Reklama

pátek 24. dubna 2015

Skandál propuká: na Ukrajině se staví koncentráky za peníze Evropské unie (video)


Václav Dvořák
24.4.2015  redakce 


 Guantanámo u Doněcka, tak pojmenoval opolčenský deník Ruské Jaro (Russkaja Vesna) téměř dokončenou věznici v obci Ždanovka v části Donbasu, nyní ovládaném kyjevskými ozbrojenci. Zatím nedokončený koncentrák je určen pro odpůrce nynější fašistické vlády v Kyjevě.


Jde o lidi, kteří jsou obviňováni ze separatizmu či terorizmu, a jak je na Ukrajině dnes policejní praxí, tyto zločiny jsou připisovány každé a každému, kdo si na Ukrajině dovolí nesouhlasit s banderizací země, s nacistickým režimem v Kyjevě a kteří jsou proti občanské válce. Již to samo o sobě je skandální a ukazuje to na pravou podstatu režimu, který USA s pomocí EU na Ukrajině instalovaly.

Dokumenty, které přináší Russkaja Vesna na přiloženém videu jasně ukazují, že celá stavební část koncentráku ve Ždanovce byla postavena za peníze, které ukrajinskému režimu věnovala Evropská unie! Svědčí o tom všechny vyvěšené úřední ukrajinské dokumenty (viz video).

Formálně jsou tato 'zařízení' prezentována jako „detenční centra nelegálních přistěhovalců“ ale jsou umístěny na území vojenských základen.

Redakce deníku získala dokumentaci dvou takových objektů. Jeden je zmíněný ve Ždanovce, druhý se nachází ve vozněsenském okrese Nikolajevské oblasti. Celkem je známo téměř 20 takových vězeňských objektů na území Ukajiriny.

Místní lidé mluví o koncentračním táboře. Po celém obvodu je obehnán 4 metry vysokým plotem, který korunuje žiletkový drát. Součástí je velké množství stožárů s kamerami na dvou úrovních, přesně podle amerických stavebních vzorů.

Nejde tedy o žádná civilizovaná detenční zařízení, která známe z Evropy. Russkaja Vesna uvádí, že podobná vězení NATO jsou již postavena v Rumunsku, Bulharsku, Litvě a Polsku. Jde o takové východoevropské Guantanámo.

Video pořídil pro agenturu news-front.info Michajil Andronik.

35 komentářů :

 1. Každý režim se musí dokázat bránit, ať už se nám zrovna líbí nebo nelíbí. Snad jen ta naše banda může být celkem v klidu. Kdyby záleželo jen na nás, tak tu máme ještě nevolnictví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. „No a teď Pepku, vyskoč a zameč".“

   Smazat
  2. Sledujme tu historickou analogii: Když se Hitler dostal k moci, první co bylo, začal stavět koncentráky pro židy, komunisty a nepohodlné a začal hon na ně, stejně tak se to děje na Ukrajině. Hitlera taky podporoval západ, stejně jako dnes Porošenkovu a Jaceňukovu vládu opět západ podporuje. Vraždili se oponenti, což se dnes normálně na Ukrajině děje, i několik nepohodlných lidí denně. Hitler postavil disciplínované obrovské vojsko, což dělá i Ukrajina, navíc Ukrajině pomáhá západ jaks instruktory, tak se zbraněmi a penězi, tím to bude Ukrajině trvat méně času než hitlerovskému Německu. Už zbývá pouze nějaká záminka, stejně jako tehdy zapálení Říšského sněmu a bude mela....

   Smazat
  3. Svätá pravda! Ruským separatistom financovaným Moskvou treba postaviť kultúrne domy, vzdelávacie centrá, módne salóny aby pochopili ako sa správať v kultivovanej Európe. pj

   Smazat
  4. daj sa k ukrajinským nacionalistickým fanatikom. Tí obyvateľov donecka označujú za separatistov a teroristov

   Smazat
 2. ČR by měla zvýšit finanční podporu Ukrajině a za vlastní prostředky postavit alespoň jeden samostatný blok v nějakém dalším ukrajinském koncentráku, na kterém by pak mohla vlát vedle ukrajinské i česká vlajka (nebo umístit alespoň bronzovopu desku od českých politiků). Jenom tak Česko prokáže, že je loajální s celoevropskou fašistickou frontou a že se samostatně dokáže alespoň trochu přiblížit stávající úrovni alespoň Pobaltí, když ne Ukrajiny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Osvětimi je také budova Československých občanu .

   Smazat
 3. Aneb, víme o tom úplný hovno, ale jsou to koncentráky. I Polsku mají koncentráky a možná i u nás jsou koncentráky. Napsala to přece Ruská vesna :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. „No a teď Pepku, vyskoč a zameč".“

   Smazat
  2. 10:20

   Pozor ať tě nezavřou do koncentráku, blbečku :-D

   Smazat
  3. teda v Polsku mají americké koncentráky zcela jistě, řekla mně to EK z Bruselu

   Smazat
  4. U nás nemusíme mít koncentráky zatím in natura. Lehce se dají předělat některé věznice, kasárna či spící objekty. Co víme, co kde která soukromá firma staví. Domov důchodců? Lágr je postaven za 4 týdny třeba. Dělají se bez zateplení, posilovny, knihovny, internetu, topení. Snad našim zločincům nevěříte, že by nesplnili příkaz EU nebo velení US Army. Zaplní to například přispěvateli jako jsem já.

   Smazat
 4. Z dnešní Ukrajiny už utíká každý, kdo má nohy. Bohužel jich většina stále prchá do Ruska. Ty tábory se připravují právě pro tyto utečence, pro ty neposlušné, kteří se nechtějí učit ukrajinsky a ještě přitom respektovat popřevratovou vládu řízenou přímo z USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč "bohužel"? prchají do Ruska. Ukrajincům je bližší Rusko než Evropa a co by ty uprchlíky tady čekalo, nemluvě o tom, že Evropa je ani nebere. okolo miliónu je jich v Rusku....

   Smazat
  2. psal jsem v lehce ironickém tónu, k tomu patřilo i to "bohužel"

   Smazat
 5. Doufám, že ukrajinské koncentráky jsou stavěny podle polských plánů a za dohledu polských soudruhů, kteří s jejich provozováním mají dnes největší zkušenosti - ty historické (ze spolupráce s hitlerovci), ale i novodobé (ze spolupráce s americkými mučiteli).

  OdpovědětSmazat
 6. ŽE JSME TY SLOVÁKY KDYŽ SE CHTĚLI OSAMOSTATNIT NEINTERNOVALI V LÁGRECH // KDYŽ TEĎ TO PODPORUJEM V BENDEROVSKÉ UKRAJINĚ

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Píš len za seba a nepoužívaj plural.
   V jednej vete si dokázal napísať pár blbostí.

   Smazat
  2. tak nebuď naštvanej mám rád slováky a mrzelo mě že utekli ze společného státu i když to tak je pořád patříme k sobě !!

   Smazat
 7. A to chce EU vydíráním donutit Gazprom, aby tranzitoval plyn přes Banderostán ?

  OdpovědětSmazat
 8. Tahle zpráva je stará minimálně rok. Informovali o tom tenkrát i v nějakých Německých médiích.
  Moc dobře už tenkrát věděli,co se chystá.
  Už rok,nebo dokonce dva před ozbrojeným pučem řízeným z USA, varoval nějaký ukrajinský poslanec, že se chystá ozbrojený převrat s rozpoutáním občanské války.
  David

  OdpovědětSmazat
 9. Obávám se, že o skandálu se nedá v žádném případě mluvit. V souvislosti s tím co vše již bylo na Ukrajině vykonáno proti lidskosti a západoevropskými vrcholovými politiky přejito mlčením (mlčení znamená souhlas), tak se obávám, že nějaký ten ukrajinský "koncentráček" žádný skandál nevyvolá. To by museli dostat prostor skuteční "hlídací psi demokracie" a ne tahle smečka ochočených mopslíků, kteří ze strachu o misku žrádla poplivou i sami sebe.František

  OdpovědětSmazat
 10. Pozdrav z Gorlovky
  Привет из Горловки

  ZEMĚ: Rusko
  ROK: 2015
  DÉLKA: 58 minut
  REŽIE: Maksim Fadějev
  JAZYK: ruština
  TITULKY: české
  Ukrajinská armáda přišla na Donbas pevně přesvědčená, že proti ní bude stát jen „hrstka“ pro-ruských separatistů. Když karatelé pocítili těžké ztráty, ukrajinská média začala troubit do celého světa, že proti Ukrajině bojuje ruská armáda a snad i sám Putin osobně v létajícím tanku. Ale ve skutečnosti na obranu své vlasti povstali obyčejní lidé z Donbasu, kteří nechtějí žít v zemi, která oslavuje Banderu, a kterou řídí politici zaprodaní USA.

  Ke shlédnutí online:
  http://www.mustwatchtv.cz/6-valky/309-pozdrav-z-gorlovky/

  OdpovědětSmazat
 11. Ať mně někdo zkusí rozmluvit můj osobní názor, že americký korporátní fašizmus nám USA chtějí prostřednictvím TTIP exportovat do EU a vybudovat tu skutečný fašizmus téměř podle hitlerovského vzoru, a proto jsou pro USA nejlepšími kámoši právě ty nejvíce fašizující země v EU především jako je Polsko a Pobaltí (a samozřejmě dnes je zdařile dotahuje Ukrajina).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zkoušel jsi někdy bláznovi rozmluvit jeho bláznovství?

   Smazat
  2. V USA už fašistickou diktaturu dokončili. EU by je měla bez reptání následovat. Tedy, vlastně bude muset, evropské politické loutky to dostaly za úkol.

   Smazat
  3. Dokud v Americe nesebere federální vláda obyvatelstvu zbraně, tak tam žádný fašismus nevyhraje.

   Smazat
  4. To je velký omyl. navíc mezi organizovanými ozbrojenci v USA je značná část nahnědlá.

   Smazat
 12. Třeba do nich zavřou jaceňuja, pororošta, ljaška a podobné nacistické banderovce, kteří dnes terorizují celou UA.

  OdpovědětSmazat
 13. At´tam zavřou do koncentráku ty, co od nás jezdili na Majdan a k tomu Stropnického a Sobotku s poznámkou - návrat nežádoucí, těchno .... u nás škoda nebude.

  OdpovědětSmazat
 14. Je vysoce pravděpodobné, že si ty věznice u junty objednaly USA, aby tam strkaly zajaté bojovníky ISIS. Přece je nebudou vozit přes oceán, zvláště když teď, kdy se sbližují s Kubou asi vyklidí Guantánamo.

  OdpovědětSmazat
 15. A že naráz ať čtu jak čtu, tak nevidím žádná vyjádření Palmerů a ostatních Havloidů? Že by nebylo k tomu co říct? Nějak mi tady chybí to vaše obligátní: " Kdyby Putler neposílal na Ukrajinu svoje hrdlořezy, tak by utlačovaní Ukrajinci nemuseli za naše peníze stavět koncentráky!? "
  Pepan

  OdpovědětSmazat
 16. doktor Myslím si, že koncentráky se u nás stavět nebudou.Budeme na převýchově ve východním Polsku....

  OdpovědětSmazat
 17. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.