Reklama

čtvrtek 21. května 2015

Jak to ten Franta dělá, že odzbrojí i Drtinovou?

21.5.2015  Ostrov Janiky

František Ringo Čech o prezidentu Zemanovi


Z rozhovoru:

Drtinová: „Pane Čechu, co byste dělal, kdyby ruský prezident dar českých umělců přijal a českého prezidenta si nechal?“

Ringo Čech: „Paní redaktorko, (můžu Vám říkat paní redaktorko)?“  (pokrač.)
Drtinová: „Můžete.“

Ringo Čech: „Paní redaktorko, to je tak idiotská záležitost. Bezvýznamní kumštýři, nuly, se chtějí zviditelnit a vymýšlejí takové kraviny…“

Drtinová: „Je to projev občanské společnosti.“

Ringo Čech: „No není, je to projev magorů.“


***

Ringo Čech: „Já chodím na Hrad tak jednou za čtvrt roku na dvě decky vína, pokouřit, já jsem velký přítel kouření…“

Drtinová:“ S panem prezidentem?“

Ringo Čech: „Ano“.

Drtinová: „Víte, že tím mu ale pomáháte škodit si zdraví?“

Ringo Čech: “ No sobě taky, my si škodíme oba, ale zahulíme si nádherně, jaká je to pohoda.“

37 komentářů :

 1. Rozhovor jsem viděl, Ringa mám vcelku rád a mluvil celkem dobře a v rámci možností vtipně. Ale s tím, že se ten Zemanem zmiňovaný Peroutkuv článek našel protože mu došlo cosi takového na mail a tím se ukázalo že Zeman měl zase pravdu, ze sebe tedy udělal dost jednoduchého a důvěřivého vola.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy opravdu nemáte problém s tím, jak Peroutka poníženě a ochotně blahoslavil Hitlera? Opravdu myslíte, že se existence všech těch článků a superlativů na Hitlerovu adresu dá přebít tím, že slovo gentleman se ještě v nadpisu článku nenašlo?

   Smazat
  2. Zeman poukázal na falešnou gloriolu, a stavitelům Peroutkova mýtu narušil základy, teď to flastrují žalobami a vyskakováním půl metru do vzduchu, a snaží se modlu k padnutí podepírat vyhořelými sirkami.

   Smazat
  3. A props Peroutka - pamatujete vy starší, na Svobodku v padesátých letech, když ji kormidloval Peroutka? Moc se poslouchat nedala a to ne kvůli rušičkám, ale kvůli hloupě prvoplánovému obsahu a hysterické formě. Dnes to poslouchat, tak se většina směje nebo stydí, podle toho zda je zaměřen do leva nebo do prava.

   Smazat
  4. No právě, mě osobně ta situace, kdy dojde k onomu demagogickému posunu děsí. Přestože si každý může v Přítomnosti z let 1938 a 1939 všechny ty strašné články přečíst, média mají tu neuvěřitelnou sprostotu, že pokračují v útocích na prezidenta, protože slovo "gentleman" není v nadpisu.

   Smazat
  5. Ty články jsou psané stylem jedna věta doleva, druhá doprava, třetí čtvrtá doleva, pátá šestá doprava... a takhle stále dokola, aby se nikdo nepohoršil a každý si našel to své. Nejvíce to odpovídá příkře pragmatickému přístupu, hlavně aby se prodalo, a aby kupovat mohl každý. Takový styl hodně podobný dnešku... hlavně nikoho nepohoršit, neurazit, a zalíbit se všem bez rozdílu. Tenhle má rád pikantní maso, tenhle zase sladké buchty, tak se upeče buchta, s čokoládovou polevou a naplní pěkně ostrým gulášem. A čtenáři ať si ráčejí pochutnat. Když se v tom nějak přenimráte, pochutná si každý.

   Smazat
  6. To možná ty ostatní, ne ty o Hitlerovi

   Smazat
  7. Mě stačilo ten odkaz, který tu byl nedávno. A taky jsem už psal, že je na každém zvlášť, aby zvážil jestli by takovou cenu přijal. Peroutka jistě mistr byl. Mistr dvojtvářnosti. Jestli se někdo cítí polichocen, když je k němu přirovnáván, tak mu nic nebrání, aby tu cenu přijal.

   Smazat
  8. An19:48-máte pravdu,být laureátem jakékoliv ceny ,je sázka do loterie ale asi se to vyplácí!

   Smazat
 2. Zviřátka obdivují Frantu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A víte,že ano? Délku vlasů,nadhled,pravicový kamarád.Naši dobu mládí nám zavidíte ,že ano?PS.Vlasy mám také.

   Smazat
 3. Blbové obdivují Karla.

  OdpovědětSmazat
 4. Jeden z mála ryzích Čechů, kteří tu po všech těch nájezdech zbyli.

  OdpovědětSmazat
 5. Na hrubou díru, hrubá záplata. S havloidama se dá mluvit pouze tímto způsobem. Rozumně se dá diskutovat pouze mezi inteligentními lidmi. S hovadem se domluvíte jen těžko. Mám dojem, že mezi novináři je toho bodavého hmyzu přespříliš.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bať. Stalo se právě a pouze to, že F.R.Čech nazval věci pravými jmény.

   Smazat
 6. F. Ringo Čech je pořád tím dobrým člověkem, kterým vždycky byl.

  OdpovědětSmazat
 7. http://video.aktualne.cz/dvtv/ringo-cech-zeman-se-nepodela-je-to-dobry-prezident/r~db32d9b4f7da11e498af002590604f2e/

  OdpovědětSmazat
 8. Útoky Drtinové proti Zemanovi jen dokazují, že Drtinová se nepoučila a stále je nevěrohodná a fandí pravici. Stejně útočila i proti Putinovi. A nechce se mi věřit, že nezná nezpochybnitelně pravdivý dokument:
  http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx, jinak by nemohla plácat takové nesmysly

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Drtinová je poslušná cácorka, která bude zpívat a tancovat na notu, kterou jí Mrzena určí, a Dvořák oštempluje. Jinak by si musela hledat jiné zaměstnání.

   Smazat
  2. Jojo, koho chleba jíš. toho píseň zpívej. Je to tak všude a nikdy to jinak nebylo.

   Smazat
  3. Chleba jí dává Bakala, tak co se divíte.

   Smazat
  4. Plachetničkou se dá cestovat v zásadě dvěma směry. 1) kam fouká vítr (snazší), a 2) kam míří kormidlo (to už chce nějaké to umění). :-)

   Smazat
  5. Může si za to sám. Neměla tam chodit.

   Smazat
  6. Drtinova pravici rozhodne nefandi. Pravice tu totiz, tedy v politickem mainstreamu, NEEXISTUJE.
   Neplest pravdolasku s pravici prosim

   Smazat
  7. ale pravice zde existuje ne, že ne. Tak jak je zde levice je i pravice. To tvrzení o tom, že zde není je jen alibismus, aby se bordel, který zde pravice zavinila svedl na někoho jiného. Nebo snad Kraďoušek, Šláfenberg a další nejsou pravice ? Zeptej se jich a uvidíš co ti poví. nazvývejme věci pravými jmény. Pravdoláskaři je část pravicových vyopatlanců.

   Smazat
  8. K pravici patří samozřejmě i KDU i ANO, na to nezapomínejte. Dneska k pravici vlastně patří i ČSSD. Podle činů poznáte je.

   Smazat
  9. Anonymní22. května 2015 8:10

   Přesně tak, skutečně levicová je v Parlamentu jen KSČM. Všechno ostatní jsou variace na pravicové téma.

   Co se týče té "neexistující pravice" ... oné vysněné lidumilné a sociálně spravedlivé pravice, tak tak skutečně neexistuje a nikdy existovat nebude, protože nemůže, je to protimluv, ve který tu uvěřili jen ti nejprostčí naivkové, budiž jim to přičteno k dobru.

   Smazat
 9. No, ono to zas nejak vtipne nebylo. Franta umi lip. Ale kdyz chvali rusofilniho ozralu, tak toho moc nezmuze.

  OdpovědětSmazat
 10. Jen jednoduchý závěr - tady se občas najde někdo, kdo tvrdě uráží prezidenta, ten někdo má plnou dršťku demokracie, kritiky komunistů. Přitom tím, že uráží prezidenta, jehož si zvolila většina občanů v nesocialistické, tedy dle jeho tvrzení - demokratické společnosti - se chová hůř než jím kritizovaní komunisté. - Podle mne, a s ješitností sobě vlastní dodám logicky , tím jen dokazuje, že je to vlastně člověk, který zaslouží buď politování - je silně retardován a nebo .... nebo je to obyčejná K U R V A - která zde uráží většinu národů Česka, Moravy a Slezska za peníze. A to jistě nebudou peníze z Ruska !!!! A jak mií na Moravě říkám, je to sračka. nechte ho byt.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. hrabě Kocharowski23. května 2015 0:20

   Velmi správně, podepisuji!

   Smazat
  2. Tak tak...není co dodat !!!

   Smazat
 11. Naprostý souhlas s 6:19
  Jen dodám , že takovými KURVAMI se to v ČT jen hemží ! To se jim to vegetuje za koncesionářské poplatky . To se jim to lže a ještě jsou za to královsky placeni .K . H . Borovský se musí v hrobě obracet ! Obracet ? to je slabé slovo . Ten tam přímo rotuje !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Borovský se obrací, zato ale takový Goebbels si ve svém hrobě přímo tleská, že má skvělé následovníky

   Smazat
 12. vlast tě (4:34) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětSmazat
 13. Zaplať pánbůh za Frantu!
  Má dobrý srdce a je spravedlivej..
  jituš

  OdpovědětSmazat
 14. Správnej Čech musí blbku Drtinovou drtit na padrť.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.