Reklama

středa 20. května 2015

LLR a DLR oficiálně oznámily "zmrazení" projektu "Novorossija", který měl regiony sjednotit

20. 5. 2015   zdroj
Stoupenci LLR a DLR oficiálně oznámili "zmrazení" projektu "Novorossija", podle něhož se předpokládalo sloučení pod tímto označením několika regionů, které usilují o nezávislost na Ukrajině. Bylo uvedeno, že odpovídající politické a technologické struktury byly rovněž zastaveny.


"Činnost struktur Novorossii je zmrazena, protože to nezapadá do mírového plánu urovnání, podepsaného v přítomnosti zemí "normandské čtyřky," řekl Oleg Carev, předseda hnutí "Novorossija".

V sociálních sítích oznámil, že činnost společného parlamentu Novorossii je zmrazena, protože "jeho existence odporuje Minským dohodám" a "přímo ovlivňovat situaci na Donbasu ani on, ani jeho poslanci nyní nemohou."

Na hlavní stránce projektu je nyní vystaveno oznámení: "Servis oficiální internetové stránky Parlamentu Novorossii je pozastaven."

Již dříve bylo zveřejněno, že tiskové středisko "Novorossii" dočasně pozastavuje svou činnost v Rusku v souvislosti s "reorganizací práce."

Pro Novou republiku přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová25 komentářů :

 1. Tak to je to jejich "VÍTĚZSTVÍ" :-)) Chachááááá,rusáci je nechali ve s...čkách.Co může člověk od Ruska čekat :-) Takhle se dělá politika :-))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nerozumíte tomu. Projekt je zastaven, protože je lepší plnit dohody z Minsku (2). Při plnění dohod se neválčí, neumírají lidé a to je situace pro nynější kyjevské figurky smrtelná. Nebudou se moci na nic vymlouvat, obnaží se veřejně jejich neschopnost řídit stát a hospodařit, vyplují na povrch zločiny, kterých se na svých spoluobčanech dopouštějí. A Rusko chce mít za souseda velkou nedělenou zem, která mu bude přátelsky nakloněna - zfinlandizovaná. Tak to dopadne, chce to jen čas.

   Smazat
  2. Ty si čistý čurak anonyme !!!!!alebo kokot keď tomu rozumieš!!!!Daj si meno idiot!!!

   Smazat
  3. Anonym 21:29
   Nevím kdo jsi a ani to nechci vědět ..... bohužel musím konstatovat, že nechápeš nic co se děje ve světě...... Nechali nás rusové pod kontolou nacků?

   Když jsi nedovedeš spočítat kolik je jedna a jedna tak proč vůbec vystrkuješ noc ....

   Smazat
  4. Vidím to podobně jako 21:37, skončit to ale může jakkoli.

   Smazat
 2. Nulandová navštívila Soči a Putin se potentoval.Rusko nemá na to dělat samostatnou politiku.Uvidíte časem.Padne Sýrie,plynovod přes Řecko a Makedonii,padne i Novorusko a časem i Rusko.Vše jde podle plánu.Nebuďte naivní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Soudíte anonymně od stolu bez znalosti věci.

   Smazat
  2. Přání otcem ... že?!

   Smazat
  3. Ano, to je důvod k radosti a celý ten proces bude završen jadernou válkou a konečným vítězstvím svobody, lásky a demokracie. Lásky nad nenávistí a jediné pravdy nad lží. A ta lež - úplně všechno, co bude jiné než jediná pravda

   Smazat
 3. Nicméně projekt bude pokračovat v případě, že se Kyjev dopustí nového útoku na DLR/LLR. Viz rusvesna.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, to odpovídá výše naznačenému konceptu.

   Smazat
 4. Jasně:-)Dopadne to tak,že vůdcové těchto republik emigrují do Ruska.Někdo skončí ve vězení,někdo zmizí a myslím,že se dočkáte i navrácení Krymu....ikdyž toto stoprocentně tvrdit nemohu.Nebuďte vážně naivní a přiznejte si,že to Rusko projelo.Prostě bez Washingtonu Moskva nemůže dělat naprosto nic....ale snaha byla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To Rusko s Cinou a spol. maju tvoje Usa v riti, asi si nestihol vsimnut ich spolocne projekty, AIIB, obranna doktrina, kde sa uz nasralo UK, najvacsi poskok USA��!! Takze o com vlastne pises??!

   Smazat
  2. Troll 32.01 si hraje na čistý bezmozek a vy s ním ještě ztrácíte čas diskusí a přesvědčováním.

   Smazat
 5. AIIB...dovol,abych se zasmál :-) Ovečky bečí a bečí :-)) http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/byznys/lauterbachova-jak-je-to-s-tou-novou-asijskou-bankou-je-to-podvod/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vidno, že si debil. Čítal si ten článok, alebo len nadpis. Asi len nadpis, len potvrdzuješ, že si platený trol a ako človek, absolútna nevzdelaná nula.

   Smazat
 6. Jak se chcete bránit jejich politice?Díky tiskárnám na prachy si koupí každého člověka na této planetě.V jakékoli zemi za své prachy uskuteční převrat,mohou rozpoutat kdekoli válku,zahltí Evropu muslimy,zlikvidují celé národy.....všechno za svoje peníze.Vy tady slepě věříte,že s tím Rusko něco udělá.Houby s tím zmůže.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nazdar
   Máte pravdu, takto to ještě, tvůrci dolarů, praktikují. Ale situace se mění. Už se neobchoduje s ropou výlučně za dolary, ale také v jiných měnách. Země BRICS již neukládají své devizové rezervy výlučně v dolarech, ale také v jiných měnách. Ostatní prozíravé země se chovají podobně.
   Takže postupně, se ve světě snižuje odbytiště jejich měny. To jim snižuje příjmy a zvyšuje hladinu adrenalinu v krvi. Urputně se snaží tento trend zastavit, třeba rozpoutáním války. Doufejme, že jim ostatní státy, včetně EU, dají na vědomí, že v tomto s nimi nejedou.
   Pokud někdo z občanů, straní tvůrcům dolarů, tak je podle mého názoru debil (tím nemyslím Ananym 23:18).

   Smazat
 7. Kecate a do hub si nevidite, Pokud se naplni MII tak se UKRove zfederalizuji, a to je prani I Putina.
  Putin ma zajem na aspon trosku funkcni Ukrajine a to bez vychodnich provincii neni mozne, vychod Ukrajiny je nejprumyslovejsi cast Ukrajiny.

  Putin dostal Krym a o tom se uz nemluvi.

  OdpovědětSmazat
 8. Podle USA expertů prý Rusko nemusí pro další oslabování svého souseda nic dalšího podnikat, protože na to si Ukrajina vystačí sama.

  OdpovědětSmazat
 9. Rusko je silné,nedá sebou manipulovat, ví jak má pracovat a vy ,kteří
  Putinovi nevěříte,tak se koukejte a učte se. Dějí se i jiné věci,které byly
  předpovězeny,začínají se pomalu a jistě naplnovat.Pro mnohé to bude
  překvapení.jiní-mnozí vědí.Proč si myslíte,že Kerry přijel za Putinem,
  proč mluvil k Ukrajině-,změnilo USA NÁZOR? Co se stalo tak závažného .Kdo se postaral o změnu postoje.USA..Pro mnohé to bude
  velké překvapení.Čas změn pomalu a jistě NASTÁVÁ--přeji Vám všem
  klidnou mysl---LM

  OdpovědětSmazat
 10. A máte po ptákách soudruzi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč myslíš koumáku? Asi tvoje zbožné přání, pantáto.

   Smazat
 11. Jo a jen tak mimochodem, Ukrajina odřízla Podněstří. Takže je jen otázkou času, kdy tato ruská, mafiánská a teroristická enkláva přestane vzdorovat Modávii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Všude, kde jsou Rusové jsou mafiánské enklády - to jsi chtěl napsat, bobku?

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.