Reklama

pátek 15. května 2015

Americký zločin vynucovaný velvyslanci z USA v Evropě. Co je zač Shapiro?


15.5.2015  Pařát dnes

Když se objevila první obvinění z malých servrů, že začíná být nebezpečné propojení velvyslanců USA, nejvyšších státních zástupců , vyšetřovatelů (vybraných) a vybraných politiků, vypadalo to jako konspirativní teorie na zviditelnění.
Mnozí tenkrát nevěřícně kroutili hlavou, že USA, náš spojenec, náš vzor, by nás přece neodposlouchával, nepoškozoval, že by nám nedirigoval jako SSSR a Brežněv, že USA je vzor ctnosti…

Rok se sešel s rokem a to, že chodili někteří a některé pro „noty“ na americkou ambasádu, začíná být realitou. Tehdy jsme se ptali: co dělal Ištvan v USA a jaké doporučení dostal včetně ochrany před pádem Nečasovy vlády? Co dělala Bradáčová? Co dělal Bělobrádek tamtéž? Proč musel letět Babiš do USA? Jaké je propojení na Šlachtu a co vlastně dostává tajného Nejvyšší zástupce Zeman na americké ambasádě, aby to veřejnost nevěděla? Jsme vážně tak rasistický a zkorumpovaný stát oproti USA? Je zajímavé, že mezi nejvyšší počet vražd se zařadilo pár zločinců USA u nás! Vážně u nás policisté tak často střílejí do občanů, nebo jsou černoši takoví gauneři a USA to kamuflují? U nás Romy nikdo nestřílí, přesto výhrůžky dávají USA nám a nikoliv my jim! Jak je to možné?

Protože se o lidská práva a kriminalitu, natož o korupci vůbec nejedná, ale kamufluje se tím pouze geopolitické znásilňování a změna geopolitické nadřazenosti! Z lidí se snaží masáží udělat "blbečky" po vzoru dřívějších bolševiků. Důkazů už je dost!


Kdo skutečně řídí loutkovládu České republiky?

Pozor! V Maďarsku rozjíždí USA další kauzu Ištvana: lex Nečas - Nagyová

Přece nebudeme odkrývat karty uprostřed hry,“ říká Ivo Ištvan

Na internetu tisíce lidí pohrdavě říkalo: to by se přece neutajilo, tihle lidi jsou blázni, co nám to chtějí navykládat? To jsou určitě Putinovi „trollové“ či dokonce dostávají za lži miliony rublů…

Dlouho velvyslanec Schapiro zapíral. Ale lež má většinou krátké nohy! A dokonce, když začnete vyhledávat mezi řádky a články, lehce poznáte, kdo je lhář a kdo je poctivý!A nyní text z Lidových novin, který jasně dokazuje, že za každou špínou stojí velvyslanectví USA v čele s Shapirem a i mainstream podřízenost našich špiček dokládá! A to, co se zapíralo, to, co bylo prohlašováno za "trolling" Putina je najednou jasné!

A že k Shapirovi se chodí na kobereček?

Pane prezidente Zemane, děkujeme, že se musel velvyslanec Shapiro demaskovat!
Další článek k tématu:
Když žalboníčci žalují ...


Z ohlasů pod článkem: 

V říjnu 2014 zmíněného Jana Berouna jmenovali ministr obrany Martin Stropnický (ANO) a premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) ředitelem Vojenského zpravodajství, tedy vojenské tajné služby.
Jan Beroun byl přitom nevoják a ředitel české pobočky americké detektivní společnosti Pinkerton Consulting & Investigation...
 - - -
plukovník Ing. Jan BEROUN
1980 - 1984 - Vysoká škola ekonomická v Praze
1986 - Postgraduální studijní program
2001 - Akademie FBI, Quantico, USA
Profesní kariéra: - - -
1985 - 2002 - Policie ČR
2002 - 2011 - Úřad pro zahraniční styky a informace
2011 - 2014 - Společnost PINKERTON ČR - ředitel a jednatel společnosti
2014 - 2014 - Ministerstvo obrany ČR - poradce ministra obrany
22. října 2014 - ředitel Vojenského zpravodajství
 - - - 
65 komentářů :

 1. Mám takový dojem, že přijdou čistky, nebo je to jen na OKO?
  Teď nevím, kdo by se měl zodpovídat před zákony naší země za vlastizradu. Měli by ho vyhostit. Zakázat vstup nadosmrti. A konečně vyčistit ten chlív a postupovat velmi rázně. Jenže toho se tady asi nedočkáme. Tomu nevěřím.

  OdpovědětSmazat
 2. Jestřáb a největší satan na této planetě.Na PL-nový článek na útok SSA proti Sýrií a konfrontaci s Íránem, perfektní.Celá východní polokoule včetně Evropy je v permanentním chaosu a rozkladu, od severu po jih.Jen na té západní je klid a ráj na zemi!!!

  OdpovědětSmazat
 3. Ředitel vojenského zpravodajství školený FBI? ...

  To ze mě dělá oficiálně disidenta. :-)

  OdpovědětSmazat
 4. Pinkrtone z Berouna, chceš mi nabulíkovat, že nevíš o Sandy Hook a Bostonu? !!! A navíc to zamlčuješ před Prezidentem, to je Vlastizrada. Víš o tom, Pinkrtone?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ondřeji, hoďte do placu něco jiného. Ten váš flašinet o Sandy Hook a Bostonu, to už je fakt nuda.

   Smazat
  2. Proč to nehodí do placu iDnes a Lidovky, jednou a provždy? ... Chcete po mě velice snadno dosažitelné. Ať odvysílá ČT přeloženou epizodu Karavany do Půlnoci ... a už ode mě o Bostonu a Sandy Hook neuslyšíte.

   Myslíte, že mě to baví žít mezi dementama, kteří věří americkým pohádkám? Zameťte si před vlastním prahem, než tu začnete vykládat o nudě - protože nudní jste Vy, kdo nevidíte realitu. Skutečně nudní.

   Smazat
  3. Takhle to je už dva roky ... 16. dubna 2013 jsem poprvý v diskuzi prohlásil, že je to podvod, což se během následujích dvou týdnů intenzívního všeinternetového vyšetřování potvrdilo. Od té doby pravidelně čas od času postuju různá videa a v komentářích to připomínám. ... S výsledkem žádným. Prostě nebyl nikdo, kdo by se nad tím vážněji zamyslel a na důkazy se podíval. Tyhle dva díly Karavany Půlnocí jsou to nejlepší a nejhutnější, co lze na internetu nalézt. Je to nejobsažnější shrnutí všech zásadních důkazů, že Boston byl podvod ... až se mi chce říct jako Brod (možná) ... kdoví jak to tam bylo, protože když si to projdete, tak musíte chtě nechtě připustit, že se jednoduše teroristické akce a masové střelby staly politickými nástroji, na které se vás nikdo neptal jestli s nimi souhlasíte. Prostě si Amerika rozhodla, že to tak bude, když jsou lidi dostatečně hloupí, aby tomu věřili... Sandy Hook a Boston byly americké pivoty, a od té doby si nemůžete být jisti v televizi ničím, jestli Vám to už došlo. Nejtragikomičtější na celé věci je, že i Miloš Zeman se do hry zapojil a poslal těm hercům kondolenci, a teď ze sebe dělá bůhvíjakého "proroka"... je to stejný slepec, kterého amerika táhne na nudli jako všichni ostatní. A může si za to sám, protože informace Hrad obržel i BISka je má, jenom je jednoduše zametli pod koberec.

   Smazat
  4. tyden.cz - "Konspirační Teoretik"

   Od té doby jsem se snažil na tuhle mediální pohádku upozornit opakovaně na nwoo.org, ac24, tyden.cz, novinky.cz, idnes.cz, zvedavec.org, novarepublika.cz, na facebookové stránce ČT24 a na dalších místech ... jenže spíš bych se dotloukl u vrat hluchých.

   Smazat
  5. Ať si to poslechne Šapito, ten umí anglicky... ať si to poslechne Best, ten taky umí anglicky. ... A ať si vezmou plínky, aby si z toho neposrali kalhoty.

   Smazat
 5. Protektor rozdává noty na těch nejvlivnějších místech o přetvoření Justice k obrazu svému.

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Američtí psi štěkají a karavana jede dál.

   Smazat
  2. Spíše blbečci na jakési Nové rebulice kdesi v ČR štěkají a americká karavana jede dál.

   Smazat
  3. Dneska až po hodině od uložení článku? No toto, flákáš to, námezdní sílo, přidej. přitlač a expresivně, bez hovad to nemá tu šťávu.

   Smazat
 7. Vážení, diskuse na internetu je téměř mrtva. pro cenzuru všech hlavních serverů a rasově a ideologicky přikrášlované rádoby mínění Čechů, kudrnatí hoši dělají vše!
  Kdyby byla všeobecná povědomost o tom,. kdo je kdo, a nějaký takový server, nezávisle na sionistech uveřejnil skutečá fakta, za týden by byla v Českých zemích genrální stávka a hned by následovaly lidové tribunály vynášející exekuční rozhodnutí nad všemi těmi "apoštoly", neboť skutečně jako apoštolové židovské víry se střídají na scéně jedni a titíž, ............. Pojmenování pro ně si nechám pro sebe. Zato několik jmen přidám. Je na Vás, abyste sami vydali svědectví otěch, kteří neustále převlékají kabáty, jen aby se udrželi u koryta.
  Nejsem komunista a nikdy jsem nebyl politicky organizován, jak se říkalo za minulého režimu. Dost mi vadí, když i 25 let po převratu jsou charakterní lidé bívalí členové KSČ strkáni do pytle s kariéristy, kteří složili za jidášký groš před rokem 1989 i po něm.
  Mezi gaunery jednoznačně patří třeba pí Šiklová vyplachující mozky mladým studentům na FF UK antikomunistka, která před rokem 1989 byla sama PATNÁCT ROKŮ členkou KSČ. pí Moučková redaktorka ČST antikomunistka jen proto že ji vyhodili v roce 1969 od koryta členka KSČ dcera člena UV KSČ, který ji v 19 letech dosadil do televize!
  Rychetský arogantní neschopný maloměšťák, po 1989 prošel kde co. A jediné, co hájí, je vždy koryto. Své a svých kamarádů!!!
  Baxa arogantní lump, co se veřejně v rozhlase vysmívá celému národu a účastní se totální destrukce právího systému státu!

  OdpovědětSmazat
 8. Myslím, že je opravdu nejvyšší čas se probudit z letargie. Život podle diktátu zákonů neslučitelných s nezadatelným právem na svobodný a smysluplný život je životem v diktatuře. Pokud jsme si vědomi, že se do ústavy, občanského zákoníku a dalších zákonů skrytě implementují dodatky a ustanovení jdoucí proti ustanovením listiny práv a svobod a proti svéprávnosti a svébytnosti republiky v zájmu cizí mocnosti nebo ekonomického uskupení je nutné tyto praktiky zastavit dřív než nás osobní prospěch jejich předkladatelů přivede do záhuby.

  OdpovědětSmazat
 9. Takoví gangsteři jako je Schapiro jsou téměř všichni politici USA. Chtějí vytvořit tisíciletou říši USA , z ostatních zemí planety udělat své kolonie, z jejich občanů udělat své otroky . V zemích , kde ještě existují politici kteří odporují, organizují protistátní a teroristické akce .Dle posledních událostí je nyní na řadě Makedonie. Většina vedoucích evropských politiků včetně našich ( s výjimkou p. Zemana ) je již v postavení jejich vazalů. Proto je jedinou šancí pro naši civilizaci je Rusko , které se nehodlá podřídit .Velmi důležité a v současné situaci nevyhnutelné je rychle se rozvíjející spojenectví s Čínou. Pokud tyto země vydrží ,věřím že se tento odporný imperiální systém USA zhroutí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Píše se Shapiro (to je anglicky) a na německy. Redakce NR to opravila správně.

   Smazat
  2. Jo! Dobrý nápad! Vzhůru do kapitalistického Ruska... A proč ne raději do kapitalistické Číny, nejrychleji rostoucí ekonomiky?

   Smazat
  3. 11:52 Znáš ten čínský turistický slogan?

   Přijeďte k nám - nebo přijedeme my k vám,

   takže to bude ouplně jedno jestli se potáhneš do Číny nebo oni sem.

   Smazat
 10. SSa jsou leda tak vzor v diktování ultimátních požadavků a v porušování mezinárodního práva, které druhým zakazují. USA nikdy nebyly jiné. Vždycky to byla korporátní konspirující diktatura (viz Indiáni, černoši, Latinská Amerika, Kuba, Vietnam, Afghánistán, Irák, Írán, Sýrie, Libye...).

  OdpovědětSmazat
 11. Ti češi, které jmenujete - ty křivé české kurvy, těch je samozřejmě daleko víc.Mezi takzvanými umělci je to normál. Vždycky to budou prorežimní onuce.Politické vlády celé řady zemí jsou proamerické onuce, možná ze strachu, protože už se přesvědčily, co američtí vrazi dovedou udělat za masakr v zemích, kde vlády proamerickými onucemi být nechtějí. Celý svět se bojí amerických vrahů - nebo nějaké nadnárodní mafie, která podporuje svoje politické onuce v jednotlivých zemích včetně vlády USA, a zlikviduje každého, kdo by se protivil mafiánským požadavkům. Američtí prezidenti jsou nejspíš bílí koně určitých zájmových skupin, které pak určují, jak bude prezident vládnout -jinak skončí jako Ambraham Lincoln nebo J.F.Kennedy, popřípadě Clinton skvrnou na oděvu té najaté kurvy. Těžko říci, jestli se křivým českým šmejdům shrbená pozice vysloveně líbí, nebo jsou preventivně shrbeni, kdyby došlo k posunu koryt, aby zase byli v prvních řadách ve frontě na vládní kormidlo a vysoce placené státní a jiné trafiky. Jsme neskuteční chudáčci, chtiví penízků,jakoby každý ten ubožáček byl trýzněný hlady, nebo trýzněný tím, že si nemohl dopřát značkové gatě z Tuzexů. Jak zpíval K.Kryl...civíme lačně na měďáky, my,Gottwaldovi vnuci... asi by se Klement hodně divil, kdyby vylezl z hrobu a viděl, jak hanebná je česká občanská verbež.Jen penízky, penízky,penízky - fakt jak chudáčci.Vůbec žádná osobní hrdost. Jezdit se nechat plísnit a ideologicky vést do USA? V životě by mně tam nikdo nedostal -nikdy! Kdybych měl vykonávat práci pouličního metaře a jíst chleba nalámanej do kafe - nikdy bych se tak nepokořil.Nechápu takové plazy.

  OdpovědětSmazat
 12. A jaký že idiot jsi ty? Jestliže diskutující zde jsou podle tebe komunističtí idioti ( to jako že jsou členové KSČM - tak to myslíš?) je nejvyšší čas aby ses taky představil ty, z jakého kanálu ses vyplazil a zasmraďuješ toto diskuzní fórum?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy,ať jste kdokoli,neumíte-li nic jiného než hrubě urážet,tak raději mlčte a nezabírejte misto slušným diskutujícím.V tom příspěvku je většina řečeného pravda

   Smazat
 13. Pryč s USA, ať žije Putin.

  OdpovědětSmazat
 14. Komunističtí idioti,

  Ištván zásadně přispěl k pádu vámi nenáviděného pravičáka Nečase a jeho vlády s Kalouskem. Tak proč zase pištíte? Nic jiného jste si přece tehdá nepřáli. Ištvánovi navíc vyslovil podporu váš guru Zeman.
  Ty vaše zcestné bláboly nedávají žádný smysl, jeden popírá a vyvrací druhý

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ištván shodil Nečase, protože Nečas chtěl spravedlivou soutěž na dostavbu Temelínu. A to se na US-ambassy nelíbilo, protože by Westinghouse - technicky a cenově ze všech nabídek nejslabší - by v rovné soutěži neměl šanci. Ištván pracuje pro amíky, podobně jako chlapci z 'protikorupčních iniciativ' ...

   Smazat
  2. Hezká pohádka.
   Takže Nečas byl tedy spravedlivej? Dneska už jste ho tedy po Klausovi také rehabilitovali aby to zapadalo do vašich bláznivých teorií? A když tedy Ištván pracuje pro Amíky, tak proč ho plně podporoval Zeman? Vymyslete něco, ale rychle :-D

   Smazat
  3. S mimořádnou láskou a chutí bych tě nechal obejmout železnou pannou.

   Smazat
 15. No a ty zvracíš. Zcestné bláboly, a navíc sprosté, se líhnou jen v tvý lebedě, Pan Ištván něčemu přispěl, no a co?Každý z nich něčemu přispěl, a Nečas by byl padl tak jako tak. Asi jsi tady zrovna nebyl když proti jeho vládě protestovalo 120 tisíc lidí! Věčně se mu musela vyslovovat důvěra, odvolal ministra spravedlnosti na hodinu z důvodů, které nikdo nepochopil, dělal samý přehmaty a hovadiny s jejich LIDEM a tou pizdou Peake, a dokonce si zavolali do parlamentu zločince odsouzenýho za korupci,aby vládě bojující proti korupci odhlasoval důvěru a pak ho zas vrátili do lochu. Ministr financí Nečasovy vlády bratr Kalousek zastavoval letadla v letu, a všem v parlamentu nadával, že tuto zem pořád ovládá StB ( přičemž sebe, křivouna Vondru, a stovky dalších samozřejmě vynechal) Myslíš si ty jelito, že by takováto vláda ustála svoji pozici? Možná že Ištvánovi v USA poradili jen jak na to, a z který strany na Nečase zaútočit aby to vyšlo, a taky mu Schwarzenberkovy onuce a pražská kavárna hodně moc nadávali, tak tady neplkej takový kraviny. K orgazmu by ti mělo stačit, že všem nadáváš komunistů, jsi s tím blbej jako facka, jasnej provokatér. Takovej blbej anonymní Bretschneider - jenže ty stejně nevíš kdo to byl. Bez Bretschneiderů se žádný diskuze neobejdou asi nikde, to se ukázalo jako reálný fakt. Provokatéři musejí vlézt všude jak vši - i přes nadávky, že jsou lidské mršiny bohu nemilé a lidem protivné. Měj se ubožáku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak "no a co"? Tak je Ištván teda americký agent který si chodí na ambasádu pro instrukce, nebo ne? Rozmyslete se konečně.
   Těmi 120 tisíci lidmi myslíš ty placené agenty ruské tajné služby, kteří se u nás pokoušeli vyvolat českou verzi Majdanu? To si samozřejmě dělám legraci, protože stejně tak vy žvatláte o demonstracích v Kyjevě.

   Smazat
  2. V Kyjevě sjou různé demonstrace skoro každý týden. Horníci, důchodci, vkladatelé bank ... tak jaképak 'žvatlaní' hlupče!

   Smazat
 16. Vlastenka

  Tohle není nic nového. Když o tom poprvé napsal Hájek, přišlo mi to jako velká konspirace. Jenže čas oponou trhnul a dnes jsem přesvědčená o tom, že Nečas skončil (ne že bych jeho politického skonu litovala) jen díky puči režírovanému z amer. ambasády.
  Pan Šapiró ovšem mylně přikládá příliš velký vliv pravdaláskařské lobby a ona není zdaleka tak velká a silná.
  Tak jako Amíkům nevyšla prezidentská volba s bílým knížecím koníkem, nevyjde jim ani ta další.
  Pokud ovšem nevsadili na Babiše, jehož návštěva v USA mě dost zneklidnila. Vyvozuju z toho, že i tupci na ambasádě pochopili, že s naivními studentíky s červenou kartou a pár kavárenskými žvanily to daleko nedotáhnou.
  Sázka na Babiše ale může, bohužel, fungovat.
  Doufám, že se soudruh Babiš do voleb stihne odkopat a znemožnit, jinak hořce zapláčeme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle toho, co dnes vypuklo, jsme možná blíž předčasným volbám, než si připouštíme. A nebo pravicové koalici s ANO v jejím středu.

   Smazat
  2. Súdruh Blbiš je už odkopanej, v příštích volbách si neškrtne.

   Smazat
  3. Moje slova.

   Smazat
  4. Volby 2017 (můj odhad):

   ANO 30%
   ČSSD 20%
   ODS+TOP 20% (spojí se do té doby)
   Komouši 10%

   Smazat
  5. Babiš je odkopanej OD ZAČÁTKU SVÉ POLITICKÉ EXISTENCE!!!!!
   Sviňárnu má napsanou na čele jak menetekl!!!
   jituš

   Smazat
  6. Vlastenka   Jituš, ale pořád je dost hlupáčků,kteří mu hodí hlas.
   Bohužel pořád naivky slyší na klišé, že boháči nemají potřebu krást. Nic není dále od pravdy.)))))


   Anonyme, na Topku bych nevsadila ani zlámaný pětník, ta bude ráda, když proleze s 5-7 procenty do sněmovny. ODS bude balancovat na hraně - v nejlepším případě dostane 10 procent (pokud nebude Němcová s Bendou moc blbě kecat).
   ANO na 30 procent nevidím - tak do 25, socani pod 20.
   Komunardi kolem 15 procent.

   Smazat
  7. Také nechápu to zvláštní okřídlené rčení,že bohàči nepotřebují krást a proto se "hodí" do politiky....
   Možná,že krást nepotřebují,ale potřebují jinou věc :NAKRADENÉ UDRŽET a event.rozmnožit,což se jim vždycky podaří,protože mohou být u "lizu" vzhledem k svým prostředkům v pravý čas a finančně připraveni!...a pak si vydávat vhodné zákony na ochranu majetků v klubu svých zločinných kàmošů...
   A v tom je právě
   jejich daleko vyšší zlodějský potencionál...MOŽNOST to všechno udělat jak chtějí,neb jsou u toho oni ,ti svatí,kteří nepotřebují krást!
   neškodilo by si trochu namáhat kebuli...
   jituš

   Smazat
 17. Nevím jestli to fousáči ustojí,nějak se jim to vymyká z ruky,už nestačí ani tisknou dolary na úplatky.Jsou v situaci,že musí něco podniknout,nedovolí,aby si,čím dál více států,dělalo úplně něco jiného,než si přeje USA,natož ještě si založit konkurenční banku.
  zemedelec.

  OdpovědětSmazat
 18. ten usáckej hajzl se stále usmívá asi je na koksu prý pigluje bradáčovou
  no toho lituji strkat jánošíka mezi kosti nic extra a vrchní zeman jim na to svítí // no je čas vyčistit ten usazenej zrádcovskej bordel co nám obyčejným lidem předhazují jako rádoby zákony na nás ne pro nás blíží se okamžik účtování !!!!!!!!!!!! a nebude to samet !!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 19. Na Babiše si dávejme sakra velkej pozor, od tý doby, co se vrátil nachytřenej ze SSA, má divný nápady co se týče státních i firemních financí. Začíná být horší než bolševik, a teď to nemyslím jako ironii.

  OdpovědětSmazat
 20. Shapiro - je oficialne - CHicago mafia - stejny klan jako Obama aka Barry Soetoro - a kumpani jako E. Rahm ect

  Zlocinecka mafie - ryze zlocinecka - jako svet nezapsal ....... toto je prosty fakt.....bohuzel

  OdpovědětSmazat
 21. Nejlepe kdyby Zeman rozpustil vladu a dal dohromady neco jako Rusnokova vlada - dnesni vlada je bud podplacena - nebo pod vlivem vydirani - momentalne USA to delaji s kazdou vladou - pouzivaji k tomu narko-money ......

  Osobne jsem prekvapen ze neodelali Zemana .....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdepak Rusnoka! Je to zid a zidum by mel byt vstup do jakekoliv vlady zakazan. Co se tyce 'oddelani' Zemana, neni treba. Je zcela neskodny.jaris

   Smazat
 22. Tak až pražské ANo - včele s Grnáčkou a socanem.Březňákem pražákům zvedne 5x daň z bytu ,domů atd. tak v práglu asi nastane tanec.
  U bytů to teď dělá asi 1050kč - počítejte 5x více .....500%...tak to stb burešovi nastane problém...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlavne nastane problem obycejnym Prazanum v Praze, ne nakym prazakum v praglu, Oni totiz ti tvoji prazaci z praglu jsou vesmes naplaveniny z Moravy, ktery nam tu Prahu pekne mrsej svyma repansko-slamenyma napadama. Tak. a preju dobrou noc do Brna.

   Smazat
  2. Co jste si prazaci z nakyho praglu vyzvonili, co jste si celé roky volili, co jste si celé roky "mrsej", to máte, tupci. Nadávat si můžete akorát sami sobě. Jste k smíchu celému světu. Pořádek vám tam musí dělat Jikrnáčová z dnes již samostatného Slovenska, Benda s Bémem na to sami nestačí. K tomu už netřeba nic dodávat. Co takhle nějaký nový TUNEL, pepýku?

   Smazat
  3. Jo, tak jsou na tom pražáci, že je musí zachraňovat náplava až z Horních Uher. Jinak by si prokopali TUNEL až do Sing-a-puru, nebo spíš do Sing-Singu. Tak, a přeju hezký den do Prahy.

   Smazat
 23. České kejháky mají přesně to,co si zasluhují. I na diskuzích -jakýchkoliv - předvádějí,že čeští pitomci nevědí co chtít, ale nedají pokoj dokud to nedostanou. Z vás by měl sračku i bůh. Jeden se modlí aby pršelo, druhý se modlí aby bylo sucho - nevíte koho byste chtěli aby tady dřepěl ve vládě -toho ne, toho taky ne, tamtoho ne, a tutoho taky ne - na každýho sočíte a žvaníte pitomosti. Co by asi tak měl Babiš dělat podle vás v tomhle do mrtě rozkradeným, všivým českým hnojníku s tak pitomými, tupými ovcemi, pardon- občany? Čím by se jim zalíbil? Kdyby se zřekl veškerého majetku a dal ho na dluh - tedy zaplatil peníze, které prožraly modré fretky? Už vidím Jituš nebo další žvanily jak by dávali svůj majetek.A dál -co by měl dělat, abyste přestali proti němu kušnit? Kdo by se vám líbil ve vládě a kdo jako prezident? Asi Jituš s Vlastimilem -ti by to tady rozsvítili. A hned.Do týdne by se občané zalykali blažeností, nebo ještě dřív?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babišův majetek je mně ukradenej. Horší je skutečnost, že ve Washingtonu slíbil přidat 20 miliard ročně na armádu. A protože na to nená, protože musí platit církevní tunel a protože se mu ani nedaří vybírat daně, tak přišel s geniální myšlenkou, že rozprodá cizákům zbytek státního majetku (Lesy ČR, ČEZ atd.). Sliby se přece musí plnit, že ?

   Smazat
  2. 11:18 A kdo si myslíte že Babiše vytáhl do politiky a zviditelnil? A co ta masáž v předvolebních jako by průzkumech? Za tuto službu teď musí platit a tancovat tak jak v bílý chatrči pískají. A zase to odnese našinec.

   Smazat
 24. Odpovědi
  1. Vlastenka


   Toho dagestánského muslimského zmetka mi opravdu líto není.
   Snad nevěříte tomu, že je nevinný?

   Smazat
  2. Věřím, že mu bylo upřeno právo na Spravedlivý proces. Celý proces byl založený na lži a smyšlence. V Bostonu nikdo nezemřel ani nebyl zraněný. Vše bylo divadlo herců FBI.

   Pravděpodobně byl do akce vmanipulován agenty provokatéry, kteří bratrům Tsarnajevovým napomáhali (viz definice účastenství) při spáchání zločinu.

   Smazat
  3. Vlastenka

   Tak tohle je i na mě moc velká konspirace, a to Amíkům v posledních letech opravdu nefandím!

   Smazat
 25. Anonym 20:10.
  Tomu nerozumím, proč bychom měli být blíž předčasným volbám? Loutky jsou na svých místech a tak to má být.

  OdpovědětSmazat
 26. Jo .- já jsem dokonce přesvědčenej že je nevinný. Bráchu mu rozstříleli na mraky rovnou, na někoho to hodit museli, tak bráchové z Čečně se hodili jim.Trest smrti prosadí i v zemi, kde je zakázanej nějakým fíglem, a ani za evidentní vraždy trest smrti neudílí. Džochar je oběť asi jako náš Kajínek, všechno co předvádí USA žumpa je prolhané a překroucené. Jeho rodiče ukazuje ta bulvární smečka jak jsou zdrceni osudem obou chlapců, aby si americké socky odkázané na potravinové lístky nad blesky a prásky pošušňali taky na cizím neštěstí. Džochar je stejně vinen jako byl Lee Harwey Oswald vinen smrtí J.F.Kennedyho. Potřebovali zabít Kennedyho, a shodit to na nějakýho šášu, kterého v přímém přenosu zabili.V přímém přenosu zabijí i toho kluka a syčáci, kteří za tím vším stojí si odškrtnou zas jeden splněný úkol. A vy osobo že jste vlastenka? Haha hehe hoho - odkdypak vlastenky žvaní takové píčoviny a rochní se v bulvárních sračkách? Všechno víte jen z medií - a to je žumpa a bulvár. Každej zkurvenej režim potřebuje ke svýmu fungování excesy a exemplární oběti - všimla jste si? Jedněm staví tryzny a klade věnce, druhé zabíjí. Jak roztomilé.

  OdpovědětSmazat
 27. ´Uplně souhlasím s názorem předchozího "anonyma".Dost čtenářů má stejné názory jako já a jsem ráda,že český národ ,základ,v sobě zachovává rozumné myšlení a názory na politiku ,bohužel,našich představitelů.Jediný prezident je rozumný a nepoddal se USA.Myslím si,že nám jde o jediné-klidný život v míru,bez válek ,těch už bylo dost a stejně nic nevyřešily,pouze problém zhoršily nebo oddálily,ale určitě nepomohly obyčejným lidem,naopak ,vše zničily....Další problém,nevěřím,že bohatý člověk nepotřebuje krást,jen potřebuje zvětšit majetek,protože není nikdy spokojený a jak jej rozšíří?....Tolik kriminality v našem státě a neúcty jednoho vůči druhému také nebylo co je v této době.Lidé,kteří nemají ostré lokty a bezohlednost se daleko nedostanou,jen prospěch a peníze,peníze,nic jiného někoho nezajímá a hlavně nezná míru....

  OdpovědětSmazat
 28. Ještě jsem zapomněla dodat,nelíbí se mi zásadně chování některých občanů vůči prezidentovi Zemanovi,vyřešení oslav 17.listopadu vloni,kdy si dovolili zúčastnění házet na prezidenta této země vajíčka před prezidenty dalších států.Bylo mi hanba za jejich jednání,mám úctu k prezidentovi,byla jsem tak vychovaná.Jaký byl postih osob za toto jednání-žádný,vždyt máme demokracií! Další problém osvobození naší vlasti -70 let.To bylo oslavování a hlídání,aby to dopadlo dle představ,mám na myslí osvobození Plzně,když se slavilo 8.května tak skromně a ještě před tím se zakázal vjezd Nočních vlků /jen průjezd/ a několik dní předtím se vítaly americké tanky při návratu ze cvičení.Ano obě armády se podílely na našem osvobození,padlo zde hodně jejich synů,mužů,tak proč takové rozdíly?! Ale to jsme my čecháčkové,jednou tam podruhé na druhou stranu.Nechci urážet poctivé Čechy.Věřím,že čas ukáže,na čí straně je pravda,před lží se neuteče.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.