Reklama

čtvrtek 14. května 2015

Dezinformace o kvótách – ne 500, ale 20.000 imigrantů

Pozor, podobně jako v případě hlasování českých europoslanců o rezoluci požadující kvóty, média opět přinášejí dezinformace a matou veřejnost. Právě nyní se objevují první články v českých médiích, že ČR dostane kvótu 500 uprchlíků. Jedná se buď o nepochopení, nebo přímo manipulaci s veřejným míněním.
Evropská komise dnes představila plán, který mimo jiné obsahuje dva na sobě nezávislé a fakticky nesouvisející body:
 
Tabulka s “přidělenými procenty” v dokumentu Evropské komise – zde.
Tisková zpráva Evropské komise v češtině – zde.
1) pilotní program přesídlení přímo ze třetích zemí (např. uprchlických táborů v Turecku) pro 20 000 osob. Z těch by měla ČR nuceně přijmout těch zmíněných cca 500 lidí.
2) zavedení kvót na přerozdělování imigrantů (žadatelů o azyl v EU). Těch bylo za loňský rok cca 650.000 a letos je předpokládáno ještě více. V případě zavedení a předpokládané kvóty pro ČR cca 3%, by to bylo až 20.000-30.000 imigrantů každý rok.

Spousta lidí se nechá zmást číslem 500 v titulcích novin. A vůbec netuší, že těch 500 je kvóta NAD RÁMEC těch, co do EU přijdou nebo připlují přes Středozemní moře …. Těch je cca 650.000 za loňský rok a letos se čeká ještě více. Kvótou 3% pro ČR dostaneme dalších 20.000 lidí. Obě tyto kvóty, jak na přesídlence ze třetích zemí, tak žadatele o azyl, jsou v dnešním dokumentu strategie vydané evropskou komisí. Jenže číslo 500 v titulcích zní “lépe”, než 20.000, že?

20 komentářů :

 1. TAK zatlačme na naše blbé politiky - PROČ hlasovali PRO?????!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. sry, je odhlasováno, tlačit už můžeš leda do mísy.
   S.

   Vymazat
  2. Vidíte, a byla to z EU prý jen rezoluce. Nevěřit, nevěřit!! Na české zprávy nekoukám, doporučuji slovenký program TA3 nebo internetové zpravodajství.
   Uprchlíci se zodpovědně množí, zakládají muslimské buňky, znásilňují a chtějí práva, dotace a maňánu, jinak: "Můžeme z Evropy odjet".

   Vymazat
  3. UNIE je pěkná kravina,rusáci ji měli také a udělali dobře,že se od sebe trhli,tak naco budu ve svazu,když jsme jen jejich výtěrřiti nebo poskoci.

   Vymazat
  4. http://a2larm.cz/author/jana-ridvanova/

   Vymazat
 2. Politiky pouze platíte, pro úkoly si jezdí jinam.

  OdpovědětVymazat
 3. To je více než jedna divize každý rok. Zbraně už někdo dodá, tušíme kdo, US jsme to někde viděli. Nakonec na nás postačí chladné zbraně, pokud se sami nevyzbrojíme a nezaložíme domobranu. Hlasovací roboti si zalezou do bunkrů nebo ti tupější dopadnou stejně jako my.

  OdpovědětVymazat
 4. Kde ti uprchlíci byli, jež jím US army přivezla demokracii a svobodu? Navrhuji naložit uprchlíky na lodě a odvézt je do "centra svobody", aby tu darovanou svobodu mohli Američané dokončit. Mezi uprchlíky by se jím tam dostali i bojovníci za Tutanchamona a konečně by bojechtiví kroutiči rukou, měli opravdového nepřítele. Zlatý socialismus.

  OdpovědětVymazat
 5. Je naprosto nepřijatelné, že se to USA netýká. Ta se zase bude tlemit na úkor blbé EU. A dorazí nás TTIP.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. USSA to mají pekelně dobře vymyšlené, jak destabilizovat a ochromit ekonomicky EU, perfektní práce!!!

   Vymazat
 6. Začínám chápat, proč Kerry hýři úsměvy v Rusku. Rozvětvený plán začíná nést ovoce. Evropa jde do prdele, nebude třeba ani kroutit ruce. Bojiště se slibně rozšíří na starý kontinent a my budeme zachraňování drony, pěkně z křesel za mořem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zatím kvedlají joystikama z Německých základen.

   Vymazat
 7. Na Deníku.cz kdosi napsal, jaké kvóty uprchlíků z islamistických zemí mají jim tam bližší státy, jako SAE, Kuvajt, Dubaj, Saudská Arabie, Egypt... a Spojené státy(dodávám já)...

  OdpovědětVymazat
 8. 500 utečenců, 20.000 utečenců ? A proč ne rovnou 1.000.000 ? Ukrajinců je tu 500.000 a další sem už balí kufry. Jen houšť a větší kapky, žádné troškaření ! Hlavně k volbám a volby zase naše osvědčené úředníčky, kteří předstírají souboj politických stran. Alespoň jednou za pár let. Brusel jim už žádný prostor pro blahodárné působení na ovčany nenechává.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli je to tak ve skutečnosti, cítím revoluci, ale ne tu sametovou.Pokud politici podlehnou diktátu Bruselu, myslím, že je to jejich konec!

   Vymazat
 9. První zcela přetvořená země bude Švédistán, tam to vypukne velmi brzy.

  OdpovědětVymazat
 10. Ještě to našim politikům dá hodně práce, a ještě nějaký čas to potrvá, než nás a celou EU dovedou do stavu jaký je v Libyi, nebo na Ukrajině a pod.. Ale zatím jsou na dobré cestě, daří se jim to.
  Děda.

  OdpovědětVymazat
 11. Všední den s islámem aneb vánoce letos povolili.
  Postupující islamizace Británie je zdrojem nepřeberného množství absurdních zážitků. To, co by se za jiných okolností dalo vydávat za téměř humorné historky, však vyvolává spíše smutek a mrazení v zádech. Z tohoto zlého snu se totiž nedá probudit. Stará dobrá Anglie umírá v přímém přenosu. Zdejší absurdita už dosáhla takových rozměrů, že jsme tu svědky třeba toho, jak státní inspekce trestá vynikající školu za to, že je přílíš etnicky anglická nebo třeba toho, jak se angličtí radní v anglickém městě zdráhají vyvěsit anglickou vlajku – jen proto, aby neurazili cítění svých muslimských spoluobčanů. Je důležité šířit informace o dění v Anglii, protože jestli budeme jednou podobné věci zažívat i v České republice, nebude už cesty zpět.
  http://rogozov.bigbloger.lidovky.cz/c/438237/Vsedni-den-s-islamem-aneb-vanoce-letos-povolili.html

  OdpovědětVymazat
 12. Jak to mají bruselští diktátoři "promyšleno" po zdravotní stránce? Budou imigranti procházet karanténou? Kde? Budou vyšetřeni, očkováni, odparazitováni?
  Před rokem 1989 musel každý cizinec z afrických zemí či Asie projít karanténou. Ebola sice v Africe zázračně ustupuje, ale v Evropě na tropické nemoce a parazity nejsme imunní.

  OdpovědětVymazat
 13. Všechny uprchlíky z Lybie bych expres zasílal do zemí, které se zúčastnili v likvidaci fungující země. Jsou to konkrétně tito doroserové: Velké Británie, Španělsko, Itálie, Belgie, USA, Kanada i některé arabské země.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.