Reklama

pátek 3. dubna 2015

Seznam tvrzení usvědčujících ruské agenty

Radim Valenčík
3. 4. 2015     radimvalenčíkpíše
Podle hvězd politické scény typu Němcové či Langšádlové je Česko prošpikováno ruskými agenty a média na nás chrlí ruskou propagandu ze všech stran, viz např. články: "Němcová (ODS): Vyvěsíte seznam propagandistických serverů, které podporují Rusko?" zde 

"Agenti Ruska tu působí v médiích, v politice i na vysokých úřadech. Někteří za úplatu, což je vlastizrada, a měli bychom to řešit, soudí Langšádlová z TOP 09" zde

Abychom mohli této propagandě vzdorovat, musíme uveřejnit nejen úplný seznam ruských agentů, propagandistických serverů ovládaných ruskými agenty, ale i úplný seznam tvrzení ruské propagandy. Doporučuji na tento seznam zařadit následující výroky:

- Politická reprezentace EU buď neprozíravě nebo účelově zvolila takový postup přičlenění Ukrajiny k EU, který byl ekonomicky neprůchodný a který nutně vedl k destabilizaci politického vedení Ukrajiny.

- Jakmile se nereálnost ekonomického přidružení Ukrajiny začala projevovat, politická reprezentace EU místo nutných korekcí a vyjednávání s Ruskem využila či zneužila situace k tlaku na odchod Janukovyčovy politické garnitury, což vedlo k celkové (nejen politické, ale i ekonomické a národnostní) destabilizaci Ukrajiny.

- Na počínající destabilitu Ukrajiny politická reprezentace EU reagovala tolerováním narůstajících projevů historického revanšizmu a nacionalismu diskriminujícího obyvatelstvo východních oblastí Ukrajiny.

- K posuzování událostí na východní Ukrajině politická reprezentace EU zcela zjevně používá dvojí metr.

- O zaujatosti politické reprezentace EU svědčí mj. to, jak bez znalosti příčin okamžitě reagovala na sestřelení malajsijského letadla nad Ukrajinou přijetím protiruských sankcí.

- Ukrajinská armáda je používána i k masakrování civilního obyvatelstva na východě Ukrajiny způsobem, který je v poválečných dějinách bezprecedentní (který nelze srovnat např. s ostřelováním sarajevského tržiště a jeho oběťmi).

- Současné ukrajinské vedení oslavuje osoby, které jsou jak na Ukrajině, tak i ve světě symbolem genocidního nacionalismu.

- Současná politická reprezentace EU podporuje na Ukrajině vládu oligarchů, jejichž majetek a moc vzešly z hrubého porušování zákonů; politiku nutně vedoucí ke konfliktům a ekonomickému úpadku Ukrajiny, což - jak musí být zřejmé každému soudnému člověku - povede ke stále brutálnějšímu zastírání příčin sociálních dopadů na obyvatelstvo vyhrocováním konfliktů na bázi genocidního nacionalismu.

- Posouváním hranic NATO a základen USA k ruským hranicím se cítí Rusko ohroženo.

- Řada kroků, které dělá Rusko, vyplývá právě z jeho pocitu ohrožení a z toho, že si postup současné politické reprezentace EU vyhodnotilo jako její selhání dané tím, že je vydírána USA.

- Současná politická reprezentace EU se nechala vtáhnout těmi, co ovládají geopolitiku USA, do narůstajícího konfliktu s Ruskem, což vede k vyhrocení situace v Evropě a dosud největšímu nebezpečí válečného konfliktu od 2. světové války; konfliktu kterým by bylo těžce zasaženo obyvatelstvo prakticky všech zemí EU.


Navrhuji:

1. Považovat použití kteréhokoli z těchto výroků (i v pozměněné podobě) za ruskou propagandu.

2. Autora takového výroku považovat za ruského agenta a okamžitě bez soudu ho internovat. 3. Následně autora takového výroku dopravit do Polska, kde už mají zkušenosti, jak jej mučením přimět k doznání.

Seznam výroků umožňujících identifikovat ruské agenty, který jsem dal, není úplný. Proto vyzývám všechny, kterým není osud naší vlasti lhostejný, aby jej pomohli doplnit.

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/2210-seznam-tvrzeni-usvedcujicich-ruske-agenty.html

28 komentářů :

 1. Musím se podívat na svůj účet ... pořád nic, to je divný. Ten Putin mě zklamal ...
  Asi si stoupnu do fronty na červené kartičky a americké vlaječky, tam asi bude výplata jistější.

  OdpovědětSmazat
 2. Podle sebe soudí druhé ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když něco řekne Němcová či Langšádlová, nemá to stát nikomu za reakci. Účelnější je číst Babičku nebo telefonní seznam.

   Smazat
  2. Normálně nepoužívá takováto slova (viz dále), ale situace je vážná a jeden se má radši zeptat, aby nenarazil. Tedy: Když veřejně prohlásím, že Langšádlová a Němcová jsou krávy, budu taky ruským agentem? Ale jinak si myslím, že chvíli poslouchat ty dvě, tak by mu byli i Marťani milejší.

   Smazat
  3. Proč si proboha berete do úst tak milá a hodná zvířatka, což krávy nepochybně jsou? Prosím, neurážejte je, srovnání s těmi dvěma obludami si rozhodně nezaslouží.

   Smazat
 3. Obě dvě hvězdy české politiky by měly být akutně hospitalizovány na psychiatrii. Paní Němcová, kterou její modří ptáci přijali v jejím mladším věku jako maskota, tuto svou bývalou roli ani ve starším věku stále nepochopila. Ve starším věku, je tak ctižádostivá a nenávistná, že se cpe do role psychopatického chlapa nabuzeného testosteronem (neuvažuje náhodou o změně pohlaví?). To čím by mohla jako žena v politice zaujmout nebo vyniknout je evidentně nad její chápání. A tak se z ní stává jen tuctový, hnusný, uřvaný, rvavý, nemyslící parlamentní rváč. Navíc hormonálně nevyvážený a zralý pro akutní psychiatrickou léčbu. Myslím, že i pohádková Ježibaba s bradavicí na nose je více sexi a inteligentnější než paní Němcová. (A ta druhá hvězda je v podstatě kopií té první. Konečně co čekat od českých parlamentních poměrů???)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kto bude súdiť tieto pošahané ženy(?), keď podporujú Ukrajinskú vládu, ktorá zabíja vlastné obyvateľstvo a kto bude súdiť knieža za to, že si zodral topánky na Majdane a tým podporil to, čo sa deje na Ukrajine?

   Smazat
 4. Obě dvě hvězdy české politiky by měly být akutně hospitalizovány na psychiatrii. Paní Němcová, kterou její modří ptáci přijali v jejím mladším věku jako maskota, tuto svou bývalou roli ani ve starším věku stále nepochopila. Ve starším věku, je tak ctižádostivá a nenávistná, že se cpe do role psychopatického chlapa nabuzeného testosteronem (neuvažuje náhodou o změně pohlaví?). To čím by mohla jako žena v politice zaujmout nebo vyniknout je evidentně nad její chápání. A tak se z ní stává jen tuctový, hnusný, uřvaný, rvavý, nemyslící parlamentní rváč. Navíc hormonálně nevyvážený a zralý pro akutní psychiatrickou léčbu. Myslím, že i pohádková Ježibaba s bradavicí na nose je více sexi a inteligentnější než paní Němcová. (A ta druhá hvězda je v podstatě kopií té první. Konečně co čekat od českých parlamentních poměrů???)

  OdpovědětSmazat
 5. Ty čubko Němcová. Omlouvám se všem Němcům, to jen naše jedna slepice nosí Vaše jméno.

  OdpovědětSmazat
 6. Nepřítel nám byl již určen..
  ..kupředu levá! ....nebo pravá?..ani nevím

  OdpovědětSmazat
 7. Kabrhelová se Švorcovou byly proti Němcové s Lanšáglovou amatérky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Švorcová byla výborná herečka, viděl jsem ji v řadě inscenací.
   V Čapkově hře "MATKA" byla výborná.
   Kabrhelovou zařazuji k těm dvoum slepicím.

   Smazat
 8. doktor Za jakýmikoliv extrémními názory je vždy zanedbaný sex.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mě zdejší nějaký totalista x-krát vymazal, tak uvažuji, že reakcí zanechám. Ani na dotaz PROČ? jim nestojím za odpověď. Také mě to stojí nějaký čas a úsilí. Když nemají zájem o diskusníky... Ale vykazují nárůst přispěvatelů. Jsou citliví na židy například. Hlavně že kamarádi z mokré čtvrti jako Olšer či Hekrdla mají dlouhé, na provize vydatné, články obden. Nějak se to začíná vymykat mému chápání a smrdí mi to.
   Také jsem si všiml, že minimálně dva velmi ostří diskusní přispěvatelé již nedopisují. Třeba pan Šrámek. Jen se domýšlím, že opět kvůli cenzůře. Mě cenzurní nápady nezajímají a jen mě to uráží.
   Pokud by se někomu zachtělo vymazat i tento můj příspěvek, pak uvádím, že ho mám zkopírovaný a vložím ho ještě mnohokrát. Myslet, soudruzi, myslet. Domykavost mozkových chlopní.

   Slunce v duši, ogaři.

   Smazat
  2. Mě taky mockrát vymazali, protože jsem reagoval na nějakého toho Palmera a tak jsem se holt svezl s ním. To mě nevadí, stejně jako to, že někdy tam naopak visím jako magor ve vzduchoprázdnu s hloupým výrokem, když naopak smažou jenom Palmera. To mně taky nevadí. Ale ty provokace s židy, to se nedivím, protože to je jasně psáno s účelem, aby někdo weš ohlásil jako antisemitistický a byl zkázán, tak je to jednoduché.

   Smazat
  3. Ano, bohužel, je to tak. Všechny reakce diskutujících na vymazaného provokatéra (jakým je např. tzv. Palmer) jsou mazány automaticky s ním. To je systém. Proto je dobré na trolly nereagovat. Je to ztráta času.

   Smazat
 9. Při uvažování nad činy velké většiny našich "politiků" je třeba si položit základní otázku (parafráze V&W): "Je tak blbej, nebo to dělá za cizí peníze?"
  V případě těch dam já nemám pochybnosti...

  OdpovědětSmazat
 10. Měla by se založit webová stránka, kde by byl seznam dobrovovolných agentů Ruska, kde by bylo možno se zapsat na čekací list. A co agenti CIA Vondra, Štětina, Kocáb, Pehe ? Kolik tam platí?

  OdpovědětSmazat
 11. navrhujem, aby aj výrok "slnko vychádza na východe", alebo "slnko zapadá na západe" patrilo medzi proputinovské a ako také stíhateľné, pretože tma a tmárstvo predsa vždy prichádzalo z barbarského východu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Věta "slnko vychádza na východe", je absolutně proruská.
   Ještě jsem neviděl, aby slunce vycházelo na východě. Vždy vychází na západě.
   Je vidět, že jste ruský agent.

   Smazat
  2. Jak vidím, tak nás, ruských agentů je opravdu hodně. Chudák pan Putin, asi mu vypleníme účet. Dagmar

   Smazat
 12. Rusko je pro mne hvězda ke které patřím,jsou to Slované a osvoboditelé.Za jejich činy je pravda a spravedlnost, právo národů na sebeurčení jehož uplatněním vzniklo Československo. Dobrosrdečnost Rusů je jiná než Němců či Američanů. Není potřaba propagandy, mé přesvědčení je neměnné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Až na tu hvězdu-ostatní platí.Ruskou propagandu nepotřebuji k sympatiím,antiruská je kontraproduktivní.Jsou si vůbec Trollové a jejich nadřízení uvědomit,že nás scelují?

   Smazat
 13. Přehled ruské propagandy se dá snadno rozkošatit!
  USA i EU sledovaly svou politikou ve vztahu k Ukrajině cíl
  a) odpoutat tu velkou zemi z ekonomického svazku na Rusko a další post-sovětské země a zároveň připoutat Ukrajinu na Západ, a takto slabit tak geopolitickou pozici Ruska v regionu
  b) získat další trhy a odbytiště pro západní zboží a služby
  c) získat zvýhodněný přístup k ukrajinským zdrojům (lidským i přírodním)
  d) politická reprezentace USA a EU pokrytecky přehlíží fašizoidní i nacistickou povahu vládní ideologie, kterou se při svém polittickém rozhodování řídí ukr. představitelé
  e) politická reprezentace USA a EU, jakož jejich i mainstreamová média, pokrytecky lžou o situaci na Ukrajině i situaci v Rusku ....

  OdpovědětSmazat
 14. Dělení na pravici - levici, a také na republikány a demokraty, v současné době ztrácí hodnotu.
  Ale dominantní rozdělení existuje, jen je ještě zamlžen jeho klíč.
  Nejde o tohleto?
  Ti co ještě nepochopili podstatu západního systému - a ti co už ano?
  (Ruský, starý, jsme poznali dostatečně, jak se ale změmil, ještě zdaleka ne.)

  OdpovědětSmazat
 15. hrabě Kocharowski4. dubna 2015 21:49

  Když veřejně prohlásím, že Langšádlová a Němcová jsou krávy
  xxxxxxxxx
  Kdysi se proklamovalo heslo - dejte krávě do držky, ona vám dá do dížky - zajímalo by mě, jestli to platí i u těchto dvou kravek?

  OdpovědětSmazat
 16. hrabě Kocharowski4. dubna 2015 21:56

  Při uvažování nad činy velké většiny našich "politiků" je třeba si položit základní otázku (parafráze V&W): "Je tak blbej, nebo to dělá za cizí peníze?"
  V případě těch dam já nemám pochybnosti...
  xxxxxxxxxxx
  Řekl bych, že to dělají za naše i za cizí peníze, bohužel. Já jsem je nevolil.

  OdpovědětSmazat
 17. Ukrajina prostě otevřela lidem oči, alespoň té skupince, která přemýšlí. Celá ta jejich EU je velmi podezřelá, jelikož se ani současných národů uvnitř EU nikdo nezeptal, jestli vůbec chtějí být v EU. Jedinná zem, která vypsala regulérní referendum bylo Irsko, pěkně o celé EU i jejich kořenech píší v knize. NACISTICKÉ KOŘENY ‚BRUSELSKÉ EU. Ke stažení zde a prosím o další šíření: http://uloz.to/xsZGcms/nacisticke-koreny-bruselske-eu-v-cestine-by-venedo-pdf
  Když se nad tím zamyslím, jímá mě hrůza, jelikož i Jugoslávie musela padnout, aby již bezbranné pidi republiky mohli rozšířit projekt EU. Dle mého drží všechny elity i podnikatele na uzdě skrz dotace, takže vlastně uplácí určitou vrstvu společnosti,aby drželi plebs na uzdě. Celé to je jeden velký hnus a lidé mě svou odevzdaností už pěkně štvou.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.