Reklama

čtvrtek 9. dubna 2015

Na Ukrajině začal hon na "místní separatisty"

9. 4. 2015    zdroj
Na Ukrajině byl vyhlášen hon na "místní separatisty" - plakáty a letáky s příslušnou výzvou se objevují podle očitých svědků na různých místech po celé zemi. Agitační materiály vysvětlují, kdo je "místní separatista", jak mají být odhalováni a kam je "předávat" v případě zjištění. Tato oznámení se objevují v hotelech Charkova a Oděsy, na ulicích Kyjeva a dalších měst. 

Ukazuje se, že "místní separatista je člověk, který nevědomky nebo záměrně šíří informace, které ohrožují integritu státu." Tyto informace zahrnují: protest proti mobilizaci, "vychvalování DLR a LLR", "šíření řečí o ohrožení ruského jazyka a rusky mluvícího obyvatelstva na území Ukrajiny", výzvy "vzdát se Rusku", "propagandu myšlenek ruského světa" a "vnucování ruské symboliky." Kromě toho patří k "separatistům" i ti, kteří se účastní protestních akcí a vyzývají ke změně státní moci v zemi, podle všeho dokonce i v těch případech, kdy jde o čistě ekonomické připomínky vůči kyjevským politikům, jako jsou vysoké ceny a nezaměstnanost.

Chycené "separatisty" budou soudit podle článku 110 trestního zákoníku Ukrajiny (velezrada), který předpokládá trest odnětí svobody od 12 let až na doživotí.

Pro Novou republiku přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

96 komentářů :

 1. a kdy zacne u nas hon na velezradce? vladu, soudce, a jine zmrdy...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No hon už začal, ale na velezrádce podle mínění těch zmrdů, jak píšete. No a s obnovením branné povinnosti se nejspíš posuneme ještě dál. Třeba až změní přísahu, jak plánují a někteří pošetilci nebudou chtít přísahat věrnost Pentagonu...

   Smazat
  2. Dneska jdou po mírových štváčích mnohem agresivněji, než šli komunisti po odpůrcích kolektivizace v 50-tých letech. Mě už zablokovali profil na FB (zaplaťpánbůh, už tam nikdy nevlezu), vyhrožují mi v diskuzích trestním oznámením, vyhrořovali odpůrcům konvoje vězením (na prezidenta se rajče házet může, na americký šrot né).. doba je krutá, ale zdá se mi, že na to doplatí. Lidi se tak nějak radikalizujou. Nálady proti USA a vládě tak rostou docela exponenciálně, i když v televizi a na iděsu lžou jako když tiskne.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Si blbec. Viacej slov je strata času!

   Smazat
  2. Já jen vím, že ten konflikt vznikl za Jelcina, který nejdřív vyprávěl o právu na sebeurčení národů a pak tam vtrhl dělat pořádek. Putin po něm tohle žhavý želízko pouze převzal, jako spoustu jiných a pokud vím, podařilo se mu to urovnat, neboť tam nalil peníze, aby se jim zvýšila životní úroveň tak, jak to nikdy před tím nezažili, protože jako moudrý člověk ví, že když se lidem dobře vede, nemají důvod se bouřit. To, že to rozšťoural Západ a že se stále pokouší to různými provokacemi nějak využívat proti Putinovi, je taky každýmu soudnýmu člověku jasný. A je paráda, že na Krymu se lidé zachovali moudře a neskočili jim na špek ani s národnostní otázkou, ani s náboženskou. Semkli se jako jedna rodina a udělali dobře, jak se dnes ukazuje. Šťastní lidé ve šťastné zemi.

   Smazat
  3. Anonymní9. dubna 2015 8:42
   Jo, jo, špinavá proamerická opice opět nezklamala. :-)

   Smazat
  4. Putler :-D Blbec si vydělal dalších 10 korun za tento nesmysl umístěný do diskuze :-D

   Smazat
  5. Vy jste tedy předpojatý. Druhá válka v Čečensku skončila v roce 2009 a Putin byl poprvé zvolen presidentem až v roce 2010. Je zjevné, že nedisponujete alespoň elementárními znalostmi o této problematice. Ale psát nesmysly a hanlivě komolit jméno zvládáte, gratuluji. Vl..k

   Smazat
  6. Sám si se k fašistům přidal,víš to? Anebo jsi totálně vygumovanej a o tom také ještě nevíš!

   Smazat
  7. a to vám řekl kdo?

   Smazat
 3. ty si ale blby trouba...neco si prvni pocti a zjisti nez si udelas nazor...vypadas jako absolutni blbec kdyz o necem pises a vis o tom ho.no...

  OdpovědětSmazat
 4. Doktor Vyhlášení podobného honu na odpůrce čehokoliv je sen každé naší vlády a mám pocit, že se toho brzy dočkáme.EU již projednávala a projednává návrh zákona,který dává nesouhlas s EU pod trestní zákoník.
  Orwel by zíral....a Mao by se spolu s Rudými Khmery tetelil blahem. Holt Hitlerův odkaz dělá na Ukrajině divy,zejména s podporou Německa, které poskytuje své nepřeberné zkušenosti....Pomíjím ekoterorismus, kdy např. z důvodu ,aby se někdo napakoval na biopalivech první generace, tak vláda prosazuje jejich rozšiřování, i když je i ze strany OSN a WHO dokázáno, že je to kontrapruduktivní a zdraví škodlivé.Ale je to cesta přesunout peníze z kapes ovčanů Koblížkovi.A tak je to soudruzi spravné, tak to musi byt (por.Mazurek).

  OdpovědětSmazat
 5. Ukrajinský nacismus se bude šířit do Evropy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli se nacismus vážně začne nekontrolovaně šířit, a jestli vrcholné orgány státu nebudou účinně konat, potom si osobuji právo organizovat partyzánskou válku se vším všudy co k tomu patří. Nacisté mi vzali rodiče, mám morální povinnost nepřipustit návrat starých běsů. 9.května jedu na Olšany omluvit se padlým rudoarmějcům za ubohé české "kondelíky", a složím tam přísahu se vší vážností.

   Smazat
  2. Už se šíří - u nás se pod ukrajinskými organizacemi dávají dohromady neonacisté z Pravého sektoru a sudetští Němci, kteří podporují Landsmanschaft jeste spolu TOP09, ODS, křesťanským křídlem ČSSD, Zelenými, KDU-ČSL.TOP09 se zúčastňuje akcí spolu s Pravým sektorem, zástupci ostatních stran se zúčastnili sjezdů sudetoněmeckého Landsmanschaftu. Sudetoněmecký Landsmanschaft spolupracuje přes Šinágla a TOP09 s Pravým sektorem v Pražském majdanu.

   Smazat
  3. A ještě odkazy:
   http://www.zvedavec.org/vezkratce/10216/

   http://www.zvedavec.org/vezkratce/10217/

   Smazat
 6. Nacizmus je zpět. Nacističtí banderovci řádí na ukrajině. Je ale divné, proč to EU podporuje, platí, hájí a pěstuje. Němcům se asi stýská po Hitlerovi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajímavé je, že Němcům nevadí, že se jejich kancléřka nepojede poklonit ruským obětem války, resp. že se pojede poklonit, až uzná za vhodné. Podle mě by bylo vhodné, aby ji při tom doprovázel třeba nějaký mluvčí ruské vlády, nebo tak něco, aby si Putin zase nenašel pro tu madam čas. Ale to on neudělá, Rusové si pořád myslí, že slušné chování někdo ocení.

   Smazat
  2. Bodeť by tam jela. Však sovětská vojska zmasakrovala její německou armádu a překazila tak němcům na 40 let realizovat plán velké říše... který se po 1989 dočkal skutečnosti

   Smazat
  3. Já v tom nic divného nevidím. Politika Západu je prostě konzistentní. Vždyť Angličanům ani Francouzům, nemluvě o Americe, nevadil fašismus v Itálii, v Německu, ve Španělsku... Proč by jim vadil dneska? Přece všechno, co se dá použít proti Rusku (dříve SSSR), je podle nich o. k.

   Smazat
 7. No, možná by nebylo špatný vymyslet nějaký dobře viditelný nášivky pro separatisty, tak jako pamatujeme žluté hvězdy za Hitlera. A tato akce se jistě rychle ujme. Pod heslem "Udej si svého souseda, dostaneš jeho dům" bude za separatistu každý, kdo trochu lépe bydlí... Člověk by si myslel, že hlouběji už Ukrajina klesnout nemůže, ale oni se vždycky znovu překonají. A jelikož k tomu západní svět mlčí, tedy souhlasí či to rovnou podporuje, dá se předpokládat, že mu to vyhovuje a že se brzy inspiruje. Tzn. že jsme ve velkém ohrožení, jen se to zatím tak nezdá. Ale ono se to vždycky před každým velkým průšvihem dlouho nikomu nezdá a pak už bývá pozdě.

  OdpovědětSmazat
 8. To je vono,to je vono.To je to čoho sa boja politici odmietajúci zúčastnit sa osláv v Moskve.A to si ludia myslia,že elity národov Europy nemajú informácie o fašizme na Ukrajine.Majú. Preto budú sediet doma na zadku a sankcionovat Rusko,len aby bola Amerika spokojná.Oni ešte stále nechápu,že sankcionujú vlastne svoj národ.Pri polade na dnešnú dobu by sa mohlo stat,že taketo pogromy by mohli postihnut aj ich.Na Slovensku a v Česku sa pohybuje mnoho všehoschopných banderovcov.

  OdpovědětSmazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nesmysly. Separatisti je jen začali bránit ukrofašistické armádě, která začala s genocidou Rusů na východě. Díky bohu, že jim Strelkov pomohl se jakštakš ubránit. A velké díky Putinovi, že na Krymu umožnil referendum a že se lidé rozhodli vystoupit z té fašistické ukrajiny a zachránili si zemi a životy. Válku začal maidan a následný násilnický a krvavý nástup nacistů a banderovců k moci

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Možná,že si jen obětí demagogie ČT nebo si také línej něco přečíst třeba z netu.Je snadné papouškovat Kalouska a jemu podobné.

   Smazat
  4. 11:48

   Tady to máš ty debile, když jsi línej otevřít ten odkaz:

   "Kdyby nebylo jeho oddílu, konflikt v Doněcké a Luhanské oblasti by se prý nerozhořel. "Všechno by skončilo jako v Oděse nebo Charkově. Bylo by několik desítek zabitých, spálených a zatčených, ale tím by všechno skončilo. Kolotoč války, která dosud pokračuje, roztočil náš oddíl," přiznal Strelkov. Na Ukrajinu prý dorazil s oddílem 52 bojovníků."

   A ne, Strelkov o tom opravdu vůbec nic neví. Bože...

   Smazat
  5. Umím číst blbečku, proto si přečtu i spoustu jiných zdrojů, kde tato verze článku neexistuje. Takže sem prskneš jeden falešnej článek a myslíš si, že je to pravda nebo co. Ti píšu znova, válku rozjeli ukrajinští nacisti, kteří šli vyvraždit ruský východ. Upálili 50 lidí, kteří pokojně protestovali proti majdanu v Oděse. Ruský východ nikdy ozbrojený puč majdan neuznal a brání jen svojí zemi proti nacistickým zrůdám. Poděkování Strelkovi, že dokázal sjednotit separatisty a že tak ubránili svojí zem před nacistama.

   Smazat
  6. Ještě sem nacisto dej tu 100% pravdu, že boeing taky sestřeli Strelkov :-D Vy jste fakt tupci vymytý západní propagandou, nebo jsi za ty lži o strelkovi placenej americkou ambasádou, idiote

   Smazat
  7. Musiš více hledat.Vážně ČT Ti akorát vymete mozek víc jak máš.Frustrati,ko..ti a jiné blbosti si nech do hospody.To nejsou argumenty do diskuse pro normální lidi.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. 12:03 hele ty blbče vypatlanej, ani nevíš, že komunisti jsou v Rusku v opozice s 15% a bojují proti Putinovi stejně úderně jako ty :-D
   Válku začal Majdan a nacisti, kteří šli vraždit východní obyvatele. Strelkov s 53 bojovníkama zničil ukrajinskou armádu.. dobrá pohádka blbče :-D Tobě pomůže jen jeden Strelkov do palice.

   Smazat
  10. Jo ty kriple. Komouši jsou v Rusku taková opozice, že v Dumě schvalují jednohlasně všechno co jim tam předloží Putin.

   Jo, Strelkov vypráví pohádky a vlastně nic o Ukrajině neví. Možná že tam ani nikdy nebyl. Pronesl negramotný idiot odněkud z českýho paneláku.

   Smazat
  11. kriple... idiot... voni jsou třicátý léta? Že se tu nacisti prohánějů jako před válkou...

   Smazat
  12. Putinova strana se jmenuje Jednotné Rusko - středopravicová politická strana. Ta má s komunistama společné asi tolik, kolik tvoje bába s robertkem...

   Smazat
  13. 12:28

   MA-GO-RE.
   V Rusku žádná opozice neexistuje. Dumá včetně komunistů hlasuje povětšinou jednoznačně jako jeden muž. Schválí vše co chce putin. Jednoho jedinýho poslance který byl proti anexi Krymu zatkli.
   http://www.denik.cz/ze_sveta/hlasoval-proti-anexi-krymu-poslanec-prisel-o-imunitu-a-jde-po-nem-policie-20150407.html

   Smazat
  14. Bratře Moscow a to ješté nevíš,že jsem slovák.A co je to lúza?Je to k jídlu?U nás se řiká.že chleba ti můžu dát ale rozum nikoliv.Pá

   Smazat
  15. chudáčku, snad se z toho dostanes

   Koloděj

   Smazat
  16. Díky a to je všechno?Jsem z toho vedle.Koloběžko

   Smazat
  17. 11.15 trochu je ve vaší argumentaci chyba. Vzniká totiž závažná otázka - jestliže válku na východě Ukrajiny vedlo jen 50 "teroristů" z Krymu a Strelkov, proč ukrajinská armáda zatím nebojovala s těmi 50 údajnými teroristy a nasadila tankové, motostřelecké, dělostřelecké,raketové a letecké jednotky proti nemocnicím, školám a sídlištím s takovou silou, že se z řady oblastí stala měsíční krajina a na Donbasu je 6 tisíc mrtvých civilistů.

   Smazat
 10. Poslal dobrovolník s volacím znakem „Van“.

  „Každý den je to čím dál žhavější. Někdo mluvil o tom, že musíme pokračovat v příměří, ale jsou to všechno zbytečné řeči, skutečný mír může přijít jen tehdy, když nepřítel bude přinejmenším vyhnán za administrativní hranice bývalých oblastí. Protahovat porážku Ukrů a odmítnutí příměří je jako neamputovat hnijící končetinu, která je již začíná zapáchat, v naději, že se hnití zastaví a vyléčí se samo od sebe. Nezhojí se. A nevyřeší. Problém vyřeší jen rozhodující útok a porážka ukrajinských okupantů. Teď sedím s telefonem a píšu a v dílce vybuchují granáty. Zdá se, že řešení se blíží a brzy buď zemřeme, nebo dobudeme svobodu a skutečný mír. „
  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2015/04/09/ukrajinska-svodka-ze-dne-08-04-2015/

  OdpovědětSmazat
 11. Ja som videl mnoho videí z východnej Ukrajiny.Tejto vojne niečo predchádzalo.Čo tak bojové výpravy Pravého sektoru do Rusky osídlených oblastí a zabíjaní civilistov.A čo to má spoločne s komunizmom?Komunistov som neznášal predtým a ani teraz ich nemusím.

  OdpovědětSmazat
 12. Pro blbečky, kteří se furt ohánějí tím, že to celé spískal Strelkov, který se k tomu přiznal.. Ano, určitě s 52 dobrovolníky obsadil východ Ukrajiny a rozpoutal tím válku.. Mokrý hadr na hlavu by to chtělo..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Jestli von ten Strelkov neútočil už na majdanu :-D O něj budou mít všechny tajné služby zájem, když dokáže s 53 lidma zničit celou armádu :-D

   Smazat
  3. Souhlas.A ještě jedna skutečnost.S tim letadlem to byl také Strelkov,má to i v přijmení,ale video k tomu ještě ČT neupravila.

   Smazat
  4. To je jasný důkaz hodný vymytým nacistickým mozkům. Letadlo sestřelil Strelkov a jako důkaz předkládáme jeho jméno :-D

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Shlédni raději nesmyslů o Strelkovovi film o Krymu, tam máš jasně popsaný, jak ho Putin zachránil před nacistickým běsněním nacistiské ukrajinské bestie.

   Smazat
  7. Jakých nesmyslů, člověče? To jsou autentické rozhovory s vojenským velitelem Doněcké lidové republiky a Novoruska, který stál objektivně na počátku toho všeho. To jsou podle tebe "nesmysly"? Ty máš teda dost.

   Smazat
  8. Tohle je autentické, ty hlupáku:

   Přestaň mlít jako masomlejnek nějakého Strelkova, když jde o úplně něco jiného.

   Smazat
  9. https://www.youtube.com/watch?v=r8N5gLheDnM

   Smazat
  10. Důkazy, rozhovory s velitely, přiznání... všechno marný :-D
   No nic...

   Smazat
  11. Výmysly, manipulace, propaganda... máš to marný

   Smazat
  12. rozhovory s velitely ??? Nauč se alespoň česky, idiote

   Smazat
  13. 13.23 - nejde o to, že je všechno marný, jde o to, že trochu je ve vaší argumentaci chyba. Vzniká totiž závažná otázka - jestliže válku na východě Ukrajiny vedlo jen 50 "teroristů" z Krymu a Strelkov, proč ukrajinská armáda zatím nebojovala s těmi 50 údajnými teroristy a nasadila tankové, motostřelecké, dělostřelecké,raketové a letecké jednotky proti nemocnicím, školám a sídlištím s takovou silou, že se z řady oblastí stala měsíční krajina a na Donbasu je 6 tisíc mrtvých civilistů.

   Smazat
 13. Bohužel u nás v ČR se to postupně začíná rovněž velmi nebezpečně zahušťovat. Koukněte do diskuse pod tímto článkem:
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5798-macdonald-o-zemanovi-vychodni-evropa-se-vymanuje-zpod-tyranie-usa

  Zde si můžete porovnat jak se postupně rozbíhal majdan s tím jak se to děje i u nás a v jaké se nyní nacházíme fázi. Jde z toho dost strach.

  OdpovědětSmazat
 14. Všímáte si, jak jsou ti nacističtí rusofóbové agresivní? Jak všechny urážejí? Asi jsou nějaký zamindrákovaní čico

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Ale jdi ty Strelkov! Vraždění na Ukrajině nezačali Rusové - začalo v kyjevě pod taktovkou těch samých, kteří začali vraždit v Iráku, v Afghánistánu, v Libyi, dali podněty k vraždění v Sýrii. To jsou hlavní viníci masového vraždění po celé planetě. Nesídlí v Moskvě ale ve Washingtonu, v Pentagonu, v Langley.

   Smazat
  3. 12:40

   No vidím, že dnes je tady srocení samých velitelů Novoruské armády, kteří vědí vše lépe než Strelkov. S takovou velitelskou a informační sílou se ČR nemusí bát opravdu ničeho :-D

   Smazat
  4. Já vím, ty bys měl raději ještě rozbombarovaný Krym a vůbec celé Rusko roubombardované a všude mekdonaldy a GMO potraviny, to je blahu, a vše na dluh, ten americký obrovský dluh... jste prostě vypatlaní válečný štváči - nacisti, kteří jsou hnaný jen nenávistí. Neuznáváte jiné názory, neuznáváte práva ostatních lidí, uznáváte jen urážení od klávesnice.. klidně se idiote sbal, vem si kvér a běž bojovat proti tomu strelkovi, škoda tě nebude, když skončíš jako nacisti u debalceve

   Smazat
  5. 12,48 tak co Palmírku, líbí se ti kyjevská nacistická demokracie, tak jak je popsaná v článku? Ale že si ji demokratové - oligarchové, mafiáni a jejich západní loutkovodiči dovedou obhájit, co? 12 až 14 let za kritiku.

   Smazat
  6. http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/307222-krym-je-vnitrni-problem-ukrajiny-ujistoval-putin-v-roce-2008/

   Hahaha, to je ale legrace. Asi soutěž o největšího lháře.

   Smazat
  7. 13,00 tehdy ještě byl. Tehdy bylo před "demokratickým" Majdanem, kterým Západ silou a vměšováním zvenčí docílil svržení demokraticky zvoleného prezidenta a podpořil nacisty, kteří začali utiskovat ruskojazyční obyvatelstvio Ukrajiny. Co na tom nechápeš, duše prostá?

   Smazat
  8. Na Krymu šlo o ruské vojenské základy. Každému bylo jasné, že nová nacistická vláda vzešlá z majdanu vypakuje celou černomořskou flotilu a nasadí si tam NATO. Smyčka kolem ruského medvěda se utahuje, takže se medvěd nasštval a začíná se bránit.

   Smazat
  9. Ze severu moře, z východu moře, z jihu Čína, Kazachstán, Mongolsko. Tak tomu říkám těsná smyčka :-D
   Smlouva o základnách s Ukrajinou platná do roku 2042.
   Co tam máte dál za myšlenky?

   Smazat
  10. 13,20 Slyšel si něco o amerických základnách a o plánech amerických generálů udělat pás základen od Baltu až k Černému moři? Nač to potřebují, když jejich politikové slíbili před časem Rusům, že do bývalých satelitů žádné své základny nenatáhnou? K čemu potřebují Američané své válečné loďstvo v Černém moři? Líbili by sepodobné aktivity amíkům u nich doma? Proč řvali jak na lesy a pořádli tyátr, když je chtěl SSSR napodobit v r.1961 a natáhl své rakety na KUbu?

   Smazat
  11. 13:38 Díky za snahu, ale ten magor to nepochopí, nemá čím. Stačilo mu odepsat stručněji. "polib si pérdel" vyšlo by to nastejno :-D

   Smazat
 15. Béda doporučuje:
  http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/den-kdy-se-zhroutil-americky-sen-cely-clanek.html

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Bude-to-mela-vitaci-kolony-USA-budou-zaskoceni-Tereza-Spencerova-obraci-vasi-pozornost-do-mist-kde-se-ted-rozhoduje-Neni-to-Ukrajina-ackoliv-369925

  http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/ekonomika/Profesor-Keller-Zmizel-proletariat-ale-lide-ziji-hur-nez-delnici-Mnozi-uz-neveri-umirnene-levici-berou-ji-jako-soucast-systemu-A-tak-voli-369955

  OdpovědětSmazat
 16. Myrko! Honem se přihlaš na stáž na Ukrajinu.Tam tě určitě naučí jak nám demokraticky zakroutit krkem. Nezapoměň s sebou přibalit Kalouska,který tehdy před rokem tak květnatě mluvil v našem parlamentu o demokracii na ukrajině!!

  OdpovědětSmazat
 17. USA ubrání mír válkou. Světovou!

  OdpovědětSmazat
 18. Není na světě mírumilovnější a humínnější stát než jsou USA kroutící ruce všem, kdož mají odlišný názor na věc. Přivážejí všude mír a lásku a zůstávají po nich pouze spoušť, násilí a válka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mají na svědomí 30 milionů zavražděných lidí a stovku rozvrácených států od 2.sv.války. Humus. Ale čína už prohlásila, že nedovolí další vměšování ameriky do světových oblastí...

   Smazat
 19. Pepíček tatínkovi: "Tatínku, pani učitelka říkala, že USA jsou mírumilovná země." Tatínek Pepíčkovi: "Ano, synáčku. USA stále někdo bojují za mír. Jejich pan prezident dokonce kvůli tomu dostal Nobelovu cenu míru. Na tuto cenu byl kdysi navržen taky pan Hitler, který taky bojoval po celém světě za mír až to skončilo Druhou světovou válkou."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obama je na setkání s dětmi v základní škole. Pepíček se ho zeptá: "Pane prezidente, tatínek mi říkal, že nás prý všechny sledujete..." "To není tvůj tatínek.. další otázka"

   Smazat
  2. Po osmačtyřicátém americká CIA vyslala do Československa agenta s cílem rozvrátit naše národní hospodářství. Po nějakém čase agent odeslal kódovanou depeši: "Moje práce je zcela zbytečná. Mají tu na to speciální organizaci se zkratkou KSČ."

   Smazat
  3. Máte rádi Sovětský svaz?
   Odpověď ano - 2 body
   Odpověď ne - 2 roky

   Smazat
  4. Máte rádi USA? Odpověď ano, vdolečky od paní Nulandové. Odpověď ne - kulku od kyjevských demokratů.

   Smazat
  5. 15,42 V roce 2015 Rusk vyslalo agenta FSB do N.Yorku s cílem rozvrátit tamější ekonomiku. Po nějakém čase agent odeslal kódovanou zprávu. Moje práce zde je zcela zbytečná. O to se postará americká vláda.

   Smazat
  6. 16:09

   Haha, socík spolu se Sovětským svazem zkrachoval v roce 1991, Rusko samotné potom zbankrotovalo v roce 1998.
   USA existují 240 let bez jediného bankrotu, v současnosti hospodářstvíroste, neazaměstnanost klesá. Na rozdíl od Ruska kde je situace přesně opačná.
   Co tam máš dál?

   Smazat
  7. 16,09 http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/den-kdy-se-zhroutil-americky-sen-cely-clanek.html

   Smazat
 20. Počkejte s úsudky, až co na to řekne Obama, potom se k tomu můžete vyjádřit. Pokud se tak stane na Ukrajině, je to horší než za okupace s Němci. Jistě tam budou stavět koncetnrační tábory, vše podle vzoru SS.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to mektáš? Novorusko jsou jako Sudety a všechny Sudeťáky jsme po válce my, Češi, vykopali do Německa. Analogicky by měli Ukrajinci vykopat Rusy do Ruska.

   http://cs.wikipedia.org/wiki/Masakry_N%C4%9Bmc%C5%AF_na_ja%C5%99e_a_v_l%C3%A9t%C4%9B_1945

   Smazat
  2. Nově se neříká koncentrační ale filtrační tábory. Obama zajisté křehkou oligarchicko-nacisticko- mafiánskou demokracii v Kyjevě podrží a všestranně podpoří. Jinak by se zpronevěřil svým humanitárním zásadám i celé své mírotvorné politice a mohl by ztratit podporu svých sponzorů.

   Smazat
  3. 15,55 Novorusko není jako Sudety - to se pleteš holenku. Do Sudet byli kolonisté povoláni českým králem a půdu dostali do správy od státu. V Novorusku žili Rusové před od věků a jedině díky sovětským politikům byla ta oblast přifařena uměle k Ukrajinské SSR. Ty podporuješ rozhodnutí soudruha Lenina a posléze soudruha Chruščova s Krymem? Československá státní moc nezakazovala Němčinu a nezačala proti svým německojazyčním občanům násilnou "ATO" jako kyjevský neústavní a nedemokratický nacistický režim.

   Smazat
  4. Naopak, celá ukrajina jsou ruské sudety, takže ukrajince vykopat na stavbu a opět připojit ukrajinu k Rusku..

   Smazat
  5. 16:09

   Proč se držíš tak při zemi? Celý svět jsou ruské sudety :-D

   Smazat
  6. Separatisti by chtěli ukrást poctivě nabitý majetek židogarchům a to ani omylem. Dobře se dívetjte co sionistická junta dělá na Ukrajině, brzy to bude i u nás a v celé Evropě.

   Smazat
  7. 15.55 účelově a nesmyslně přeceňujete vliv E. Beneše na rozhodnutí státníků velké trojky

   Smazat
 21. http://www.zemavek.sk/articles/view/odkaz-vsetkym-amerikanofilom

  OdpovědětSmazat
 22. Po boku s americkými soudruhy dokážeme i na Ukrajině vybudovat vzorný demokratický stát, jak se to povedlo třeba Libyji !

  OdpovědětSmazat
 23. S debilem od přirození jako je Chujmer nemá cenu se trápit!!!!!!!!Bav se s volem i sobotě,když jde v patek na porážku:)D

  OdpovědětSmazat
 24. pripomína mi to plagáty na ktorých nám neviem či s dobrým, alebo zlým úmyslom dávali na vedomie ,,POZOR NEPŘÍTEL NASLOUCHÁ!!! ,, 1.SR. ČSLA. PÍSEK.....HAHAHA

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.