Reklama

pondělí 4. května 2015

Oděsa 2014 Memento

Stanislav Huml
4. 5. 2015    zdroj (zasláno autorem)
2. května to bude rok, kdy jsem šokován sledoval videa z Oděsy, ukrajinského města, kde parta grázlů vraždila ukrývající se civilisty v Domě odborů. Zapalovala je molotovými koktejly a když se snažili uniknout oknem stříleli po nich, ty kteří skočili byli dobíjeni na chodníku. Strašné odporné zvěrstvo.Žádní zelení mužíci, ale obyvatelé Oděsy byli vražděni bandou lidí se zakrytými tvářem i, kteří předtím pochodovali kryti policií po městě.


Za humny nám vypukla válka, kde počet mrtvých přesáhl 3 000. Čiré zlo a nenávist mezi lidmi někdo velmi zdařile rozdmýchal. Dnes už díky nepopřeným odposlechům víme, že to stálo Spojené státy 5,5 miliardy. A bojovníci (i střelci na Majdanu) byli cvičeni v Polsku, opakovaně prohlašuje kandidát na polského prezidenta.

Nevyjádřit tomu odpor, kulturní člověk nemůže. Máme však na Ministerstvu zahraničí diplomata, který to označil za mírové řešení. Přece když hrozí válka, tak je normální odpůrce upálit, jako v Oděse nebo zastřelit a zakopat jako u Dněpropetrovsku. Spějeme tedy do stavu, kdy Banderovec je hrdina a Rudoarmějecům strhneme sochy. V souvislosti se 70tým výročím konce války se vyrojili žoldnéři s čísly i fakty. Vlády se zřejmě ujímají potomci poražených, pak má i logiku, že vrah je holubice míru. Nebo mírotvůrce. Cynismus, stupidita, pohrdání obětmi.

Pánům Bartuškovi a Klvaňovi, autorovi výroku a jeho obhajovateli, rozumím. Jeden z nich je fašista, druhý zamrzl v době studené války. Budiž řečeno, že na prvního z nich bylo za ty nehorázné výroky podáno trestní oznámení. Nejen jedno. Svému ministrovi zahraničí držím palce, aby se uměl vyrovnat s faktem, že na pozici diplomata zaměstnává nediplomatického pitomce. A ti ve státní správě nemají co dělat. Absentuje kvalifikace a inteligence. Ani fašisté. Pomýlení jako Klvaňa, u kterého si nejsem jist, kterou zemi bere jako svůj domov, nám mohou být ukradeni.

Portál, který tvoří seznamy lidí s jinými názory je typickým výdobytkem podněcování k nenávisti. I na to jsou paragrafy a policie by měla konat. Snášet drby, vytrhávat věty z kontextu a nálepkovat lidi s jiným názorem, spolehlivě extrémistům označí cíle. Jako v Ukrajině, kde podle těchto seznamů dochází k řetězům (pochybných) sebevražd a (prokázaných) vražd opozičních poslanců, spisovatelů a novinářů. Vražda Němcova rozpoutala mediální peklo. Tři nedávné vraždy v Kyjevě vyvolaly v tisku mlčení. Exposlanci strany regionů a novináři zavražděni fašisty netáhnou. Vraždu Němcova jsme žádali vyšetřit, vraždy na Ukrajině nás nevzrušují.

Že lze uvrhnout do chaosu africké země jsem chápal. Že se to stane zemi evropské, kde je inteligence obyvatel na jiné úrovni jsem nevěřil. Mýlil jsem se. Důvod rozdělení se najde všude. Na Ukrajině je to jazyk a národnost. Dnes už jsem si téměř jist, že kdyby někdo chtěl vyvolat chaos u nás, nebude mít problém si důvod najít. Mimochodem, červené karty jsou také prvkem polarizace společnosti. Slonková, Bartuška, Klvaňa a spol. poctivě kolíkují budoucí bitevní pole. Němci před 70ti lety také začali se seznamy Židů. Následují koncentrační tábory, plynové komory. To opravdu chcete?

Jsem proti válce. Vzdávám hold těm, kteří položili životy, abych nebyl občanem 2. kategorie a mohl žít v míru. Odmítám umělé vytváření nepřítele a v jeho generálech nechci vyvolávat pocit ohrožení tím, že je moje vojska obkličují. Ctím zásadu demokratické volby a právo na sebeurčení národů, jak mezinárodní instituce rozhodly v případě Kosova. Proto nemám problém s Krymem.

Půjdu uctít památku obětí fašismu na Ukrajině. Akce Oděsa 2014 Memento Stop fašismu začíná v sobotu 2.5.2015 v 16,00 hodin na Hradčanském náměstí v Praze. O hodinu později lze uložit svíčku na Staroměstském náměstí.

Souhlasím s cestou prezidenta do Moskvy. Na jeho místě bych šel i na vojenskou přehlídku. Je symbolem vítězství nad fašismem. Je tragikomické, že dnes ukrajinská vojska obkličují soukromou armádu Pravého sektoru. Také začali bojovat s fašismem? Je to však také přiznání, že dodnes tam byly vraždy a genocida ruskojazyčných obyvatel páchána s naší bohorovnou tolerantností a přispěním. Nemají náhodou ti fašisté také výstroj naší armády, když ještě včera to byli kamarádi kamarádů?

Na závěr poznámka k Nočním vlkům. Zakázat průjezd klukům a holkám, kteří chtěli položit kytky na hroby svých dědů, nejdřív jim víza dát a pak odejmout, je ukázka strachu a hlouposti. Nejedou letos poprvé. Kousli jsme se do vlastního ocasu, jako pes, který jej zmateně honí. Evropa má liberální principy, které jsou mi milé a které jsme popřeli. Stupidním zákazem stejně, jako podporou vlády s účastí neonacistů a legalizací ozbrojeného puče. Janukovič nebyl odvolán podle práva. To je fakt, který nelze změnit.


48 komentářů :

 1. Ruské veterány nepustili do Reichstagu a pokusili se je bít
  http://www.czechfreepress.cz/evropa/ruske-veterany-nepustili-do-reichstagu-a-pokusili-se-je-bit.html

  OdpovědětSmazat
 2. Hm, tak takhle vypadá pravda a láska v praxi.

  OdpovědětSmazat
 3. Ona už skončila doba, kdy se Německo muselo tvářit, že není nacistické. Dnes je nacismus tolerovanější než antifašismus, zvláště, jde-li o antifašismus ruský.
  Nacistické Německo říšské kancléřky Merkelové už nebude mlčky dovolovat žádné oslavování své porážky. Určitě ne solavy porážky od Rusů, kteří říšským nacistům zatopili nejvíc.

  OdpovědětSmazat
 4. Nemlčící menšina řídí nás - mlčící většinu, ovčany. Jako vždy. Dobře nám tak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dnes ČT 24 kritika opět na prezidenta ohledně sankcí. Dovolil si říci,že nikomu neprospívají ani EU - potřebuje suroviny,ani Rusku,potřebuje technologie.Dále jsem se dozvěděla,že tímto výrokem poškodil zemi a že se řadíme k zemím jako je Kypr,Slovensko a i RAKOUSKO, které se nechávají rozkládat Putinem.Na Novinkách zase perlí, téměř všichni se bojí Ruska a Putina a hned tam dají anketu a je vše obráceně. 67% lidí se jich nebojí,33% lidí ano. Vzorek přes 22000lidí. Je toto blbost nebo záměrná propaganda? Tak se stydím za náš zparchantělý národ!

   Smazat
  2. Mainstream vlezlý do USA...... a váleční štváči ze STOP 09 poškozují nevratně tuto zemi!EU se blíží do rozkladu, patové volby v Británii, sílící UKIP a Řecko již příští týden ukáže cestu.Kdo bude potom mávat eurovlaječkami za rychlé a neodkladné přijmutí Eura, abychom se připojili k záchraně Řecka?

   Smazat
  3. Pan Zadolárek si každým svým činem koleduje o to, a já už mám zcela jasno, aby voliči stranu ČSSD nevolili, pokud tam bude nenhle americký poskok. Totéž bohužel platí o Babišovi. A kdo je další na řadě? Aha už vím kdo je v pořadí a koho volit budu, propagátoři církevních restitucí to ale určitě nebudou. To by se mistr Jan Hus v hrobě musel obracet, kdyby jeho popel církev nevysypala do řeky Rýna. Lidi kde je hrdost na naši slavnou historii?

   Smazat
 5. poznámka: o výcviku ostřelovačů na polském území nemluví jen Korvin Mikke, jde o aféru, kdy novinář objevil výcvikový prostor a ubytovnu ostřelovačů a napsal o tom. Okamžitě byl obviněn z pomluvy a spor řešil soud.

  OdpovědětSmazat
 6. Komunisticka zruda a byvaly fizl Huml lituje toho, ze Odesu prave ted nesrovnavaji se zemi Putinovy tanky a dela.
  A takovy uchyl je na svobode a dokonce v politice. Odporne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Odporný si ty, vlez těm Usakům až do zadní části těla. Třeba se Ti povede a někde tam budeš dělat lokaje. Za nic jiného stejně nestojíš.

   Smazat
  2. 16:06,odporný jseš TY.Na rozdíl od Tebe,Huml nikoho neuráží,
   jako Ty a to má pravdu.

   Smazat
  3. To jsi ty Pultere? Zalez.Teče ti mlíčko po bradě ajsi ještě velice hloupoučký,když naskočíš za pěkný úsměv a potřásáním ruky vola na lep! Přemýšlet a zase přemýšlet!

   Smazat
  4. vlast tě (16:06) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek a nebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
 7. Panu Humlovi,přeji pevné zdraví,ale i nervy.
  Brzy se to objeví,že SSSR neexistuje,takže Rusko nemá právo mluvit jako vítěz druhé světové války.Ukrajina se toho prostřednicstvím pučistů zříká a to byl účel puče také.Německá úloha v této tragédii,jen jen poslušná USA,ale i očekávání dělení o kořist,to samé svojí angažovaností Polsko.Tolik posluhovačů,řiťolezců,agentů Američanům,tak to jsem nečekal,ale neměl bych se tomu tolik divit,jako je vidět,většina židé,tak musí poslouchat a plnit nařízení z USA.Jenom povzdech,mají tady obsazené,všechny důležité posty,ale neuvědomují si,že si podřezávají větev pod sebou.
  zemedelec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud chce byt pokracovatelem SSSR, musi prevzit i odpovednost za okupaci v roce 1968 a katynsky masakr.
   A co mate proti zidum, jezedaku ?

   Smazat
  2. Právě o to jde,že nemůže převzít odpovědnost,za všechny vystoupivší státy z SSSR.Jak jsem napsal,Ukrajina si jde svoji cestou,pobaltské státy to samé,Moldávě také.
   Vždyť tohle všechno je v režii Amerických židů a také na to doplatí.
   Když už co by Vás mělo trknout,u nás ovládají nejen důležité posty vlády,parlamentu,senátu,soudní moci,ale i média a kulturu.
   zemedelec.

   Smazat
  3. Znáte vůbec historii národa? SSSR není - je Rusko,NDR není,NSR, PLR, MSR,RSR,JFR není,tak po kom pokračovat? Co se týká židů- nikdo nic nemá proti normálním lidem,nepleť sem semitizmus a nacionalizmus. Ale zamysli se nad tím,kdo řídí svět a i náš stát. Chce to jenom tužku a papír,zapřemýšlet a napsat si pol. rodokmen.

   Smazat
  4. 16:58 Plně s Vámi souhlasím! Bohužel,situace je vážná.

   Smazat
  5. Anonym 17:01
   Myslím,že Vám to dojde a dopracujete se k tomu,že místo silného SSSR,tu máme silné odpůrce Ruska, za pomoci USA,tak si troufají.
   zemedelec.

   Smazat
  6. Blbečkovi v 16:45. Asi jste hluchý, slepý a ještě neumíte číst, že ? K zodpovědnosti za 1968 se Rusko přihlásilo a Katyň nezorganizovali sověti (to je jenom zbožné přání Poláků), už to dokonce vydal evropský soud pro lidská práva. Ale vy asi stejně neumíte čít, jenom psát zofalé blbosti, že ?

   Smazat
  7. Opravdu ? Ja od Putlera neslysel za rok 68 jedine slovo omluvy.
   A tech 22000 polskych dustojniku jste zavrazdili vy, komunisti.

   Smazat
  8. vlast tě (18:50) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek a nebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
 8. Nezbívá než dodat, že se za tuto vládu stydím. 25 let nám vládnou rádoby politikové, kteří si utvořili poddané, kteří tento nehorázný bordel živí, financují a podporují. Někde jsem četl, že národ má takovou vládu, jakou si zaslouží. Myslím si však, že toto si český národ nezasloužil.
  Toto je toho příkladem:ww.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Z-tech-zjevu-se-cloveku-dela-spatne-rika-historik-o-dedicich-SS-v-Evrope-A-pridava-historicke-perly-na-tema-fasismu-a-podpory-Hitlera-373620.

  Germám zůstane germánem i když s ním obejdeme celý svět a myslím si, že to nikdo nezmění. Už od Husických válek dělal v Evropě jen bordel a dělá ho doposud. Máme se již dnes považovat za protektorát? No všechno k tomu spěje.

  OdpovědětSmazat
 9. Pane Stanislave Humle, děkuji Vám z celého srdce, za Vámi vyslovený názor, se kterým naprosto souhlasím. Ten, kdo má možnost přístupu k internetu, ten si sám může z různých stran zjistit jak to je s tím, co se děje na Ukrajině. Je mi velmi líto, že nejsem obyvatelkou Prahy, byla bych jistě ta, která by se zúčastnila všech protestů proti hlupákům-fašistům-křivákům. Alka

  OdpovědětSmazat
 10. Dovoluji si připojit souhlas s článkem pana poslance St. Humla. Jsem potěšena, že se najde poslanec, který není omámen funkcí a politickou prostitucí. Očekávám otevřený odpor a nesouhlas vlády k projevům nacionalismu v česku na jakékoliv úrovni. Pamatuj!

  OdpovědětSmazat
 11. Je třeba vyhnat Banderovce ze Staroměstkého náměstí, kde se v těchto Ukrajincích bere ta drzost vlézt sem a a propagovat fašistický stát? Já už je nemůžu ani cítít.

  OdpovědětSmazat
 12. A buhužel těmi banderovci je zapleněna celá republika. Oficiálně je jich tu 220.000 a neoficiálně snad až půl milionu. Někteří fašisté to řeší tak, ře si berou naše ženský. To je ubohost. Každému snad dojde, že ta zamilovanost je jen přes peněženku, ale poruč škaredkám a jejímu klínu.
  To by byla zaměstnanost. Jenže vlezdoprdelismus EU . Až tam nás naši představitelé v EU dostali. Šengen se nikdy neměl stát. Toto není civilizované obyvatelstvo pro evropu. Tam funguje jen podraz na podraz, podvody nejen mezi cizími ale i mezi příbuznými, je jim to úplně jedno, jen když má jedinec zisk.Klidně podrazí brácha bráchu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. EU je stejně americký projekt. Potřebovali jednoho prezidenta Evropy, jednu centrální evropskou banku (ECB), jednoho vrchního velitele NATO v Evropě. Jak jinak by dokázali Evropu dojit. Třešničkou na dortu bude TTIP.

   Smazat
 13. V dobe sovetske okupace vstoupil Huml do KSC a stal se prislusnikem SNB.
  Jedina veta, ale jako portret vlastizradce snad postaci dokonale.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. „No a teď Pepku, vyskoč a zameč".“

   Smazat
  2. Tenhle blábol pro blábol postrádá jakoukoli souvislost se skutečnostmi popisovanými panem Humlem.Metoda našich médií a od nich opisujících debilů.

   Smazat
  3. Mimo jiné, po okupaci 99,96% občanů jako vlastizrádci v manifestačních volbách stvrdili svým hlasem status quo, čili okupaci. A jak ty, nebo tvoji rodičové? Matláku co si zde statečně otevíráš nevymáchanou tlamu na správného člověka.

   Smazat
  4. Jeste, ze jsi napsal "manifestacnich", komunisto. Demokraticke volby jste neusporadali ani jednou. To byste se divili i usima.

   Smazat
  5. pro toho trollíka
   princ Guatanama kterej byl dobyvatelem ve starověkej Indii také časem prozřel a hlásal mír. Možná ho budeš znát pod jménem Budha. Ale spíš ne.
   Stejně tak pan Huml se vyvíjí. Já v mládí inklinoval k panku, ale dneska fakt číro nenosím. A možná že i ty jednou dostaneš rozum a uvědomíš si,jakej jsi byl kokot. Ale třeba taky ne a budeš takové děvka prodejná jako Mitrofanof a spol.

   Smazat
 14. Mimochodem, pro blbečka, který tady uvádí rozložení vojenských sil Warzawské smlouvy v Československu jako okupaci! (stejné jako usídlení americké armády v západních zemích, kde jsou dodnes) - Vladimír Putin zalitoval této akce a omluvil se Českoslovenksu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejak jsem si nevsiml. Asi by to mel delat kazdej rok a kazdych 10 let na kolenou.
   Americka armada je v Evrope na pozvani, hlupaku.

   Smazat
  2. jo, to byla varšavská smlouva v 68 taky
   hlupáku

   Smazat
  3. Buzno z 22:06, máš tu službu? Ty jsi tak blbý, že jsi si né že ničeho nevšimnul, ale ty jsi to hlavně nepochopil, to je tvůj problém. Kdyby jsi nebyl tak blbý, tak bys věděl, že tu ti blbci nebyli na pozvání, ale jako součást dělení Evropy po IIWW a smrdí tu pořád, analní alpinisto. A nauč se používat diakritiku, negramotný demente. Nainstalovat si ji umí i školák.

   Smazat
 15. Nic se nezmění, dokud v USA budou vládnout titíž lidé jako dnes. A aby tam přestali vládnout, je potřeba odhalovat jejich podvody a zločiny. Konkrétní, ne jenom prázdné obecné fráze.

  2 roky už tady a na jiných serverech postuju odkazy na videa dokazující, že Bostonský útok na maratón byla práce FBI, a zranění tam byla fingovaná, celé to bylo divadelní představení prováděné v reálném čase a prostředí.

  Další událost je střelba ve městě Newton, kde měl "šílený střelec Adam Lanza" postřílet 27 osob - znovu, už asi rok a půl co o tom vím, dopídil jsem se k tomu následně při zkoumání Bostonu, biju napoplach, aby se pravda o této události zveřejnila.

  Další událost - střelba v Divadle Aurora - totéž představení amerického týmu FBI "Krizových herců - Crisis Actors" ...

  Mohl bych pokračovat ke střelbě na letišti v Los Angeles a dalším událostem, které jsou vysoce podezřelé anebo jako Boston, Sandy Hook a Aurora prokázané za falešné zinscenované události, kterými jsou masy manipulovány.

  Stětí amerických novinářů - existují přímé důkazy, že to byly studiové montáže, nic skutečného, opět práce týmu Amerických Psychologických Operací. ...

  Existuje vážné podezření, že výbuch továrny ve Westu, který je ze 70% městem s čecho-američany, byl leteckým raketovým útokem, jsou k tomu videa.

  Není vůle to zkoumat, nenašel jsem jediného Čecha, který by si dal tu práci, který by měl zájem se s tímto materiálem seznámit. Dokud tu budeme ignorovat tyto jasné příznaky zdegenerování USA v totalitní stát s plošnou mediální manipulací a vymývání mozků, které přesahuje i do Evropy, tak se nic nezmění. Tyhle události je potřeba uvést na pravou míru, a v USA k tomu nedojde, tam jsou veškerá velká média vlastněná těmi samými lidmi, kteří tyhle falešné události a vysoce pravděpodobně i zločiny, organizují a páchají. Evropa se musí probudit, a Češi k tomu mají příležitost jako první, protože jak vidíte ještě mi nedošly síly, abych to stále opakoval, a stále se pokoušel o průlom do zabedněných hlav, které to co píšu berou jako blouznění šílence.

  Začněte mě brát prosím vážně, jestli chcete, aby se něco kdy změnilo.

  OdpovědětSmazat
 16. Apely na ministra Zaorálka aby vyhodil pana Bartušku jsou zcela nesmyslné. Domnívá se snad někdo, že Zaorálek řídí českou zahraniční politiku? Ministr je čistě formální funkce, slouží jen jako tlampač pro veřejnost a nejvýš je může budit chvilkový dojem, že socdem není úplně šílená. Alespoň pár prosťáčků se snad dá v příštích volbách nachytat. Zato pan Bartoška bude fungovat při rozhodování o tom, kdo bude stavět Temelín a musí postavit do latě všechny naivky, coby chtěli brát v úvahu jakousi ekonomike a spolehlivost. Představa, že by Zaorálek mohl pana Bartošku vyhodit je stejná, jako kdyby metař měl propustit starostu.
  jogín

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ****** PŘESTAŇTE MĚ PROSÍM IGNOROVAT ******

   TO PLATÍ I PRO VÁS !!!


   Nic se nezmění, dokud v USA budou vládnout titíž lidé jako dnes. A aby tam přestali vládnout, je potřeba odhalovat jejich podvody a zločiny. Konkrétní, ne jenom prázdné obecné fráze.

   2 roky už tady a na jiných serverech postuju odkazy na videa dokazující, že Bostonský útok na maratón byla práce FBI, a zranění tam byla fingovaná, celé to bylo divadelní představení prováděné v reálném čase a prostředí.

   Další událost je střelba ve městě Newton, kde měl "šílený střelec Adam Lanza" postřílet 27 osob - znovu, už asi rok a půl co o tom vím, dopídil jsem se k tomu následně při zkoumání Bostonu, biju napoplach, aby se pravda o této události zveřejnila.

   Další událost - střelba v Divadle Aurora - totéž představení amerického týmu FBI "Krizových herců - Crisis Actors" ...

   Mohl bych pokračovat ke střelbě na letišti v Los Angeles a dalším událostem, které jsou vysoce podezřelé anebo jako Boston, Sandy Hook a Aurora prokázané za falešné zinscenované události, kterými jsou masy manipulovány.

   Stětí amerických novinářů - existují přímé důkazy, že to byly studiové montáže, nic skutečného, opět práce týmu Amerických Psychologických Operací. ...

   Existuje vážné podezření, že výbuch továrny ve Westu, který je ze 70% městem s čecho-američany, byl leteckým raketovým útokem, jsou k tomu videa.

   Není vůle to zkoumat, nenašel jsem jediného Čecha, který by si dal tu práci, který by měl zájem se s tímto materiálem seznámit. Dokud tu budeme ignorovat tyto jasné příznaky zdegenerování USA v totalitní stát s plošnou mediální manipulací a vymývání mozků, které přesahuje i do Evropy, tak se nic nezmění. Tyhle události je potřeba uvést na pravou míru, a v USA k tomu nedojde, tam jsou veškerá velká média vlastněná těmi samými lidmi, kteří tyhle falešné události a vysoce pravděpodobně i zločiny, organizují a páchají. Evropa se musí probudit, a Češi k tomu mají příležitost jako první, protože jak vidíte ještě mi nedošly síly, abych to stále opakoval, a stále se pokoušel o průlom do zabedněných hlav, které to co píšu berou jako blouznění šílence.

   Začněte mě brát prosím vážně, jestli chcete, aby se něco kdy změnilo.

   Smazat
  2. Zalez, komunisticky trolle!

   Smazat
  3. Pane, nevšim jsem si, že Vás někdo ignoruje. Pokud sdělujete závažné skutečnosti, tak musí být vyargumentované a podložené dohledatelnými a ověřitelnými odkazy. Každý, kdo má zájem o realitu si to rád ověří.
   Jinak je už dostatečně zdokumentované samotným Kongresem USA, že Američani dělali zakázané pokusy na svých lidech s radiací, halucinogeny a vymýváním mozku.
   Takže hodně z toho co (zatím obecně) říkáte, může být pravda. Zdraví
   Pavel p

   Smazat
  4. Ja bych rekl, ze pana nikdo neignoruje. Ale ze ho kazdy soudny clovek uz v pripad jeho kecu o Bostonskem maratonu zacne povazovat za nesvepravneho a navysost tupeho komunistickeho blba.
   Ovsem na techto strankach ma velikou sanci. At oslovi redakci a docka se nejen vreleho prijeti, ale i publikace svych zvrhlych picovin.

   Smazat
  5. Anonymní4. května 2015 23:53

   Díky Pavle. Argumentů a důkazů všeho druhu jsem tu už uváděl bezpočet, a nejenom tady. Jsou desítky a stovky amerických investigativců, kteří by vám řekli totéž, dával jsem tu odkazy na YouTube kanály, kde je možno důkazy shlédnout. Byl jsem s tím i na BIS, kde o to však neprojevili zájem, a dál se tím nezabývali. Je to politická záležitost, a velice úspěšná manipulace, proto je tak složité si představit, že to byl podvod. Díky za důvěru, a připuštění té možnosti.

   Je to zvláštní paradox, v každé hovadině týkající se USA platí "presumpce viny", a v těcho případech, kde naši odbojáři byli úspěšně oklamaní, a museli by přiznat nijak zásadní slabost, drží při USA přilepení k oficiální verzi jak židovskou vírou.

   Smazat
 17. Přečtěte - podívejte!!!

  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2015/05/02/k-vyroci-odeske-grilovacky-abychom-nezapomneli-my-a-ani-ti-co-by-zapomneli-radi/

  OdpovědětSmazat
 18. k včerejšímu A 16:45e 1968
  Nikde jsem nečetl, neslyšel omluvu SRN za vniknutí armády DDR v roce 1968 do Československa, když v roce v podstatě v roce 1989 koupila východní Německo a stala se nástupcem tohoto zaniklého státu.
  Ani Česko-německá deklarace z roku 1996 nic k tomuto násilí nic neuvádí! Žádná omluva, žádná lítost!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.