Reklama

neděle 3. května 2015

Noční vlci 3. 5. 2015 - Mnichovská zrada?

3. 5. 2015, zdroj: nightwolves, poslední dvě zprávy na stránkách Nočních vlků


V Mnichově zadržela kolonu Nočních vlků policie se psy (19:40)


Kolonu, která směřovala do Mnichova, prohledává policie se psy.
"Z dálnice nás odklonili do "kapsy" a obklopilo nás více než 20 policistů se psy. Zatím kontrolují doklady!" Tato zpráva přišla z kolony, která směřovala do Mnichova...
"Následovalo vyšetření pod záminkou hrozby terorismu." V koloně jelo jedno auto jako doprovod, ve kterém byly dvě děti a tři dospělí. Také jela jedna motorka a na ní rakouský občan. Vzadu dva vozy s ruskými diplomaty. Policie tuto kolonu vedla dlouho před vstupem do Mnichova. Ale jak se přiblížilo město, začali provádět manévry na silnici. Nejprve jedno auto oddělilo jezdce od doprovodných vozidel. Tak od nich oddělili diplomaty. Celá kolona - čtyři vozidla. Motocykly ihned obklíčili. Dokumenty vzali všem, dokonce i diplomatům. Policie nic nevysvětluje, říkají, že čekají na instrukce z Berlína. Nedaleko jsou novináři, ale těm nedovolí přiblížit se ke kordonu. Zadrženým nedovolí fotografovat ani mobilním telefonem. Novináři se snaží fotit z dálky. V tuto chvíli všichni sedí v autech, čekají volání z Berlína.

Mnichov. Zadržení. V tuto chvíli (21:50)
Mezi zablokovanými auty na příjezdu do Mnichova je ruský konzul Dmitrij Zacharov. Policie s někým neustále mluví po telefonu. Koordinují svou činnost. Nyní se situace mírně uvolnila. Povolili vystoupit z auta. Účastníci motocyklové akce komunikují s policií, ale ta jim nic nevysvětluje. Vedení tiskové služby Nočních vlků se spojilo s prvním tajemníkem ruského velvyslanectví v Berlíně. Berlínské velvyslanectví projednává současnou situaci s Dmitrijem Zacharovem.
překlad: Ď

60 komentářů :

 1. Germánům je třeba stále připomínat " válku jste prohráli ! ". Nyní názorně ukazují demokracii na německý způsob!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Germánům nevěřit, nevěřit, nevěřit !!! Už kolikrát nás obelhali a pokaždé si narazili tu svou nevymáchanou držku !!!

   Smazat
  2. Ahoj slované.

   Smazat
  3. Vemte si příklad z německých policistů bordelářští Čechomoravané. Ti poslouchají jako hodiny, také tam u nich nemají židobordel, hádání a napadání meyi sebou. S okecáváním a výmluvami se nikam n e d o s t a n e t e , natož s již tradičními výmluvami a pseudoprávnickými nečestnými praktikami.

   Smazat
  4. nemci vojnu prehrali? ano prehrali.
   rusi vojnu vyhrali? ano vyhrali.
   je to uz 70 rokov a skoro celych tych 70 rokov sa maju nemci lepsie ako rusi. nemci patria k top krajinam na svete. rusi patria k top iba s atomovym arzenalom. inak je to krajina co zivori desiatky rokov. pracujem v nemecku a ako slovak mam cez 2700 v cistom. rusi by sa mali starat o seba,aby sa spamatali. nieje umenie vsetky peniaze s ropy si rozdelit pre par ludi blizkych putinovi. cela jazda nocnych vlkov bola len provokacia!!!!!!! nech ostanu v rusku a pracuju. v nemecku ked bola kriza,tak sa tam snazili robit usporne opatrenia a podporovala sa zamestnanost. v rusku je kriza a zo zakona sa zlacnuje iba vodka :) a viac sa dava penazi na zbrojenie. nijake pracovne miesta sa nevytvaraju ako tomu bolo v nemecku. je to v mentalite oboch narodov. nemci su pracovity narod. chcu pracovat. rusi by aj chceli pracovat,ale cakaju,ze im tu pracu da stat a hlavne putin. putin len slubuje a ludia mu veria. kiez by rusko sa malo dobre. lenze neda sa zit s toho ako budu 70 rokov oslavovat vytaztvo nad nemeckom. treba pracovat ako ine narody

   Smazat
  5. ...tak jsem si tu tvoji vyplatu prepocital ...tim zlocineckym kurzem (27,50) ...a vyslo mi, ze ("v cistem") bereme +/- stejne. Uz sis ze sve vyplaty poridil rodinny domek, jako ja v Praze? Je tam tvoje rodinna s tebou? Nebo bydlis, s Tureckyma a Syrskyma gastarbeiterama, na ubytovne a posilas penize domu? No tak si to tam uzivej ..."mezi svymi" :-) ...osobne proti Rusum, nic nemam. Sice bych tam (v Rosiji) asi svuj zivotni standard neudrzel, ale jit do Nemecka, abych si ho zvysil, me taky netahne. Nejlip je mi doma. A to tem Nocnim Vlkum, nejspis taky! Jura

   Smazat
 2. němci potřebují opět dostat přes držku a usák se jen směje jak se mu podařilo rozdrbat Evropu !!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přes tu držku smradlavou potřebuješ ty a pořádně.Já jsem na policii tam naštvaný za honbu na motorkáře.Ale v Německu si nemohou Němci podle svého udělat nic.Jsou od konce války neustále okupovaný a taky budou na dobu DOČASNOU hlavně verbeží z USA.A ti rozhodují o všem.Motorkářský klub je na černý listině v USA za projevy vlastenectví a otevřenou podporu politice prezidenta Putina.To rozzuřilo režim USA o to víc,protože v USA je vládní tlupa nenáviděná.Proto režim USA tlačí na své poskoky ze zemí NATO aby podnikly všechny možné represe proti motorkářům ,kteří jenom jedou uctít památku padlích rudoarmějců při osvobození.Bohužel vedle politiků Polska se honem u americké řitě chtěli blýsknout i křiváci z naší tzv.vlády.Je to ubohost.Co ale do nich můžeme jiného očekávat.

   Smazat
 3. doktor Němci jsou stejní ubožáci jako my a Poláci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Правылно!

   Smazat
  2. Není to správně (právilno). Píše se to s měkkým i a ještě s měkkým znakem.
   правильно!

   Smazat
  3. Jeste horsi,protoze,nemaji ani Ustavu a jenom provizorni Zakladni zakon,kde je jasne napsano,ze jsou jen obycejni vazalove pod dohledem spionazni NSA;TA JIM PRIPOMINA;ZE JE BUDE SPIONOVAT DONEKONECNA PROTOZE TAK DLOUHO JE BUDOU OKUPOVATa oni musi drzet hubu a pripravovat NOVOU VALKU:

   Smazat
 4. Pane Bože! Oni sa nemí Nemci až tak hlboko Emrikáncom do Riti dostali?

  OdpovědětSmazat
 5. Není se co divit; v Mnichově se nacismus zrodil a tam také "zdárně" až do dnešních dob pokračuje.

  OdpovědětSmazat
 6. Video: Kvůli zadržení Nočních vlků policie postavila zátarasy. Kolona stojí 50 km před Mnichovem. Oficiální důvod zadržení je kontrola dokladů. https://www.youtube.com/watch?v=ugjS3jVEewM

  OdpovědětSmazat
 7. Ideologicky maji Nocni vlci nejblize k neonacistum a navic jsou zapleteni do vydaracstvi a obchodu s narkotiky. To vse je v Nemecku zakazane, proto ta pozornost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lidi jako ty mě provázejí od mládí. Přesně takhle mluvili o nepřátelích socialistického zřízení, agentech Západu, neonacistech, revanšistech, ztroskotancích... Jste pořád stejní. Vsadil bych se, že i podle obličeje.

   Smazat
  2. Ja zase videl tvuj opuchly, vyzrany, arogantni rypak komunisty na nastenkach. :-)

   Smazat
  3. Anonymní4. května 2015 2:34

   Máte pravdu, je to stále stejná prasečí svoloč. Za komunistů to byli největší komunisti a za kapitalismu jsou to největší kapitalisti.

   Smazat
  4. Za Německého Protektorátu byli první kdo v Praze vítali německá vojska a nadšeně hajlovali, za Amerického Protektorátu vítají americká vojska a nadšeně dští nenávist na Rusko. Stále stejná prasečí svoloč...

   Smazat
  5. Vy komunisti jste posluhovali i nacistum. Takze si strcte sva obvineni cestnych lidi, kteri se postavili zrude jako je Putin do svych vlastizradnych, zapachajicich zadnic.

   Smazat
  6. Anonym 4:20
   Tys měl asi v noci vlka, ten tě žere a to tě s.re, frajere. Jinak bys takovou 3,14čovinu nemohl vypustit. Jedině, že bys byl totální dement, vymaštěný MfD a ČT.

   Smazat
  7. Je přeci naprosto jasné, že účastníci jízdy mají vše v naprostém pořádku. I Ruské vlajky nejsou rozvinuté i když by to nemělo nikomu vadit.Je to opravdu komedie, kterou si sami připravili politici v EU..

   Smazat
  8. Německo, stejně jako zbytek Evropy, podporuje neonacisty na Ukrajině a genocidu ruskojazyčného, ale i ukrajinského nesouhlasícího obyvatelstva novodobými banderovci. Evropa má rovněž podstatnou zásluhu na vzniku nového narkostátu Kosovo v Evropě. Z toho logicky vyplývá, že Noční vlci nebudou mít s neonacisty a obchodem s drogami nic společného, protože vše toto především západní Evropa podporuje a oslavuje, tudíž by jim něco podobného u Nočních vlků rozhodně nemohlo vadit. Jejich zadržení německou policií je zárukou toho, že to budou slušní lidé.

   Smazat
 8. Když si čtu lži v komentářích, mám chuť to lisovat v pneumatických lisech, bez pardónu a bez zaváhání.

  OdpovědětSmazat
 9. Hnusní Němci, fuj, nikdy jsem je neměl rád. Do Německa nikdy nepojetu, na mě si žádný Němčour otevírat svou hubu nebude. Ten fašismus v nich stále je, žádná lítost nad miliony zavražeděných lidí, naopak jen arogance a drzost. Sovětský svaz se s nimi po vláce moc mazlil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mate to popleteny. Fasismus byl v Italii.....

   Smazat
 10. Demokracie jako za bolševika, co dodat.

  OdpovědětSmazat
 11. Všechno v režii a podle not , které napsal strýček Sam !

  OdpovědětSmazat
 12. Víte když můj děda a, ten něco zažil i udání, ale zároveň i varování od spoluobčanů, jinak by válku nepřežil, ten říkal mrtvý němec, dobrý němec, moc jsem to nechápal. Po spojení Německa to ale vyvolali v Jugoslávii, spolu s Vatikánem, teď v Kijevě, jak je vidět nikdy se nepoučí. Jiná příbuzná 85 let, říká kdepak Němec zůstane Němcem. jak uslyší bubny a píšťaly utíká mašírovat. Bohužel pamětníků ubývá a podle presstitutů je nepřítelem Rus a Němec kamarád, ale historie

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:36 Neubývá! Předává se na pokolení.Moje matka němka-málem zavražděna spoluvesničany němci v r.1938 při přepadení pohraničí Hitlerem,jenom proto,že měla čecha,vždy říkala :nevěř němcům, Němec zůstane němcem a je jenom jeden. Jestli ze západu nebo východu.Nikdy se nesmířil s tím že prohrál válku. Jednou nás zlikvidují válkou ekonomickou.Matka je po smrti 29 let a měla vždy pravdu. Jenom jsme ji tenkrát nechápali nebo nechtěli chápat.Dnes to ví moji synové a věřím,že to,co řekla jejich babi,řeknou svým dětem!

   Smazat
 13. Lidi,přestaňte se napadat,JDE O ŽIVOT!!!! Ne o demokracii,ale O ŽIVOT!!! Jestli se takhle necháváme rozesrat od amer. ambasády,která kádruje našeho presidenta,tiskne červené karty,podplácí naše novináře a my se hádáme mezi sebou,je to přesně ,si USA přejí.Rozdělit Evropu ,podplatit pár flákačů,co za prachy udělají cokoliv a pak nás naženou do vál. konfliktu,který my nepotřebujeme,ale oni ano. Vždyˇˇt se podívejte,jak ti Marhoulové a Šafréové a jejich placená stafáž hrají sci fi představení o udatné amer. armádě,která se svými 100 mrtvými vojáky osvobodila celou republiku. Trapnější komedii jsem nezažila,k čemu všemu se český zaprodanec a fanatik propůjčí.BUDE V'ALKA!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Valka bude, pokud nezastavime Putinovu agresi podporovanou v nasi zemi tou nejodpornejsi komunistickou a nacistickou luzou.

   Smazat
  2. Nevsimol som si, zeby sa Rus premaval s bojovou technikou po maticke ceskej zemi, tebe uz asi mainstream zatmel mozog...!

   Smazat
  3. To mas stalinovo lejno kratkou pamet.

   Smazat
  4. Á, stará dobrá koprolálie na scéně, když on si nemůže pomoci, musí tam ta hovna, smrady, lejna, prasata pořád a pořád vykřikovat, tak je to u nich doma učila jeho paní sviňská matka, takže si nemůže pomoci. Hlavně do něho nešťourejte, je to nemocný chudák a smrdí a smrdí.

   Smazat
  5. hochu (či děvče) v 8:58, zapoj se, vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek a nebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  6. To už je spíše hošík "nad hrobem".

   Smazat
  7. To mas stalinovo lejno kratkou pamet.
   mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
   Já vím, je ti 15 let a tlak hormonů je veliký. Jednou rukou datluješ do klávesnice a druhou pod stolem masturbuješ.

   Smazat
 14. Fašouni zřejmě potřebují, aby do Berlína přijelo zase pár milionů Rusů s tanky, aby jim došlo, kdo je Pánem !!!!

  OdpovědětSmazat
 15. Zlo je fasisticti idioti v diktaturach. A ta dnesni sidli v Moskve.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sa divim adminom, ze tu trollov automaticky nemazu...

   Smazat
  2. Vis kdo je troll ? Debil ktery zvani mimo tema diskuse. Neco jako ty.

   Smazat
  3. Podle tohohle blbecka ktery rika Rusum fasisti, je videt jak hluboko pronikla protiruska propaganda sirena nasimi medii. Ze tenhle blbecek keca nesmysly, neni jeho chyba, je to chyba nas vsech kteri se nechali zlakat k "cingani" klici tlupou profi-dssidentu.

   Smazat
  4. On není zmasírovaný ničím, je to jenom pustý blb, který provokuje a má radost, když lidi rozčiluje, nějaká osamocená troska.

   Smazat
  5. pro agenta 8:18 : "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek a nebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
 16. Teď jde o to, zda německá policie telefonuje Merkelové nebo černouškovi do USA :-)

  OdpovědětSmazat
 17. Jo jo, pro vyzbrojenou plechovou kavalerii US hunů zjednávají hladký průjezd a všem, kteří by jim chtěli ukázat svůj nesouhlas, vyhrožují.
  Zato ruské motorkáře, kteří přijíždějí, aby uctili památku osvoboditelů zahynuvších ve Velké vlastenecké válce, jen šikanuje.
  Je to divnej svět ...

  OdpovědětSmazat
 18. Taková marginalita jako ruští motorkáři zcela jasně dokazuje skutečnost, pod jakou okupací je loutkový stát Německo, jak musí poslouchat na slovo svého pindostánského protektira. Myslím, že už to.ere (také žere) samotné Němce.

  OdpovědětSmazat
 19. To, že návštěvu Nočních vlků s výjimkou deníku Blesk ignorují všechna česká média, se nedivím. Vždyť např. i ČT by se musela ideologicky naprosto znemožnit a z Karase a Pazderky udělat hlupáky. To, že návštěvu Nočních vlků v Brně, která např. podle Ostravy byla naprosto bombastická (ať počtem motorek či účastníků aktu), ingnoruje i Nová republika, mě přinejmenším zaráží. Přitom na tomto příkladě se dá dokumentovat to, jak fungují česká "veřejnoprávní" a "věrohodná" média. A že toho k Brnu je:
  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2015/05/03/nocni-vlci-v-brne-fotoblog/
  https://www.youtube.com/watch?v=kpKAi8HUzdQ http://audiklub.cz/forum/prispevek/1253764-nocni-vlci-v-brne https://www.youtube.com/watch?v=NYvADHHggeY https://www.youtube.com/watch?v=Nvvu6YU_jHQ

  OdpovědětSmazat
 20. Prežila som Protektorát Čechy a Morava v Ostrave. Celú vojnu ako dieťa som sa bála. Bála som sa susedov Nemcov, ale aj amerického bombardovania. To vo mne zanechalo tak silný pocit, že počas svojho života som nikdy nepozerala nemecké a vojnové filmy. Nemcom neverím, majú v sebe nadradenosť voči Slovanom, a to sa v plnej miere prejavilo v týchto dňoch. A. Merkelova sa šla pokloniť do Dachau, ktoré oslobodili západní spojenci, Terezín, Osvienčim a iné likvidačné tábory jej súkmeňovcov pre ňu nič neznamenajú. Inakšie Nemci urobili chybu, Európou sa preniesli informácie, fotografie a videá z Ostravy a Bratislavy, kde sme srdečne vítali mierovú misiu Nočných vlkov. Užívatelia internetu si urobiai svoj úsudok.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Při osvobozování tábora Dachau spáchala US armáda masakr tam přítomných vojáků SS, dozorců a dokonce zraněných, hospitalizovaných v táborové nemocnici. Postavila je ke zdi a postřílela z kulometu. Masakr byl ututlán a zameten pod koberec. ,Merkelová musí do Dachau, aby ukázala, že ani dnešní německé vládě ten US masakr pranic nevadí.

   Smazat
  2. Cítím s Vámi, bohužel živých svědků barbarských zločinů ubývá přirozeným vymíráním. Moje maminka byla vězněna v Terezíně, který přežila před transportem smrti v poslední chvíli díky osvobození. Vychovali s tatínkem šest dětí v úctě a pokoře k životu, který považovali za boží dar. Po válce maminka nikdy do terezínského lágru nevkročila. Kruté prožitky a vzpomínky hluboko zakořeněné v její duši jí to nedovolily. Každý rok společně celá rodina položila k pomníku padlých hrdinů v Ostravě květiny a zapálila svíčku. Tento pietní akt jsem převzal jako štafetu, dodržuji a předávám už třetí generaci potomků. Musím ovšem se smutkem v srdci konstatovat, že jsem rád, že se rodiče nedožili nových a dnes již bohužel otevřených projevů fašizmu, zejména přívrženců v řadách naší politické i vládní garnitury. Vážím si všech statečných odpůrců, těch co zvednou zadek ze židle a vyjdou do ulic a všech, kterým není současný politický vývoj lhostejný. Liborek

   Smazat
 21. Je to všechno jen ukázka(síly), pod koho spadají tyto kolonie.
  Policie nejspíš zjistí,že Vlci nemají správný tlak v pneumatikách,tak je zadrží na "nezbytně dlouhou dobu,aby se vědecky prověřil důvod tohoto obrovského pochybení, a poté je s velkou pokutou vyhostí.
  Je mi z toho zle.
  David

  OdpovědětSmazat
 22. Slyšela jsem v ruských zprávách, že Němci Noční vlky propustili a že jedou dál. Ale to tady asi už nikoho nezajímá.
  Tak do sebe!
  :-DDD

  OdpovědětSmazat
 23. Němci jsou ochotni si připomenout pouze "oslavu konce války", ale ne už "oslavu porážky nacistického Německa". Když už něco musí připomenout, tak třeba Merkelová v Moskvě den po ukončení oslav, nebo v Dachau, ale ne aby jim to někdo připomínal v Berlíně, nynější Bundestag je přece dřívější Reichstag, kde sovětští vojáci vztýčili vítěznou vlajku. A tomu se podřizuje i česká politická reprezentace. Zaorálek pořád telefonoval s německým a polským ministrem, motorkáře označil jako provokaci a po něm i Sobotka, o motorkářích jednala i česká vláda a zesměšnila se tou údajnou hrozbou bezpečnosti ČR. Rozumně se zachovalo jen Slovensko a i Rakousko, kteří pouze hlídali dodržování dopravních předpisů a dovolili položit věnce k památníkům padlých, předků těch motorkářů.

  OdpovědětSmazat
 24. Říšská kancléřka už nebude trpět žádné symbolické oslavy porážky nacistického Německa, které nyní definitivně zvedlo hlavu. Vítěznému nacismu už nebude nikdo připomínat jeho porážku, už vůbec ne potomci těch, kteří tu porážku měli na svědomí. Ostatně Vůdce přece jasně řekl, že Německu bude patřit konečné vítězství. Ta doba nadešla.

  OdpovědětSmazat
 25. K tomu komentari, ktery tvrdil jak se v Nemecku dobre zije a jak se v Rusku zije zle. Pan si spletl vrata: o nejakem lepsim zivote nejni reci, kdyz se mluvi o Nocnich vlcich. Rec je o tom, zda je legitimni merit dvema ruznymi metry: je PRAVO podminene politickou LIBOVULI. Ze tomu tak neni je zakladem TEORIE tzv."demokracie" a tzv.liberalismu. Timz, ze Nocni vlci neco nesmeji co smeji jini je dokazano, ze tzv.liberalne-demokraticke staty NEjsou ve skutecnosti takove za jake se vydavaji.
  A ze bavorska policie je dost fasistoidni je fakt zalozeny na zkusenosti. Jen vzpomente jak pred casem otravovala ceske automobilisty a z Cech prijizdejici lidi i s nemeckymi poznavacimi znackami. Mne pro nic za nic v dobe Sengenu uz 3x vyhazeli vsechno z auta a to nevypadam - myslim - jako nejaky zlocinec. Bavoraci si radi na slovanskych cizincich zgustnou. Jine to jiste bude, az Nocni vlci opusti nejen Bavorsko ale i Hesensko a prejedou do "protestanstske" casti Nemecka. Nedivil bys se, ze tam je budou nekteri dokonce vitat.

  OdpovědětSmazat
 26. Bohužel všude se vyrojilo obrovské množství českých fašistů,kteří mohutně podporují dezinformace o konci druhé světové války a defacto litují prohry a porážky Německa vojsky Rudé armády!!Nikdo si,ale neuvědumuje,že Český národ byl jen krůček od totálního vyhlazení ve svých dějinách!Ani Habsburská monarchie neusilovala o vyhlazení čechů tak jako Německo!!!ČSSR byla krůček od totálního zničení v případě výhry Německa!!Nikdy v dějinách čechů nám neublížil více jiný národ než německý!!Zavraždil a zabil na 365 000 občanů Československa a milión našich občanů poslalo do koncentračních vyhlazovacích táborů,pracovních táborů,převýchovu a na nucené práce do Říše!!Německo zakázalo na našem území fungování Vysokých škol atd a atd.A tohle nám jako nevadí?Tahle hrůza má být zapomenuta a nahrazena překrouceným úmyslným pohledem na Rudou armádu,která nás zachránila před totálním vymazáním ze světa!!!Ale spousty českých pochlebovačů,noshledů z Pražská nacistické kavárny s knížetem,Peh.em,Bartů.škem,Němc.ovou,Štět.ina,Klv.ańa nám deformují českou hostorii!!Tihle lidé jsou nepřátelé čechů a zrádci,kteří podporují současný nastupující neo-nacismus na Ukrajině a v naší společnosti!!Tihle lidé jsou zrádci národa!Beneš měl pravdu,že se jednou vyrojí češi co budou hostorii překrucovat a předělávat!!Bohužel, doba přeje nacistům,deformátorům české historie,překrucovačům,zlehčování zrůdnosti a zločiny nacismu.Jsme jen češi,...co si vlastně zasloužíme jako národ?Bude to ještě dlouho trvat než se nám možná opět podaří vážit si klidu a Míru.Naši politici nedokáží důrazně říci veškerému nacismu STOP veřejně v TV a médiích!Jen mlčí a nechají řvát české kolaboranty z Pražské nacistické kavárny!!Kdo mlčí=souhlasí!!Máme v čele státu slabé,mdlé, politiky!!V čele českých nacistů stojí strany STOP09 a ODSS,kteří mají hodně uřvaných politiků co lžou o historii,překrucují a zkreslují válku na Ukrajině!!Možná jednou vzniknou nové strany,které změní postoj ČR v EU a v útočném paktu NATO?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.