Reklama

pátek 24. dubna 2015

Schwarzenbergovi, Banbišovi a Zaorálkovi kumpáni v akci (video ! + 18!))

24.4.2015  Studio Azov - Ukrajina

Český mainstream nám je přestavuje jako vzorné proevropské demokraty, směřující na západ. Od začátku jejich majdanského vystoupení je jezdili podporovat tací občané jako Schwarzenberg, Bursík, Štětina, Petra Procházková... Chvalozpěvy na ně píší Bakalovy a Babišovy plátky, redaktoři veřejnoprávní televize i agenti Člověka v tísni. Podporuje je současná česká vláda ústy Sobotky, Zaorálka a Stropnického i mnoho intelektuálů z tzv. pražské kavárny.


Sami prosím posuďte, kam směřuje česká společnost, když jí udávají směr výše jmenovaní. 

Ukrajinský dobrovolnický prapor Azov poslal světu své video-poselství., jak nakládá s válečnými zajatci. Kdo má slabší povahu, ať se raději promítání videa vyhne.

70 komentářů :

 1. On jednou přijde den a takoví Schwarzenbergové, Bursíci či Štětinové, spolu se Zaorálky budou pykat za to, co svým jednáním dopustili a přivodili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Schwarzenberg pykat nebude. Už to nestihne. Nejstarší nacistický zločinec byl Klaus Schilling a ten byl popravený ve svých 75 letech. Schwarzenbergovi je už teď víc.

   Smazat
  2. Spíše bych typl, že ty svině svinský - planetárních rozměrů, odjedou "plánovaně" do zahraničí a odtamtud budou škodit do poslední chvíle, pokud si na ně nedošlápne anarchista ve starém pojetí. Ale jestli existuje spravedlnost Boží po smrti, tak ty se budou očišťovat ještě několik svých zkurvených životů.
   Dobře nám tak, když existují zločinci, kteří je volí.

   Smazat
  3. Další video z popravy Moskala pravým sektorem obješením..
   https://www.youtube.com/watch?v=N06wST7HzMU#t=151

   Smazat
  4. poslechněte si Štětinu, hlavně ten konec: https://www.youtube.com/watch?v=_6OhX_0B5GQ

   Smazat
  5. to video je rok staré, je to z léta 2014, podívejte se na listí -https://www.google.cz/?gfe_rd=cr&ei=AnkjVanxJImJ8QeV6YDQCw#q=%D0%91%D0%BE%D1%80%D1%86%D1%83%D0%BD%D1%8B+%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D0%B3%D0%BE+%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0+%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B8+%D1%87%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%BA%D0%B0+

   Smazat
  6. Loňská vražda není vražda? Kašlete na listí, koukejte na podstatu, nacisté vraždí své spoluobčany proto, že jsou jiné národnosti!!! A naši politici tomu fandí!!!

   Smazat
  7. Naši POLITICI ??? Snad tajtrlíci. Když se podívám zpět tak posledním politikem byl Gustík. Podotýkám, že jsem nikdy nebyl v žádné partaji a spíš jsem měl za vlády Gusty problémy. Nedá se ale nic dělat pravda je pravda.

   Smazat
 2. Na video se dívat nebudu, předpokládám, že je ze stejného soudku jako již legendární ukřižování 3 letého chlapce před očima matky :-D
  https://www.youtube.com/watch?v=Xf8Gt2Wnv74

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím, na co narážíte, ale toto vide není podvrh. Jde o autentický materiál, který na svých facebookových stránkách uveřejnil tzv. prapor Azov. Oni se tím ukrajinští náckové chlubí!!!

   Smazat
  2. 23.13 Takové video ale za poslední rok zveřejněno nebylo. Trochu si vymýšlíte.
   Na druhou stranu, když už mluvíte o soudku, podívejte se raději na ukrajinskou webovou stránku smrti, tam je podobně názorných výzev k vraždění plno a jsou naprosto veřejně přístupné. Vyjádření tam napsaná navíc nejsou výsledkem stresu, šoku, či čehokoliv jiného.

   Smazat
 3. přidám fotku:
  http://vk.com/strelkov_info?z=photo-57424472_363810305%2Fwall-57424472_56576

  OdpovědětSmazat
 4. Zminovani politici podporuji Ukrajinu v jejim odporu proti ruske agresi. Priste nelzi, Dvoraku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaká Ruská agrese a kde? Ty pitomče úlysnej jediná agrese se děje v tvé duté hlavě, tak nepiš o někom aby nelhal když jsi sám ulhanej jak šekl a budeš trpět jako pes když tě jednou najde pravda.

   Smazat
  2. Pepku vyskoč a zamektej. :-))

   Smazat
  3. Nespící troll 3:53 - noční směna. Diskuse s placeným blbem nemá cenu, pořád to říkám. Prej "podívej se na zprávy...." Myslí tím zjevně ČT. To stačí. Nediskutovat - Pepku hop!

   Smazat
  4. Anonyme 23.32 - Můžete mi prosím prozradit, jak mohu lhát, když jen přetiskuji, co jsem našel na internetu. Obraťte se laskavě na vaše idoly z nacistického praporu Azov, kteří terorizují Mariupol a okolí a z jejichž umělecké dílny vzešlo video o upalování lidí za živa. Spojení na ně je na facebooku.

   Smazat
  5. Vase video pochazi od separatistu.

   Smazat
  6. A ti to mají od nacistů z praporu Azov.

   Smazat
  7. Anonym 23 32 mi připomíná svazácké fanatiky .

   Smazat
 5. O pravosti videa mám bohužel vážné pochybnosti. Důvody nebudu uvádět, nechci nahrávat místním rusofóbům. Říkám bohužel, protože jestli se časem ukáže, že to bylo nahrané, tak právě ti rusofóbové budou mít ohromný svátek. Samozřejmě to může být i záměrný podvrh za tímto účelem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Těžko oponovat zaslepenci. Nikdy neuvěří, protože by se mu rozbil jeho pravdolářkaský svět.Je stejný fanatik jako nacisti. Ale těch zločinů Ukrajinců je více. Majdan- stříleli polští odstřelovači, upálení v Oděse, ukřižování dítěte před matkouu. Je potřebné pokračovat?

   Smazat
  2. Pravda je to poslední, čeho se můžeme nadít; ta zařve vždy první. Pro masovou spotřebu to je vyhovující - tedy pro zločince.
   A většině - tedy ovčanům, to přeci vyhovuje.

   Smazat
  3. Takove video muze natocit jakykoliv idiot treba na dvorku. To se Putlerovi hosi moc neukazali.

   Smazat
  4. Tak proč jsi do dneška nic nenatočil, řiťopichu? A vychvaluje se tím na svých stránkách Azov, ale ty nevíš co to je za spolek íkváči.

   Smazat
 6. Dvoraku, dokazal bys to rici lidem ktere na zaklade toho podvrhu obvinujes do oci, fasisticky darebaku ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pevně věřím, že ta vlastizrádná banda bude jednou viset a spolu s nimi i takový blbové jako je Dvořák a spol. Věřím, že nestihnou naskákat do letadel a odletět. Při dnešní technice si jich lid najde i kdyby zalezli pod zemský povrch. Nezbívá, než vyčistit tuto zem od podobného marastu.

   Smazat
  2. Zbívá nezbívá, nejprve je nutno se naučit gramatiku a pak se můžeš začít bavit s dospělými.

   Smazat
  3. Lopato z 8:36, radši se nevyjadřujuj, tvá gramatika naznačuje, co jsi za myslitele.

   Smazat
  4. Pro Anonyma 5,11 co neumí nic než urážet. Video natočil a dal na internet fašistický prapor Azov, který ložíruje ve starém ruském přístavním městě Mariupolu a v jeho okolí. Má vystrašit odpůrce dnešního kyjevského režimu. Sami 'azovci' to na svých stránkách uvádějí. Tak se prosím nerozčilujte a raději se pořádně koukněte, komu fandíte. Příště vaše hrubosti a nadávky opět smažu.

   Smazat
  5. Dvořáku, uvádějí to stejně tak jako když se separatisti chlubili první hodiny na svých stánkách sestřelením Boeingu?

   Smazat
  6. A nebo když se Strelkov chlubí na svých stránkách, že válku na Ukrajině rozpoutal on?

   Smazat
  7. Vy jste opravdu úžasný myslitel a mistr dedukce.

   Smazat
  8. Dedukce? Nepoužívejte slůvka jejichž význam neznáte.

   Zato vy jste se s tím, že "Azov jsou Babišovi a Zaorálkovi kumpáni" zase předvedl.

   Proč tady neotisknete něco ze Strelkovova popisu jak rozpoutal válku a bez jeho přičinění by žádná válka ani nevznikla? Nehodí se vám to do krámu, co?

   Smazat
  9. Právě, že se hodí. Ze Strelkovových slov je možné poměrně přesně slyšet, že k leteckému, dělostřeleckému a raketovému bombardování infrastruktury, správních budov, nemocnic, škol, sídlišť, vesnic .... neměla ukrajinská vláda důvod.

   Smazat
  10. No tak právě proto asi těžko pochopit, proč by to ten Strelkov takto bezelstně přiznával? Jako argumenty pro mezinárodní soudy? Nebo pro nějaké nájemné vrahy? Nebo se vytahoval před svojí milou Natašou?

   Smazat
 7. Na tyto tři hazly z naší žumpen kavárny (pořadí vyjadřuje míru bezcharakternosti: Stropnický, Zaorálek, Sobotka) jsem podal žalobu k nejvyššímu soudu pro vlastizradu. Soud už se tímto zabývá. Myslím si, že by se měl zpátky zavést "provaz". Stropnickému jsem to napsal na e-mail.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji vám nastotisíckrát - alespoň někdo se našel! Děkuji za sebe, svou rodinu, za všechny lidi se základní dávkou slušnosti. Takových příležitostí bude ještě více.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Přeji Vám, aby se to povedlo 6:24. Myslím, že by za Váma stálo 90:% obyvatel. Jenže co si můžeme myslet o společnosti
   když ta propagandistická banda už ovlivňuje orgány státní moci a ti naši vlastizrádci kývou hlavami jako nemocní osli. Čekaji co na to řekne USA, Když po návštěvě USA přehodnotil svůj pohled, tak je mi z něj na blití.

   Smazat
  4. Zajímavé US akcičky. Protektor nevštěvuje nejvyšší soudce a státní zástupce, pořádá červenokaretní sešlosti, anebo vítání okupačního divadla, imperátor si povolává na raport premiéra a ministra financí, aby je čerstvě zaúkoloval. Podle toho pak vypadá politika kolonie.

   Smazat
 8. 23,32 Proč ruská agrese? Svrhli snad Rusové podvodem (střelba na 2 strany na majdanu) legitimního prezidenta a legitimní vládu na Ukrajině a ustavili snad Rusové podvodem a zastrašováním (v parlamentu) fašistickou svoloč k moci v Kyjevě? Menežují snad Rusové z kyjevského ministerstva teroristickou ATO a násilné podvody ("sebevražedná" Oděsa, neobjasněné sestřelení malajského letadla), které odstartovaly současný vývoj na Ukrajině? Obkličují snad Rusové USA? Snaží se snad Rusové rozkrást celou Ukrajinu? Jsou Rothschildové z Ruska?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Vidím že se ti v hlavě prohání hodně zelených mužíků. Ale my tě jednou vyléčíme.

   Smazat
 9. 7,27 na hrubý pytel hrubá záplata. Mají snad ponechat Rusové ty chudáky všanc spojeným nacistickým sborům (Academy, Azov, Ajdar, Pravý sektor, nazi garda...?) Stejnou podporu poskytují pučistům od samého začátku mezinárodní nacisté (nevíš kam dodávaly české firmy zbraně a za co děloval kyjevský fašista české firmě a české vládě?). Dokonce někteří z nich v RB OSN veřejně hlasovali pro podporu nacismu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 8,17 Jak se to veme, námezdný trolle. Říká stejnou půlku pravdy jako nazi strana, tedy USA, Kyjev etc.. A dělá přesně to samé co dělají oni. S tím rozdílem, že Rusko je za to nácky, kteří se nevidí v zrcadle přehlíženo a že celou tu sviňárnu na Ukrajině neiniciovalo. Tu iniciovali náckové ze západu v čele s Nulandovou.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 8,52 Západní náckové podporují ukrajinské nacisty (i v RB OSN), přehlížejí jejich zločiny proti mezinárodnímu právu, parlamentnímu systému, ústavě i lidskosti, zavírají oči před tím, když představitel nacistického režimu mluví o ruskojazyčních obyvatelích jako o "podlidech" zavírají oči před vraždami politických oponentů fašistického režimu, zavírají oči před perzekucemi politických oponentů, před vražděním, mučením a unášením ruských novinářů na ukrajině, zavírají oči před nacistickou symbolikou, před instalováním nacistu do vedení ministerstva "obrany" v Kyjevu. Jistou symbolikou je, že ve vládě Ukrajiny zasedla nejhnusnější mezinárodní směsice podvodníků, zločinců a poradce jim dělají tuneláři.

   Smazat
  5. Anonymní25. dubna 2015 8:52
   "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek a nebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám kdo to povídal. Rozuměls?"

   Smazat
 10. Takhle potom dopadají nacisti -azováci,vlastní tank je přejede....
  http://rusvesna.su/news/1429926977

  OdpovědětSmazat
 11. Ve svém okolí udělám vše, aby bývalé i současné vládní strany za posledních 20 let nedostali žádný volební hlas a to ani na regionální úrovni. Kdo má jen trochu soudnosti udělá to samé
  Volič.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Plně souhlasím, dle mého názoru se mimoparlamentní strany a hnutí musejí sjednotit. A jít do voleb jako jeden subjekt (např. národní fronta), jinak není šance se dostat do parlamentu. Jedná se už o přežití našich spoluobčanů. S pozdravem P.K.

   Smazat
  2. Boha, další blbec který si myslí, že hodí lístek do urny, tím veškerá jeho práce končí a politici, starejte se.

   Smazat
  3. Zajímavá a přínosná myšlenka, kéž by to tak bylo!!!

   Smazat
  4. jsem rád, že alespoň na těchto stránkách je dost lidí, kteří si uvědomují na čí straně vystavují hákové kříže a fašisty mají za národní hrdiny. Žel je hodně věřících a poplatných každému režimu. A tací vždy budou inklinovat k ukrajinskému fašismu.

   Smazat
 12. Této vládě a systému jak funguje EU, dávám rok, maximálně dva.To říkal i Kodet v Pelíškách.Když tuto situaci rozebereme.Tak odchod Řecka z eurozóny a mohlo by se stát i z EU je na dohled.EU s Německem, nemohou donekonečna živit 11 milionů řeckých občanů, tato záležitost, kdy budou Řekové soběstační i ve splácení svých dluhů se odhaduje na desetiletí.Tady je záchrana nemožná, ať si tvrdí v Bruselu co chtějí.Řekové se budou orientovat na Rusko.Po volbách ve Finsku, kdy zvítězili Populisté, už teď nesouhlasí s financováním nekonečných půjček Řecku, sami mají problémů víc než dost a dokonce by podle Populistů bylo výhodnější vystoupit z eurozóny také a zavedení finské marky zpět.Další aspekt k rozkladu je Velká Británie a květnové volby, včetně nadcházejícího referenda o vystoupení z EU.Místní strana UKIP, která sbírá velké úspěchy, tento plán má dokonce ve volebním programu.Další by mohlo následovat Španělsko, po volbách a výhře strany Podemos, podobný program jako Syriza a nakonec Rakousko, které již sbírá podpisy pro vyhlášení referenda na vystoupení z EU.A jako třešnička na dortu je založení nového konkurenta Světové banky-AIIB, kam se přidaly snad všechny státy EU mimo, samozřejmě naprosto loajální ČR k USA s našimi vrcholnými politiky.Takže vlak se postupně rozjíždí a titom naši politikové mohou klackama tento rozjetý vlak brzdit, ale takovou váhu již nelze ubrzdit!!!Nevím, proč nás v této době, kdy se ukazuje, že Euro byl špatným politickým projektem a 85 procent lidí si ho nepřeje, nám politici vnucují výhodnost přijetí.Ano, potřebují dalšího financéra řeckých dluhů, tomu rozumím, ale my, celý národ, nepotřebujeme tyto politiky!!!

  OdpovědětSmazat
 13. Kam že ty mrchy utečou? Kam utekl Ceaucescu? Moc si to všichni malujou na růžovo.Nebude kam utéci, a kam se kdo hne, tam stejně chcípne hlady, bude to pěšky jako za vozem. Přibyla spousta lidské havěti, které to ze srdce přeju.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. na druhoustranu ten "třetí vzadu", co do toho masakru leje prachy, aby mrtvejch bylo víc, je za vodou, tedy v suchu.

   Smazat
  2. 13:15 - PŘEJ A BUDE TI PŘÁNO

   Smazat
 14. Prezidente Zemane - rozpustte tu fasicistickou vladu Ceske republiky - je to vlada fasistu a tech co sympatizuji a podporuji fasismus ....

  ...Udelejte to OKAMZITE .....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty poroucis Vlastiku i prezidentovi ?

   Smazat
  2. 15,18 Ty nemáš ani pracovní přestávku, trotlle? Smrdíš tady ve dne v noci. To ti ministerstvo propagandy za ty štěky tolik platí?

   Smazat
  3. Je to zapšklý důchodce, trpící nespavostí, tak holt se musí vyzvracet jinde, aby starou nenaštval, protože by ho ztloukla.

   Smazat
 15. Anonymní-11-14---dobře napsané-

  OdpovědětSmazat
 16. tato doba hezky ukázala co to máme ve správě země ZA KRYSY žijí si svůj vlastní život a nechají se národem na který serou VYDRŽOVAT jak dlouho ještě tohle budem trpět !!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 17. Nešlo by tato videa a fotografie poslat naším "svobodymilovným" politikům?

  OdpovědětSmazat
 18. Dyť jo anonyme 16.31 - myslíš že bych se dneska nějak bál? Vůbec ne - tady chcípem zaživa za těch pár šesťáků které nám ti smradi dopřávají, stahují nás zaživa z kůže, už pětadvacet let vymejšlí jen pytloviny, zákazy, příkazy, rozkazy, vše doprovázeno umělým natahováním cen. Proti těmhle byli ti dřívější červení zmrdi celkem kámoši, a tenhle druh zmetků by jen tak nechcípl. Jen nějakou pohromou, a nikdy bychom se toho nezbavili. Já už na to seru, ale myslím na děti a ty další, které si děti nadělají -aby je nedělali pro obživu a vytěžování těmhle chcípákům.

  OdpovědětSmazat
 19. Подлинность видеозаписи пока...:
  http://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/201504242108-kekc.htm

  Pravost videa není ověřena.
  Видео: Сводки от ополчения Новороссиии/ВКонтакте

  zdroj: video opolčenců Novoruska :-)))) tak tím se může zabývat leda pitomec

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč? Co jste tím chtěl(a) vzjádřit? Svou omezenost? Nenávist? Pohrdání? Prosím, vysvětlete.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.