Reklama

pátek 17. dubna 2015

Vraždy a "sebevraždy" kritiků kyjevské junty

zpr
17.4.2015  E-republika
 

Dáváme na web video se jmény, funkcemi a daty úmrtí hlavních obětí vražd a podezřelých sebevražd opozičních politiků na Ukrajině za poslední rok.
 

Dáváme na web video se jmény, funkcemi a daty úmrtí hlavních obětí vražd a podezřelých sebevražd opozičních politiků na Ukrajině za poslední rok. Seznamy lidí na zabití, tedy "nepřátel státu", "teroristů" a "kriminálníků", dnes běžně visí na ukrajinských nacionalistických webech. Klikněte si na známý seznam například zde. Video obětí kyjevské junty najdete kliknutím zde. Dokud toto video Youtube nesmaže, najdete je i zde.


Z posledních jmen je to zavraždění opozičního novináře a spisovatele jménem Oles Buzina, který byl zásadně kritický ke kyjevské juntě. Byl zastřelen dne 16.4. a to pouhý den po vraždě politika Oleha Kalašnikova. Oba kritikové junty byli zavražděni v Kyjevě. Západní média budou mít problém, jak naspinovat tyto vraždy směrem na obvyklého "vraha" jménem Putin. Oba tito představitelé kritizovali násilný postup junty ohledně ruské menšiny na Ukrajině. A totéž činila většina ostatních zavražděných žen a mužů na videu.
R.I.PSouvisející články:
Po masakru v Oděse již není cesty zpět
Oděsa a SS Galizia
Oděský vrah "setník Mikola" zemřel na zápal plic
Volba Ukrajinců: Umřít hlady nebo na bojišti
Náš člověk nikoliv v Havaně, ale v Mariupolu
Piratenpartei - on line ze sjezdu
Zemřel Stéphane Hessel, francouzský humanista a zakladatel hnutí Occupy
Novodobí tažní ptáci v EU
Beppe Grillo: Kdo chce vydělávat, ať vypadne z politiky a jde pracovat
Island vyhrál soudní proces proti zahraničním bankám

7 komentářů :

 1. Chunta je fašistická!!! Činy tomu odpovídají...A Zaorálek si s tím nelidským odpadem podává ruku.

  OdpovědětSmazat
 2. Další oběť : včera byla, také u vlastního domu, v Netišynu (cca 35.000 obyvatel, Chmelnická oblast, západní Ukrajina, v podstatě jižní cíp Volyně, pár kilometrů je velká Chmelnická JE) nalezena zabitá Olha Moroz, šéfredaktorka "Netišynského věstníku".

  Podle tiskové zprávy oblastního úřadu MV Ukrajiny tělo nese známky násilné smrti.

  Novinářka údajně poslední dobou rozkrývala případy nelegálního kácení lesů, propojení na místní kmotry a Pravý sektor. Na rozdíl třeba od Buziny ani ne o národnostní politice.

  Fašisti zvedli hlavu a jdou natvrdo.

  V.R.

  OdpovědětSmazat
 3. Banderovci by měli zabít Zaorálka, ten si to jako zaslouží

  OdpovědětSmazat
 4. Zajímavé je ,že tyto vraždy naši vládu ani vlády ostatních zemí EU nijak nepohoršují. I naše media to v nejlepším případě suše oznámí a dále se s tím nezabývají. Je z toho všeho člověku špatně od žaludku.

  OdpovědětSmazat
 5. Krystalizace pomalu začíná. Velitel polských pozemních vojsk, kterému ukrajinská UPA ukřižovala otce, tvrdě vystoupil proti ukajinskému vedení.Řecký ministr obrany děkuje za záchranu řecké menšiny na Krymu. Pomalu EU dochází, co je to v Kijevě za sebranku. Určitě za čas v čele odsudků ukrajinské chunty vystopí i Zaorále, Telička, Pavel a další bezcharakterní nyní podporovatelé fašistů..

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 7. Podľa ministerstva vnútra Ukrajiny, vraždili na pokyn ruských tajných služieb ukrajinskí nacionalisti.Toto im snáď neuverí ani ten najsfanatizovanejší ukrajinec.(na pokyn ruských tajných služieb) A čo na to proamerický demokrati?A čo na to Česko-Slovenský vojnový štváči?Nič.Sú ticho.To nechcú komentovať?

  http://www.ta3.com/clanok/1060152/ukrajinska-povstalecka-armada-sa-mala-prihlasit-k-vrazdam-proruskych-aktivistov-a-politikov.html

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.