Reklama

sobota 25. dubna 2015

Sranda, ale i čisté zlo

Radim Valenčík
25. 4. 2015  radimvalenčík.píše (zasláno autorem)
Čisté zlo ve formě doporučení českého diplomata: Doposud to byla sranda. Sranda z lidské hlouposti. Teď ale přichází čisté zlo:
"Skupina civilistů obsadí budovy administrativy, muži, ženy, děti. Do dvou dnů se tam začínají nosit zbraně, ženy a děti odcházejí, zůstávají ozbrojenci. Pokud se jim postavíte rychle čelem, jako to udělali třeba v Oděse, kde je prostě upálili, nebo v Dněpropetrovsku, kde je prostě zabili a pohřbili u silnice, tak máte klid. Když to neuděláte, tak máte válku. To je celé."


Ne – to nejsou banderovci na Ukrajině. To je výzva k vraždění z úst "našeho" českého diplomata, vládního zmocněnce Václava Bartušky – a to už není sranda, teď jde o život, viz celé: zde

To jsem zvědav, co s tím budete dělat.
Osobně doporučuji podávat individuálně trestní oznámení. Kvalifikované. Po poradě s právníkem. Pokus o vyvražďování je potřeba zastavit, dokud je ještě čas. Seznamy určených k likvidaci se již sestavují

Jednoduché řešení- začít se chovat jako totalita:

"Polsko na své území nepustí ruský motorkářský klub Nočních vlků. Podle serveru listu Gazeta Wyborza polské ministerstvo zahraničních věcí uvědomilo ruské velvyslanectví prostřednictvím diplomatické nóty. Polská diplomacie zákaz vysvětlila tím, že členové gangu Noční vlci neupřesnili svůj plánovaný harmonogram a trasu, kterou se budou ubírat. Tyto informace polské úřady požadovaly z bezpečnostních důvodů."

Polsko zakázalo jízdu "Nočních vlků".

Na máničky a podobné živly musí být přísnost. Přece se jen tak nevzdáme dědictví totality!

Tady je ta hrůza, co na nás ti vlci chystali: zde

Pravda o Řecké krizi:

"Do nynější situace Helénskou republiku a eurozónu přivedla především finanční krize. Ta nezačala ani v Evropě, ani v Řecku... Banky plné toxických úvěrů využily svého silného postavení v ekonomice. V souladu s prohlášením, že jsou příliš velké na to, aby byly ponechány svému osudu, zažádaly o pomoc státy, které je předtím dle zásad volného trhu měly nechat na pokoji. - Ty volání o pomoc vyslyšely a v období let 2008 až 2011 vydaly evropské státy na záchranu bank třetinu HDP celé Evropské unie. Tato částka, rovnající se přibližně čtyřiceti rozpočtům České republiky, byla převedena do soukromých rukou a státům později samozřejmě chyběla. Pozdější tvrzení, že státy nemají peníze, protože si jejich občané žili nad poměry díky školství či zdravotnictví zdarma, tedy užívání veřejných služeb, zdá se z oblasti snů. - Nemenší podíl na současných problémech má nevhodné řešení krize spočívající v pouhých "tupých škrtech" - neboť, jak vhodně poznamenal nositel Nobelovy ceny za ekonomii Paul Krugman, ani podle údajů Mezinárodního měnového fondu se v historii žádná země z krize neproškrtala. Vědomy si této skutečnosti, Spojené státy do ekonomiky vydatně investovaly, podpořily střední třídu, státní zaměstnance, vědu, výzkum, infrastrukturu. A z krize se dostaly ve srovnání s Evropou poměrně rychle. - K prosperitě a blahobytu je potřeba cíleně investovat. Zadlužení je totiž v principu neutrální, je důležité, jak je cílené, aby bylo dobré nebo špatné."

Babišova "řecká lež". Člověk se skoro diví, že to uveřejnily Novinky.cz

Nejlepší kreslený vtip dneška: zde

Je lepší, než to vypadá na první pohled. Sám bych měl problém, jak na uzavřenou otázku položenou panem učitelem dětem odpovědět:

"Největší hrozbou evropské demokracie je:

a) Diktát z Bruselu
b) Tanky (nebo aktuálně Vlci?) z Východu
c) Vory z Afriky"

K tomu viz: zde

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/2274-pred-pulnoci-24-4-sranda-ale-i-ciste-zlo.html

12 komentářů :

 1. Ono to je tak. Demokracie, tak jak je vykládána dnes, není doslovný překlad. Ona ta demokracie i v Athénách nebyla pro všechny, byli i tehdy otroci, dlužníci a i bezdomovci. Nehledě na práva žen, dětí a cizinců.
  V rádiu jsem slyšel, že se ozývají proti spanilé jízdě ruských jezdců protesty. Za Jindry a Biľaka se také ozývaly protesty proti našim revizionářůve ve fabrikách tu i onde. ČRo by měl při tomto sdělení říct taky jméno a bydliště oného, abychom věděli načem jsme.
  Jestliže připustíme, že demokracie je o svobodě názoru, když tedy svoboda každého občana není stejná, nevím, proč si na motorce člověk nemůže zajet tam, kam chce. Proti Polsku a posléze i proti ČR se to nakonec obrátí ve zlém. Rusové sem nebudou chtít jezdit a našince budou na ruské hranici šikanovat ruští celníci.
  Opravdu křesťanský přístup a hlavně ta krásná perspektiva. Jestli není v EU zárodek fašistického státu, tak ať mě rovnou zavřou do blázince.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hitlerovské Německo bylo poraženo, ale fašismus v Evropě zvítězil. Říká se mu dnes cudně DEMOKRACIE.

   Smazat
  2. Ehm...ehm...smutné, ale odpovídá to současné situaci. Mlčící většino, budeme mlčet i dál ? Vědět, kdy a kde motorkáři z Ruska pojedou, jdu mávat... !!!

   Smazat
  3. Podobně - co bylo za komančů rozkrádání majetku v socialist. vlastnictví, to se dnes nazývá svobodné podnikání.
   Fašismus vyhovuje bohatým, ale blbá i chudina volí TOP 09 a ODS.

   Smazat
 2. A proč toho pitomce někdo veřejně nenapadne, proč ho nezatáhnou do rozhovorů Václava Moravce, proč na něj nedotírají otázkami co tím myslel a jak to myslel? Proč ho nezatáhnou před media a neskalpujou veřejně? Proč se nevzbouří statisíce lidí dotčených takovým veřejným štvaním, že se prostě bojí a žádají vládu o nápravu? Aby se ten člověk omluvil? Ta megera Langšádlová se taky musela omluvit, když tenkrát kvákala něco v tom smyslu, že genocidním vládním reformám se naše poválečná generace prostě přizpůsobí,protože je zvyklá na bídu a ještě horší poměry, než tady nastolila modrá vládnoucí břečka. Ono to bylo fakt hodně trapný, tak se baba omluvila, protože lidi začali media doslova bombardovat. A to se fakt musí - nasrat se, psát, kontaktovat, žádat, vyžadovat,bombardovat ty blbce, aby si nemysleli, že můžou žvanit a žvatlat co jim slina na jazyk přinese s tím, že to stejně nikoho asi nezajímá. Zajímá nás to - a hodně. Ale psát semhle články a tamhle články, rozebírat - pořád to bude jenom písanka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas. A pište průběžně i sem, na Novou republiku, budeme o vašich aktivitách ostatní informovat, včetně výsledků, ke kterým se odpracujete (dopracujeme). Podobně postupují některé naše občanské iniciativy. I o jejich aktivitách vás informujeme a budeme informovat. Nesmíme zůstat pasivní, nesíme se nechat dát! Máme jinou představu o světě a fungování lidské společnosti, tak se nestyďme o tom veřejně mluvit a neosuhlasit se škůdci, zloději, násilníky a demagogy.

   Smazat
  2. To řekla MUDr Pecková z ODS...

   Smazat
 3. Vládní zmocněnec Bartuška měl a má jediné zmocnění, byl zmermomocněn Říší dobra, aby zajistil dostavbu Temelína jedině japonsko a tzv. americkou společností Westinghouse. Jedině USA mají dodávat jaderné palivo pro všechny jaderné bloky v koloniích. Bude sice z Ruska, ale v zámoří dostane tu správnou cenu pro kolonie - viz Ukrajina.

  OdpovědětSmazat
 4. Největší hrozbou evropské demokracie jsou za d) tanky z USA !!!

  OdpovědětSmazat
 5. Vůbec nerozumím tomu co má co státní zaměstnanec blekotat v médiích z titulu své funkce. Je placenej z našich daní tak ať drží hubu a krok a je rád, že má lukrativní flek. Jinak by se taky mohl dostat do jiných seznamů on a až přijde na lámání chleba mohla by si pro něj přijít zubatá. Už mám té svoloče fakt dost.

  OdpovědětSmazat
 6. doktor pan Bartuška jenom koná to co jako agent CIA dělat má.Navýš je třeba zajistit Temelín pro Westinghouse.Tak mu do toho nekecejte!

  OdpovědětSmazat
 7. Potrebujete úver ?? Dobrý deň, volám sa pán Oteger Wilson. Som súkromný veriteľ, ktorý rozdávať pôžičku na súkromných i firemných jednotlivci. Už ste bola odmietnutá toľko bánk? Potrebujete financie vytvoriť svoje podnikanie? Potrebujete financie na rozšírenie vás podnikanie? Alebo budete potrebovať osobné pôžičku? Moja pôžička sa pohybuje. z osobnej na podnikateľský úver. Môj úroková sadzba je veľmi cenovo dostupné a naše pôžičky proces je veľmi rýchly, rovnako. Som veľmi ochotní robiť všetky svoje finančné problémy vecou minulosti. Ak ste naozaj pripravení, aby sa vaše finančné problémy vyriešené, potom hľadať žiadne ďalšie a požiadať o pôžičku dnes E-mail prostredníctvom: (otegerwilsonloancompany@gmail.com). Teším sa na spoluprácu s Vami.

  Pán Oteger wilson
  CEO.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.