Reklama

pátek 17. dubna 2015

Muslimští imigranti zabíjeli křesťany

uprchlíci do itálie
16.4.2015  Vaše věc

Z lodi s nelegálními imigranty plující z Libye do Itálie vyházela skupina muslimů dvanáct křesťanských imigrantů do moře. Všichni zemřeli.

Italská policie na Sicílii, poblíž jejích břehů došlo k incidentu, zadržela patnáct muslimů, kteří se podíleli na bitce v jejímž konci došlo k faktickým vraždám křesťanů.


Zatčení umožnilo svědectví jiných imigrantů. Proti všem zadrženým bylo vzneseno obvinění. V posledních dnech se opět lavinovitě zvýšil počet imigrantů, kteří mořskou cestou doplouvají do Itálie. Mělo by jít asi o 10 tisíc lidí. Ne všem se ale do Evropy podaří doplout, v úterý asi čtyři stovky lidí utonuly u břehů Libye.

Připomeňme, že v minulosti v rámci dohody s evropskými státy Muammar Kaddáfí emigračním vlnám bránil. Od jeho pádu se jedná dlouhodobě o masový problém, který Itálie a ani Evropská unie není schopná řešit. V poslední době navíc přibyl druhý proud uprchlíků, a to ze Sýrie. Tito uprchlíci přicházejí především do Řecka. Také řecké vládě dělá imigrace velké problémy a proto Atény žádají unii o pomoc.

17 komentářů :

 1. škoda, že na tý loďce nejeli taky křesťani kalousek a kníže de ment.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. přesně, už by byl od nich pokoj

   Smazat
  2. Kalouskovi a Schwarzenbergovi by nic neudělali- jsou to spíš Satanici než křesťani. ...

   Smazat
 2. Korány by se měly na hranicích zabavovat.

  OdpovědětSmazat
 3. Jen to sem do Evropy lifrujte ve velkým, tohle je konec evropské kultury a historie!

  OdpovědětSmazat
 4. Když už tito individua zabíjeli křesťany na lodích, jaké plány asi budou mít, až je ubytují v Evropě do azylových domů a dají jim za naše peníze napapat?

  OdpovědětSmazat
 5. Chtel bych ted slyset od Gorbacova,co ta jeho perestrojka zpusobila a hlavne pro koho byla ???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak takových je povícero ... www.youtube.com/watch?v=LVwuN37XM88

   Smazat
 6. Je to opravdu hrůza!!!!
  Nebrat vůbec islamisty do země!!!
  Kdo je do Evropy vypravuje ?Za tím musí být nějaký úmysl illuminátû!!
  Za tím je Vatikán!
  jituš

  OdpovědětSmazat
 7. https://www.facebook.com/video.php?v=828609707218693&fref=nf

  OdpovědětSmazat
 8. Všechny tyto emigranty , kteří prchají ze svých zničených a rozvrácených zemí by povinně měly přijmout USA protože oni mají na této humanitární katastrofě hlavní podíl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...popripade by je hlavne mely prijmout bratrske muslimske zeme, ktere by jim byly urcite blizsi. Takova Saudska Arabie na to ma.
   Japonsko napriklad muslimy neprijima. Mohou tam sice prijet na praci na urcitou dobu, ale po uplynuti viza, hezky sup domu odkud jsi prisel. Take netoleruji zadne modleni v praci a na staveni nejakych mesit muzou uplne zapomenout. Spravne Japonsko! jaris

   Smazat
 9. Musíme být vděčni vojskům NATO v čele s USA, že humanitárním bombardováním Lýbie osvobodily všechny tyto nešťastné běžence a umožnily jim běžet k nám do Evropy, konečně se mohou naplno projevit EU hodnoty zejména pak lidská a sociální práva a ve smyslu Sociální charty EU její členské země zajisté poskytnou nebohým běžencům stejnou životní úroveň jako svým daňovým poplatníkům....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že to Hitlery zařadí do své prezidentské kampaně - i když ji budou volit mediální žumpou naprogramovaní ovčané v zástupech poněvadž má vagínu, stejně jako dvakrát volili mulata kvůli "barvě kůže" ... www.youtube.com/watch?v=Fgcd1ghag5Y

   Smazat
 10. Až nastoupí k veslu Hitlery, přijde pořádná mela dalšího vývozu SSA demokracie, že Barack Hussein bude považován za břídila.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.