oblasti a taktéž člen Strany regionů. Někdejší vlivný poslanec Strany regionů Michail Čečetov zemřel, když vyskočil z okna svého domu. A hned po něm, 17. dubna, padl pod kulkou, vystřelenou z kolem projídějícího auta, i známý opoziční novinář Olesja Buzina. A téhož dne, aby jedna vražda denně nevypadala na místní poměry zbytečně skrovně, byl zastřelen šéfredaktor předního ukrajinského opozičního deníku Andrej Stěnin.

Krve tedy téměř až po kotníky, ale v našich médiích po nich ani slechu ani vidu. Šlo o mlčení z jediného důvodu. Totiž toho, že se ty vraždy odehrály nikoliv v Rusku, kde by byl pochopitelně důvod vytvořit z nich světovou ságu, podobnou té s Němcovem, ale že se odehrály na Ukrajině, kde je třeba naopak zatlouct je co nejhlouběji do místní černozemi. Protože novou pomajdanovskou Ukrajinu je nutno naší veřejnosti představovat systematicky i neúnavně jako zemi demokratickou a vrcholně spravedlivou – a to za všech okolností, dokonce i takových, které na Ukrajině panují v dnešních krví napojených dnech. Dělat cokoliv jiného, třeba pod rouškou požadavku pravdivého informování občanů, by bylo ránou do zátylku našich severoatlantických snah, kterými jsme Evropské unii, branné organizaci NATO a věrnému spojenectví s USA minimálně až do konce našich životů svatě povinováni.

21 komentářů :

 1. Doktor Je rozdíl mezi tím , když špatní (tj.Rusové) dělají špatné věci a když dobří (NATO a UK) dělají špatné věci v zájmu dobra (nebo jak je to předsedo- Růžičkova ve Slunce....)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1. na světě jsou zájmy mocných. Ostatní je zástěrka pro masy, pro výuku na humanitárních školách.

   Smazat
  2. Dnes nám, stejně jako řadě velitelů jednotek ozbrojených sil Novoruska, zaslal prapor Azov video popravy opolčence. Jak tvrdí autoři tohoto videa - poprava proběhla v oblasti Širokina, a se všemi separatisty a zrádci Ukrajiny bude naloženo stejně"
   http://vk.com/video251480481_171147874?hash=4663398c726fe543

   Smazat
 2. Všichni Manovi lžou, zamlčují...

  http://www.lidovky.cz/zahadna-umrti-na-ukrajine-janukovycovi-muzi-umiraji-propaganda-zije-1jd-/zpravy-svet.aspx?c=A150417_180841_ln_zahranici_msl

  http://zpravy.idnes.cz/mrtvy-spojenece-janukovyce-oleg-kalasnikov-fzu-/zahranicni.aspx?c=A150416_081356_zahranicni_bse

  http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/367320-k-vrazdam-ukrajinskeho-novinare-a-politika-se-pry-prihlasili-banderovci.html

  http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/rusko-a-okoli/zapad-zavira-oci-teror-i-cenzura-na-ukrajine_340833.html#.VTqM8dLtlBc

  http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/314142/najemni-vrazi-v-kyjeve-zastrelili-novinare-byl-znamy-proruskymi-nazory.html

  Výsledek asi 10 sekund googlování, tak můžu pokračovat dalšími 20odkazy.
  Man je nemocný člověk, paranoik trpící bájivou lhavostí

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě jste vyjmenoval ulhaný český mainstream, který svá 'fakta' otrocky přejímá z ukrajinské propagandistické žumpy. Googlujte dál, mistře.

   Smazat
  2. Asi nejde o mainstream, ale o veřejnoprávní sdělovadla. Man je vyjmenovává: ČTK, ČRo, ČT. Věnoval snad Pazderka, Fištejn, Karas, Lub.Dvořák, Petr Procházková nebo nějaký další televizní lumen těmto úmrtím půl věty? Ani omylem. To jsou ti presstituti a my je za to lhaní a zatajování platíme. Fuj!

   Smazat
  3. Ano, na internetu je vše i podrobnosti sestřelení MH17 ukrajinským SU 25. Podstatné je, že hlavní média tisk a TV šíří lež, kterou krmí většinu a vědí, že většina nesleduje tolik internet a je i ochotná při denní masáží těm lžím v TV věřit.

   Smazat
 3. Za ten proboreny led na Bajkalu muze CIA a za dusevni chorobu soudruha Mana zase alkoholismus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. „No a teď Pepku, vyskoč a zameč".“

   Smazat
  2. 20:49 Umíte vůbec číst??? O které z těch vražd jste v některém sdělovacím prostředku slyšel po dobu několika týdnů každých patnáct minut?

   Smazat
  3. 20:49 vám není opravdu není zle z toho, že na internetové stránce smrti jsou vystaveny údaje třináctiletého dítěte???? a naše sdělovací prostředky o tom ani nehlesnou???

   Smazat
  4. 20:49 smál jste se nad všemi těmi zločiny stejně hloupě, nebo nad dvacítkou těcho ostatních ještě víc???

   Smazat
 4. "Ale protože lichá nejsou, vím, že mě nikdo žalovat nebude, protože – pokud zkáze nepropadla dosud vedle oblasti mediální i oblast soudní – nemůže žádné médium v republice do sporu s mým shora uvedeným tvrzením vstoupit s nadějí, že by je bylo schopno vyvrátit."
  Autor zřejmě nic neví ani o stoce justiční. Zřejmě je mu zdrojem jenom ČT.. Aleš Krejčí / Brno

  OdpovědětSmazat
 5. Toho Kalasnikova pry zastrelili Klasnikovem.

  OdpovědětSmazat
 6. Dnes nám, stejně jako řadě velitelů jednotek ozbrojených sil Novoruska, zaslal prapor Azov video popravy opolčence. Jak tvrdí autoři tohoto videa - poprava proběhla v oblasti Širokina, a se všemi separatisty a zrádci Ukrajiny bude naloženo stejně"
  http://vk.com/video251480481_171147874?hash=4663398c726fe543

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je zrůdné! Takovým, jako je 20:49 by bylo potřeba přehrávat video ve smyčce ve dne v noci! Aby viděli, co podporují!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  2. On ví co podporuje. Je jedním z nich, je to zrůda.

   Smazat
 7. TI NAŠI USÁČTÍ ŠAŠCI VE VLÁDĚ SE ZASE VYZNAMENALI VADÍ JIM
  KUPODIVU AMERICKÉ MOTORKY S RUSKÝMI JEZDCI NO POZOR JAK SE TO DOZVÍ ČAPISRÁČ TAK SE BUDE ZLOBIT ZVORÁLKU ZVORÁLKU TYS TO ALE ZAS POSRAL !!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 8. Jednoduchá mysl, jednoduchá odpověď. Vážený, proti sestřelu je vůči ukrajinskému SU 25 tolik důkazů, že je toho na knihu. A to jsou důkazy tecnické, ne žvásty politiků. 30 mm průstřely-od čeho?.Střepiny v tělech pilotů,průběh pádu letadla, kdo ho tam navedl, přečtěte si něco o BUKU.30 roků jsem pracoval v oboru.

  OdpovědětSmazat
 9. Představitel vyšetřovací komise se ve svých prvních třech interview vyjádřil pregnantně a jasně, konspiračních teorií není třeba

  OdpovědětSmazat
 10. Kdyby se na diskuzích žvanilo a žvatlalo od rána do večera a zas od večera do rána - ano, jsme zapáchající latrina, počínaje mediální stokou, přes úřad vlády, Parlament, Senát - a další zbohatlíky, parazity a cucající vši.Na tom, že jsme nuceni brodit se prolhanou senkrůvnou, kde už všechno páchne, nikdo nic nezmění. Media jenom konkretizují kde to páchne a smrdí, a i když lžou, už je to jedno. V západním světě to smrdí všude, proto se musí nadávat na ten východní.Na západě ještě nikdy nevyšlo slunce, ale to východní vyjde zas, až se západ definitivně posere- pak se budou všechna prasata, která budou chtít přežít, cpát na východ a žvanit úplně obráceně. Všechno je k zblití - vy to tak nevnímáte?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.