Reklama

čtvrtek 23. dubna 2015

Názory amerického herce Stevena Seagala Estonsku nevyhovují

23. 4. 2015    zdroj
Tiskový mluvčí prezidenta Ruska Dmitrij Peskov nepotvrdil zprávy o tom, že by Vladimír Putin navrhoval jmenovat amerického herce Stevena Seagala honorárním konzulem Ruské federace v Kalifornii. Jak informovala agentura TASS, řekl to novinářům, kteří jej požádali, aby se vyjádřil ke zprávě amerického zpravodajského portálu BuzzFeed.


"Opravdu, Seagal chová hluboké sympatie k naší zemi, opravdu, nejednou se setkal a mluvil s prezidentem, má dobrý vztah. To je to, co z tohoto materiálu mohu potvrdit," poznamenal Peskov.

20.dubna opublikoval portál BuzzFeed článek, který mimo jiné konstatoval, že Vladimír Putin údajně během summitu "Velké osmičky" (G8) v roce 2013 navrhoval americkému prezidentovi Baracku Obamovi, aby byl Seagal jmenován honorárním konzulem Ruské federace v Kalifornii a Arizoně. Autoři článku napsali, že herec by mohl být potenciálním prostředníkem mezi Kremlem a Bílým domem.

V lednu 2014 Seagal hovořil o svém úmyslu kandidovat na guvernéra Arizony. Zároveň však poznamenal, že v tomto okamžiku má na práci důležitější věci, a v nejbližší době nebude kandidovat.

Steven Seagal opakovaně vyzdvihoval své sympatie k Vladimíru Putinovi. V srpnu loňského roku přijel na Krym, kde si vyzkoušel tričko s vyobrazením ruského prezidenta. V červenci loňského roku bylo v Estonsku zrušeno vystoupení amerického herce v rámci festivalu Augustibluus (Srpnové blues). Důvodem pro toto rozhodnutí byly politické názory Seagala.

Pro Novou republiku přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová


14 komentářů :

 1. Chtelo by to novejsi fotografii. Dnes je z toho pana tlusty opilec, kteremu nejsou nabizeny zadne role. A tak nasel v zoufalstvi batusku Putina.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. .Seagal natočil prvý film v roku 1988. Keby od tej doby nenatočil už nič, stále by toho v živote dokázal viac než ty - trollský idiot.
   Lenže on natočil tých filmov potom ešte asi 50 a to radšej ani nespomínam jeho excelentné úspechy v aikido.
   -
   Ale musí si tu oňho otierať hubu nejaký zakomplexovaný trollský pablb, ktorý mal problém vyšplhať sa na telocviku po lane. A to len preto, že zistil ďalšiu nejakú sympatiu k Rusom.
   -
   Panáčik, len by ma zaujímalo, či si taký blb v reále, alebo ho zo seba robíš za honorár.

   Smazat
  2. Nazev nektereho z tech plytkych idiotskych krvaku by nebyl ?

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. doufám že v realu odehraje svoji oblibenou roli kdy spasí svět :)

   Smazat
 2. Najzaujímavejšie na tom je, že pán Seagal si sám produkuje aj režíruje vlastné filmi.
  Ten pán čo ryje, zase súdi všetkých podľa seba.
  Naozaj sa nedá nájsť slušnejšia práca, robiť zo seba hlupáka za pár šupov je dosť urážajúce. Aj práca z lopatou je viac ohodnotená a určite slušnejšia ako brízganie na ľudí a nadávanie.

  OdpovědětSmazat
 3. Od nuly jako ty taková kritika sedí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když Putin ví, že je Segal proruský a ne proamerický (troll),tak také ví, že právě proto se Segal nemůže stát prostředníkem.
   Nevíte, že žijete ve světě lhaní?

   Smazat
  2. Moje reakce v 18:05 patřila prvnímu příspěvku v 17:36, ale nějak se to posunulo. Nehodnotil jsem ani Segala ani Putina, nýbrž nemístnou kritiku té nuly.

   Smazat
 4. 17,56 je zoufalec, který nemá co řícti, tak aspoň štěkne.

  OdpovědětSmazat
 5. 18:06
  V poměru k tvému příspěvku je ten jeho (17:56) doslova vyčerpávající:-)

  OdpovědětSmazat
 6. "V poměru k tvému příspěvku je ten jeho (17:56) doslova vyčerpávající:-)"
  Když to Pepek Vyskoč dořek, zachechtal se přiblble he,he,he a vyskočil. :-)

  OdpovědětSmazat
 7. 19:08
  Zase nám to natrel. Zase sa ukázal, že tá práca lopatou mu určite nepôjde, z takým IQ a znalosťami o svete, mu ju do rúk nedajú. Veď by si vypichol oko.
  Segal a rus ?
  " idiotske krvaky plne nasili" produkujú iba američania, nevzdelaný trol bez ťaháku v rukáve to však nemá šancu vedieť.

  OdpovědětSmazat
 8. Anonymní23. dubna 2015 20:56
  "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek a nebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám kdo to povídal. Rozuměls?"

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.