Reklama

úterý 14. dubna 2015

Světový den proti TTIP

11 komentářů :

 1. " usák gou houm " toto je nejlepší léčebná terapie pro Evropu / usák táhne Evropu do sraček a tváří se jako kamarád něco tak zrůdného dokáže jen usák VYŽEŇME JE EVROPY !!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 2. Jenomže,USA jinak Evropu k sobě nepřiváže,jen touto smlouvou.Pak budeme nuceni odebírat zboží a produkty,jen od USA korporací.Když tuto smlouvu dosáhnou,budou si jisti,tak klidně nakoupí přes komoditní burzy,jakoukoliv zemědělskou produkci ve světě a tím pádem určovat ceny,za dolary.Podobně to dopadne,jak s ropou i s plynem.Proto nás nutí,jak pro sankce proti Rusku,ale i přestat obchodovat s Ruskem.Kdybychom si chtěli samostatně nakupovat ve světě,tak proto může dojít k těm arbitrážím.Jak stoupá kurz dolarů,tak se nám bude i prodražovat zboží dodávané USA a o to právě jde.Pak už vláda nebude rozhodovat o ničem,žádná ochrana spotřebitelů,žádná ochrana našeho trhu,ale ani výrobních celků.
  zemedelec.

  OdpovědětSmazat
 3. Náhodou to bude príma.Já mám rád hamburgery.Doma nicjiného nejíme.Cocacolou jsou naše děti odkojeny.Furt lepší než knedlovepřo,nebo pivo.O pirožkách,nebo boršči ani nemluvím.Národ budou alespoň samí pořádní chlapi a ženské nebudou vypadat jako kostry.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Americké hamburgery už nebudou moderní, začínají se prodávat rýžové čínské hamburgery, jen, aby jsi neudělal nějakou "politickou" neprozřetelnou hloupost. Tvůj Švejk.

   Smazat
 4. Ty se považuješ za pořádnýho chlapa? Lezeš amíkům do prdele už tím,l že žereš hamburgery a chlemtáš Cocacolu- a urážíš naše poctivý český žrádlo, který tady každej cizinec chce - nikdo nemá zájem žrát americký sračky, akorát českej ubožák- imitace američana - očumuje v mekáči a bez mekáče by nedal ani ránu -připadáš si světovej ty chudinko? Ty chcípneš brzo, a bohužel tvoje děti taky -chudinky děti "odkojený" chemickým navoněným svinstvem, jako je Cocacola,děti takovýhohle magora si můžou nechat jen zdát o dlouhověkosti, té se dnes dožívá jen naše normální poválečná generace - tahle současná vychcípe brzy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já si myslím, že to ten člověk myslel ironicky a tys to nepochopil

   Smazat
  2. Neblázni;on si dělà právě srandu;copak jsi to nepocho?
   j.

   Smazat
 5. Vidíte za tím vším jen to žrádlo? Vy nevidíte širší a velmi závažné souvislosti? Tak jen počkejte, jak budete jednou kňučet a vaše děti vám budou chodit chcát na hrob, až se dozví,jak to tady kdysi vypadalo k světu a k životu, a co jste z vlastní země nechali vytvořit, jen abyste si připadali světoví - nebo světáčtí?

  OdpovědětSmazat
 6. Coca cola je jen takový milý malý provokatérek. To ještě nepřišel Palmer a spol. Asi dnes bere americký důchod a nemůže se dopočítat. Mizerné výsledky v diskuzích, mizerná penze. Je mi ho líto.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.