Reklama

pátek 3. dubna 2015

Nekončící střet zájmů ministra financí


babiš bonaparteJiří Paroubek
3.4.2015 Vaše věc
 
Jak se zdá, tak jediným výrobcem bionafty pro ČEPRO se stala Babišova firma Preol. Je to opět jeden z významných přešlapů nebo, chcete-li, střet zájmů ministra financí Babiše, jehož firma je výrobcem bionafty pro firmu, jež je podřízena ministerstvu financí. Je zajímavé, že nikdo z tzv. investigativních novinářů nemá zájem zjistit reálné důvody toho, proč skončili ostatní výrobci (i dodavatelé) bionafty pro ČEPRO. 
 
I z toho by nejspíš bylo patrné, jak hluboký problém plyne ze střetu zájmů A. Babiše. V každém případě by A.Babiš, pokud bude soudný, a vláda měli rozhodnout o tom, aby ČEPRO do té doby, dokud bude Babiš ve vládě, řídil jiný resort. Například ministerstvo průmyslu a obchodu nebo ministerstvo zemědělství.

9 komentářů :

 1. Uran Plutonovič3. dubna 2015 12:11

  Na Paroubkovi se mi líbí jedno, jak je najednou chytrej. Když byl u koryta tak nám tlačil do hlav ty samé hovadiny jako současní politici.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Škoda že odešel, já se těšil na jistoty, prosperitu a důchody ze zisku ČEZ. Co se týká dluhů, tak pokračoval ve stejné linii jakou začal Špidla - v průměru 100 miliard ročně sekera a jak je vidět, nejsou to dluhy, co se nemusí splácet. Nechápu co zde dělá.

   Smazat
 2. Pane Paroubek, píšete že to žádnému novináři nevadí.
  Vždyť jsou všichni jeho zaměstnanci. Jinak samozřejmě projevit názor můžou, to ano šéfe, znáte to, "následky si příčti sám".

  OdpovědětSmazat
 3. Chlapci chlapci, zdá se mi, že to vidíte nějak černobíle...Pár věcí se mu i povedlo. A nikdo nejsme dokonalí. Rozhodně si myslím, že zrovna tento politik naší zemi nijak zásadně neublížil, na rozdíl od mnoha jiných.

  OdpovědětSmazat
 4. Je dobře, že Paroubek už není v politice a bude skvělé až tam nebude ani současná parta od TOP09 přes KDU až k ČSSD a ANO...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kdo by pak podle Vás tam měl být? Pozveme si politiky z venčí? Ano bych tam ještě nechala, když, tak ať vymete ten chlív a pak podle zásluh. Buď ano nebo ne.

   Smazat
  2. Shledavam,ze by prazane nemeli mit hlasovaci pravo maji totiz pouze cernobile videni a potom ty volby tak dopadaji,ktery z premieru zadluzoval stat nejvice? Pan Paroubek to skutecne nebyl !!!

   Smazat
 5. Já si některé věci z netu ukládám a mám tam povídání o nějakém Ing.Petru Formanovi. Co dodat, zase se mi chce zvracet soudruzi.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.