Reklama

neděle 3. května 2015

Jsou zadržení anarchisté opravdu teroristé nebo je tu nová White Justice?

Lukáš Cvrček
3.5.2015  blog autora

Podle zpráv v médiích policie zadržela skupinu anarchistů z uskupení 'Síť revolučních buněk', kteří údajně připravovali teroristický útok na vlak. Prostý občan nejspíš zajásá nad bdělostí policie, která chrání jeho bezpečí. Jenže plukovník Šlachta a jeho lidé z ÚOOZ si už jednou na politickou objednávku vyfantazírovali „teroristickou skupinu“ White Justice, proto je potřeba jejich aktuální odhalení přijímat s hodně velkou opatrností.

Lidé se zájmem o bezpečnostní složky a problematiku „extremismu“ si nejspíš ještě vzpomenou, jak v roce 2009 předstoupil plukovník Šlachta před novináře a dramatickým tónem jim oznamoval, že policie rozbila neonacistickou teroristickou organizaci White Justice. Její členové měli údajně připravovat únosy vlivných Židů v čele s tehdejším premiérem Fischerem a teroristické útoky na elektrárny nebo jinou strategickou infrastrukturu.

Před soudem se však nakonec ukázalo, že se jednalo o snůšku policejních výmyslů a „teroristé“ mohli v klidu jít domů s pouhými podmínkami. Ty totiž nedostali za „terorismus“, ale protože na svém webu dávali najevo své neonacistické názory. (Jeden z nich byl sice odsouzen nepodmíněně za ublížení na zdraví, jenže se jednalo o rvačku, která s jeho „terorismem“ nijak nesouvisela.) V normální zemi by po takové blamáži velení policie pana Šlachtu přesunulo na místo úměrnější jeho schopnostem. Mohl by třeba řídit křižovatku nebo šlapat chodník jako pochůzkář někde v Horní Dolní. Jenže místo toho dostal několik set tisíc korun odměny.

Proč? V té době vrcholilo Fischerovo tažení proti „extremismu“ a policie od něj dostala objednávku na přípravu monstrprocesů s neonacisty. Většina z nich však skončila naprostým debaklem obžaloby a my všichni jsme se museli složit a ještě budeme skládat na odškodné pro oběti těchto vykonstruovaných procesů, z nichž některé stále ještě běží. Jenže o nějaké neonacisty tady ve skutečnosti nikdy vůbec nešlo.

Pravým smyslem těchto akcí bylo odvést pozornost od některých rozhodnutí Fischerovy vlády, která byla jakousi nevyhlášenou koalicí ČSSD, ODS a Zelených. Koho z novinářů a občanů tehdy zajímala například podpora obnovitelných zdrojů energie? Bylo tu přece téma číslo jedna – neonacisté! Teprve později začalo chytřejším lidem docházet, že zatímco Fischerovi, Pecinovi, Komorousovi a Šlachtovi baštili jejich špek o „honu na nácky“, stranou jakéhokoliv zájmu se rozhodlo, že my všichni solárním baronům přispějeme na jejich soukromé podnikání více než biliónem korun. Stačí se podívat na účet za elektřinu, aby si každý mohl ověřit, že tohle tažení proti „extremismu“ se některým lidem královsky vyplatilo…

Jenže nezůstalo jenom u odlákávání pozornosti od obřích zlodějen. S jídlem roste chuť a plukovník Šlachta podle v podstatě totožného scénáře svrhl Nečasovu vládu. Tím nechci říci, že paní Nagyová a další jsou křišťálově čistí. Pokud však z celého bombasticky rozmáznutého případu zůstalo pouze obvinění z nezaplacení darovací daně za kabelky, začínám si říkat, že něco smrdí také na policii a státním zastupitelství, kde nejspíš nejednali pouze z přemíry služební horlivosti, ale na politickou objednávku.

Nyní plukovník Šlachta přichází s další teroristickou skupinou. Teprve čas ukáže, zda konečně odhalil skutečné zločince, nebo zase popustil uzdu své fantazii. Každopádně je potřeba zbystřit a začít se ptát, komu se nyní hodí, aby novináři a veřejnost upřeli svou pozornost na anarchisty místo na politiku. A pokud Šlachta se svými lidmi opět odtáhne od soudu s dlouhým nosem, doufám, že konečně přijde čas nahradit jeho partičku konstruktérů politických procesů skutečnými policisty. Opět se dívám na svůj účet za elektřinu a říkám si, že už před lety bylo pozdě…

Článek o soudu s White Justice zde


17 komentářů :

 1. Falešná vlajka, uměle vytvořená událost, to je v USA běžné a takříkajíc denním chlebem. Buďto všechno vyhasne ještě před činem, anebo se to nechá projít dál a zinscenuje se i samotný čin.

  17 případů americkou vládou inscenovaných teroristických útoků.
  17 False Flag Operations in AMERICA done by The FBI

  Událost zrežírovaná pro média a veřejnost jako skutečná... důkaz o mediální manipulaci a podvodu na veřejnost.
  Falešná událost - Masakr dětí

  Stejný charakter měl i Bostonský bombový útok na maratón - PŘI KTERÉM BYLO NULA ZABITÝCH A NULA ZRANĚNÝCH - VŠECHNO TO BYLO SEHRANÉ... UMĚLÁ KREV, NAMASKOVANÍ ZRANĚNÍ, NAJATÍ INVALIDNÍ HERCI, KTEŘÍ SI TAM VYDĚLALI NA NOVÉ PROTÉZY - PROTOŽE JINOU ŠANCI JAK SE DOSTAT K NOVÝM PROTÉZÁM V KAPITALISMU NEMAJÍ.

  OdpovědětVymazat
 2. Nevím, co by jste od občanů očekával, když by se, jak uvádíte, nepodařilo odvést pozornost od tohoto konkrétního rozhodnutí. Copak nebylo dost poslanců z různých politických stran, kteří na problémy poukazovali. Občané to vydírání straně zelených samozřejmě spočítali v následujících volbách. Politici je ovšem dokáží přečůrat, řeší to rozpadem účelových stran již v parlamentu a o tom mohou novináři psát. Není nic co by se nedalo napravit.

  OdpovědětVymazat
 3. 1. Nakolik je pravděpodobné, že po krachu šmýrovací a špiclovací mezinárodní smlouvy ACTA její osnovatelé zvolili cestu prosazení obdobných národních zákonů, k nimž se v jednotlivých státech přikročí poté, co u nich budou spáchány či odhaleny (")teroristické útoky(") ?
  2. Proč by měl být v ČR spáchán teroristický útok? S jakým smyslem, cílem, požadavky? Proč by ho měli provést tuzemští zastánci anarchistických myšlenek?
  3. Nebyl někdo z českých policejních mocipánů náhodou na stáži u policie v Chicagu a nechytil tam nějakou inspiraci v policejním archívu?
  KR

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1) Nahodně
   2) Protože banán
   3) Stačí občas pod šapitó na US embassy ...

   Vymazat
  2. K bodu 3 - jestli byl někdo z našich mocipánů v Chicagu nevím, každopádně se můžete podívat, jak a kteří naši nestranní státní zástupci absolvovali "školení" v USA. Píše o tom Petr Hájek na http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/326-kdyz-zalobnicci-zaluji-americanum-podivali-jsme-se-na-vazby-statnich-zastupcu-na-americkou-ambasadu.htm - zajímavé a pučné, zejména pak ve vazbě na velmi přátelské vztahy Lenky Bradáčové s šéfem UOOZ pplk. Šlechtou.

   Vymazat
  3. Bělobrádek, Sobotka, Chovanec, Hamáček, Zaorálek, to jsou poslední americké assety, a že nejsou vůbec na nedůležitých státních postech... tady je to jak loutkové divadlo, div, že se tu ještě všechny ty provázky nepomotaly a nezacuchaly. BTW ta střelba v Brodě je taky hodně podezřelá... kdybyste si proklepli to pozadí, kdo tu hospodu vlastnil, tak byste si drželi rezervu. Je to klasický modus operandi masových střelců - viz video o Sandy Hook. Další příklad je třeba Divadlo Aurora - totéž - zinscenovaná událost.

   Vymazat
 4. Maskovaný střelec vraždil na premiéře Batmana, zabil nejméně 12 lidí, 20.6.2012

  Článek iDnes
  Obhájkyně střelce později vystupovala v Sandy Hook hoaxu jako matka zabitého dítěte, spolu s dalším Crisis Hercem - Nickem Phelpsem, jejím údajným manželem
  ... Crisis Actors - Aurora a Sandy Hook

  "Krizový Herec" - Nick Phelps ...
  Nick Phelps - Crisis Actor

  Tohle je přátelé realita USA...

  OdpovědětVymazat
 5. Zapečetěná 13. komnata ... do který se každý bojí nahlédnout, protože to znamená, že musí zrevidovat asi tak 90% všeho co si o událostech poslední doby myslel, a hlavně co si myslel o USA ...

  Matrix není vůbec nadnesené přirovnání, mediální realita je tady zhusta fabrikovaná, a jestli to přišlo už i do Čech, tak se není vůbec čemu divit.

  Další dobré přirovnání je stará známá Platónova jeskyně ... věříte stínům a skutečnost je za oponou, za plátnem.

  Musíte se rozhodnout v jakém světě chcete žít, jestli ve světě skutečném anebo ve světě mediálních iluzí Made in USA. Hollywood prosákl do veřejného dění a v podstatě se nedá s určitostí říci, která událost, o niž media přinesou z USA zprávy je skutečností a která je fabrikovanou realitou zinscenovanou vládními herci.

  To je prostě dnešní realita, a kdo se s tím nedokáže vypořádat, tak žije v kině a věří příběhům, které mu promítají jako skutečným.

  Za sebe říkám, děkuji nechci.

  OdpovědětVymazat
 6. Upřímně doufám, že se alespoň autor článku na důkazy tu uváděné podívá. Prozatím jsem sám voják v poli, v tomhle tažení za zveřejnění pravdy.

  OdpovědětVymazat
 7. Nevím, nevím, zda to má souvislost. Sleduji tyto bláboly již delší dobu, ale vše se po čase ukáže. Ono smlouva TTIP je téměř za rohem. Tomuto spolku zmanipulovaných kašparů, nevěřím ani jejich jméno. A že v té naší " demokratické" společnosti se najde takových to poskoků a manipulátorů s obyvatelstvem až dost, je přece jasné. "Vždyť to všichni dělají pro " blaho US zájmů. Snad se pletu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nic se neukáže, když si budete každé ráno kapat na řasy vteřinové lepidlo.

   Vymazat
 8. Koho zajímá pravda? ... Přihlaste se...

  OdpovědětVymazat
 9. Pane Olšere, pane Cvrčku, pane Davide, pane Dvořáku, pane Mane, pane Ďoubalíku, pane Prokope, ... kdo další tu ještě publikuje? ... Pane Veselý, pane Kašuko ... koho z vás to zajímá?

  OdpovědětVymazat
 10. Není pravda, že Pravda vítězí. Pragmatismus vítězí. A k tomu mu dopomáhej lhostejnost...

  OdpovědětVymazat
 11. ... Dovolím si konečné resume.

  President Zeman zradil Pravdu ve prospěch pragmatismu.

  OdpovědětVymazat
 12. Nic se nezmění, dokud v USA budou vládnout titíž lidé jako dnes. A aby tam přestali vládnout, je potřeba odhalovat jejich podvody a zločiny. Konkrétní, ne jenom prázdné obecné fráze.

  2 roky už tady a na jiných serverech postuju odkazy na videa dokazující, že Bostonský útok na maratón byla práce FBI, a zranění tam byla fingovaná, celé to bylo divadelní představení prováděné v reálném čase a prostředí.

  Další událost je střelba ve městě Newton, kde měl "šílený střelec Adam Lanza" postřílet 27 osob - znovu, už asi rok a půl co o tom vím, dopídil jsem se k tomu následně při zkoumání Bostonu, biju napoplach, aby se pravda o této události zveřejnila.

  Další událost - střelba v Divadle Aurora - totéž představení amerického týmu FBI "Krizových herců - Crisis Actors" ...

  Mohl bych pokračovat ke střelbě na letišti v Los Angeles a dalším událostem, které jsou vysoce podezřelé anebo jako Boston, Sandy Hook a Aurora prokázané za falešné zinscenované události, kterými jsou masy manipulovány.

  Stětí amerických novinářů - existují přímé důkazy, že to byly studiové montáže, nic skutečného, opět práce týmu Amerických Psychologických Operací. ...

  Existuje vážné podezření, že výbuch továrny ve Westu, který je ze 70% městem s čecho-američany, byl leteckým raketovým útokem, jsou k tomu videa.

  Není vůle to zkoumat, nenašel jsem jediného Čecha, který by si dal tu práci, který by měl zájem se s tímto materiálem seznámit. Dokud tu budeme ignorovat tyto jasné příznaky zdegenerování USA v totalitní stát s plošnou mediální manipulací a vymývání mozků, které přesahuje i do Evropy, tak se nic nezmění. Tyhle události je potřeba uvést na pravou míru, a v USA k tomu nedojde, tam jsou veškerá velká média vlastněná těmi samými lidmi, kteří tyhle falešné události a vysoce pravděpodobně i zločiny, organizují a páchají. Evropa se musí probudit, a Češi k tomu mají příležitost jako první, protože jak vidíte ještě mi nedošly síly, abych to stále opakoval, a stále se pokoušel o průlom do zabedněných hlav, které to co píšu berou jako blouznění šílence.

  Začněte mě brát prosím vážně, jestli chcete, aby se něco kdy změnilo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Veškerá dokumentace ... postupně doplňováno. Jde o výběr toho nejlepšího co je ke zmíněným událostem k nalezení na YouTube.

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.