Reklama

pátek 24. dubna 2015

V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi z 20. 4. 2015 (video, české titulky)

Stan
24. dubna 2015

Putinova přímá linka * Politické vraždy na Ukrajině * 150 tun diplomatické pošty do Kyrgyzstánu * 300 amerických výsadkářů na Ukrajině * Genocida Arménů * Oslavy vítězství v Moskvě * Přistání dronu v Bílém domě * Zadržení a domovní prohlídka u bývalého šéfa MMF a španělského ministra Rata * S-300 pro Írán * Výsledky protiruských sankcí * Protest Polska proti vyjádření ředitele FBI o holokaustu * Falzifikace přistání Američanů na Měsíci * Psaki a Harf * Nechápavá ruská elita
Překlad a titulky: Irena

6 komentářů :

 1. Líbí se mi jak se všichni ohánějí demokracií a svobodou, ale jakmile ten kdo má jiný názor než oni, tak musí být bolševik, imbecil, působí to na mě tak, že tito lidé nejsou soudní a jejich mozek má výkon jednobuněčného organismu, nic nestudují, nejsou schopni zapřemýšlet, kdyby jim někdo řekl ať sežerou svoje výkaly, tak je sežerou.. Těch je tady většina. Jinak si pána představuju jak v minulém životě ovládal ventil s cyklonem B v koncentračním táboře, neboť normální inteligentní člověk by se nemohl takhle vyjadřovat... Taky ať se pan 23:41 podívá na různé diskuze a články, tam zjistí že názor na nepřistání na měsíci může být klidně pravdivý.. I mnozí američtí vědci to zpochybňují, ale taky nemusí... Lžou stejně jako všichni.Třeba tvrdili že po 50 letech odtajní spisy jak si zavraždili Kenedyho, už to bylo 50 let a nic...
  Mia

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co důkazy ze všech stran - debile.

   Smazat
  2. Pro 15.23 Co s tím mají společného komunisti ? Ty snad žiješ v USA v 50.letech ??!!

   Smazat
 2. V dnešní době, když Amíci juknou na Youtube na tu tiskovku Appola 11, kterou by jim v bedně nikdy neukázali, tak nechápou. To byla naprostá fraška plná namemorovaných frází s atmosférou přirovnatelnou k emocionální atmosféře pohřbu. Stačí si přečíst jejich komentáře u videa. Amíci znovu objevují svou utajovanou historii a nevycházejí z údivu.

  Apollo 11 Press Conference
  https://www.youtube.com/watch?v=BI_ZehPOMwI

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chudinko. Zkus nekdy neco sam dokazat a nebudes muset zavidet jinym.

   Smazat
 3. Pjakinovy odpovědi na otázky ukázaly, že Putin nemůže dělat vše, co ho napadne. Že na vedoucích pozicích v Rusku je mnoho sympatizantů USA, kteří by byli ochotni za mrzký peníz zradit státní zájmy ve prospěch svých vlastních. Překvapilo mě, že na prvním místě jmenoval Medvěděva a dokumentoval to mj.jeho někdejší ochotou zmrazit prodej obranného raketového komplexu Iránu. Je jasné, že v hospodářských i politických kruzích existuje široká názorová neshoda, kterou musí Putin usměrňovat a krotit. Není to tedy všemocný diktátor, jak se nám ho snaží představit naši prestituti.
  I když se občas v Pjakinových odpovědích vyskytují drobné nepřesnosti, je to velmi zajímavý obraz názorů na vnitřní i zahraniční problémy. Škoda, že u nás člověka s takovým nadhledem nemáme.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.