Reklama

.

.

pondělí 4. května 2015

Evropou obchází strašidlo - strašidlo motocyklismu

4. 5. 2015

66 komentářů :

 1. Moc pěkný článek, jenž vystihuje podstatu.http://neviditelnypes.lidovky.cz/media-nesvata-valka-extremistu-hlavniho-proudu-f56-/p_spolecnost.aspx?c=A150502_203144_p_spolecnost_wag

  OdpovědětVymazat
 2. Docela jsem se rusácký podvraťáky těšil.Natočit si bandu pohrobků rudých okupantů na uralech by bylo docela fajn.Bohužel se tito individua v ničem neliší od ostatních rusáků.Tito tzv. vlastenci totiž na ural kašlou a sedlají BMW,Harley,Honda....rusák totiž není národnost.To je psychická diagnoza.Jen tito blázni v osmi hodinové frontě na dolary vykřikují smrt Americe.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek a nebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  2. To víš že je nám jasné, že bys se šel koukat na motorkáře, to je jasné, ty bys šel na čumendu, i kdyby ti popravovali babičku, ty Urale jeden. No a vidíš, máš po srandě, žádná zábavička nebude, akorát jsi mohl líbat stařičké americké černochy v Plzni a mávat a mávat. Ale bylo vás tam nějak moc málo, nějak ochabujete, ono se to asi nedá stihnout, přejíždět od Šumavy k Tatrám a dělat dav, viď. No takže deset tisíc na koloně, deset tisíc v Plzni, tak kde to vázne, kde je těch 85% občanů, kteří vítají konvoj?

   Vymazat
  3. ten havloidní blbeček si dává do kávy v pražské kavárně kalouskův rum s metylem proto tak ejakuluje zmrd !!!!!

   Vymazat
  4. Přemýšlel jsem jaké IQ může takový vygumovaný mozeček autora 10:07 mít. napřed jsem si říkal 60 ? pak jsem si uvědomil, že néé, tolik ne. max 30

   Vymazat
  5. pro 11:05 Švejk je vedle něj génius

   Vymazat
  6. Tenhle trol chodí i na jiné alternativní weby nebo chodil dříve na Ac24, stále stejný styl psaní, bez argumentů, vulgární, zapšklý, nenávistný, fanaticky proamerický. Je to psychicky nemocný člověk, zřejmě se spoustou vlastních nevyřešených problémů.

   Vymazat
  7. Proč stále diskutéři mají potřebu něco tvrdit,či vysvětlovat jakémusi nýmandu,který se na diskuzi vyskytne?Lidi,je to jen výkřik idiota zmanipulovaného současným režimem mediální proamerickobolševické struktury současné vládní garnitury.Není neškodný,body sbírá a za to zřejmě i dostává... Nemá cenu odpovídat někomu,co nikdy nebude chtít najít pravdu...On má svou,naučenou a asi dobře placenou...Myslete na to,když chcete něco nýmandu sdělit,on Vás neposlouchá,má svůj názor daleký rozumnému úsudku...Mimochodem,slovo,,nýmand´´není urážlivé,znamená pouze,,nikdo´´.

   Vymazat
 3. Věřte že motorkáře nechce nikdo nikde a žádný. Vím o čem mluvím. Rusové sami o sobě se nejmíň v Praze chovají jako dobytek a na potkání říkají že jim to tu zase bude patřit. Natož potom Rušští motorkáři, to bude echt třída. Notabene se státní podporouv v zádech.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní4. května 2015 10:31
   Ty máš torlle místo mozku z hovna kosku, že jo.

   Vymazat
  2. má cenu něco ještě říkat ?

   Vymazat
  3. Snad jen, že podobné názory lze nejčastěji zaslechnout v Parlamentu...

   Vymazat
  4. Zvláštní, zřejmě potkáváte úplně jiné Rusy než já a patrně si je budete plést s Člověkem v tísni přivezenými ukrajinskými fašisty z Majdanu. A notabene, finanční přínos ruských turistů do naší státní pokladny vám nevadí? Ruští turisté jsou totiž považováni za nejštědřejší a nejvíce u nás utrácí.

   Vymazat
  5. Myslím že se potkáváme s těmi samými, bohužel jsem na rozdíl od Vás obyvatel Prahy 6, kde se vytvořilo "malé Rusko". Rusové u nás se totiž nepřispůsobují našim zvyklostem, ale vytvářejí si vlastní "gheta". Přínos ruských peněz vnímám a kvituji sám pracuji ve společnosti která obchoduje výhradně s Ruskem. Ale v tom je ten rozdíl, každý trochu vzdělaný Rus chce co nejdřív pryč z Ruska ale až v okamžiku kdy se z Ruska vystěhuje se z něj stává Hrdý Rus a všem to musí dát najevo.

   Vymazat
  6. 11:51
   Jsi jen další lehce ovlivnitelný trouba, byť tentokrát z Prahy 6. Jsi schopný se zamyslet nad svým ubohým příspěvkem? Anebo ti musí jiný vysvětlit, že používání absolutních pojmů, jako třeba "každý", je samo o sobě nehorázným nesmyslem. A že se sdružují? Co je na tom nenormálního, i Češi to dělají po celém světě, u nás třeba Vietnamci, v Austrálii také - kvůli jazyku a kultuře. Až tebe vykopnou z Evropy jako neschopného trolla někam daleko do písečných dun, abys nenasíral slušné lidi, taky budeš hledat "jazyka" a kulturně blízkého.
   Tudíž, ten problém se sice zdaleka netýká jen Rusů, ale ty jako dočista a správně vypláchnutý rusofob budeš plivat na ně i přesto, že s ní firma ve které uklízíš obchoduje. Obchodní partner smrdí, jeho peníze nikoli?

   Vymazat
  7. No vidíš a to je ten rozdíl mezi námi dvěma, ty se vztekáš a nadáváš, kdežto já ti přináším fakta (pravda nepodležené zdrojem) tak asi spíš názor někoho, kdo žije v této komunitě. Nikdy jsem neřekl že mi ruské peníze smrdí, nesmrdí ani firmě ve které uklízím. To je asi vše k tvému příspěvku nemyslím že mi stojí za víc. No přál bych ti pracovat třeba jako prodavač bot a obsluhovat rodinu Rusů, která aby přijela nakupovat do Čech šetří celý rok, jejich chování se totiž naprosto vymyká tomu slušnému, neustálé pokřikování na prodavače, luskání prsty, a nakonec si nechají vystavit doklad na odpočet DPH, stejné je to v restauracích. Jsem si jist že znám Rusů mnohem víc a podstatná část je v pohodě, bohužel jsou jen ti, kteří tam žijí.

   Vymazat
  8. Já jsem přesvědčená, že se najde mnoho lidí, kteří podobným způsobem budou nadávat na české turisty v Rakousku, Německu, Chorvatsku a jinde. Také se s Rusy setkávám a nakupuji od nich, totéž s Američany, takže mohu srovnávat. Rusové, kteří se vystěhovávají z Ruska do Evropy a Ameriky, tedy předevšín ruští zbohatlíci, již nejsou v Rusku vítáni, protože stejně jako čeští zbohatlíci rozhodně nezbohatli poctivou prací. Také mohu srovnávat, jaká je ochota, když potřebuji nakoupit v Rusku a v USA, nesrovnatelná. Rusové mají Čechy a Slováky rádi a pokud se k nim člověk chová přátelsky, snadno si najde cestu do jejich srdce a získá si mezi nimi přátele. Kdežto Američané se ve své většině opravdu považují za nadlidi a nad Evropany (nejen ty z východní Evropy) ohrnují nos a dají vám to pocítit, je mnohem těžší najít si tam přátele. Ovšemže ani oni nejsou všichni stejní, ale ve srovnání s Rusy, ve většině mnohem méně přátelštější. A co mě tam fascinuje je to, jak se i kdejaký nevzdělaný černošský Američan, který nezná jediný cizí jazyk a dokonce ani historii vlastního národa a nosí v hotelu turistům kufry, dokáže chovat sebevědomě, povýšeně a arogantně.

   Vymazat
  9. Jinak by bylo zajímavé zjistit, kolik, například německých podnikatelů, žije a podniká v Rusku, protože jsem zaregistrovala už několik prohlášení z ruské strany, že se do Ruska stěhuje natrvalo stále více cizinců. Možnosti podnikání jsou tam obrovské. Koneckonců i na Donbasu bojuje mnoho dobrovolníků z celé Evropy na straně opolčenců.

   Vymazat
  10. Oni vám ti Rusové jenom ukazují, jak se vy, Pražáci, chováte k vesničanům. Máte zrovna takové velkopanské chování, jako oni, a |Rusy nesnášíte, protože vám nastavují zrcadlo.
   Konkurenční agresivita.

   Vymazat
  11. Opravdu jsem rád, že mi neodpovídal Zajíc, to by zase bylo nadávek. 13:34 souhlasím taky jsem nikde nespochybňoval že se Češi všude chovají skvěle, ale mám zkušenost že se víc snažíme učit se tradicím v místě kam migrujeme. Že nás mají rádi noooo ti si nejsem úplně jist, ale tohle se vážně nedá škatulkovat. Mě přijde že v práci jednám jen s těmi co nás nenávidí a vidí v nás nepřátele. Na druhou stranu když jdou lokty stranou a přichází pití smějeme se všichni, abychom na sebe zase druhý den cenili zuby. Ameriku do toho netahám nic o tom nevím, neřeším. 13:39 Rusko má velký potenciál. Ten vznikl právě díky migraci inteligence, tudíž oni skoro nic neumí vyrobit, celá země žije z nerostného bohatsví, a to otevírá dveře výrobním firmám. A je to samozřejmě dobře.13:40 nekomentuji-stejně jsi z Polska

   Vymazat
  12. Tak já se vztekám? Že o tom nic nevím. Nadávám ti z důvodu, který jsi zjevně nepochopil.
   Jinak - nejsem si jistý jestli jsi mému příspěvku vůbec porozuměl anebo jen kličkuješ. Spíš nechceš napsat celou pravdu a tak si vybíráš. Ale to je tvoje věc, lidi se kolikrát ani nechápou tváří v tvář, natož psaným slovem.
   Snad nechceš říct, že se tak chovají jen Rusové - a nejlíp VŠICHNI Rusové. Já jsem prodejcem celý život a moc dobře vím, jaký dobytek někteří dokáží být. Ale rozhodně to neplatí jenom na cizince! Pokud přicházíš častěji do styku s Rusy kteří tě štvou svým chováním, tak z toho ale nemůžeš dělat politikum. Porovnej si svůj první a druhý příspěvek, jaký je v nich rozdíl:-) Pamatuj, že práce s lidmi je jedna z nejhorších. Já jsem to hned zkraje vyřešil tzv. pokutou z blbosti. Utrpení personálu skrze špatné chování návštěvníků se kompenzovalo finančně. A duše měla klid.

   Vymazat
  13. Co k tomu říct? Na OH v Soči Rusové, mimo vlastních sportovců, fandili našim a slovenským sportovcům a mluvili o tom přímo naši sportovci. Rusové mají kladný vztah ke všem slovanským národům, snad s výjimkou Poláků. Také jsem se v dnešní době, ale až v dnešní době, kdy je Rusko fackováno za nic ze všech stran, setkala s neochotou z ruské strany, ale nedělá mi problém tyto uměle vytvářené bariéry mezi námi odstranit svým chováním. No a k tomu, že Rusové neumí nic vyrobit a že žijí pouze z nerostného bohatství, toto je názor platný snad tak ještě před 20ti lety. Nakupuji v Rusku právě to, co nikde jinde nakoupit nemohu, protože to prostě nikdo jiný nemá. V současnosti z Ruska neemigruje inteligence, ale zbohatlíci a v tomto směru mnoho lidí i zde chápe, že mezi bohatstvím a inteligencí není rovnítko, bohužel i v dnešní době je inteligence mnohem hůře placená než jiná společensky mnohem méně prospěšná povolání (za inteligenci nepovažuji herce a novináře, ale mluvím o vědcích, lékařích, učitelích). Pokrok v Rusku, Číně, ale i jiných zemích považovaných za tzv. rozvojové jde neuvěřitelně rychle kupředu a mám pocit, že to my, tady v Evropě začínáme v mnoha směrech zaostávat a brzy budeme patřit k chudším příbuzným Asie, poku se neprobudí evropští politici a nezačnou skutečně hájit zájmy Evropy. Ale nemám potřebu se o technologickém vývoji v Rusku nějak dohadovat, protože čas ukáže, kdo má pravdu a není daleko doba, kdy lidé budou utíkat ze západu na východ, tedy do tolik nenáviděného Ruska a ještě rádi. Historie se dnes píše úplně někde jinde než v Evropě a USA.

   Vymazat
  14. Můj první příspěvek se týkal tématu, tudíž motorkářů a za tím si stojím stejně jako za všemi dalšími. I já chápu to že pokud je mi někdo nesympatický je to především můj problém ne jeho. Ale arogance domestikovaných Rusů už přerůstá únosnou míru. Všichni se bojíme muslimských fanatiků, alespoň já ano.Ale Rusů kteří žijí v Praze a nikdo vlastně přesně neví co tu dělají, mám na mysli čím se živí se už bojím taky. Když se zeptáš 15ti letého řekne ti že táta dělá v kanceláři, 40ti letý řekne že dělá v kanceláři, 50ti letý řekne že je v důchodu. A fakt nikdo koho se ptám neví. Ty jo ?

   Vymazat
  15. 14:10 Ani v jednom z mých příspěvků jsem se ani slovem nedotkl Rusů v Rusku žijících. I s těmi mám velmi dobré zkušenosti. Těžko některé věci pochopit, ale proč ne. Jejich zem jejich životy. Ale o tom že migrují inženýři, lékaři,projektanti vím, nejraději do Bulharska (skoro stejná řeč a písmo), to že mají problémy cokoli technologicky naročnějšího vyrobit vím taky, bylo by složité to specifikovat, ale řekněme že právě firma ve které ja říká Zajíc uklízím, technologoie dodává a montuje a vím jaký je problém cokoli nestandartního sehnat. Nemyslím že by k nám migrovali zbohatlíci, ale možné to je. Jak jsem psal těžko zjistit čím se živí. A ano souhlasím že migrace do Ruska je možná dokonce jsem schopen říct i reálná, jen myslím že to bude spíš kvůli větší svobodě kterou tam mají. Až kolikrát nevěřím vlastním očím.

   Vymazat
  16. No já bych především neočekával, že když se někoho na to zeptám, že řekne pravdu. Tohle je věc finanční správy. To samé se děje u Vietnamců. I u domácích. Proto není důvod vypichovat jen Rusy. Pokud někoho opravdu dobře neznám, nebudu ho soudit. Natož všechny či většinu jeho národa.
   Faktem je, že lít špínu na Rusa je v současnosti velice in. A drtivá většina zdejších přispěvatelů to velice dobře pochopila a proto se snaží trolly v rámci daných možností eliminovat.

   Vymazat
  17. 14:29 znovu opakuji nemluvím a nikdy jsem nemluvil o Rusku jako takovém ani o v Rusku žijících Rusech nijak hanlivě. Mluvím tak o Rusech žijících v Praze. Nevím jak to vypadá jinde, ale i ten nejvíc uřvanej Němčour se na prodavačku nedívá jako na poddanou. Vietnamce skoro nevidíš čímž nechci nijak snižovat jejich finanční kriminalitu. Prostě mám strach že k tomuto chování mají důvod a bojím se že tyto "nezávislé" (uvozovky proto že jsou skoro ultralevicové) jim ten důvod umocňují. Vím jak se chovají, vím jak se chovají doma nechápu ten rozdíl, nechápu proč tady kde jsme je přijali stejně jako mnoho jiných národností musí zrovna tato dávat najevo že jim patříme. A víme že ze strach se mění v nenávist. Mrkni na lidi v Chomutově. Nejdřív s báli teď nenávidí. U nás je to stejné jen málo kdo řekne že se jich už bojí.

   Vymazat
  18. Nechme to tedy být. Jsem rád, že jsi to nakonec specifikoval takhle. Určitě se tak někde někteří chovají, zrovna jako z jiných národností. Netřeba Rusy přeceňovat, obzvláště když jimi třeba ani nejsou. Na jejich území s devíti časovými pásmy jsou stovky národností, které sice mluví i rusky ale ani je neznáme a všem říkáme Rusové.
   V Chomutově jsem bydlel, ale tenhle problém, než nám ho demokracie naservírovala, byl tenkrát ještě v plenkách.

   Vymazat
 4. to strašidlo děsí hlavně pražskou kavárnu a kchárla který si teď musí častěji měnit pemprsky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No baže. Při prvním pohledu na obrázek to vypadalo, že ten první pod postelí je "hrdý pražský červenokaretník". Až blíže je vidět, že je to kravata. Asi naruby, pro případ, že zase přijdou....Ten druhý má tu "unijní" kravatu správně. Momentálně, aktuálně, že. Fakt dobrý, povedený fór. No, vlastně, .fór.. J.B.

   Vymazat
  2. @Anonymní4. května 2015 11:06: To je kravata v barvách polské vlajky.

   Vymazat
 5. Pro anonyma 10:07 Ty dve slova - psychická diagnoza - co mate na tabulce u nohou luzka se Vam setsakra vryla do palice. Prozradte jake tam mate cislo. Muj tip je F20.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. je to zcela jasně agent se služebním číslem W4C

   Vymazat
  2. P.S.: omlouvám se, ta čtyřka tam nepatří, toto číslo měl Sovák

   Vymazat
  3. Ale to vite ze jo. Tak a ted se hezky soustredte a odpovidejte. Jake, ze mate cislo te diagnozy na tabulce u nohou ?

   Vymazat
  4. Ale to vite ze jo. Tak a ted se hezky soustredte a odpovidejte. Jake, ze mate cislo te diagnozy na tabulce u nohou ?

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
 6. já bych ho tipoval na DG308 !

  OdpovědětVymazat
 7. Děkuji, opravdu pobavilo, další články budu číst z podstolu, pro jistotu.:-)

  OdpovědětVymazat
 8. To, že návštěvu Nočních vlků s výjimkou deníku Blesk ignorují všechna česká média, se nedivím. Vždyť např. i ČT by se musela ideologicky naprosto znemožnit a z Karase a Pazderky udělat hlupáky. To, že návštěvu Nočních vlků v Brně, která např. podle Ostravy byla naprosto bombastická (ať počtem motorek či účastníků aktu), ingnoruje i Nová republika, mě přinejmenším zaráží. Přitom na tomto příkladě se dá dokumentovat to, jak fungují česká "veřejnoprávní" a "věrohodná" média. A že toho k Brnu je:
  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2015/05/03/nocni-vlci-v-brne-fotoblog/
  https://www.youtube.com/watch?v=kpKAi8HUzdQ http://audiklub.cz/forum/prispevek/1253764-nocni-vlci-v-brne https://www.youtube.com/watch?v=NYvADHHggeY https://www.youtube.com/watch?v=Nvvu6YU_jHQ

  OdpovědětVymazat
 9. Jak zoufalí musí být komouši když už se chytají posledního stébla a považují za své spojence i jakýsi ruský motorkářský gang? Gang jenž by ještě před měsícem považovali za sbírku asociálů, gangsterů a podivných existencí? Gang který kdyby za jiných okolností potkali na benzínce tak by pelášili seč by jim síly stačily? Oni snad tato individua ve svém zoufalství a absenci spojenců považují za svou jakousi naději a spasitele! Neuvěřitelné :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přijde čas a ty sadistické mongoly co si říkají oligarchové, začnou Ukrajinci likvidovat.

   Vymazat
  2. Jak zoufalí musí být zdejší "demokrati", když musí zakazovat průjezd bezvýznamných motorkářů, kteří chtějí uctít památku svých padlých. A jak zoufalá musí být propaganda, která tvrdí, že projelo deset motorek, když se k nim přidaly stovky Poláků (právě Poláků!) a fandí jim i Němci.)))))))))))))))

   Vymazat
  3. 13:13

   Motorkáři jsou nám úplně u prdele. A když nějaký zoufalec chce tak ať se klidně přidá, jásá a vykřikuje Rasija. Who cares?

   Vymazat
  4. 13:13

   Všichni dobře víme o co tady jde. Nějací padlí jsou vám úplně u zadku a slouží jen jako vhodná zástěrka k demonstraci proti západu a k podpoře Putina.

   Vymazat
  5. Mě by zajímalo 13:20, kdo to jsme ti "my", kterým jsou ruští motorkáři někde úplně u.....? Žr by přece jenom ten důchod v USD?:-) Určitě to nejsou snadno vydělané peníze, když stále méně lidí baští tu protiruskou propagandu.

   Vymazat
  6. Zdejšímu trolovi uniklo, že 92% Rakušanů vstoupilo do KS, protože jsou pro, aby ruští motorkáři mohli projet územím Rakouska a položit tam věnce k památníku. Dokonce Rakušané přišli 2. května uctít k témuž památníku i památku lidí upálených v Oděse. Jak jen to ti komunisté dělají, že už i v Rakousku mají tolik příznivců?:-)

   Vymazat
  7. Když jsou vám tak "u prdele", proč s tím děláte takové obstrukce? Není to spíš tak, že se ta vaše svoloč bojí projevených sympatií "lidu" směrem k Rusku? Jak je vidět, oprávněně, v Polsku jim to taky moc nevyšlo.

   Vymazat
  8. Komunisti ve svem zoufalstvi nelezou do prdele jen zapachajicim motorkarum, ale i muslimskym fanatikum. Sve demonstrace poradaji klidne spolecne s nacisty.
   Zkratka a dobre - zoufalstvi porazenych lemplu.

   Vymazat
  9. Anonymní4. května 2015 13:13

   Přesně tak, chudinky už neví kde by brali materiál a inspiraci pro další hysterii. Ještě přijedou ruský děcka na tříkolkách a tenhle výkvět inteligence se začne na protest upalovat na náměstích a pořádat protiputinovské Šachsej Vachsej.

   Vymazat
 10. Výrobci dluhů začínají kupit jednu chybu za druhou.. Je mně líto prostých Ukrajinců, povražděných mongoly, ale nezemřeli zbytečně. Celý svět vidí jací tvorové řídí Ukrajinu EU a USA

  OdpovědětVymazat
 11. Uz to tak je, soudruzi. Putinovi motorkari se setkali budto s nezajmem, nebo s opevrzenim a prakticky nikdo je narozdil od americkeho kovoje nevital. Bylo to fiasko.
  Zkuste to rozdejchat, nic jineho vam stejne nezbyva.

  OdpovědětVymazat
 12. Prokrista - takhle blbě a furt čvachtat a žvanit dokážou jen chlapi. Blbci a trotlové, hospodští žvanilové. Pořád tolik diskuzí a žvanění k motorkářům? To už mi připadá jak ujetý. No -tak se to probralo, chlapci projeli a odjeli, ale tady se z těch mortorkářů vydřepávači u klávesnic totálně poserou. Ještě pár článků o motorkářích, a pořád ti samí magoři se tady poserou a užvaní k smrti. Fakt blbej národ. Jsme. Národ švejků a hospodskejch žvanilů. Každej king když dřepí doma na zadku, tluče do kláves a k tomu pije lahváč. Nikdy tyhle exoty není vidět venku na žádném shromáždění, kde by se mohli vyžvanit a vyřádit -kdepak! Každej jak tichošlápek, a doma ryčí a ryčí -samej hrdinnej rek! A s tímhle materiálem se naše zem chce dostat - kam?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Presne tak. Komunistum kteri se chteji zadarmo vylecit z motorkarskeho nadseni doporucuji oslovit pristi skupinu chlapu v kozenych bundach na harlejich. Staci jim rict, ze mate radi Nocni vlky a Putina.
   Dostanete takovych facek, ze je v zivote nespocitate.

   Vymazat
  2. Anonym 22:03
   Mám za to, že tys už chytil z Nočních vlků vlka a ten tě žere. Musí to být dost otravné, když to vede k vypouštění takových hovadin. Zkus si umýt zadek, soudruhu, to přejde.

   Vymazat
  3. Zkus udelat co jsem navrhl, idiote. Bez si pohovorit se skutecnymi bikers. Ziskas tim neschopenku do konce roku.

   Vymazat
 13. Nic se nezmění, dokud v USA budou vládnout titíž lidé jako dnes. A aby tam přestali vládnout, je potřeba odhalovat jejich podvody a zločiny. Konkrétní, ne jenom prázdné obecné fráze.

  2 roky už tady a na jiných serverech postuju odkazy na videa dokazující, že Bostonský útok na maratón byla práce FBI, a zranění tam byla fingovaná, celé to bylo divadelní představení prováděné v reálném čase a prostředí.

  Další událost je střelba ve městě Newton, kde měl "šílený střelec Adam Lanza" postřílet 27 osob - znovu, už asi rok a půl co o tom vím, dopídil jsem se k tomu následně při zkoumání Bostonu, biju napoplach, aby se pravda o této události zveřejnila.

  Další událost - střelba v Divadle Aurora - totéž představení amerického týmu FBI "Krizových herců - Crisis Actors" ...

  Mohl bych pokračovat ke střelbě na letišti v Los Angeles a dalším událostem, které jsou vysoce podezřelé anebo jako Boston, Sandy Hook a Aurora prokázané za falešné zinscenované události, kterými jsou masy manipulovány.

  Stětí amerických novinářů - existují přímé důkazy, že to byly studiové montáže, nic skutečného, opět práce týmu Amerických Psychologických Operací. ...

  Existuje vážné podezření, že výbuch továrny ve Westu, který je ze 70% městem s čecho-američany, byl leteckým raketovým útokem, jsou k tomu videa.

  Není vůle to zkoumat, nenašel jsem jediného Čecha, který by si dal tu práci, který by měl zájem se s tímto materiálem seznámit. Dokud tu budeme ignorovat tyto jasné příznaky zdegenerování USA v totalitní stát s plošnou mediální manipulací a vymývání mozků, které přesahuje i do Evropy, tak se nic nezmění. Tyhle události je potřeba uvést na pravou míru, a v USA k tomu nedojde, tam jsou veškerá velká média vlastněná těmi samými lidmi, kteří tyhle falešné události a vysoce pravděpodobně i zločiny, organizují a páchají. Evropa se musí probudit, a Češi k tomu mají příležitost jako první, protože jak vidíte ještě mi nedošly síly, abych to stále opakoval, a stále se pokoušel o průlom do zabedněných hlav, které to co píšu berou jako blouznění šílence.

  Začněte mě brát prosím vážně, jestli chcete, aby se něco kdy změnilo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Paranoia se da v rannem stadiu nekdy lecit, ale u vas vy bostonskej maratone je uz asi pozde.

   Vymazat
  2. Anonymní4. května 2015 23:03

   Doufám, že jsi z Moravy a máš uloženou slivovici po pradědečkovi, abys nepřišel s prázdnou, až se mi budeš omlouvat.

   Vymazat
 14. 3. 5. 2015 23.34 Vlky policajti nakonec pustili . Po dvouhodinovém dohadování s Merkelovou policisté pasy vrátili. Sice je pustili, ale sledovat nepřestali. Teď policajti stepují za hotelem, ve kterém se Noční vlci zastavili.
  Fotky: http://nightwolves-ru.livejournal.com/23293.html
  4. 5. 2015 (Mnichov - Dachau)
  Nacházíme se v Mnichově, kde po hodině vyjíždíme směr Dachau, uctít památku obětí koncentračního tábora. Průjezd jde dobře, jedeme po stanovené trase, ale za doprovodu policie. V úterý 5. května motokolona "cestami vítězství" se z Německa přesune do Česka, kde se k ní přidají čeští bikeři, aby pak společně pokračovali v jízdě po památnících. Plánovaná jsou setkání s českými veterány.
  Fotky: http://vk.com/id158021890?z=photo158021890_363334114%2Fwall158021890_1394
  4. 5. 2015 18.05
  Důležité!! Zadržení v Německu! Poslední novinky.Informace o d Jurije Vasiljeva , zadrženého německou policií v přístavu Travemunde. "Všechny zdravím, jsem na svobodě. Formulace soudu je jiná. (Dříve se tvrdilo, že cíl cesty neodpovídá směrnicím). Ale deportačnímu vězení se mi podařilo uniknout. Soude zrušil tři z pěti článků deportačního řízení. Teď budu čekat na Finy a řadu nepříjemností ve Finsku. Udělal jsem všechno, co šlo. Kdo dojel, ať se daří! Na policii mají kopie našich dokladů a fotky mnoha členů Nočních vlků. Tuším, že Merkelová zakázala průjezd motocyklů Berlínem jdou to informace od soudce a od hlavního federálního vyšetřovatele. Policie také přiznala, že je to celé absurdní, ale je prý velký tlak seshora." Teď k bikerovi směřuje ruský konzul z Mnichova. Soudce mu přikázal opustit Shenghenský prostor nejpozději do 5. května dobrovolně. Všechna obvinění z nezákonného překročení hranice, podněcování nenávisti a organizace mítinku jsou zrušena. Jurije dovezou do přístavu a obratem pošlou do Finska, odkud přijel. Připomeňme, že Jurij Vasiljev splnil všechny zákonné požadavky a měl všechny potřebné doklady i německé vízum.
  http://nightwolves-ru.livejournal.com/25015.html
  Do Berlína jedou i Noční vlci z Balkánu. Startovali od chrámu Sv. Jovana Vladimíra v městě Bar. Asi 50 bikerů z Černé hory doprovodilo Noční vlky k hranici s Chorvatskem. Přes Chorvatsko přejeli do Itálie, do Terstu, kde položí květiny k památníku 104 sovětských vojáků a potom budou pokračovat do Ljubljany ve Slovinsku. Potom Vídeň, Brno, Praha, Berlín. Vezou s sebou stalingradskou pamětní medaili, kterou věnují Muzeu brněnského povstání a ikonu Jana Kronštatského, terá s nimi pocestuje až do Berlína.
  Fotky: http://nightwolves-ru.livejournal.com/24440.html
  Video: Průjezd Nočních vlků Německem pokračuje a blíží se k cíli. https://www.youtube.com/watch?v=uQ5ZbicQieY
  Video: S nočními vlky pod ruskou vlajkou jedou Poláci i Němci. http://vk.com/id158021890 z=video158021890_170885082%2F503bdef67ad6bccbf5
  Video: Noční vlci v Dachau http://5-tv.ru/news/96306/
  Fotky balkánské kolony vlků http://nightwolves-ru.livejournal.com/25932.html

  OdpovědětVymazat
 15. Zadne "Muzeum brnenskeho povstani" neexistuje, idiote.
  Putinovi motorkari jsou vicemene neonaciste a proto je nikdo ve sve zemi nechce.
  99% motorkaru zemi kterymi projizdeji jimi pohrda a nikdo je nevita.
  Takovou ostudu si Putin a jeho propaganda uz dlouho neudelali.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To, co kritizuješ, je překlad. Dám jsi idiot na druhou..:DDD

   Vymazat
  2. To ses asi nedíval na přivítání Nočních vlků v Bratislavě. A mezi těmi asi 2000 až 3000 tisíci návštěvníků, kteří je přišli přivítat, byli DVA podotýkám 2 trolové, které Slováci okamžitě uzemnili.

   Vymazat
 16. Je vidět, že politika je na lidi dost složitá. Co s tím. Nicméně soudím, že Putin je jednička.

  OdpovědětVymazat
 17. Noční vlci dnes přijeli do Prahy.

  Vlci, jejichž průjezd se stal senzací v několika evropských zemích, dnes večer už přijeli do Prahy. Přidali se k nim kozáci. Program jejich akce lze najít na aktuálně.cz http://zpravy.aktualne.cz/domaci/nocni-vlci-miri-do-prahy-s-kozaky-se-chystaji-na-vitkov/r~9f58c6bcf30511e4bfa2002590604f2e/?utm_source=centrumHP&utm_medium=newsbox&utm_term=position-2

  V Česku se motocyklisté zdrží tři dny. Průjezd začal dnes návštěvou památníku pěti armád ve Vítkovicích. V Praze bikeři společně s kozáky, veterány a představiteli občanských organizací navštíví památník na Vítkově a Olšanské hřbitovy. Také se chystají účastnit mše v Chrámu Nanebevzetí přesvaté Bohorodičky na Olšanech a položí věnce k památníku na počest zabitých vojáků. Večer se vlci vypraví na pěší exkurzi po Praze. Přepravovat po městě se budou v autech a pěšky. Na závěr svého pobytu v Česku pojedou do Chlumce, kde je plánována akce vzpomínky na padlé a bohoslužba. Podle zpráv kozáckého svazu v Česku je cílem akce poctít památníky zemřelých a zabitých ve válce, položit věnce, účastnit se bohoslužeb a seznámit se s historií a kulturou národů, se kterými se motocyklisté setkají po cestě. Doprovázet ruské motocyklisty v Česku budou bikeři z místních klubů. Připomeňme, že Polsko neschválilo průjezd Nočních vlků a tak museli jet do zemí Evropy v oddělených malých skupinách a také autobusy a letadly.

  Program zveřejněný Všekozáckým svazem zde: http://www.kazaki.cz/cs/plan-akci-spojenych-s-trasou-ruskych-motorkaru-cesty-vitezstvi-moskva-berlin/

  Zdroj překladu zde: http://420on.cz/news/people/48190-nochnye-volki-segodnya-priedut-v-pragu

  OdpovědětVymazat