Reklama

středa 15. dubna 2015

Putin odpověděl Polákům, kdo začal válku..

15. 4. 2015
Někteří vedoucí političtí představitelé Polska v poslední době začali prohlašovat, že i Sovětský svaz nesl vinu za počátek 2. světové války. Jak na to Vladimír Putin odpověděl, se můžete podívat v 3 a půl minutovém videu. Ostře sledovaný projev Putina a jeho odpověď novináři z BBC. Kdo koho ohrožuje? A nyní Washington rozmísťuje prvky strategické PRO nejenom na Aljašce, ale také v Evropě: v Rumunsku a v Polsku, přímo vedle ruských hranic, prohlásil ruský prezident.


78 komentářů :

 1. Děkujeme za toto pravdivé video, které by měla uveřejnit nejen naše,ale i polská televize. Pravda je bolestivá, ale historii nelze měnit, jak se o to pokoušejí někteří čes. vlivné osobnosti a nalévají do mladé generace. /KB/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprosto souhlasím.
   Je tu snaha od mnohých zpochybnit výsledky druhé světové války.
   Jenže to nejde udělat,tyto věci se stali a spoléhat na to,že už je málo pamětníků,je ubohé.Zpochybnit výsledky,ale i dohody podepsané velmocemi,taky nejde,musely by se zase všichni k tomu vyjádřit,kteří byly na straně vítězů.
   zemedelec.

   Smazat
  2. S přítelem říkáme, že Putin je mírotvorce. Když jsem toto prohlásila u nás ve firmě (banka), tak se manažeři naježili. Všichni straní Americe. Strašné zjištění, jak moct jsou lidé neinformovaní a bohužel i tupí, když informaci získají.

   Smazat
  3. V bance ?co jste čekala ?: )))))))
   jituš

   Smazat
  4. Kdo znáte mapu Polska před II.svět. válkou, tak víte, že Poláci zabrali velkou část území Německa. Použiji-li izraelskou terminologii, měli tedy zastavit výstabu osad na okupovaných německých územích

   Smazat
  5. Ale když znáš mapu polska,tak musíš taky napsat ,že jim chybí část území na východě.

   Smazat
  6. Myslis Halic? Tu kterou pred tim zabrali a dnes patri tomu "bolsevickemu reliktu", Ukraine? :-)

   Smazat
 2. Už ze samotného tónu hlasu se dá leccos vyčíst. Tón, který používá Vladimír Putin je jako rajská hudba ve srovnání s napruženou hysterií, kterou předvádí naši a Evropští politikové. Naprostý souhlas, že by Česká Televize měla tyto projevy odvysílat, ochuzuje každého kdo se zajímá o politiku a politickou diplomacii o prvotřídní projevy, odpovědně formulované co do formy i obsahu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu. On je tak dobrý, že mu to západní vojevůdci závidí. A ještě ke všemu říká pravdu. No co si to jenom dovoluje? Upřímně, Rusům ho závidím, nadávejte si mi kdo chcete jak chcete.

   Smazat
  2. Je tak dobrý, protože nelže. Pravda se říká snadno a je krásná sama o sobě. Na lež nepomůžou ty nejlepší šminky a PR kurzy. Chutná vždycky jako žluklej burák.

   Smazat
  3. Protože mluví ze srdce.

   Smazat
  4. Tyto shora uvedené názory nemůžu nic jiného jen s povděkem podpořit. S uprímností, jim takového prezidenta závidím.. A ne jenom hlavu státu, ale celou vládu. Neustále tvrdím a budu to tvrdit do nekonečna, Ani jedna hlava státu v Evropě a možná i ve světě nesaha tomuto člověku ani po kotníky.. Jenže takové figurky jako v polsku, vláda USA do těchto funkcí potřebuje a bude je dosazovat do vlád v celé Evropě. Až potom bude moci prostřednictvím těchto kašpárků rozehrát partii. Když si poslechnu pana Lavrova , prostě to jsou osoby, které jsou schopné mluvit nez nadsázky, bez lhaní, upřimně a hlavně k lidem. Kéž by aspoň jeden z našich představitelů byl aspoň s 10% takový tak jako jsou tito představitelé státu. Ano za tohoto představitele státu bych se nikdy nestyděl.

   Smazat
 3. Řekl to moc pěkně .ZB

  OdpovědětSmazat
 4. Jen náš Mazánek a účetní kýval Sobotka drží pusu a krok a podporuje zamlčování obsazení Československa v březnu 1938 Německem a vznik Protektorátu ČaM !! Měkouš !!! Zamlžování, zamlčování a překrucování historie ničemu nikdy nepomohlo !! Naopak !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestliže se oháníme pravdou,musíme ji také hlásat.Tedy mít věci se týkající znalosti a tyto nepřekrucovat.Obsazení Protektorátu a zánik Druhé republiky ČSR se konal v březnu 1939.Prostě tohle není fotbal,ale historie,tak to ctěte.

   Smazat
 5. ten náš podvodem zvolený mazánek ani neví o co gou a takových je ve správě česka hodně a teď je v modě zradcovství v němž vynikají perfektně slavnej gen.pavel a vládní banda nazráli k postavení ke zdi !!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žádná zeď! Od konce světové války se pro takové zločiny zavedl provaz. Výhradně provaz.

   Smazat
 6. Přepisování dějin je velmi nebezpečné, dokud nebude zrušeno NATO a armáda SSA nebude odsunuta do své Země zaslíbené, bude díky kolaborantským a válečným štváčům v Evropě, velmi dusno a nebezpečno.

  OdpovědětSmazat
 7. Ano...JE DOBRÝ, PROTOŽE NELŽE!!!!
  víc k tomu není co dodat..
  jituš

  OdpovědětSmazat
 8. Přesně a lidsky citlivě to Putin řekl onomu nadutému Tuskovi. Zdá se, že Poláci jsou náramně zapomnětliví! Již i německá(!!) levicová politička Sahra Wagenknecht(ová) musela Polákům připomínat základní souvislosti sppjené s osvobozováním Evropy od hnědého moru.
  Tak to dopadá vždy, kdy nad střízlivým uvažováním převládne zášť, předsudky a ničím nepodložené ambice. Je mi těch Poláků líto, kam až se ve svém uvažování dokázali snížit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dienstbier, kdyby byl u koryta tak vyklada jeste vetsi nesmyly ..... ve skolach by byla uz cestina jako treti jazyk ve vyuce - prvni Nemcina, anglictina a pak mozna cestina a to jeste nepovinne....

   Diky jezuito ....

   Smazat
  2. Ano, je to hnus. Jenře ono se najde větčinou zaprodanec, který se nechá koupit. Zvláště tehdy, když polákům slíbili Velkopolskou říši. Proto ho nasadili jako představitele EU.
   Vše řízené USA..

   Smazat
  3. jo, a kdyby na hradě nededěl "nepřítel (amerického) míru" ale ten zapráskaný lesník, tak bychom měli mnohem lepší tyjátr než Poláci.

   A nenadávejte na Poláky, oni jsou vcelku normální, jen na nich rajtuje sionistická chobotnice, stejně jako u nás. Míra rezistence nebo odporu proti jejímu jedu je individuální, ale oběti jsme všichni.

   Smazat
 9. Napadl SSSR Polsko? Napadl, tak nevím co chce okecat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hovno napadlo. Polsko bylo na lopatkách a Rusko si přišlo jen pro svá území stanovená v roce 1919 Curzonovou linií - to jsou dnešní hranice Běloruska, Ukrajiny a Ruska (Královec). Tak si tady moc nevyskakujte a račte lépe studovat historii, než začnete někoho napadat.

   Smazat
  2. Kratkozrake - anonym 14:14

   Napadlo Polsko nase Ceskoslovensko?

   Situace mezi valkami na hranicich SSSR a Polska byla vyhranena. Muzeme se taky ptat: Napadlo Ceskoslovensko SSSR v dobe mezivalek? Odpoved je ano.

   Bez globalniho kontextu co chcete resit? Stekat na nekoho a nevidet vlastni kladu v oku. Toto nikam nevede.

   ;;;;;;;;
   Putin tam prijel vzdat hold tem co bojovali proti fasisme a zemreli....jak necitlivy je Tusk? Je nacista Brusselu..... sorry .... pravda kouse.....nevyslo mu to....

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. I Polský pakt s Hitlerem byl "paktem dwóch agresorów" Moje babka původem polka do smrti,za to co se tu po napadení Těšínska Polskem dělo,za tom opieką,nemohla poláky vystát.Znovu podotýkám,že byla původem polka
   Ono když u sousedů hoří,běžet a přiložit si polínko,není dobrá vizitka

   Smazat
  5. Anonymovi 18.29 - Beck lezl Hitlerovi tak dlouho do zadku a dělal s ním pakty proti Sovětům, protože sám byl nácek. Hledal kumpána k výboji na východ. No dopadlo to trochu jinak. Poláci by měli být Stalinovi vděční, že se jejich hranice posunuly na Západ. Na východě byly hranice stanovenu Curzonovou linií, tak nevím, co pořád Poláci proti Rusům mají. Dostali od nich dárek a jsou nevděční a koledují si o další průšvih. Tentokár ne s Hitlerem ale s usákama!

   Smazat
  6. Nie jesteśmy z tego dumni. Prowadziliśmy beznadziejną politykę zagraniczną. Dlatego też zostaliśmy sami w 39.
   Podobnie jak wy w 38. A trzeba było sobie nawzajem wówczas pomóc. Nie chciał tego wasz Benesz, nie chciała i nasza ślepa władza. A wiecie cokolwiek o wojnie siedmiodniowej w 1919???

   Smazat
  7. Ano, máte pravdu, Zůstali jsme sami, nejdřív my a potom vy. Nejlepší obrana je mít dobré sousedské vztahu.

   Smazat
  8. Pro 18:42: Poláci jsou nacionální národ s imperialistickými ambicemi. Troufají si na sousední menší národy pouze tehdy, když mají hlavu v německém nebo americkém zadku. Kdyby nás v r. 1939 napadli pouze Poláci, naši motivovaní a dobře vycvičení chlapci by je nahnali do Baltu. Neustále to vykřikuje o Katyni a vlastní politická svinstva vůči Němcům a našemu státu zamlčují. A to sem přijde zástupce tohoto zbabělého národa a bude nás poučovat o tom, jakou máme vést zahraniční politiku. Zřejmě bychom se měli poučit a podle Poláků rovněž nacpat hlavy do USA zádele. To je správná zahraniční politika, služ otrokáři a on ti shodí pár drobků ze stolu a když budeš hodně hodný a půjdeš zabíjet Rusy, ukrojíme ti zase kousek toho Česka, ať si máš kde také zahrát na pána, alespoň na malém dvorečku. Napadli náš stát stejně jako nacisté v r. 1939 a pak znovu po osvobození. Měli bychom se dobře naučit znát naše dějiny a dávat si velký pozor na výběr našich přátel a spojenců. Nevracet se k bezcharakterním zrádcům. Velmi pečlivě sleduji místo výroby potravin a už několik měsíců nekupuji polské výrobky. Odmítám podporovat další válečné štváče.

   Smazat
  9. Mluvíte mi z duše. S těm polskými potravinami to naše rodina dělá stejně a ze stejného motivu.

   Smazat
  10. Naši motivovaní a dobře vycvičení chlapci? A to je vyborne :)))

   Smazat
  11. Motivaci prokázali při mobilizaci, ale dobrý výcvik nebyl, linie nebyla dostavena a navíc se měnila koncepce obrany na obranu celé hranice místo prvotní varianty obrany pouze historických útočných směrú a posílení polní armády liniemi bunkrů a ani se netrénovala obrana linie permanentního opevnění mimo pluky SOS. Martin von Brünn

   Smazat
  12. Rok1919 nebo leta třicátá,jen to,že každá strana má svou pravdu a pohled těšínských poláků a těšínských čechů je uplně odlišný.Nenávist dodnes,třeba zničený pomník gen,Šnejdárka na vrcholu Polední "Omlouvám" se neznámý vandal:-))).Pro čechy osvoboditel,pro poláky agresor,.Přitom někteří poláci u nás mají v sobě víc české krve,než třeba já s českou národností ,třeba moje drahá polovička:-))))

   Smazat
  13. Ty vole vrať se do školy. Přestaň konzumovat ty sračly z USA a zkus někdy byť jen trošku, používat rozum, pokud nějaký máš.

   Smazat
 10. Na ci prikaz jede ted nase vladni delegace do Polska? Je to plan USA=NATO, abychom spolecne vytvorili uderne jednotky, ktere musi vykonat okamzite akci, jakmile jeden z partneru a to je Polsko, oznami nutnost utoku.
  Je zcela pruhledne kdo by mel prospech z vitezstvi v 3.svet. valce-
  samozrejme, ze USA aby mohli ovladnout ruske suroviny a spolecne s podlezavymi Polaky ziskat ruske uzemi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejen ruské území. Údajně pouze Rusko uznalo náš stát v současně daných hranicích a Poláci si nárokují návrat území, konkrétně Frýdlantského výběžku. Je to publikováno v polských novinách a naši politici se tváří, že se nic neděje a naše spolehlivá média neinformují. Tento problém se řešil na webu Outsidermédia. Zajímaly by mě podrobnosti, byly tam odkazy na zprávy na polských web stránkách. Jakmile budou mít příležitost, ti darebáci se na nás znovu vrhnou jako sup na mršinu. A domnívám se, že našemu prezidentovi je vyhrožováno zpochybněním naší státnosti.

   Smazat
  2. To území bylo po válce přiznané Polsku, to že nikdy nedošlo k ratifikaci té hranice je příčinou těch reakcí a že jde o podřadnou půdu a navíc o větší lán je trochu směšné. Jenom to prodlení 70 let je trochu divné, že to těm Polákům dřív nevadilo a vzpoměli si augnerecht včil.

   Smazat
 11. Co nevidět začnou na příkaz komedianta, masívní odvody branců včetně žen!!!

  OdpovědětSmazat
 12. doktor Putin je řízek, opakuji, že Rudá armáda udělala velkou chybu, že Polsko neobešla.....(osvobodili by je přece Banderovci a Ukrajinci,kteří nesloužili v Rudé Armádě - tedy opět banderovci).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano szkoda. Mogłaby ta ruska armada nas obejść a was w całości "wyzwalać". Do ostatniego roweru i zegarka. Skądinąd te ruskie hordy i tak zostawić musiały u was sporo swego bolszewickiego nasienia. Inaczej nie potrafię wyjaśnić waszej bezkrytycznej miłości do tych bandytów.

   Smazat
  2. Bandité jsou nevděční Poláci. Historie se opakuje stále dokola, sami si vytvoří problém, ale viníka hledají jako obvykle jinde. Příkladem je pád letadla ve Smolensku. Posádka přistávala navzdory upozornění ruských dispečerů v totální mlze, piloti měli v kabině vožralé lampasáky, kteří jim stáli za sedadly a přikazovali přistát. Ale né, Poláci to nikdy nepřiznají jako chybu své strany, už několik let se to snaží shodit púrávě na ty dispečery. To není nic jiného, jak totální nacinalistická zaslepenost kombinovaná s vlastní blbostí.

   Smazat
  3. Banderovci zavraždili asi "jenom" 100.000 Poláků, ale nikoli "šlachty" polsiej, ale obyčejných lidí (včetně polských Židů). To se pochopitelně nepočítá, je zajímá pouze jejich šlechta. Proto umožnili už v r. 2013 školení banderovců v polských lágrech, jak kvalitně masakrovat ukrajinské obyvatelstvo. Pobaltí, Polsko a Ukrajina dnes zdárně buduje vzornou fašistickou společnost.

   Smazat
  4. Rusové dělali obchvaty, aby zachránili před bombardováním a ničením taková polská města jako Krakow, a oni stále živí svoji nenávist k Rusku. No není to banda hlupáků. A jak týrali ruské a ukrajinské zajatce ve svých koncentrácích v roce 1919-20! Hanba mluvit. Polští nacionalisté - navrch huj, uvnitř fuj.

   Smazat
  5. Pro 16:00: Ano, můžeme poděkovat těm komunistům s komunistickým smýšlením, kteří zabránili ve školních osnovách učit naše děti o tom, co jsou Poláci za bezcharakterní darebáky, o tom, jak společně s nacisty obsazovali naše pohraničí a vyháněli Čechy z jejich domovů. Hodně dlouho se vám dobře spolupracovalo s německými nacisty. Už Beneš říkal, že jsme obklopeni samými nepřáteli, mezi které počítal i Poláky a Maďary. Kdyby vás Rudá armáda neosvobodila, Hitler by vás jako podřadný národ zlikvidoval během pár let. A až budete příště opět otravovat s Katyní a urážet jiné národy, pak si nejdříve dobře prostudujte vlastní dějiny a zameťte před vlastním prahem.

   Smazat
 13. Poláci chtějí dobrovolně s nadšením jít proti Rusku za zájmy SSA do pole?

  OdpovědětSmazat
 14. Rusko má prezidenta kterého může závidět celý svět. Pane Putine díky! Otevřeně a přitom citlivě řiká na rovinu pravdu která se všem těm řiťolezcům a křivákům všeho druhu nelíbí. Na hrubý pytel hrubá záplata,je čas ukázat těm fašistickejm kreatůrám že není již kam ustupovat a nejlepší obranou je říkat pravdu!!! Ať žije Putin,ať žije Rusko,Novorosija a celý pokrokový svět!

  OdpovědětSmazat
 15. Češi i poláci si překrucují histori.Jsme idioti ! A poláci si běží na vidle docela rychle a s úsměvem ve tváři. Docela si vyskakují a nemají na tuto vyšší hru! Narostl jim hřebínek. Nám taky,ale méně! Budeme využiti jen pro špinavou práci s poláky stejně jako pobaltské země!!Jen si to myslíme, že jsme jedničky, takže kopeme medvědfa do kotníku hrdině!Stydím se jako čech.Jedničky nejsou ani němci ani angláni s frantíkama!Ty jsou max.dvojky,možná trojky.Jedničky jsou pouze USA a Rusko.Čína to sleduje z povzdálí a neplete se do toho marastu zatím razantně!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poláci jsou pěkný pokrytci, veřejně poklonkují Americe, ale v zákulisí hopsnuli na čínského koně (AIIB). A Donald Tusk ? Nebyl jeho otec náhodou vojákem Wehrmachtu ? Aby mu vylepšili kádrový posudek, tak z něho udělali zběha.

   Smazat
  2. Vtip z ruského netu: Židovská delegace přijíždí do Osvětimi na oslavy osvobození Rudou armádou. U brány je vítají Lotyši, Litevci, Estonci a Poláci. A polský představitel říká Židům: všechno je už připravené, Rusové nám tentokrát překážet nebudou.

   Smazat
 16. Jinak jste jistě zaznamenali, že v Praze bude centrála "internetového boje" s mediálním nepřítelem. Ještě asi nemají dost Čechů, tak zatím vypomáhají polští soudruzi, bohužel bez znalosti českého jazyka. Přijměte proto omluvu za zhoršené podmínky spojené s luštěním textů v polském jazyce.

  OdpovědětSmazat
 17. Polak neni narodnost, je to profese.

  OdpovědětSmazat
 18. Nechápu, proč náš prezident pojede na oslavy do Polska do Westerplatte. Tam sice začala druhá světová válka, ale teď nejsou oslavy začátku, nýbrž konce této války, přesněji řečeno (a skoro již zamlčováno) porážky nacistického Německa. V té tobě ovšem od doby Mnichova a od r.1934 udržovalo Polsko těsné vztahy s nacistickým Německem a s jeho souhlasem obsadilo české Těšínsko a kus Slovenska. To byla tedy polská okupace československého území v době Westerplatte a Zeman by jim to měl připomenout. Sami s trháním Československa udělali to, co pak vytýkali SSSR.

  OdpovědětSmazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 20. Jasné ,perfektní vysvětlení počátků 2 světové války včetně toho kdo a jak se na tom podílel. Z Tuska tím Putin udělal obecního blba.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co Donnymu chybí na intelektu, dohání hravě loayalitou.

   Smazat
 21. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 22. A my by jsme měli stejným způsobem připomínat Francii a Anglii Mnichov a Polákům Těšínsko.....není nad spojence....

  OdpovědětSmazat
 23. Sovětské motocykly DNĚPR / URAL tedy stěžejní motocykly Ruska
  JSOU DOSLOVA SYMBOLEM FAŠOBOLŠEVICKÉ KOALICE Molotov- Riebentrop.
  """Historie sovětských motocyklů M-72 Dněpr začala před druhou světovou válkou, kdy v Sovětském svazu vznikl požadavek na obdobný typ motocyklu, jaký užíval zejména Wehrmacht. Přes překupníky byly získány stroje / Wanderer/, které se snažili sovětští konstruktéři zkopírovat. Poté, co v květnu 1939, krátce po jmenování Molotova sovětským ministrem zahraničí, navrhl německý velvyslanec v Moskvě zahájit hospodářské rozhovory, které vyvrcholily podepsáním Paktu Ribbentrop-Molotov, byla v rámci této dohody poskytnuta SSSR technická a technologická pomoc. Německo poskytlo mimo jiné i plány a výrobní postupy německého motocyklu BMW R-71.
  Putinovi nackove by mēli prijechat na Uralech a Dnēprech. Na na Hondach a Harlejich.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A 18:49 Ty chytrolíne , ty teda máš starosti, na čem že pojedou motorkáři z Ruska. Ty určitě jezdíš na Harleji s americkou fanglí za prdelí. Čím víc pruhů, tím víc Adidas, nebo vlezořiť?

   Smazat
  2. Ale hlavně, že tam mají jako jediného slušného prezidenta široko daleko, ty dutá hlavo! Je vidět, že seš ještě takové mladé nevychované pískle, co umí jen urážet a cpe se mezi dospělé a o životě toho zatím moc neví .

   Smazat
 24. Z namyšleného a arogantního Tuska udělal neandrtálce, což mu právem patří..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:52 A to, tupej fašoune něco mění na té okupaci ze strany Polska?

   Smazat
  2. 19:06: Podstatně mění, pokud jednalo Polsko jako agresor a to jednalo, mělo by sklapnout paty a zpytovat svědomí. Ve videu je jasně patrné, že se ruský prezident za tento pakt s Hitlerem omlouvá, i když nechápu proč. Kdy tak učiní ostatní státy? Proamerický tupče v důchodu a nestarej se o to, na čem pojedou ruští motorkáři, je ti po tom houbelec.

   Smazat
 25. Já bych byl opatrný s těmi resentinenty, ničemu tím nepomůžeme, dívejme se dopředu abychon viděli co Velký bratr a jeho pŕisluhovači Trautenberk, Němcová, etc. na nás chystají. Třeba jít demonstrovat proti TTIP, novele branného zákona. Ať se ukáže KSČM a zaplatí dva vlaky z Moravy a Slezska, tedy z oblasti, kde je vysoká nezaměstnanost, na demonstraci do Prahy. Z těch podpor se těžko jezdí do Prahy. Na závěr: Trochu znám Polsko a ne všeci Poláci se těší z této situace Rozumný člověk nechce válku a tak je i Polsku. Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mate pravdu. Kdyz naposledy KSCM zaplatila vlak, gulas, koralku a pivo, prijelo z Ostravy vice jak 60 komunistickych duchodcu. Tak se to dela !

   Smazat
  2. Anonym 19::23 Že nejdeš na pivo,když tě to tady nebaví!Stejně tou jedovatou slinou nic nesvedeš!!

   Smazat
  3. To je pravda, že resentimenty ničemu nepomohou, ale je třeba se bránit šíření lží o naší historii. Můžeme najít fotky, na kterých se okupanti Poláci objímají s Maďary, ale nikdo maďarskou účast neřeší, protože se vedení jejich státu i jejich národ chová racionálně a nepřidává se na stranu válečných štváčů, spíše naopak. A pokud se Poláci neustále budou snažit šířit lži o Rusku a naší zemi, notabene si nárokovat naše území a snažit se nás zatáhnout do další války, je třeba se bránit.

   Smazat
  4. KSČ se měla zcela rozpustit a ne se obohatit o M. Se svou úchvatnou akceschopností a levicovostí by si ti zasloužilí komunisti mohli tak leda lehnout do mauzolea. A představitele odborů si vzít ssebou. Generální neomezenou stávku za zlepšení trhu práce a pracovních podmínek dodnes NESVOLALI! To jediné by naši vládu k něčemu donutilo...

   Smazat
 26. To vyvraždění polských důstojníků nebylo nikdy stoprocentně SSSR dokázáno. Existuje okolo toho spousta záhad, jako zmizelé dokumenty atd. I na tomto servru, se objevily o tom články. Je to podobné , jako tvrzení, že člověk pochází z opice. Jaké jsou pro to důkazy, zvláště, když chybí vývojový mezičlánek?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 27. Myslím, že by Poláci měli odevzdat Slezko (nejlépe Čechům, kterým ho sebrali Němci) a vrátit se na Ukrajinu. Tam patří.
  Myslím,že Katyňské důstojníky dal Stalin zavraždit, Mohl si vybrat: evakuovat je na úkor vlastního obyvatelstva nebo předat Němcům, aby mu pomohli v boji proti Svazu. Vrátil jim tak to, jak oni před 18 lety zacházeli s bolševiky.

  OdpovědětSmazat
 28. Politika je svinstvo a vyústění politiky do války pak činí to svinstvo na kvadrát a ještě více. Děda Donalda Tusku bojoval ve Whermachtu a druhého děda hladil sám fuehrer, tak co bychom mohli chtít za pochopení od polského reprezentanta. Jinak odpověď Putina a pak ještě srovnání s plesnivou vánočkou a vyzobávání rozinek je vedle všeho , co bylo řečeno krátce a stučně i v takto ožehavých tématech, co se nyní snaží jistí VIP přelhat jsou výtečné. No a způsob nehodnocení věcí ze strany Putina, nyní i muže TIME TOP 100, je shrnutím, že ani není třeba hodnotit. On i popis MNICHOVSKÉ ZRADY ukazuje na ostaní neviňátka, bez hodnocení, jen popis..i polské agrese.

  OdpovědětSmazat
 29. V dobách slávy Brzeziňského a papeže Vojtyly se elita Polska považovala za pupek světa. Po rozpadu SSSR pak úplně zblbli. Churchill měl pravdu, když o nich prohlásil, že jsou vředem Evropy, především pro jejich chování po skončení první světové války a pro spojenectví s Hitlerem před tou druhou, kdy mu dokonce nabízeli pomoc při napadení SSSR. Jsem přesvědčen, že by elita Polska měla doslova a do písmene držet hubu, protože je i dneska celá prolezlá fašistickými idejemi, včetně oné fanaticky „správné“ nenávisti k Židům i ostatním křesťanským církvím, především té pravoslavné.

  OdpovědětSmazat
 30. Rusáci, je mi z vašich názorů zle.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.