AA

Reklama

bb

čtvrtek 28. května 2015

Generál Pavel se zapojil do hrozeb Rusku jaderným úderem


Jiří Kouda
28. 5. 2015    První zprávy

Oficiální zástupce NATO český generál Petr Pavel se pěkně uvedl, když prohlásil, že alianční blok použije jaderné zbraně proti Rusku. Samozřejmě se snažil zmírnit tuto hrozbu typickými výmluvami o tom, že jaderný útok by byl pouze „taktický" a pouze tehdy, když dojde k „nepřátelské agresi".

Rusko je agresor, lze tedy čekat jeho okupaci a tudíž Aliance na obranu spustí "taktický", omezený a tudíž "humanistický" jaderný útok. Že se tak může spustit celosvětový nukleární holocaust už moc nedomýšlejí.

Mimochodem tyto vývody už dávno udělal tým mezinárodních vojenských expertů „stínové CIA“ - Stratfor. Militaristický jazyk NATO ovšem naráží – právě v souvislosti s Ukrajinou – na své meze, kdy musel generál Breedlowe vyvracet tvrzení tajemníka národní bezpečnostní rady Turčynova, že Rusko rozmístilo jaderné zbraně na Krymu. Na druhé straně NATO permanentně „varuje“ Rusko, aby je tam neumísťovalo.

Právě ostrá válečnická rétorika NATO povzbuzuje – a jak se ukazuje i český generál Pavel není výjimkou – extrémní postoje ukrajinské politické špičky k úvahám o sestrojení jaderné „špinavé bomby“. Nejdříve hovoří, (a je jedno zda Ukrajinci nebo činitelé NATO – to už nelze rozeznat), že Rusko zaútočí na Ukrajinu v době květnových oslav, následně před měsícem, že k útoku dojde do 60 dnů, a v posled korunováno výrokem radikála Ljaška, že že na prvním místě má Rusko v úmyslu zaútočit na Polsko, Gruzii, Moldavsko, pobaltské státy a Německo, a v tomto ohledu si je jistý na "200%".

Největší hrozbou je to stálý mustr, který produkuje NATO a řada evropských a amerických politiků: Rusko je agresor, lze tedy čekat jeho okupaci a tudíž Aliance na obranu spustí "taktický", omezený a tudíž "humanistický" jaderný útok. že se tak může spustit celosvětový nukleární holocaust už moc nedomýšlejí. Tedy až na výjimky, viz: National Interest: Amerika přežije jadernou válku, Rusko ne!

Na druhou stranu podle vedoucích diplomatů, novinářů a politiků na světě, Rusko nemá v úmyslu a nebude útočit na Ukrajinu nebo okupovat pobaltské země.

Na prohlášení generála Pavla je také zajímavé, že se tak distancoval od nedávných slov Washingtonu, že Spojené státy nejsou připraveny „bojovat za Ukrajinu" v jakékoliv situaci, poukazuje například ruský portál tvzvezda.ru

76 komentářů :

 1. Odkdypak má gumový mozek právo veřejně a beztrestně šířit své politické postoje? Je to přece jen nástroj lidu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NATO je nástroj sionistů - pozor na znalost základní.
   Říká to, co si přeje.
   Říkat to může, protože byl vybrán na vyšší post. Vybrán byl právě pro své antiruské názory - americký bolševik.
   Podobných názorů vysloví více. Za to si jej platíme.

   Smazat
  2. 16 ojetych stihacek, 5,000 vojaku, 15,000 dustojniku, 60 generalu, a asi 20 "Banduru" z rakouska, a kolem 60 T72 , tak to je nase armada.

   a vy lide berete toho oknirovaneho kaspara vazne?

   Smazat
  3. A zapomělo se na "pár hrdinů z Afghanistánu", kteří raději sledovali býv.manželku předsedy vlády Nečase a pana generála, kdyby si měl vzít kvér a opravdu bojovat, tak ani nebude vědět co má dělat a nebo se mýlím, prozatím jen plká co mu v SS nařídili. Ž e je Čech to ani neví.

   Smazat
  4. Také by mně zajímalo,komu ta vygumovaná guma přísahala....Ono lze přísahat několikrát,pokaždé někomu jinému?!
   Jednoznačná zrada!!! Evidentně přísahal za socialismu !!!
   Trest za zradu: v době míru - doživotí
   ve válečném stavu - Ke zdi!!!!

   Smazat
  5. S trestem jednoznačně souhlasím!!!

   Smazat
 2. Ja sice nejsem odbornik na danou problematiku, ale stejne... nedomniva se pan general ze by Rusko odpovedelo stejnym spusobem? Nebo by dokonce Rusove v predsvedceni ze je s nima vsema konec vypalili vsechno co maji na vsechny co kolaboruji s uSSakama? Pan general asi nema deti ze vypousti takove uchylacke zvasty....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USA si myslí, že je pod deštníkem a nic se mu přece nestane.Tenhle člověk by ten červený knoflík klídně stisknul už teď.Taková vygumovaná nemakačenská hovada tady produkujeme.

   Smazat
  2. Američani jsou dementi,oni si myslí,že atomový výbuch působí na Rusy a na ně ne!!!!!Co by jste chtěli od bandy vandráků?!Už jen to,že bílým vládne černoch,mluví samo za sebe.....

   Smazat
 3. Pavel, ještě větší blbec, než jsme doufali.

  OdpovědětSmazat
 4. To neni general, TO JE VUUUL!!!!!!!!!!!!!!!!!!jaris

  OdpovědětSmazat
 5. Jestli je to prohlášení pravdivé, tak tento funerál za těch cca 14 dní, co je ve funkci vrchního válečníka obranné NATO, prošel dokonalou lobotomií mozku a zařazuji ho ke stejným kecalistům a krvveválečníkům, které šíří UK junta.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle toho co proběhlo tiskem pravdivé rozhodně není a pokud vy ho zařazujete někam na základě blábolů někoho jiného tak to svědčí mnohé o vás.

   Smazat
  2. Tak si přečtěte tento rozhovor s ním:
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Podle-Pavla-by-Rusku-k-obsazeni-Pobalti-stacily-dva-dny-Aliance-by-nestihla-zareagovat-377024

   autor to jenom shrnul

   Smazat
 6. Nějak se ten petrodolar zachránit musí, jak to, že tento "světonázor" shodně nepapouškuje i ministr války a-lá komediant v nezáloze?

  OdpovědětSmazat
 7. Bylo by skutečně vhodné, kdyby autor skutečně citoval generála Pavla a pokud možno v celém kontextu. To co předvádí autor jsou pouze dojmy a přání otci myšlenky na kterých stavý hrad svých hdalších hloupostí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak si přečtěte tento rozhovor s ním:
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Podle-Pavla-by-Rusku-k-obsazeni-Pobalti-stacily-dva-dny-Aliance-by-nestihla-zareagovat-377024

   autor to jenom shrnul

   Smazat
  2. Přečetl jsem a po nějakém vyhrožování ani stopy, sorry.

   Smazat
  3. 13:44: Tak čtěte ještě jednou a pozorněji. Zajímavější názory jsou tam od dalšího českého trotla Šedivého, který požaduje nástroj na kontrolu informačního prostředí u nás. Vzor demokracie a svobody, lidé, kteří budou mít plnou hubu svobod nám budou cenzurovat informace a rozhodovat o tom, co se dozvědět můžeme a co ne. Ale na druhou stranu tento hlupák nepřímo přiznal, že na Ukrajině nejsou žádní ruští vojáci, protože podle jeho názoru by obsadili Kyjev do dvou dnů. Tolik prostoduchosti v jednom článku a tito hlupáci velí naší profesionální rádobyarmádě a budou nás chtít posílat na východní frontu.

   Smazat
  4. Lidi,tak nevím,není čas na generální stávku?To jen proto,aby se zastavil tok financí?Nějakýma anketama atd.se nic nevyřeší!
   Vždyť lidé typu Klvani,Dientbira atd.se tomu jen vysmývají.Jednoznačně to chce zastavit tok peněz,které jsou použity proti nám!!!Musíme jako stát začít znovu!!!
   Současný trend upřednostňování mladých lidí do vedení čehokoliv nese své ovoce! Někdo řekl,že blbost se stáva normou.Oni ti mladí neví,že jsou blbí,oni jen nemají žádné zkušenosti.Proto jejich rozhodnutí vypadají,že to je blbec...
   Do politiky a do vedení čehokoliv patří zkušení lidé a to mladí rozhodně nejsou.....

   Smazat
 8. Má baret, má interesantní bradku, má odhodlaný pohled, proč mu upíráte atomovku v hubě ??

  Soudruzi, vždyť tohle někdo to dělat musí !! Kdyby né Pavel, tak někdo jinej...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Rusku na to mají Rogozina a mnohé další.

   Smazat
  2. Říká se,když je něco hloupé,zaměnitelné-"je to fuk,Petr nebo Pavel"-generál je 2 in 1.

   Smazat
  3. Atomovku v hubě mají pouze úplně vypatlaní trotli.

   Smazat
 9. Je mi těch diskutéru tady, co bez rozmyslu skočí na jakékoli jim konvenující hovno, líto. Tedy vlastně ani tak moc ne.

  OdpovědětSmazat
 10. Raz sa ľudia nahnevajú a potom pre takýchto bláznov bude platiť heslo " zachráň sa kto môžeš", naozaj vygumované hlavy, môže sa pozrieť na seba do zrkadla?

  OdpovědětSmazat
 11. Idiot Pavel - fašista - který není s to pochopit odkud vane vítr .... divím se že ho Zeman neposlal čistit záchodky někam ....

  Totální amerikanizovaný idiot ..... a takové oni potřebují, tak jako D. Tusk z Polska ....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vedoucí funkce v Europarlamentu a NATO přebírají slovanští slouhové a vazalové světového četníka a humanitního bombarďáka.Džihádisti je vyhnali ze svých území v sandálech a ubrusem na hlavě, tak své hmaty a chvaty zkouší nyní v Evropě.

   Smazat
 12. Jakákoli jaderná exploze na té či oné straně, či jen radary zaznamenané letící rakety zcela automaticky spustí odvetné údery v takové síle, o které si budou myslet, že jsou dostačující.
  Žádná strana není tak hloupá, aby vypustila celý svůj arzenál - to by nepřežil nikdo. A oni to moc dobře vědí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud dobře rozumím Jane,Vám věřím odbornost,hegemon by rád odzkoušel omezenou atomovou válku?Děkuji nechci!

   Smazat
  2. Jde o jinou věc.Ruska raketa nemusí zasáhnout USA.Může dojít k provokaci a raketa může zasáhnout,třeba Ukrajinu,nedej Bože,některý Baltský stát,svede se to na Rusko a už to lítá.

   Smazat
  3. AN 13:41-Jako spouštěč možná ale až po čase.Napřed by proběhla mediální masírovací kampaň,teprve po ní by došlo k omezenému nukleárnímu konfliktu a záleží na Evropě zda na kontinentě nebo přímo USA-Rusko.

   Smazat
 13. Uposornéni pro Obyvatele!

  Moc dóbre bát se Pútina. Aber móc strachu z Pútina uš fášemu sdravi škodi !

  http://www.novinky.cz/krimi/370724-muz-vyskocil-v-plzni-z-okna-v-jeho-byte-nasli-protitankovou-strelu.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemci se už bóji Pútina, aber Reichstag osfobodit od amerycké lumpy již po zwei mal.

   Smazat
  2. Rúska fojak tópra fojak.

   Smazat
 14. Totálně vymytý mozek na studiích v USA. Nic jiného neumí, tak se snaží zavděčit. Je to další válečný štváč., chyba je, že má skoro prst na spoušti! Vašek

  OdpovědětSmazat
 15. Bohužel, vojenský "krasavec" Pavel se projevuje jako primitivní slouha jednoznačně ovládaný světovým četníkem, bez vlastního soudného rozhledu. Nejhorší je, že následky neponese on, ale my, kteří máme zavřená ústa, v nějakou zdravé probuzení tohoto porobeného národa nevěřím.

  OdpovědětSmazat
 16. Pavlík hraje ve štábu obranné NATO(ve škole nás učili útočné) jistě piškvorky a lodičky s ostatními gumami a hry na světového četníka a policajta.Taková dospělácká mateřská školka pro pokročilé.

  OdpovědětSmazat
 17. Jedna věc je, co Pavel říká, a druhá, co udělá v soudný okamžik. Já mu fandím a držím mu palce, aby až k tomu dojde a dostane rozkaz od vyšší moci, poslal všechny rakety na západ a ne na východ. Bude to jenom na něm, bude to jeho volba, bude to jeho konečná seberealizace všemocného velitele.

  OdpovědětSmazat
 18. Ten člověk patří do pakárny a ne na vedoucí posty v NATO. Je to nebezpečný blázen.

  OdpovědětSmazat
 19. Kurva, to je nzornej priklad toho, jak Honza z Horni Dolni zblbne, kdyz se dostane mezi panstvo. Pan general moh v nasi armade maximalne snit o tom, kolik rot muzeme poslat do Afghanu, protoze nase operetni armadicka na nic jineho nema. Ale jakmile se dostal na dosah cervenymu tlacitku, hned se ohani tim, ze ho muze taky zmacknout. Mam jasny dojem, ze kdokoli prijde do Bruselu (tentokrat do NATO), dokonale tam zblbne a zapomene, z ceho a odkud vysel. To same se tyka i europoslancu, komisaru a dalsich poskoku, co se tam srocuji
  Takovej malinkatej islamistickej atentatek na bruselske magory, hned by se aspon chvili dychalo lepe. Nejen ze by to snizilo jejuch pocet, ale taky by jim to otevrelo oci, jak zabijeji tisiciletou historii Evropy.

  OdpovědětSmazat
 20. Maně se mi vybavil nadherný film Doktor Divnoláska aneb jak jsem se naučil milovat bombu. Pan generál by si ho měl prohlédnout dříve, než zase začne blbábolit o "jen" taktickém jaderném úderu. Není cesty zpátky. Pokud se bude takhle vyjadřovat dál, měl by být našimi orgány okamžitě stažen zpět do republiky a doživotně penzionován v nějakém krásném hotýlku se zamřížovanými okny a vypolstrovanými pokojíčky.

  OdpovědětSmazat
 21. Kozel zahradníke, tak by se dalo charakterizovat vyjádření našeho generála. Ať jsi jde válčit, ale bez nás. Fuj, hamba mu za tyto slova co pronáší.

  OdpovědětSmazat
 22. Bol ´´dobrým´´ dôstojníkom v Socialistickej armáde a zároveň členom KSČ. Na vysokej škole vychovával dobrých vojakov ´´ochraňujúcich´´ Socialistické zriadenie. Dnes je presne tak dobrým dôstojníkom v NATO. Ak by sme sa pridali späť k Rusku verte mi opäť by prezliekol kabát a všetkým by tvrdil že to musel robiť on je predsa len vojak plniaci rozkazi. Takéto typy ľudí dojebali Socializmus Demokraciu a ak by mohli dojebu všetko čo sa dojebat dá.

  OdpovědětSmazat
 23. Geberále od kdy kdypak věříte USA RUSKO NENÍ AGRESOR ALE USA DEBILE

  OdpovědětSmazat
 24. v demokratické společnosti, ve voj. seskupení rozhodují politici, to i o válce, i o použití zbraní v nich. Nikoliv generál, zejména tvářící se jako nadčlověk, i když je z české kotliny.
  Napišme generálu Petru Pavlovi co i o něm myslíme!

  Je to o něho ubohé i krvelačné zároveň!
  Věřím,že s atomovými zbraněmi pošle do boje i své blízké, nebo lépe své nejbližší!

  OdpovědětSmazat
 25. Na zakládě čeho by chtěl pan generál Pavel shazovat na Rusko jadernou pumu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusko je totiž nesmírně agresivní: jen se podívejte, jak se jeho hranice přibližují k americkým základnám!

   Smazat
  2. Asi mu zrovna jeblo....

   Smazat
 26. Soudruzi, utíkejte rychle do Ruska, ať si ten jejich ráj ještě než nastane konec světa stihnete vychutnat.

  OdpovědětSmazat
 27. Stejně to bude fungovat nejspíše takto:
  http://desitka.org/images/rakety.jpg

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak se zde vkládá odkaz, aby se zobrazil? Zkusím to znovu bez http:
   www.desitka.org/images/rakety.jpg

   Smazat
 28. Vyjádření pana generála je úplně jiné než to co Kremlem financovaná Novárepublika.cz vyprodukovala.
  http://zahranicni.ihned.cz/evropa-slovensko/c1-64076170-general-pavel-rusku-by-k-obsazeni-pobalti-stacily-dva-dny-hrozila-by-jaderna-valka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:51 A tebe financuje blázinec Bohnice že...

   Smazat
 29. Petr PAVEL, nevlastní bratr Arsenije JACEŇUKA má samozřejmě jasní názory, nahrané Sorošem..........

  OdpovědětSmazat
 30. Pavel sloužil do roztrhání těla socialistické vlasti a co by neudělal pro koryto v NATO.
  Odpřísáhne klidně věrnost USA, dovede vlastní zemi do války, hlavně že má funkci.

  OdpovědětSmazat
 31. kdyby byly v prdeli ryby nemusely by být rybníky,pan generál si myslí ,že hraje nějakou počítačovou hru.Zatím je za blba ,protože o válce rozhodují zločinci za mořem

  OdpovědětSmazat
 32. A je to. Jak snadné...

  http://zpravy.idnes.cz/smrt-ruskych-vojaku-na-ukrajine-behem-miru-bude-statni-tajemstvi-py2-/zahranicni.aspx?c=A150528_173631_zahranicni_ert#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=top6

  OdpovědětSmazat
 33. vlast tě (16:42) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětSmazat
 34. Důstojníci by měla být podle konservativního hodnocení e l i t a národa. V tomto případě i v tom minulém se mi někteří důstojníci jako národní debilové...

  OdpovědětSmazat
 35. co je to za cocota ten genrál?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Muž na svém místě. Více takových kompetentních lidí.

   Smazat
  2. Blbe 20:05, ty ho pícháš?

   Smazat
 36. A přitom ten pan jenerál tak móc pěkně vypadá, opravdický voják to napohled. Připišme si ho na seznam těch, kteří si v budoucnu neškrtnou. Už je pěkně dlouhý. Delší než seznam Slonkové.

  OdpovědětSmazat
 37. Mějte ohledy na pana generála. Jedná se o nemocného člověka. V současné době prochází obdobím 3. stadia nemoci cementosa militaris.

  OdpovědětSmazat
 38. dejte mu samopal, vestu a pošlete ho do Jemenu. Ať jde hájit demokratické hodnoty západní demokracie

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dejte tomu gaunerálovi na sebe vestu s dynamitem!

   Smazat
 39. Bububu ty zelenej skurvisynu ! Putin se z tebe pokaká .

  OdpovědětSmazat
 40. Ratlík,nejspíš Český fousek,anebo snad už originál Pražský krysařík se dal ke smečce zdivočelých rafanů,hafanů z NATO,sice už trochu vypelichaných a s prořídlými zuby a chce si zavrčet a zaštěkat na Rusa,donedávna před ním šoupal nohama,ale protože správně pochopil význam Velké listopadové homosexuální revoluce,tak mu to dopřejte i tu taktickou atomovku,rádi a s trpělivostí si jej vyslechnem....

  OdpovědětSmazat
 41. Je třeba zjistit, kam se šmejdi hodlají ukrýt až to začne a likvidovat jejich skrýše. Zaměřit atomový kryt u Berounky, kam se hodlají krysy ukrýt.

  OdpovědětSmazat
 42. K volům typu RaSSsmuSSen a Stoltenberg se přidalo české blbé tele Pavel, předtím poslouchal jako hodiny také jeden lampasák v čele vlády, až dostal kamenem-Tupolánek. Je to zajímavý jev, že v parlamentní demokracii se vynořují v médiích nejvíce imbecilové, kreténi, idioti, neurotici, paranoici, schizofrenici a vůbec duševně postižení lidé. Neměli by se isolovat v blázincích, i když z nich je pouštějí zfetovaní podobně postižení lékaři. Asi by to chtělo jiné řešení...

  OdpovědětSmazat
 43. Generále bude válka, protože vám generálka nasadila parohy? :-)

  OdpovědětSmazat
 44. Z mého blogu.
  ZELENÉ MOZKY? ALE KDEŽE, POTENCIÁLNÍ VRAZI A VÁLEČNÍ ZLOČINCI. Nedávné výšplechty českého generála, momentálně sloužícího na vysokém postu NATO, o jaderné válce, mne definitivně utvrdily v tom, že je pro záchranu lidstva naprosto bezpodmínečně nutné provést několik zásadních opatření a především ve všelidském vědomí začít prosazovat nový étos. Onen étos by měl pro začátek jen několik zásad. Každý příslušník profesionální armády by měl být považován za potenciálního vraha, čili osobu rizikovou, se kterou je proto potřebí s tímto vědomím zacházet. Jinými slovy měl by každý být pod přísným dozorem zpravodajských a jiných služeb. Příslušníci armády od majora výše by měli být společností považováni za potenciální válečné zločince a i k nim by měla mít veřejnost určitý vztah. Při nejmenším jako kdysi ke katům. Žádný příslušník armády by nesměl vstoupit na cizí území se zbraní, dokonce ani s osobní, jinak by měl být okamžitě zadržen a minimálně vyhoštěn, ne-li souzen jako osnovatel teroristického zločinu. Všichni výrobci zbraní by měli být považování a tedy i souzeni jako spoluviníci jakéhokoliv zločinu způsobeného jejich zbraní. Stejně tak obchodníci se zbraněmi. Lidstvo ve snaze o sebezáchovu by mělo postupně dosáhnout úplného zákazu výroby jakýchkoliv zbraní, kromě pistolí schopných vystřelit maximálně tři, a pouze ochromující náboje. Začít by mělo OSN s okamžitým zákazem prodeje zbraní. Naprosto bez výjimky pak do zemí, kde jsou jakékoliv konflikty. Kdo by veřejně projevoval jakékoliv pochyby o globálních antimilitaristických opatřeních, měl by být v kterékoliv zemi obviněn a odsouzen za zločin ohrožení míru, se sazbou pět let, až doživotí při opakování.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.